midiaudio logo

PRS SE Bridgai

TNTguy (IP Logged)
February 03, 2016 02:53PM

Sveiki,
Susidūriau su problemėlemis ant saviškės PRS Tremonti SE. Problema lygiai kaip čia:
[youtu.be]
Buzina plonoji e styga.
Video gan įtikinamai papasakoja, kad ilgalaikui atsiranda problemų, nes bridgas pavirsta į priekį ir stygos idealiai neprigula prie bridgo.
Taip pat, neina koreguoti intonacijos, o pas mane gitara idealiai taip pat neintonuoja..
TAIP PAT, po poros metų naudojimo, nusitryne sidabrinis apvalkalas ir lenda žalias metalas (geležis? nežinau..). atrodo gan tragiškai.
Sumoj, situacija gan bloga. Tai man toks klausimas - ar PRS SE bridgai ilgaainiui nieko verti? ar kyla tų pačių problemų ant USA PRS'ų? Ar bridg'ą keistis į kokią nors tonepros alternatyvą, ar ieškoti tokio pačio?
Ar Lietuvoj išeina nusipirkti bridgų atskirai? Interneto puslapiuose nematau..
Gal kas būsit turėję panašių patirčių.. smiling smiley


Re: PRS SE Bridgai
kwlw (IP Logged)
February 03, 2016 06:23PM

Normalus susidevejimas. Zhalias metalas - chromo pagrindas. Namu salygom nebetaisoma. Kad isitikintum, kad tikrai tame beda, atleisk styga ir pakishk plono polietileno (maximos darzhoviu maisheliai ir pan.). Storesni daiktai jau mutins skambesi. Jei pasitaisys - tai reikia keisti ta tilteli. Jei nepasitaisys net nuo storo polietileno, tai gal nut'as zyzia smiling smiley. Tas tai taisosi papraschiau smiling smiley.Jei ka, sudyla ir brangiu gitaru bridzhai. Todel del "nieko verti" neskubechiau taip sakyti winking smiley.SauIf you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it


Re: PRS SE Bridgai
stratlt (IP Logged)
February 04, 2016 12:48PM

kwlw Wrote:Normalus susidevejimas. Zhalias metalas - chromo
pagrindas. Namu salygom nebetaisoma. Kad
isitikintum, kad tikrai tame beda, atleisk styga
ir pakishk plono polietileno (maximos darzhoviu
maisheliai ir pan.). Storesni daiktai jau mutins
skambesi. Jei pasitaisys - tai reikia keisti ta
tilteli. Jei nepasitaisys net nuo storo
polietileno, tai gal nut'as zyzia smiling smiley. Tas tai
taisosi papraschiau smiling smiley.Jei ka, sudyla ir brangiu gitaru bridzhai. Todel
del "nieko verti" neskubechiau taip sakyti winking smiley.Sau+1 . Kita vertus stebūklų nėra - PRS USA bridge yra tikrai aukštesnės klasės ir tai naturalu. Kai kurių iš USA bridge pagrindas apskritai brass. Bet aišku kad ir jie dėvisi ir kartais žmonės keičia. Nieko nėra amžino. O Intonacija pas juos koreguoti kažkiek galima. Yra važteliai kurie didina/mažina tarpą tarp pačio tiltelio ir 2 atraminių varžtų ir atatinkamai didina/mažina stygos ilgį. Tik tiek kad vienos konkrečios stygos nepareguliuosi.
PRS gamina replacement bridge kuriuose yra individualūs saddlai. Bet to bridge kaina yra kaip pusė PRS SE gitaros.
Šiaip tai pirmą kartą girdžiu kad PRS SE bridge virsta, bet manau viskas įmanoma. Kad nikelis nueina tai aišku irgi būna. Bet buzz'as gali būti nebūtinai nuo bridge. Dažniausia problema susidėvėjes nutas. Ir dar klausimas kokio storio stygas naudoji.Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453
http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964


Re: PRS SE Bridgai
TNTguy (IP Logged)
February 05, 2016 11:35AM

Polietilenas truputį padėjo - nebetaip buzina, bet sustain nežavi smiling smiley Nut'as lyg ir OK.
Stygos plonutės, devyntukai su storesne apačia.
Panašu, kad reiks įsimest naują bridge ir bus ramu, nelabai kitų variantų yra. O įsimest kažką tokio: [www.thomann.de]
Pigiau sunkiai išeis apsisukt, o ir situaciją turėtų gerai pataisyt smiling smiley Nes pati gitara tai nerealus darbinis arklys, dar ne laikas jam atgult grinning smiley
Na bet viso topiko esmė, kad yra tokių bėdelių ant šitų bridgų ne pas mane viena, tačiau su intonacija neturėtų būt problemų, jei nepradedi naudot labai custom storumo stygų smiling smiley


Re: PRS SE Bridgai
kumpiz (IP Logged)
February 05, 2016 12:28PM

Siulyciau sita bandyt:
[www.axesrus.co.uk]
[talk.philmusic.com]
Puse Tonepros kainos ir ta pati kokybe.


Re: PRS SE Bridgai
albertas (IP Logged)
February 06, 2016 02:11AM

O i prieki pasiduot tiltas negalejo pvz todel, kad grifo ankeris labai itemptas, ir kad stygos visai ant grifo negultu, tiltas ishkeltas iki tiek, kad korpuse jo varztu mazai belike?


Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)


Re: PRS SE Bridgai
TNTguy (IP Logged)
February 10, 2016 04:16PM

Na setupas kaip ir tvarkingas, gana zemai stygos.
Pridedu nuotrauka diskusijai pagerint smiling smiley
http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=3531
Nu ir prevertet sumastyt - gal uztektu tik tuos varztus (studsus) pakeisti.
Tam paciam axesrus siulo:
[www.axesrus.co.uk]
arba gal sitie tiktu
[www.axesrus.co.uk]
Bet nesu isitikines kad tiks, i ta tarpa bridge juk turetu tada 100% tiksliai atgulti - parasiau ju supportui, gal pagelbes smiling smiley
Thomanne yra tik tonepros studsai, gal uz 30 euru.. smiling smiley jei turit rekomendaciju - rezkit.Edited 3 time(s). Last edit at 02/10/2016 04:23PM by TNTguy.


Re: PRS SE Bridgai
kwlw (IP Logged)
February 10, 2016 06:40PM

Reiktu pakeisti ivores ir varzhtus, t.y. insertus. Nes dabar pas tave per daug ishkeltas bridzhas tokiam tvirtinimui. Albertas teisingai parashe.Jei ishties reikia, kad stygos taip aukshtai butu, reiktu ir ivores keisti. Shiaip jei neturi ka veikt, tai gali pamegint ishkirpti u raides formos kartono gabaliukus ir atleides stygas pakishti po tilteliu apachioj (prieshinga kryptim nei tiltelio ishpjova), kad trukdytu tilteliui persikreipti. Kishti reikia tik ish vienos puses (virshaus, arba apachios), kad per daug nedemferiuoti mechaninio kontakto tarp varzhto ir tiltelio. Jei uzhkishi ish abieju pusiu - tai bus didesne itaka garsui.Tavo tikslas pamegint ishtiesint tilteli, panashiai kaip chia:
http://www.byoguitar.com/tonepros-locking-closeup.jpgJei ishtiesinus nebezvimbs, tai tada varzhtai ishties variantas. Arba pakeisti kartonines "ivores" kokiom nors zhalvarinem, kad garsui itakos nebutu ir taip grot grinning smiley. Arba kokios minkshtos vielos pavyniot. Zhodzhiu, metalo, kuris vibracijas perduotu, bet griovio bridzhe neishartu smiling smiley.EDIT: pasitikslinau pas gugli, pasirodo PRS SE turetojai, vaikshto tuo keliu su shaibom smiling smiley. Pvz.
[forums.prsguitars.com]SauIf you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing itEdited 4 time(s). Last edit at 02/10/2016 06:48PM by kwlw.


Sorry, only registered users may post in this forum.
Online Users (Administrator) (minutes idle)