midiaudio logo

Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos

Povilas.R (IP Logged)
December 29, 2012 02:34AM

Sveiki, visus su praėjusiomis! :)

Teko nemažai pasinaudoti paieška, paskaitinėti jau buvusių topikų, bet pagalvojau, kad užvesiu naują, kad būtų konkretesnis + kad būtų nauja diskusija, kurių pastaruoju metu čia trūksta.

Jau seniai esu nusižiūrėjęs Cub12 kubiuką, gyvai neteko pasibandyt, bet iš to ką girdėjau internetuose - patinka.

[b]Didžiausias klausimas[/b] - ar užtenka jo ar apskritai kitų 15w lempinukų smarvės ne namų naudojimui? Groju nemažai, bet žinot grojimą Lietuvos kabakuose, garso niekur daug labai nereikia, paprastai viskas sumic'inta.

Čia kaip ir atsakau į savo klausimą, beet įdomu iš realios patirties - ar būtų įmanoma mažesniam kabake pavynioti be mic'o (kaip kartais atsitinka) ir ar užtektų jo smarvės, kad nereiktų garsisto vis kaulyt, kad daugiau monikuose atsuktų pridarant ten dar daugiau košės.

[b]Kitas klausimas[/b], kokios alternatyvos šiam kubukiui:
-Biudžetas tarkime iki kokio 1200lt, į naudotus dalykus irgi dairausi
- svarbus clean garsas, savo overdrive pedalą jau esu radęs (bent šiam gyvenimo laikotarpiui), taigi chanell kiekis nėra prioritetas
-svarbu tvarumas ir patogumas (nes tenka pasitampyti ir patransportuoti)
-nesu prieš modelling'ą ar naujas technologijas, bet per daug su jais neteko susidurti

Ačiū už nuomones! :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12/29/2012 02:34AM by Povilas.R.
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
stratlt (IP Logged)
December 29, 2012 10:37AM

Na, pamicinus turėtų užtekti priklausomai nuo muzikos kokią groji. Ne 12" dinamikas atiduoda pakankamai.

http://www.youtube.com/watch?v=VO8MreEzXMM&feature=player_embedded

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
albertas (IP Logged)
December 30, 2012 09:30AM

Tai kad dabar priviso tu maziuku lempinuku. Kazkodel tik gamintojai ju nenori komplektuoti su normaliais 12" dinamikais. Vien del to ash kazkaip uz galvyte + gera cab'a su dinamiku pagal skoni ir tik tam, kad namie neuzimtu daug vietos, nes mitais tipo "kuo maziau vatu, tuo geresnis naminis garsas" man regis jau niekas nebetiki

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)



Edited 1 time(s). Last edit at 12/30/2012 09:31AM by albertas.
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
kwlw (IP Logged)
December 30, 2012 09:49AM

albertas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tai kad dabar priviso tu maziuku lempinuku.
> Kazkodel tik gamintojai ju nenori komplektuoti su
> normaliais 12" dinamikais.

IMHO to "kazkodel" priezhastys grynai ekonomines. Mazha lempinuka zhmones dazhniausiai renkasi del kainos (ash dar sakychiau, kad ir del svorio, bet stratlt neleidzhia :P).

Del to mainstream gamintojai ir stengiasi padaryti kuo pigiau esamuose technines uzhduoties remuose, kad kas nors pirktu tuos mazhus lempinukus. Pazhiurek, kokia publika perka - "iki xxxlt","noretusi kuo pigiau".

O del rimtu bachuru - tai argumentai del watu ir gabaritu buvo daugiau nei aishkiai ishdestyti temoje apie 50W A klase. Nepirks tokie 3W lempinuko uzh 3000lt.

Beje, tokiu mazho galingumo lempinuku, su gerais garsiakalbiais irgi pilna, manau esant poreikiui MA galetu uzhversti rinka. Bet chiabuviai nelabai suprastu kainas :).

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
albertas (IP Logged)
December 30, 2012 11:47AM

Nu tai nekalbu apie arlekina nuo cornford ar hayden blonde essex. Superantama, kad tiesiogines priklausomybes tarp vatu ir kainos nera. Esant pramoninei gamybai, nedidelis skirtumas, ar pjaut korpusa pagal 10", ar pagal 12", o i ta pati cub12R galima buvo istatyt kad ir greenback (pagal specifika labai tiktu), ar bent jau 70/80, kuriuos p. Laney kazkodel labai megsta. Ironhead serija eina su "special made for" nuo H||H, indomu, kas ten per dinamikai. Dabar rocket50... Galutine kaina parduotuvej tai butu pakele ne daugiau negu 150, na max. 200 lt IMHO.

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
stratlt (IP Logged)
December 30, 2012 12:21PM

kwlw - kada aš draudžiau Tau ką pasakyti?
Pats galvoju apie mažavatį vien tam kad kaimynų negąsdinti.
2 faktoriai - dabar neturiu tam pinigų ir neišsirenku kokį.
Favoritas cub12R jei naudosiu savo pedalą arba Blackstar HT-1R jei plug and play..
Dėl rimtų bachūrų kwlw neteisus. Daugybė turi ar bent planuoja mažus lempinukus, tik gal tai antros ar trečios eilės prekė- momento prioritetas. Anksčiau ar vėliau jie tai nusipirks jei matys reikalą. Nebent kai kurie aršūs jauni metalistai kuriems ir kilovato neužtektų, dėl savo kompleksų jo iš principo nepirktų.
Ir nereikia čia aiškint kad 1w lempinis kubas neskambės tyliau nei 100w
:)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]



Edited 1 time(s). Last edit at 12/30/2012 12:24PM by stratlt.
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
albertas (IP Logged)
December 30, 2012 12:38PM

Robke, kada blackstar uzsiveshi? Ar chia tik internetiniam kataloge tushchia?

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
stratlt (IP Logged)
December 30, 2012 12:51PM

albertas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Robke, kada blackstar uzsiveshi? Ar chia tik
> internetiniam kataloge tushchia?

Tai jų buvo... Reikės ir bus.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
albertas (IP Logged)
December 30, 2012 12:54PM

Vat taip kad head-to-head butu galimybe sulyginti blackstar ir laney maziukus... Gal dar ir kox epiphone junior atsiras?

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
stratlt (IP Logged)
December 30, 2012 01:08PM

albertas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vat taip kad head-to-head butu galimybe sulyginti
> blackstar ir laney maziukus... Gal dar ir kox
> epiphone junior atsiras?

Turėjom Epiphone Junior... Stovėjo 2 metus. Niekaip neatlaike konkurencijos su Cub10. Kažkokiam brendo fanui iš Vilniaus pardavėme beveik už savikainą kad atsipurtyti. Daugiau - tik pagal užsakymą. Kažkada tai buvo vos ne vienintelis pigesnis mažas lempinukas, be po to atsirado Laney. O dar po metų pamatę Laney sėkmę pasauliniu mastu mažus pigesnius lempinukus pradėjo kepti daugybė firmų.
Galėjai šimtus kartu sulyginti Blackstar bei Laney labai ilgai. Kodėl tik dabar prireikė? "Ant durniaus" nesinori vežti, nenoriu po naujų metų strimgalviais užsakinėti. Nors galima bus pakalbėti ta tema jei dega. Bus noras - no problem.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
albertas (IP Logged)
December 30, 2012 02:04PM

Ne, spec. uzsakymo tikrai nedarysiu(-im). Draugui reikia surinkti garso trakta, o nuo visu naujoviu toliii toliii atitrookau...:)

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
kwlw (IP Logged)
December 30, 2012 06:00PM

albertas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu tai nekalbu apie arlekina nuo cornford ar
> hayden blonde essex. Superantama, kad tiesiogines
> priklausomybes tarp vatu ir kainos nera. Esant
> pramoninei gamybai, nedidelis skirtumas, ar pjaut
> korpusa pagal 10", ar pagal 12"

Butent, kad pramonineje gamyboje pasidaro labai svarbu kiekvieno varzhtelio kaina. Padaryti pigu ir gan kokybishka lempini ampa yra didelis ishshukis, net ir naudojant geltonuju vergu darba. Tu isivaizduok vien kiek MDF'o isheiga gali pasikeist jei nuo kiekvieno lapo ims likti po nemazha gabala. O kur dar tolex'sas, skuduras priekiui ir pan. Vienas centimetras gali reiskshti, kad visai panaudojamas shmotas, ish kuris galetu tikti 10" kubeliui - 12" kubeliui jau netiks. O tarp skirtingu liniju makliavoti su atraizhom - pramonineje gamyboje neina. Chia tau ne custom shopas, kur meistras gali paimprovizuot.

, o i ta pati
> cub12R galima buvo istatyt kad ir greenback (pagal
> specifika labai tiktu), ar bent jau 70/80, kuriuos
> p. Laney kazkodel labai megsta. Ironhead serija
> eina su "special made for" nuo H||H, indomu, kas
> ten per dinamikai.

Nemyli ju liaudis kazkaip tu HH. Gal reikia nusipirkt pabandymui, kaip tik chia vienas pardavineja toki skelbimuos.

> Dabar rocket50... Galutine
> kaina parduotuvej tai butu pakele ne daugiau negu
> 150, na max. 200 lt IMHO.

Sakai pakelt kaina 10-20% (!). Isivaizduoji koki vezda konkurentams i rankas iduotum? Garsas pageretu? Klausimas ar to reikia. Pazhiurim ka turim:

Gargalu kainos (internetas):
Celestion Tube10 8 ohms 10" / 35W - 33 eurai
Celestion Originals Rocket 50 12" 50W - 40 euru
Celestion G10N-40 40watt GUITAR SPEAKER 8ohm, 10" - 50 euru
Jensen C10Q 8 ohms 10" / 35W - 50 eur
Celestion Seventy 80 12" / 80 W / 8 Ohm - 65 eurai
Celestion Classic G12M Greenback 12" 25W Guitar Speaker 8 OHMS - 100 euru

Kubeliu kainos (MidiAudio + internetas):
CUB10 - Tube10, 599Lt
CUB12 - Rocket 50, 924Lt
CUB12R - Rocket 50, 1040Lt
LC15 - HH Invader/Celestion G10N, 1500Lt
VC15 - Jensen C10Q8, 1600Lt
L5T112 - Celestion G12H, 2150Lt

Padarom mazha lyrini nukrypima - CUB10, CUB12, LC15 ir VC15 yra technologishkai (todel ir pagal savikaina) labai artimi. Specialiai emiau kubus BE reverbo, kad galima butu CUB10 pridet prie chebros. L5T112 paemiau shiaip, kad matytusi "virshutine riba".

Ish tolygaus kainos augimo - puikiai matosi, kad gamintojas nenori vidines konkurencijos ypach tarp 4 broliu, kurie ish esmes yra ta pati platforma gamybos prasme (NE GARSO). [b]Mano asmenine nuomone[/b], neskaitant garsiakalbio, tai kubu kainos skiriasi taip:
CUB10->CUB12 dezhe + papildoma lempa. Mazhdaug 70-80Lt savikainos skirtumas. Pagal kaininka - 324Lt
CUB12->CUB12R - skaitmeninis reverbas. Mazhdaug 20-30Lt savikainos. Pagal kaininka - 116Lt
CUB12->LC15-110 - skiriasi dezhe, kazkiek komponentai. Mazhdaug koks 100-150Lt savikainos skirtumas. Pagal kaininka 460Lt
LC15-VC15 - skiriasi dezhe, kiti komponentai lygiaverchiai. Speju savikainos skirtumas max 50lt. Pagal kaininka 100Lt.

Ish pamastymu aukschiau, ash matau, kad technologines savikainos pokytis X - daro kainos skirtuma +3*X. Jei CUB12R kainuos 300Lt brangiau - uzhlips i kita teritorija, kur jau yra kiti produktai. Lygiai tas pats su VC/LC - jei labai gerai suskambes, tai liutashirdis gali likti "ne pri delax". Kam ta vidine konkurencija? IMHO labai grazhiai ir nedurnai pragmatishka.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
stratlt (IP Logged)
December 30, 2012 06:16PM

kwlw Wrote:
-------------------------------------------------------
>
> Nemyli ju liaudis kazkaip tu HH. Gal reikia
> nusipirkt pabandymui, kaip tik chia vienas
> pardavineja toki skelbimuos.

Man patinka kaip Tamsta vienareikšmiškai taip tvirtini. Aš girdėjau priešingų nuomonių. Bet jau tiek to....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
kwlw (IP Logged)
December 30, 2012 06:33PM

stratlt Wrote:
-------------------------------------------------------
> kwlw Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> > Nemyli ju liaudis kazkaip tu HH. Gal reikia
> > nusipirkt pabandymui, kaip tik chia vienas
> > pardavineja toki skelbimuos.
>
> Man patinka kaip Tamsta vienareikšmiškai taip
> tvirtini. Aš girdėjau priešingų nuomonių. Bet jau
> tiek to....

:). Shiaip ash kaip chiukchia - ka matau, ta dainuoju. Ivedi i gugle, kas antras postas "shit, sucks, what speaker to select". O jei sakai, kad neblogi - pameginsiu ta 10" ish skelbimu nupirkt, jei kas neaplenks :). Pachiupinesim ausimis.

Beje, beieshkodamas info apie savikainas, ir garsiakalbiu kainas - radau vieno kitaico 4x12 cab'u kainininka. Primenu, kad tai kitaico kaininkas, kuris niekaip nekoreliuoja su mazhmenos kainom, nebent imat po 1000vnt :). Kaip supratau Harley Benton analogai. Bet smagu pazhiuret i skaichiukus (kokie jie mazhi) ir kaip kinta keichiantis spec'ams:

GC-412CH A (speaker 12" 4 x Chinese, 600w, 8ohm) 100,53 €
GC-412R A (speaker 4 x Celestion Rocket 12", 200w, 8ohm mono, 4-4 ohm stereo) 129,00 €
GC-412SP A (speaker 4 x Celestion Super 12", 260w, 8ohm mono, 4-4 ohm stereo) 134,61 €
GC-412S A (speaker 4 x Celestion Seventy 12", 320w, 8ohm mono, 4-4 ohm stereo) 141,80 €
GC-412H A (speaker 4 x Celestion G12-T 12", 400w, 8ohm mono, 4-4 ohm stereo) 154,51 €
GC-412V (speaker 4 x Celestion Vintage, 240w, 8ohm mono, 4-4 ohm stereo) 219,30 €
GC-412G (speaker 4 x Celestion Green back, 120w, 8ohm mono, 4-4 ohm stereo) 219,30 €

Pagal modelius radau ir kazkoki ju ale ju atstovu puslapi, galit palyginti didmenos ir mazhmenos kainas:
http://powerstate.net/FILES/prices/cabinets-guitar.html

Sorry uzh offtopica, kazkaip idomu pasirode :).

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it



Edited 2 time(s). Last edit at 12/30/2012 06:39PM by kwlw.
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
k-hash (IP Logged)
December 30, 2012 10:21PM

Temos autoriui. Maži lempinukai ir yra maži lempinukai. Jeigu labai greitai man reikėtų sugalvoti, kur padėti 1200lt ir turėti gražų garsą repkei/koncui pirkčiau SS kombiką. Namuose grot, įrašinėti - taip, jie yra gerai ir aš apie tokį mąstau. Tačiau ten, kur reikia headroom'o - minimum 30w lempinukas, jei groji su draivu arba crunch. Jei nori ir tikrai švaraus garso, be lempinukui būdingų iškraipymų - pradėk nuo 50w.

______________________________________
Charvel Pro Mod So Cal 1
Schecter C-1+

T-Rex Fuel Tank Junior
Morley Mark Tremonti Power Wah
MXR GT-OD
TC Electronic Flashback

Laney IRT60H
Laney IRT412

Dead Man's Cross [Vocals/Guitars] - http://www.reverbnation.com/deadmanscross
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
Povilas.R (IP Logged)
December 31, 2012 12:57AM

[i]k-hash Wrote:
-------------------------------------------------------
> Temos autoriui. Maži lempinukai ir yra maži
> lempinukai. Jeigu labai greitai man reikėtų
> sugalvoti, kur padėti 1200lt ir turėti gražų garsą
> repkei/koncui pirkčiau SS kombiką. Namuose grot,
> įrašinėti - taip, jie yra gerai ir aš apie tokį
> mąstau. Tačiau ten, kur reikia headroom'o -
> minimum 30w lempinukas, jei groji su draivu arba
> crunch. Jei nori ir tikrai švaraus garso, be
> lempinukui būdingų iškraipymų - pradėk nuo 50w.[/i]

Štai kokių atsakymų tikėjaus, bet ohoho kokia diskusija užvirė. Dėl to ir geras dalykas yra forumai - žinios (kad ir dažnai subjektyvios) iš pirmų lūpų ir kur jų nesitiki.

Toliau kreipiant diskusiją - kas dabar yra geras SS kombikas? Šiuo metu groju per Peavey Studio Pro 112 ala Bandit'as, tikrai puikus daiktas, visgi problema, kad nusenęs jis velnioniškai, daug metų rūsyje prabuvęs tarp dulkių, tad tiesiog senatvė.
O kiek dabar pažiūri, tai į rodos jau geresnius visokius prifarširuota efektų, dar kokio velnio, kurių visai nereikia man. Gal šioje temoje kažkokių nuomonių yra? Galbūt kam teko susidurti su modelling amp'ais kokybiškais ir vertų pažiūrėjimo? Ar visgi - Lietuva "pur'istų" kraštas ir diskusija neverta dėmesio?
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
kumpiz (IP Logged)
December 31, 2012 01:04AM

Namam 1-5w kombo, grajuj 20-50w galva-kebas. Vsio.
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
stratlt (IP Logged)
December 31, 2012 01:40AM

Povilas.R Wrote:
-------------------------------------------------------
> k-hash Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Temos autoriui. Maži lempinukai ir yra maži
> > lempinukai. Jeigu labai greitai man reikėtų
> > sugalvoti, kur padėti 1200lt ir turėti gražų
> garsą
> > repkei/koncui pirkčiau SS kombiką. Namuose
> grot,
> > įrašinėti - taip, jie yra gerai ir aš apie tokį
> > mąstau. Tačiau ten, kur reikia headroom'o -
> > minimum 30w lempinukas, jei groji su draivu
> arba
> > crunch. Jei nori ir tikrai švaraus garso, be
> > lempinukui būdingų iškraipymų - pradėk nuo 50w.
>
> Štai kokių atsakymų tikėjaus, bet ohoho kokia
> diskusija užvirė. Dėl to ir geras dalykas yra
> forumai - žinios (kad ir dažnai subjektyvios) iš
> pirmų lūpų ir kur jų nesitiki.
>
> Toliau kreipiant diskusiją - kas dabar yra geras
> SS kombikas? Šiuo metu groju per Peavey Studio Pro
> 112 ala Bandit'as, tikrai puikus daiktas, visgi
> problema, kad nusenęs jis velnioniškai, daug metų
> rūsyje prabuvęs tarp dulkių, tad tiesiog senatvė.
>
> O kiek dabar pažiūri, tai į rodos jau geresnius
> visokius prifarširuota efektų, dar kokio velnio,
> kurių visai nereikia man. Gal šioje temoje
> kažkokių nuomonių yra? Galbūt kam teko susidurti
> su modelling amp'ais kokybiškais ir vertų
> pažiūrėjimo? Ar visgi - Lietuva "pur'istų" kraštas
> ir diskusija neverta dėmesio?

Ne "puristų" kraštas. Tiesiog dabar nematau nieko įdomaus. Turime Peavey Vypyr... Na, skonio reikalas. Yra "skanių" presetų tame proce, bet nelimpa. Tiesa sakant neradau bypass'o jame :) Jis aišku yra, bet tarp to prifarširuoto gausumo funkcijų, simuliatorių bei presetų jis padėtas ten kad jį surasti matyt tik user manuale galima, ir tai su žvake :) Butu easy jei būtų knyga, bet prie tų kompų kaip prie išmaniųjų telefonų - user manualo nėra. Reikia ieškoti webe. CD yra, bet ka daryt kai CD kompe nenaudojamas ir atjungtas? Nepamenu kada jo reikėjo. Anyway kolegos matyt susirado tą reikalą :)
Yra Laney Prism. Čia labiau easy, svarbiausia kad atjungus procą compatible su išoriniais efektais. Labai gerai užsiiminėti ar į chalturas važinėti. Bet vis tik jei rimties pro darbams - patys pagalvokite.... Atsibos tie proco garsai kažkada, kam tas papildomas procas. Gerai - Prism20 bei Prism35 labai gerai jaunimui, kaip ir Fender Mustang ampai. Bet mano pasirinkimas tokiu atveju jei ne mažaslempinukas - Laney LV300. Hibridas, geras clean, riebus drive kas nemegsta tampytis pedalus, pedalams friendly kas mėgsta formuoti savo unikalų garsą ir t.t.
Yra dar negalingos lempines galvutes (kaip Hayden MoFo) su kuriom galima pakurti kaba (1x12", 2x12", 2x10"). šiuo atveju tai gal būtų mano pasirinkimas, bet ko gera reiketu truputi prideti.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
k-hash (IP Logged)
December 31, 2012 03:32PM

Paantrinsiu Robkei, turėjau LV300T. Puikus daiktas. Bet, atsiradus finansams perleidau į kitas rankas.

______________________________________
Charvel Pro Mod So Cal 1
Schecter C-1+

T-Rex Fuel Tank Junior
Morley Mark Tremonti Power Wah
MXR GT-OD
TC Electronic Flashback

Laney IRT60H
Laney IRT412

Dead Man's Cross [Vocals/Guitars] - http://www.reverbnation.com/deadmanscross
Re: Maži lempinukai - Nuomonės/Alternatyvos
Aurelijus (IP Logged)
January 01, 2013 12:32PM

kumpiz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Namam 1-5w kombo, grajuj 20-50w galva-kebas. Vsio.

Man patinka Kumpio komentarai (tu) trumpai drūtai :)

Namam buvau dar pasidaręs ~0.125W-0.25W (kwlw supras ką tai reiškia - Outputo stage'as nuo 1/2 ECC82 lempos - atitinkamai suvyniojant ir Output trafą, jungta prie 1x12" garsiakalbio) - žmonai buvo per garsus - kai su draivu. Cleanui - mažoka buvo dienos metu, kai daug šurmulio.

---
Ein bisschen funk abgeben
om
bichiuu (IP Logged)
October 03, 2018 07:42PM

Prikelsiu sena tema. Gal kam teko ciupineti Laney Lc15r? Kokios nuomones? Gal kazka geresnio is 15w lempiniu kubu, tos pacios kainos kategorijoje, galima paimti?
Re:
albertas (IP Logged)
October 06, 2018 09:23AM

Mielas kubiukas... Bet VC15 geriau IMHO. Tik tada jau koki pedaliuka reiktu, jei apie stipresni draiva galvot

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
.
bichiuu (IP Logged)
October 06, 2018 05:26PM

Nu va, pardaviau savo Bugera v5 ir uz ta pati pasiemiau Lc15r, berods ne pats seniausias, nes skaiciau, kad pirmieji ejo su HH Invader speakeriu, o sitas su celestion g10e-30. Skamba kaip ir super, bet keli potencikai traska, manau reikes pamegint contact cleaner ipurkst.
Sorry, only registered users may post in this forum.