midiaudio logo

Lionheart L20T kubo garsas

tadasLP (IP Logged)
October 21, 2012 11:18PM

Sugalvojau paklausti nuomonių, o gal ir patarimų dėl kubo garso. Gal kas irgi turi Lionheartą ir pasidalins patyrimais :) Maniškis 20W kombiukas. O bėda yra ampo garse. Clean kanalas kaip ir nieko, bet norėtusi šiek tiek skaidresnio garso (su nustatymasi jau visis variantai išieškoti), atrodytų trūksta tokio skaidraus top endo (kaip "fenderiovas" kad būna), nes net su "bright" opcija ir single coilais skamba "tamsokai" (td), bet čia tikriausiai yra ampo charakteris ir be garsiakalbių keitaliojimo ir skirtingų lempų bandymų turbūt nelabai ką daugiau sugalvosi. Bet vat draivas tai kažkoks rupus, reikalai gal šiek tiek pagerėja kai gainas ant 8-9 , bet mane labiau domina 4-6 diapazonas su tiesiog didesniu garsu. Pradedu net galvoti, kad gal kas apskritai ne visai gerai su pačiu ampu :S. Vienok, gamyklinių lempų dar nekeičiau...

Taigi, gal kas bandėt keitalioti lempas tokiame modelyje ar šiaip gerų common sense patarimų turit :)
Re: Lionheart L20T kubo garsas
stratlt (IP Logged)
October 21, 2012 11:23PM

Kitokios lempos - truputi kitoks garsas. Į vieną ar į kitą pusę.
O aš apskritai iš0rini drive pedalą naudoju, nors kubas dar labiau boutique....
Šiaip Tavo L20 dinamikas laikomas vienu iš geriausių....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 21, 2012 11:26PM

Aš dėl dinamiko abejonių neturiu. Repkėse kartais prie 4x12 1960 cabo jungiu - dar muiliniau skamba :) Man idomu ar yra kokie receptai paskaidrinti tą modelį su kokiais preampo lempų parinkimais ir ar toks keistokas draivo charakteris ir yra charakteris ar labiau kaprizas...
Re: Lionheart L20T kubo garsas
stratlt (IP Logged)
October 22, 2012 12:01AM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> Aš dėl dinamiko abejonių neturiu. Repkėse kartais
> prie 4x12 1960 cabo jungiu - dar muiliniau skamba
> :) Man idomu ar yra kokie receptai paskaidrinti tą
> modelį su kokiais preampo lempų parinkimais ir ar
> toks keistokas draivo charakteris ir yra
> charakteris ar labiau kaprizas...

Sunkus charakteris? :) Sakau - aš asmeniškai naudoju išorinį drive, bet jo ilgai ieškojau. :) Kiekvienas turi savo skoni.
Laney deda TAD lempas by default, ir manau i loneheart ne paskutinio grade. Galime Tau užsakyti groove tube lempas, kurias naudoja Fender.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 22, 2012 12:14AM

Gal ir nieko viasi būtų. Seniai pasikeisti galvojau. Kokį nors matched quad komplektuką :). O namų sąlygom pasikeitus nereiks ten jam kokių paderinimų dar padaryti?
Re: Lionheart L20T kubo garsas
stratlt (IP Logged)
October 22, 2012 12:23AM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gal ir nieko viasi būtų. Seniai pasikeisti
> galvojau. Kokį nors matched quad komplektuką :). O
> namų sąlygom pasikeitus nereiks ten jam kokių
> paderinimų dar padaryti?

Tai Tu nori ir galines lempas keisti? Visas?
Reikia kad mūsų Lauris pažiūrėtų kokios lempu versijos tinka, arba Vilniuje gali susisiekti su vytux123.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 22, 2012 12:57AM

Visas. O tai labai daug versijų to paties gamintojo bene būna tarkim EL84 ? Esu matęs ten kai kurios būna su raidelėm visokiom gale, bet nujaučiu kad EL84 ir afrikoj EL84 :)
Re: Lionheart L20T kubo garsas
kwlw (IP Logged)
October 22, 2012 07:50AM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> bet
> nujaučiu kad EL84 ir afrikoj EL84 :)

Nuojauta shiuo atveju nelabai gerai, jei kalbam apie gitarinius aparatus. EL84 - tai standartas, kuri turi atitikti skirtingu gamintoju lempos. T.y. tam tikru parametru rinkinys, panashiai kaip 100W lempute. Garso jis neapibrezhia.
Kadangi EL84 yra viena ish paskutiniu sukurtu garsui skirtu lempu, tam tikras "va, pagaliau sudizaininom kaip turi buti", tai jas gamino kas netingejo ir dabar panashiai. Be to lempu parametru ishsibarstymas - yra ohoho. Del to ir garsas skiriasi. Shudinam ampe, kur nieko nesigirdi ir taip, nera dideles itakos, bet geram ampe - kiekvieno gamintojo lempa vis kitaip skamba.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 22, 2012 09:53AM

stratlt Wrote:
-------------------------------------------------------

> Reikia kad mūsų Lauris pažiūrėtų kokios lempu
> versijos tinka, arba Vilniuje gali susisiekti su
> vytux123.


Tai cia reiskia tech dokuose kokiuose paziureti ar gyvai pati ampa :S . Ka tam ampe rastum tokio, ko nebutu gamintojo specifikacijose? :)
Re: Lionheart L20T kubo garsas
kwlw (IP Logged)
October 22, 2012 10:43AM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------

> Tai cia reiskia tech dokuose kokiuose paziureti ar
> gyvai pati ampa :S . Ka tam ampe rastum tokio, ko
> nebutu gamintojo specifikacijose? :)

O tu galvoji automobilio problemas "kazkas kartais barshka" mechanikai irgi sprendzhia per krishtolini rutuli ar interneta?

Siaip pradzhiai reik zhiureti su kita gitara, kitu laidu. Gal kokia lempa paduso, ar varzha, ar dar kas nors. Mazha kas.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 22, 2012 11:01AM

kwlw Wrote:

> O tu galvoji automobilio problemas "kazkas kartais
> barshka" mechanikai irgi sprendzhia per
> krishtolini rutuli ar interneta?

Man atrodo mes siek tiek nukrypom nuo temos. kwlw, as puikiai suprantu kad ligonio diagnostika ir gydimas atliekamas stacionariai :). Savo laiku ir prie auto ir prie elektronikos dirbes, o ir issilavinimas inzinerinis ir giminingas siom temom, bet tiesiog nenoriu demonstruoti kazko, kuo 100% nesu isitikines, kaip daugelis cia ir apskritai forumuose megsta daryti, todel uzsiimu labiau klausiancia ir klausancia pozicija :)-D . Be to mano klausimas buvo labiau skirtas tiem, kurie turi tokio tipo ampus ir gal yra sprende tokius niuansus jau :).

> Siaip pradzhiai reik zhiureti su kita gitara, kitu
> laidu.

Kubas bandytas su skirtingom gitarom, o ir kabeliu skirtumus as taip pat subjektyviai, bet tikrai girdziu (beje apie tai bereiksmes diskusijos nenoreciau uzveisti). Tarp kitko, su stratu dar prasciau buvo draivo kanale - naturalu - nes singlai dar silpniau draivina prieki.
Re: Lionheart L20T kubo garsas
morgendufas (IP Logged)
October 22, 2012 11:35AM

Na abstrakčiai aš čia savo patirtį pateiksiu.
Turiu kombiką, na jis vertinamas pakankamai neblogai, be to visi rašo, kad tai yra labai universalus kombikas.
Bet pastaruoju metu labai buvau nepatenkintas jo garsu, niekaip nesupratau, ar čia lempos, ar dinamikas, ar gitaros, ar tiesiog pats ampas ne mano skonio. Niekaip nesuradau to norimo garso.
Galiausiai nusprendžiau, kad prieš palaidojant reikia pasikeisti bent lempas, kad įsitikinti, susikomplektavau visą setą - į preampą TAD (V1 high grade, V2,3 - high grade / selected (užtektų abiejų selected, bet neturėjo kitaip) ir galiausiai V4 - standartą), bei kažkokias eksperimentui rusiškas (analogus 6L6) į power ampą.
Mano update'as pasiteisino 100%... Problema buvo - "sėdę" lempos...
Nesu tikras, kad tavo situacija yra tokia pati, bet įvertinus visus aspektus (pvz.: lempos nežinau kada keistos ir panašiai) atlikus tam tikras elementarias update'o operacijas gali gauti gerus rezultatus...
Žinoma kiekvienas amp'as turi savo charakterį kurio 100% nepakeisi, tad sunku ką ir patarti...
Siulyčiau pradžioj eksperimentuot su lempom... blogiausiu atveju turėsi atsarginį setą lempų kuris tikrai nepamaišys...
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 22, 2012 11:51AM

morgendufas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Turiu kombiką, na jis vertinamas pakankamai
> neblogai, be to visi rašo, kad tai yra labai
> universalus kombikas.

Jei nesunku ir ne komercine muzikanto paslaptis, tai galetum pasakyti savo ampo modeli :)

Beja, mano situacija kaip tik ir yra tokia. Nemanau, kad ampas sugedes, tiesiog nepatinka tai ka girdziu :)



Edited 1 time(s). Last edit at 10/22/2012 11:52AM by tadasLP.
Re: Lionheart L20T kubo garsas
kwlw (IP Logged)
October 22, 2012 12:20PM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> Savo laiku ir
> prie auto ir prie elektronikos dirbes, o ir
> issilavinimas inzinerinis ir giminingas siom
> temom, bet tiesiog nenoriu demonstruoti kazko, kuo
> 100% nesu isitikines, kaip daugelis cia ir
> apskritai forumuose megsta daryti, todel uzsiimu
> labiau klausiancia ir klausancia pozicija :)-D .

Tai ka chia mums prota knisi, jei jau toks visas ishsilavines 8-)? Pasimatuok lempu charakteristikas, sroves, itampas ampe ir zhinosi, keisti jas ar ne. Taip pat pazhiurek, gal netychia kur susizhadinimas/generacija aukshtam dazhnyje.

Norechiau pamatyti, kaip galima buti 100% isitikinus del garso niuansu tokiose kintanchiose sistemose, kaip lempiniai ampai.

Kazkodel itariu, kad turime ta varianta, kad zhmogus prasho "magic pill" tipo patarimo, o kai ishgirsta, kad nera tokio dalyko, reikia idet darbo, pastangu, pinigu - bando kazkaip racionalizuoti. Galbut shis atvejis ne tas (ash tai niekuo nesu isitikines 100%), bet per dazhnai susiduriu su tokiais, kad net erzina.

Kabeli paminejau del to, kad jei ishaugo jo talpumas - pjauna aukshtus kaip filtras. Pats turetum suprasti, jei jau toks elektronikas. Lygiai taip pat turetum zhinoti apie lydvietes ir mechaninius/temperaturinius pazheidimus plokshtese. Net nekalbu apie lempas, kuriu parametrai visishkai legaliai keichiasi eksploatacijos metu. Ir kondikus - kuriu parametrai keichiasi visishkai nelegaliai :D. O kur dar tinklo itampa - chia tau ne audiofilinis stiprintuvas su stabilizuota anodine. Ir t.t. ir pan.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 22, 2012 12:32PM

Kwlw, tau siulau tik viena - atidziau postus skaityti pries pradedant tona kelti. As rasiau, kad as NESU tuose dalykuose smulkmenas zinantis, todel klausiu patarimo. O tamstos ironija apie kristolo rutulius ne vietoje tiesiog, nes ne su visiskais snargliais bendrauji. Peace!
Re: Lionheart L20T kubo garsas
stratlt (IP Logged)
October 22, 2012 06:36PM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> stratlt Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > Reikia kad mūsų Lauris pažiūrėtų kokios lempu
> > versijos tinka, arba Vilniuje gali susisiekti
> su
> > vytux123.
>
>
> Tai cia reiskia tech dokuose kokiuose paziureti ar
> gyvai pati ampa :S . Ka tam ampe rastum tokio, ko
> nebutu gamintojo specifikacijose? :)

Tau viskas atrodo easy, ar ne taip???? Gal nepasakysiu naujienos kad kai kurių lempų modelių modifikacijos dirba su skirtingom srovem (tarkime 6L6GC ir 6L6GB), o kai kurie gamintojai elementariose specifikacijose nurodo tik lempos tipa, o ne modifikaciją? Gerai, ten EL84, gal truputį kitas atvejis, bet iš esmės nemanau kad tai juokinga.
Groove Tube tarkime EL84 galinės yra GT EL84s ir GT EL84R. Bet man regis Tau rekia visu pirma paziureti pre ampo lempas, ir manau Groove Tube bus labiau skaidrios. Bent man GT12AX7-R skamba labiau aiškiau ir ne taip muilinai nei stockines JJ ECC83

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 22, 2012 06:49PM

Nu va, normalus ir racionalus paaiskinimas, be nereikalingos arogancijos... Beje tikrai negalvoju kad easy. Tiesiog galvojau kad tie kas atlieka servisa, tarkim, kad ir garantini tam tikru gamintoju aparaturai, turi tureti pakankamai issamius gamintojo techninius aprasymus kokie ten itampu ar sroviu intervalai turi buti atitinkamuose taskuose ir pagal tai galima parinkti atitinkamas lempas, kurioms gamintojai tas specifikacijas taip pat duoda. As tik tai turejau minty. Klystu tikriausiai.
Re: Lionheart L20T kubo garsas
albertas (IP Logged)
October 23, 2012 09:07PM

Beje, L20 - ar ne "A" klases ampas kartais? Tai chia su galu galima pazaist, bet, bijau, tokio jau akivaizdaus skirtumo nebus, nebent lyginti china no name su GT ar genalex. Kazkur internete buvo lentele, kaip komplektuoti preampa priklausomai nuo norimo garso kolorito... pabandysiu paieshkot

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Lionheart L20T kubo garsas
stratlt (IP Logged)
October 23, 2012 09:17PM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu va, normalus ir racionalus paaiskinimas, be
> nereikalingos arogancijos... Beje tikrai negalvoju
> kad easy. Tiesiog galvojau kad tie kas atlieka
> servisa, tarkim, kad ir garantini tam tikru
> gamintoju aparaturai, turi tureti pakankamai
> issamius gamintojo techninius aprasymus kokie ten
> itampu ar sroviu intervalai turi buti
> atitinkamuose taskuose ir pagal tai galima
> parinkti atitinkamas lempas, kurioms gamintojai
> tas specifikacijas taip pat duoda. As tik tai
> turejau minty. Klystu tikriausiai.


bet gamintojas nesako kokio gamintojo lempas deti. jie nebent pasako kokias patys naudoja.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Lionheart L20T kubo garsas
albertas (IP Logged)
October 24, 2012 09:41PM

Ne tai ko ieshkau, bet gal kazkuo pades:

http://thetubestore.com/12ax7review.html#summary

Stebuklu tiketis, zinoma, nereiketu, amp'o charakteri salygoja ne tik lempu tipai, bet ir ju darbo tashkai, bet paexperimentuot galima pabandyt

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 24, 2012 09:56PM

albertas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ne tai ko ieshkau, bet gal kazkuo pades:
>
> http://thetubestore.com/12ax7review.html#summary
>
> Stebuklu tiketis, zinoma, nereiketu, amp'o
> charakteri salygoja ne tik lempu tipai, bet ir ju
> darbo tashkai, bet paexperimentuot galima pabandyt


Aciu. Prisimenu ta saita. Buvau rades pries pora metu. Tung-sol'us promotina. Beje dabar del kai kuriu savoku gal pasitikslinti noriu. Ar lempos aprasymas 'higher gain' reiskia kad ji prades anksciau luzti ar kaip tik kad bus labiau svari prie didesnes galios?
Re: Lionheart L20T kubo garsas
albertas (IP Logged)
October 24, 2012 10:39PM

Higher gain - anxchiau luzti prades. Ta, kur shvaresne, tiesishkesne turetu buti apibudinama kaip "higher headroom", specai patixlins, jei suklydau.

Buvo lentele, kur klasikinei 4 lempu preampo komponuotei buvo sudeti ne tik kad i kuri socket'a kokio tipo lempa det, bet netgi pagal gamintojus, kuri lempa kokio tipo ir gamintojo turetu buti, norint aparato kolorita palenkti i vienos ar kitos klasikos puse. Nu niekaip nerandu! Pagal tavo aprashyma man regis tu ieshkai kazko panashaus link fender-like clean/break-up, galima pabandyti deti Groove Tubes (man regis jomis fender fabrichnai ir komponuojama), bet bus brangoka... Gali bandyti dar JJ. I pirma socket'a zmones, noredami daugiau garso, bet maziau "cranked-up" deda mazesni stiprinimo koeficienta turinchia 12AT7, bet tada ir draivas tures maziau gain'o. Ish EL84-uju vienos geriausiu yra genalex, groove tubes taipogi siulo net ne viena ju tipa, vienos greichiau uzsicrankina, kitos - kaip tik tiesishkesnes, bet kad pas tave ir taip "A" klase, shiame darbo tashke TAD'us keischiau paskutineje garso paieshku stadijoje IMHO.

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 24, 2012 10:57PM

Mane kaip tik domina variantas su kuo disesniu headroomu ant clean kanalo, nes dabar kazkur ties 4 vol pradeda jau purvintis ir bendram tonui siek tiek skaidrumo noretusi tokio top endo aiskesnio . Kas del gain kanalo, tai pats draivas dabar toks rupokas, labiau smooth kad butu. Tai vat ir idomu kiek realiai su lempu pakeitinejimais galima iki to datempti.
Girdejau kad i v1 vieta deda 12at7 - koks is to teorinis rezultatas turetu gautis? Ir preampe keitaliojant turbut nereikia ten kazkokiu papildomu reguliavimu daryti? Greiciau naudinga butu kad pacios lempos butu parinktos kaip balanced?
Re: Lionheart L20T kubo garsas
stratlt (IP Logged)
October 25, 2012 12:17AM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mane kaip tik domina variantas su kuo disesniu
> headroomu ant clean kanalo, nes dabar kazkur ties
> 4 vol pradeda jau purvintis ir bendram tonui siek
> tiek skaidrumo noretusi tokio top endo aiskesnio .
> Kas del gain kanalo, tai pats draivas dabar toks
> rupokas, labiau smooth kad butu. Tai vat ir idomu
> kiek realiai su lempu pakeitinejimais galima iki
> to datempti.
> Girdejau kad i v1 vieta deda 12at7 - koks is to
> teorinis rezultatas turetu gautis? Ir preampe
> keitaliojant turbut nereikia ten kazkokiu
> papildomu reguliavimu daryti? Greiciau naudinga
> butu kad pacios lempos butu parinktos kaip
> balanced?

Ko jūs sau smegenis sukat del to drive kanalo? Nusiperkat normalų drive pedalą pagal savo skonį ir tiek... Nes prisiskaito forumuose kas "true" o kas ne ir darote problemas iš nieko. Puse pasaulio išorinius drive naudoja arba kaitina lempas su tubescreamer bei kitais drive.
Tai mano ne vien asmeninė nuomonė.
Naudoju:
Suhr Riot distortion
arba
Cmatmods Brownie drive

Kartais pakaitinu su Ibanez TS808....arba naudoju pastarajį kaip booster. Gyvenime mačiau labai mažai ampų kurių vidinis drive man tiktų visiems mano reikalams.

Turi fantastinį ampą, tai butų mano pasirinkimas jei neturėciau savo Hayden.
Atsakyk kokia pas Tave gitara? Purvintis ties 4 pradeda todėl kad tai A class 20 watų ampas. Skaidriau dirbančios lempikės gal pakeltų tą kertelę, bet nemanau kad daug.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Lionheart L20T kubo garsas
albertas (IP Logged)
October 25, 2012 01:15AM

Shiaip tai jo, labai jau tu nori pakeist ta ampo garsa. Paieshkojes tinkamo pedalo, bijau, kad ir pigiau ir gal netgi lengviau rasi tai, ko tau reikia. O del didesnio headroom gali pabandyti, kaip ir sakiau (ir pats paskui pakartojai) v1 pozicijoje vietoj 12ax7->12AT7. Shita lempa tiesiog turi mazesni stiprinimo koeficienta, ja dazniausiai naudoja fazoinvertoriuose. Keisti nieko nereikia, viena lempa ishtraukei, kita idejai, o jau reikiama draiva susirask pedalo formate

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Lionheart L20T kubo garsas
stratlt (IP Logged)
October 25, 2012 01:37AM

Dar pasakysiu kad Tavo Laney L20 yra pilnai lempinis A klasės ampas, ir jo vidinis drive naturaliai lempinis kraipymas. Kai tuo tarpu pas labai daug pilnai lempinių labai žinomų A/B klasės ampų drive channel garsas išgaunamas kartais net nekraipant lempos. :) A la paprasto, kartais labai gero (ar labai prasto) analoginio distoršeno :) arba lempos kraipymas tai tik dalis to drive channel :) Dalis Marshall taip sutverta, ypač šiuolaikinių :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 25, 2012 09:20AM

stratlt Wrote:

> Turi fantastinį ampą, tai butų mano pasirinkimas
> jei neturėciau savo Hayden.
Žinau. Aš gi nesakau kad jis blogas. Nebūčiau pirkęs.

> Atsakyk kokia pas Tave gitara?
Tokai LS160. Taip... hambai labiau purvina, bet turėjau kažkada ir ne su hambais.

> Skaidriau dirbančios lempikės gal pakeltų tą
> kertelę, bet nemanau kad daug.
To ir užtektų. Toks ir tikslas. Nesupraskit neteisingai - aš nesiruošiu ir nenoriu to ampo dizaino keisti ar prie jo kabinėtis. Aš joki būdu negalvoju kad pakeitaliojus lempas jis prades skambeti kaip twinas ar koks JCM'as. Ne durnas gi.

Apie išorinius pedalus čia bereikalinga diskusija. Aš tą pilnai suvokiu, ir net nesiruošiu ginčytis dėl to. Turiu su kuo tą ampą teisingai pakaitint šiek tiek. xotico BB Preamap'a tam naudoju, o shure riot'a seniai noriu pabandyti >:D<

Žodž, ačiū už patarimus ir kritiką :)-D
Re: Lionheart L20T kubo garsas
kwlw (IP Logged)
October 25, 2012 10:18AM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> stratlt Wrote:

> > Atsakyk kokia pas Tave gitara?
> Tokai LS160. Taip... hambai labiau purvina, bet
> turėjau kažkada ir ne su hambais.

Lespalkai ish saves niuriai tamsios (IMHO) gitaros. Nebent stygas stipriau uzhkabinet. Nes kai jumbo grojo su mano gitara - ji skambejo gana ryshkiai ir ne niuriai, o kai ash pats... Nu zhodzhiu lempos nepadetu :).

Beje, ant to lanejaus yra knopke "BRIGTH" - ja spaudinet bandei? Kaip efektas (padeda/nepadeda/patiko/nepatiko)?

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Lionheart L20T kubo garsas
tadasLP (IP Logged)
October 25, 2012 10:41AM

kwlw Wrote:

> Beje, ant to lanejaus yra knopke "BRIGTH" - ja
> spaudinet bandei? Kaip efektas
> (padeda/nepadeda/patiko/nepatiko)?
>
> Sau

Ne knopke, o tumbleris. Cia ne blues deluxas, nors atrodo beveik identiškai :D Aisku bandziau. Nuo pirmos dienos įjungiau ir daugiau nebeišjungiau. Su bright off tai koki dziaziuka nebent grot, siltas apvalus garsas. ON - biski atsigauna, nors atvirai pasakius, toks pat, jei ne geresnis efektas būna pasiemus gera ir trumpą gitaros kabelį ir įsijungus tiesiai į apmą ;).
Re: Lionheart L20T kubo garsas
stratlt (IP Logged)
October 25, 2012 11:32AM

tadasLP Wrote:
-------------------------------------------------------
> kwlw Wrote:
>
> > Beje, ant to lanejaus yra knopke "BRIGTH" - ja
> > spaudinet bandei? Kaip efektas
> > (padeda/nepadeda/patiko/nepatiko)?
> >
> > Sau
>
> Ne knopke, o tumbleris. Cia ne blues deluxas, nors
> atrodo beveik identiškai :D Aisku bandziau. Nuo
> pirmos dienos įjungiau ir daugiau nebeišjungiau.
> Su bright off tai koki dziaziuka nebent grot,

Na jazzmenai su tuo nesutiktų. Jazzą dažnai groja su absoliučiai kitais aparatais.
Daug kas skonio reikalas. Man visai ir be bright ok :)
šiaip tas ampas Europoje be konkurencijos savo klasėje. Visi kiti panašūs arba pigesni ir žemesnio lygio, arba made in usa - kas atsiliepia kainoje. Galime Made in England daiktus pardavinėti pigiau nes:
1. Nereikia į kainą kalkuliuoti transporto kainos per Atlantą.
2. Nereikia pridėti Europos sąjungos muito mokesčio (kuris lyg tai nedidelis procentaliai, bet kartu su muitinės išlaidomis pabrangina daiktą ženkliai).

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Sorry, only registered users may post in this forum.