midiaudio logo

Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai

mantuzasoff (IP Logged)
October 11, 2014 12:21AM

Sveiki. Nusipirkau šią savaitę Tokai elektrinę gitarą (1200 Lt). Ji nėra iš pačių brangiausių, bet tenkina mano visus norus. Yra problema, kad 6ta styga 1-4 fretuose žiauriai buzzina, bet ne pro AMP o tik unplugged. Ką galėtumėt pasiūlyt? Palikti? priprasti gal? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 10/11/2014 12:41AM by mantuzasoff.
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
kwlw (IP Logged)
October 11, 2014 06:55AM

Sunkiai isivaizduoju, kaip pro ampa nesigirdi kaip zirzia styga :). Jei kaunietis, tai bent jau ankschiau galedavai nuneshti atgal i MA (jei ish ju pirkai) ir pazhiuredavo kas nors ishmanantis - kame ten reples. Keista, kad to nepastebejai pirkdamas...

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it



Edited 1 time(s). Last edit at 10/11/2014 01:52PM by kwlw.
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
albertas (IP Logged)
October 11, 2014 09:21AM

Grifas "pilvu" neissilenkes? Gal ankeris itemptas labai. Reikia setup'a normalu padaryt, tada jau galima daryti ishvadas. Pabandyk ta 6-aja styga kilstelt aukshchiau titeliu

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
Carols (IP Logged)
October 11, 2014 10:01AM

Jeigu tik unplugged, nieko baisaus manau.
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
albertas (IP Logged)
October 11, 2014 10:22AM

Jei i ampa nepersiduoda, tai taip, nieko baisaus, bet jei zmogus megsta pabruzint unplugged, tai gali erzinti. Dar vienas dalykas: vertetu pasekti, ka kabinant ta 6-aja styga daro deshinioji ranka. Gal styga priverchiama virpeti ne visai lygiagrechiai fretboardo plokshtumai. Pats savo laiku tokia realiai beda turejau, megstu stipria akcentuota ataka, tad [u]mano rankose[/u] "nebuzzzinanchiu" gitaru mazai bechiupinejau, nors ant "super-duper-low-action" altoriaus neaukoju. Dar iki galo ir "neishsigydziau". Still workin' on it

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re:
mantuzasoff (IP Logged)
October 11, 2014 10:41AM

Gal ir nebuvo kaip pirkau. Arba tiesiog neapdariai padariau. Bet buzz'as yra ir per ampą. Girdisi pašaliniai garsai (vakar naktį su ausinėm pabandžiau, tai girdisi šioks toks). Ne KAunietis esu, tai galvoju ar čia taip turi būti ar ne. Bet jei reikės, kokį penktadienį nuvešiu atgal apžiūrėt.

5ta styga šiek tiek buzzina. Tokį buzz'ą dar įmanoma pakentėt. O tokį kaip ant 6tos, tai ganėtinai nejauku pačiam. Pripratęs būt "Perfectionist" ant akustinės.

Groju: elektrine gitara ir akustine gitara;
Instrumentai: Tokai elektrinė ir Tenson akustinė;
Įgarsinimas: Blackstar
Kiek laiko groju? ~4 metai



Edited 1 time(s). Last edit at 10/11/2014 10:44AM by mantuzasoff.
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
kwlw (IP Logged)
October 11, 2014 02:05PM

Na jei nera galmybiu duot MA vyrukams pareguliuot ankeri ir parodyt kaip tai daroma - tai teks mokintis ta daryti pachiam. Kaip albertas ir rashe, greichiausiai problema tame, kad tos stygos kur dabar uzhdetos - per mazhai tempia grifa, o ankeris sureguliuotas storesnem. Del to ir birzgia. Igudus - chia 5 minuchiu reikalas, nepratus - gali tekt ir visa vakara pasukiot ;). Ivedi jutubej "gitar truss rod adjustment" ir zhiuri. Kai jau supranti ka ten visi tie video sako/rodo - gali pamegint pasukiot.

Tokajai, uzh tokia kaina jau yra pakankamai kokybishkos gitaros, ir kazhkokiu atviru defektu paprastai pas jas nebuna. Galejo tiesiog del dregmes/temperaturos skirtumu tavo namuose ir MA tas grifas pasiriest. Tam ir yra tas reguliavimas padarytas. Beje, stygas gal keitei?

Mano patarimai:
1. Visada istatyk rakta taip, kad nebutu jokiu klibejimu ir shiaip pilnai jis skyluteje sulindes butu. Nes jegos visgi nera mazhos, netinkamai istachius rakta - lengva prasukti rakta varzhte/verzhle ir tada jau p***ec.
2. Nebuk godus, ir niekada nereikia daug sukiot. Max viena ketvirti apsisukimo. Palauki truputi (5 min) ir derini stygas, zhiuri kas gavos.
3. Jokiu ankeriu sukiojimu su itemptom stygom! Stygos turi buti kaip shniurai, pilnai atleistos.
4. Jei kazkas ten grife nebenori suktis - geriau nesukt.
5. Jei nesiseka, galima palikti gitara per nakti pagulet. Kartais grifas pakeichia forma tik per kelias valandas po ankerio sukiojimo. Yra man taip ne karta buve.

Kas liko - zhodzhiais nepapasakosiu, o jutubej tuo tarpu yra koks milijonas video ta tema :).

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it



Edited 2 time(s). Last edit at 10/11/2014 02:09PM by kwlw.
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
stratlt (IP Logged)
October 12, 2014 12:44AM

Paprasčiausia reikia atvežti pas mus pažiūrėti. Stygas keitėte? Jei keitėte - kokio storio? Kokiu derinimu grojate? Daug variantų. Jei buvo bandoma pas mus - nemanau kad buvo parduota blogos kondicijos. Paprastai pažiūrime. Tokai paprastai neturi tokio pobūdžio defektų.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
mantuzasoff (IP Logged)
October 14, 2014 12:10AM

Gal aš kažką sugrybavau. Nebežinau. Grojas super ji,bet tas buzz'as šiek tiek nervina. KOndicija gitaros gera. Gal per kelionė namo pajudėjo kažkas,gal setupą vėl iš naujo reikia padaryt.. KOlkas pakentėsiu. Jei didės blogumai, atvešiu iki jūsų. :)

Groju: elektrine gitara ir akustine gitara;
Instrumentai: Tokai elektrinė ir Tenson akustinė;
Įgarsinimas: Blackstar
Kiek laiko groju? ~4 metai



Edited 1 time(s). Last edit at 10/14/2014 12:14AM by mantuzasoff.
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
stratlt (IP Logged)
October 14, 2014 09:52PM

mantuzasoff Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gal aš kažką sugrybavau. Nebežinau. Grojas super
> ji,bet tas buzz'as šiek tiek nervina. KOndicija
> gitaros gera. Gal per kelionė namo pajudėjo
> kažkas,gal setupą vėl iš naujo reikia padaryt..
> KOlkas pakentėsiu. Jei didės blogumai, atvešiu iki
> jūsų. :)

Tai paprasčiausia užeik pasitikrint. Kuo greičiau - tuo geriau. Bus visiškai aišku.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Žiaurus fret buzz'as ant naujos Tokai
mantuzasoff (IP Logged)
October 14, 2014 10:00PM

maža bėdutė yra atstumas, nes 52 km (tiksliai) iki Kauno gyvenu, sunku būtų nukeliaut iki jūsų. Bet gal kitą savaitę,kažkokiu būdu, užsuksiu. :)

Groju: elektrine gitara ir akustine gitara;
Instrumentai: Tokai elektrinė ir Tenson akustinė;
Įgarsinimas: Blackstar
Kiek laiko groju? ~4 metai
Sorry, only registered users may post in this forum.