midiaudio logo

Dean Dime Razorback

arunasqq (IP Logged)
October 05, 2013 01:14PM

Siūlo tokią gitarą be nusidėvėjimo požymių , už kiek reikia pirkti , patarkit greitai, kas išmanot , ačiū..

[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?4,file=2871[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?4,file=2873[/img]
Re: Dean Dime Razorback
kumpiz (IP Logged)
October 05, 2013 02:23PM

10Lt max. Ant sudeginimo-sulauzymo.
Re: Dean Dime Razorback
arunasqq (IP Logged)
October 05, 2013 02:29PM

aš niekada nežiūrėjau tokių keturkampių ar trikampių gitarų , todėl noriu sužinoti kiek realiai lietuvoje jas vertina , po kiek stovi skelbimuose europos šalyse aš pasižiūrėjau, bet tai kainos už kurias neperka , tai naturaliai klausiu išmanančių po kiek perka ....
Re: Dean Dime Razorback
kwlw (IP Logged)
October 05, 2013 06:16PM

Faktas, kad vienas forumietis ilgai ir nuobodzhiai skelbimuose stumde ta razorbacka su deklu. Metus tai tikrai. Kaina krito nuo 2200lt iki 1799 (su deklu), bet nesu tikras, kad jis ja pardave, o ne sudegino ar pan.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Dean Dime Razorback
arunasqq (IP Logged)
October 05, 2013 06:23PM

jei aš pasiimu , tai turėsiu parduoti už 950-990 Lt , kiek tai realu ?? , be dėklo
Re: Dean Dime Razorback
marshall (IP Logged)
October 05, 2013 07:35PM

realumo cia nulis, nebent neturi kur deti pinigu, tai imk... papuosi siena.
Re: Dean Dime Razorback
arunasqq (IP Logged)
October 05, 2013 07:50PM

ačiū už nuomones , čia neina kalba , kad man reikės mokėti, paprasčiausiai kartais žmonės nori atsiskaityti kitais būdais nei pinigai...
Re: Dean Dime Razorback
ModestasR (IP Logged)
October 06, 2013 09:26PM

arunasqq Wrote:
-------------------------------------------------------
> jei aš pasiimu , tai turėsiu parduoti už 950-990
> Lt , kiek tai realu ?? , be dėklo

Sunku pasakyt kaip tai realu - kartais gali atsirasti žmogus, kuris nori scenoje pasirodyti su kokia neįprtasta gitara - štai neseniai vieną Lietuvos balse mačiau su stikline permatoma gitara. Žinoma, kad kai gitara skirta dėl vaizdo, tai sunku tikėtis, kad kažkas sumokės didesnius pinigus, kaip kad darbinį instrumentą pirkdami moka. Todėl jei yra galimybė geriau neimti jos, o reikalauti savo pinigų, tegul pats parduoda ir atiduoda pinigus. O jei sako, kad pigiai atiduoda už mažą vertę tai tegul pats parduoda jei teigia kad lengva tai padaryti...

Bet čia tik mano asmeninė nuomonė.
Sorry, only registered users may post in this forum.