midiaudio logo

Akustinė elektrinė gitara Thinline - gėris ar blogis?

giunteris (IP Logged)
May 01, 2016 12:03PM

pastebėjau, kad yra paplonintos akustinės elektrinės gitaros Thinline. Gąsdina, kad pastebėtosios yra pigios.
Tai kokie minusai ir pliusai yra tų paplonintųjų?
Jei aiškinsite, tai aiškinkite kaip mokinukui - esu tolimas muzikavimui :)
Re: Akustinė elektrinė gitara Thinline - gėris ar blogis?
albertas (IP Logged)
May 01, 2016 01:07PM

Garsu pilnavertei akustinei gitarai ji neprilygs, o ergonomika artima elektrinei. Tokias gitaras galima kartais pamatyti unplugged koncertuose soluojanchiu gitaristu rankose, ypatingai sunkesniu roko atshaku, reikalaujanchiu atlikimo poziuriu "naglesniu" soluochiu (tarkim Kirk Hammet ish Metallica per ju unplugged tikrai su tokia grojo). Vienok "idealusis" sprendimas neprigijo insturmentu rinkoje, geriau imama gal mazintu koprusu, bet ne "acousticaster". O "stebetinai pigios" del to, kad normalaus lygio instrumentu tokiu jau ko gero niekas negamina (Robke pataisys, jis pas mus geriau zino), like tik pigios klases "glam-rock" laiku sprendimu kopijos. Nors gal koki carvin, washburn dar galima kartais sutikt kokiam ebay. O to paties fenderio "acousticaster" kiek zinau egzistuoja tik kinietishka kopija, primenanti gitara. Nors... Druskininkuose Poliarizuoti stiklai paskutiniame Big Beat'e labai neblogai nuskambejo, vienok, ne instrument tai nuopelnas.

Va ju panashus pasirodymas kaip ir Druskininkuose, tik kad Druskininkuose buvo trise, gitara/vokalas, bosas ir bugnai:

https://www.youtube.com/watch?v=qptpWJzYi_E

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)



Edited 2 time(s). Last edit at 05/02/2016 04:08PM by albertas.
Re: Akustinė elektrinė gitara Thinline - gėris ar blogis?
albertas (IP Logged)
May 01, 2016 01:11PM

Tarpe kita ko, kalbant apie thinline tai paprastai kalba yra apie telecasteri tushchiu korpusu su "f-kem", bet tema, kaip suprantu, ne apie tai

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)



Edited 1 time(s). Last edit at 05/01/2016 01:11PM by albertas.
Re: Akustinė elektrinė gitara Thinline - gėris ar blogis?
giunteris (IP Logged)
May 01, 2016 03:34PM

Tai ieškant akustinės elektrinės, tomis [b]thinline[/b] tiesiog nesidomėti?



Edited 1 time(s). Last edit at 05/01/2016 03:35PM by giunteris.
Re: Akustinė elektrinė gitara Thinline - gėris ar blogis?
albertas (IP Logged)
May 01, 2016 06:14PM

Nera tokio tipo gitaros "akustine elektrine". Nebent ash atsilikau nuo laiko. Yra elektroakustines, t.y. akustine gitara su pjezodavikliu po tilteliu ir gali buti mini-mikrofonas rezonatoriuje, tarp ju buna mano minetos elektroakustikos plonintu korpusu, grifu panashiu i elektrines (nors kaip shiais laikais, shi savoka labai plati ir persipinanti su kitomis), mediniu tilteliu ir lengvu priejimu prie aukshtu ladu. Yra elektrines gitaros su visa el. gitaroms budinga elektronika, furnitura ir t.t. ne vientisos pilnavidures pliauskos, o tushchiais korpusais, vadinamieji archtop (arba hollow body, semi-hollow) ir fenderiui (turbut, gal yra geriau zinanchiu) priklausanti thinline ideja. Tiesa, dabar jau tushtinami ir Les Paul, ir netgi strat tipo korpusai, taip kad dabar vel gitaru konstrukciniai tipai kartais persipina taip, kad kai kuriuos instrumentus netgi sunku vienareikshmishkai priskirti tam ar kitam tipui

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)



Edited 1 time(s). Last edit at 05/01/2016 06:27PM by albertas.
Re: Akustinė elektrinė gitara Thinline - gėris ar blogis?
stratlt (IP Logged)
May 02, 2016 03:10PM

albertas Wrote:
-------------------------------------------------------
>
> soluojanchiu gitaristu rankose, ypatingai
> sunkesniu roko atshaku, reikalaujanchiu atlikimo
> poziuriu "naglesniu" soluochiu (tarkim Kirk Hammet
> ish Metallica per ju unplugged tikrai su tokia
> grojo)

O galima groti nesunkią muziką tokiomis gitaromis?

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Akustinė elektrinė gitara Thinline - gėris ar blogis?
albertas (IP Logged)
May 02, 2016 04:06PM

stratlt Wrote:
-------------------------------------------------------
> O galima groti nesunkią muziką tokiomis gitaromis?


Kategorishkai uzdrausta!!! Baudziama pagal pagonishkuosius kanonus deginant ant lauzo!(:D

Man regis seniai buvo kalbeta, kad praktishkai bet kokia muzika galima groti bet kokio tipo gitara. Svarbu skambetu, ir, labai labai pageidautina, atrodytu itikinamai:)

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Sorry, only registered users may post in this forum.