midiaudio logo

Laney Lionheart :)-D

bonehead24 (IP Logged)
April 08, 2013 09:56PM

Čia keli bachūrai forume parekomendavo LH. Tai va, pažiūrėjau demo jūtubėj
ir super! Draivas toks skanus, clean'as irgi... Tai norėčiau, kad papasakotumėt kuo daugiau apie šį ampa, ypač kam teko su juo susidurti. Pasakykit tiek teigiamas, tiek negiamas puses.

Šiam video (antras grojantis) naudoja Laney L20H heada ir 112 caba? Bent jau man toks tonas beveik idealus tokiam melodingui jam'ui :D
http://www.youtube.com/watch?v=Syb7A3k3UL8

Kokį seutpą labiausiai apsimokėtų pirkt?(turiu omeny combo ar heada ir 112/212 caba). Beje, kokį 212 caba siūlytumėt su LH20 galva? (nebūtinai Laney LT212)

Gyvenu prie Klaipėdos tai nėr galimybės atvykt į midiaudio ir gyvai išbandyt :(
Re: Laney Lionheart :)-D
kumpiz (IP Logged)
April 08, 2013 10:31PM

Susitartum su kazkuo kas vaziuoja i Kauna, atlektum papigiai ir isbandytum pats.
Kelione kainuos pydisa, o nusipirkes nepatinkanti aparata prarasi stukes.


Laney Lionheart 2x12 cabas labai geras. Geri matugalnikai.
Re: Laney Lionheart :)-D
[kustas] (IP Logged)
April 09, 2013 09:05AM

manau sitie vyrai ir su Marshal ir BlackStar puikiai skambetu :) Iki kauno ir autobusu galima atvaziuot; jei sumanysi pirkt - dar ziurek ir nuolaidos biski gausi ant keliones :)-D
______________________

Any Ideas are Welcome
Re: Laney Lionheart :)-D
albertas (IP Logged)
April 09, 2013 09:34AM

Ne i tema, bet Hutchings'as kvartiniam derinime groja:). Be to jo tonas man kazkodel labiau veza negu Thammarat'o. Kiek tame kiekvieno ish ranku, kiek instrumento, o kiek paties stiprintuvo, labai sunku pasakyti.

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Laney Lionheart :)-D
marshall (IP Logged)
April 09, 2013 09:35AM

Mažiau jus žavėkitės nulaižyta demonstracija.
Va cia skamba dar geriau, nors jcm 900 tikrai nėra geras stiprintuvas
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lMIYSod-mUk#!
Re: Laney Lionheart :)-D
[kustas] (IP Logged)
April 09, 2013 09:43AM

ta ir turiu galvoj :) stiprintuvas cia matyt maziausiai losia, kai kalba eina apie veliau apdirbama irasa. O jcm900 man asmeniskai patinka, kiek teko grot per koncus. Turejau ir TSL601 - nezinau, kame ten jus toki blogi matot.
______________________

Any Ideas are Welcome
Re: Laney Lionheart :)-D
marshall (IP Logged)
April 09, 2013 10:34AM

Na nėra jie tokie blogi, kol nepabandai geresniu. Visokiom bugierom ir panašiems... deda kruopų:)
Re: Laney Lionheart :)-D
vytux123 (IP Logged)
April 09, 2013 10:00PM

LionHeart'as visu pirma tai teisingai atkuria gitaros garsa. Cia gali buti siurprizu jei gitara yra ne visai vykusi. :) Dar sis ampas yra maziau kompresuotas lyginant su konkurentais. Jis naturalus, dinamiskas, puikiai atkartoja gitaros tembra. Todel jo skambesys neerzina ir maloniai klausosi. :)
Jei kalbeti apie kuba, tai pas ji dinamikas Celestion Heritage 30. Kas taip pat duoda daug pliusu.
O pabaigai - gal ir ne rodiklis, taciau Laney Lionheartu skelbimuose nelabai pasitaiko. :)

Bet any way, kiekvienam savo. Siaip man labiausiai patinka Fender kubai.Deluxe reverb, Sonic. Tai cia tie pirmoje eileje po mano gaminu kubu. :) :)
Re: Laney Lionheart :)-D
stratlt (IP Logged)
April 12, 2013 02:05AM

[kustas] Wrote:
-------------------------------------------------------
> ta ir turiu galvoj :) stiprintuvas cia matyt
> maziausiai losia, kai kalba eina apie veliau
> apdirbama irasa. O jcm900 man asmeniskai patinka,
> kiek teko grot per koncus. Turejau ir TSL601 -
> nezinau, kame ten jus toki blsogi matot.
> ______________________


Kazkodel visi akcentuoja irasus. Tas man nesuprantama. Man regis visu pirma reikia orentuotis i live, tada veliau ishplaukiant is to savo garso ieskoti sprendimu rashant. Del atiprintuvo svarbos - manau esmine. Nes su rimtu stipralu apdirbimas maziau komplikuotas. Nebent grupe grotu a la Muse. Keista lietuvoje praktika live grot vienu garsu, o irase skambeti absuol kitaip. Rasymo metu pradedama uZhSiimti kuryba, re ampingais, niekad nenaudotais efektais. zodziu ieskot idealo. Rezultatas - absuoliutus savo garso neturejimas. Odel Marshal TSL tai neblogiausias ampas, bet reik moddinti. Beje jo negamina, o viskas kas liko is JSM 2000, tame tarpe DSL100 head gamyba iskelta i Vietnama.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Laney Lionheart :)-D
[kustas] (IP Logged)
April 12, 2013 08:37AM

Robertai, ne apie tai kalba buvo :)-D
_____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Laney Lionheart :)-D
bonehead24 (IP Logged)
April 12, 2013 08:21PM

Chėbra, nenukrypstam, juk kalbam apie Lionheart :D
Sorry, only registered users may post in this forum.