midiaudio logo

Kubas

CreaSamEx (IP Logged)
September 23, 2012 07:54PM

Sveiki, nusprendziau pirki kuba. Pinigu butu iki 500, tai normalus naujas kaip ir neiseitu. Nusprendziau pirkti is skelbimu. Ka butu geriau pirkti ar Roland CUBE 60 nelempini kuba su integruotais efektais (jei taip galima pavadinti) ar 15w LANEY CUB12R lempini kuba be jokiu efektu? Kuris skambetu "kokybiskiau"? Ka galetumet pasakyti apie kiekviena is siu kubu? pliusai minusai? Siaip gitara mano Epiphone les paul custom, groju madaug metalica, gun n roses stiliaus muzika. Kubuose ir apskitai muzikoj esu viskai naujokas tai nelabai dar gaudausi, bet prasaut nesinori..
Re: Kubas
Kanapis. (IP Logged)
September 23, 2012 07:55PM

LANEY!

(:
Re: Kubas
jigisas (IP Logged)
September 23, 2012 08:04PM

Laney ir tik Laney. Ypac uz tokia kaina (naujas apie 1k)
Re: Kubas
kumpiz (IP Logged)
September 23, 2012 08:05PM

Laney Cub + overdraivo pedalas.
Re: Kubas
CreaSamEx (IP Logged)
September 23, 2012 10:51PM

Durnas klausimas. O tai man su juo pavyks isgauti slash'o stiliaus garsus?
Re: Kubas
Carols (IP Logged)
September 24, 2012 12:12AM

Slasho rankos tam reikalui parsiduoda atskirai:) Marshall turėtų turėt po prekystaliu dar kokią porą.
Re: Kubas
TNTguy (IP Logged)
September 24, 2012 07:32AM

pas slasha nera labai kazkokio subtilaus garsom svarbiausia ampo draivas, tam labiausiai tinka aisku marshallai visokie, bet ir su kitais kubais galesi normliai groti, ypac pasijunges kokiu pedalu.
Re: Kubas
Kanapis. (IP Logged)
September 24, 2012 04:03PM

nenorėk skambėt kaip jau kažkas kitas skamba, būk savim.

(:
Re: Kubas
TNTguy (IP Logged)
September 24, 2012 05:03PM

kaip pirmam kubui galima dar ir pamegdzioti :D

CreasemEx, tu symbianity.com nebuvai uzsiregistraves? labai matytas nick
Re: Kubas
CreaSamEx (IP Logged)
September 24, 2012 07:57PM

Tas pats :D

Sutinku su TNTguy, pradzioj man butu gerai ismokt ir pamegdziot. Tokia muzika klausau, tai ir pagrot kazka panasaus noreciau. Kai pramoksiu geriau grot bus galima galvot ir apie kitus dalykus :)

O taip labai skiriasi lempinis ar ne lempinis?
Re: Kubas
Kanapis. (IP Logged)
September 24, 2012 08:01PM

http://www.epinions.com/content_3726614660?sb=1
Re: Kubas
Mindaks (IP Logged)
September 25, 2012 12:17AM

turėjau roland cube30. cube60 beveik tas pats, tik galios daugiau. pats pirmasis mano kubas. pirktas prieš dešimt metų. dar ir dabar dėkoju tam vaikiui, kuris jį iš manęs po keleto metų perpirko. nes maniau, kad niekas nenupirks... bet kuris kubas būtų geriau nei roland cubeXX. nors gal skonio reikalas... pliusai: integruoti skaitmeniniai efektai, kas pradedančiajam yra įdomu pasižaisti. bet tokiu atveju tada jau geriau jungt gitarą į kompą, įsidiegti kokį guitar rig ir leisti per kompo kolonėles. didelio skirtumo tarp garso kokybės lyginant su roland cube nesijaus...

laney visai atskira kalba. jeigu yra galimybė už tokius pinigus pasiimt lempinį, kad ir 15w kubą, nedvejok.
Sorry, only registered users may post in this forum.