midiaudio logo

Ieskau el.gitaros

Keito (IP Logged)
April 04, 2019 08:47PM

Sveiki,

tai va, mastau pirktis dar viena gitara, bet neisirenku, reik kazko - i ka ruosiuosi deti arba graphtech floyd rose su ghost piezo saddles ir ghost piezo preampu, o be piezo garso ruosiuosi grot sunkia muzika, kol kas namie turiu ESP Horizon, bet ji mastau derint i Drop A tai i ji saddles nesidedu, kitkam rezervuotas, noriu nusipirkt kazka, kaina - neaisku... ziurejau variantus sau nuo Solar 6styges super strat su licensed FR kuri keisciau i graphtech iki Music man ernie ball majesty kuris turi pieza automatiskai, bet kiek youtube ziurejau jo piezas lyg ir neturi didelio ar isvis pranasumo pries graptech pieza,

ka is gitaru patartumet ? prioritas neck-through, nelabai sugalvoju kas gero siais laikais yra :)

kaina - nuo 500 iki 2700 sakykim, tinka ir naujos ir devetos :)



Edited 1 time(s). Last edit at 04/04/2019 08:48PM by Keito.
Re: Ieskau el.gitaros
albertas (IP Logged)
April 05, 2019 02:29PM

Jei dropA, tai gal geriau žiūrėk kokį baritoną, kad menzūra koki 26,5 būtų, garsas bus konkretesnis. O jau pjezą dėk į savo "horiuką"?



Tik pasiūlymas smiling smiley

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Ieskau el.gitaros
Keito (IP Logged)
April 05, 2019 08:06PM

Net nezinau ar noriu derint pieza su aktyviais EMG81 EMG85 (Horizonas su jais ir nelabai keist noriu, turejau karta bjauria patirti su bare knuckles.... galvojau isidesiu pasyvius ir gerus ir bus zjbs - cleanas tai ziauriai geras buvo, bet drive atrode lyg baterke nusedus....) :) kazkaip nezinau kas gausis, visgi bandysiu kartais gal abudu naudot, kiek galvoju tik mastau kad pasyvus pickupai labiau tiktu prie piezo,

cia irgi svarbus ir idomus klausimas - kas blogai bus jeigu uzsimesiu kokias 13 nr stygas ir derinsiu i Drop A ne baritona ???

blyn imciau ibanez prestige koki neck-through ir deciaus piezo, bet kad i ju bridzus nein idet kiek suprantu :(



Edited 2 time(s). Last edit at 04/05/2019 08:09PM by Keito.
Re: Ieskau el.gitaros
albertas (IP Logged)
April 05, 2019 11:12PM

> cia irgi svarbus ir idomus klausimas - kas blogai
> bus jeigu uzsimesiu kokias 13 nr stygas ir
> derinsiu i Drop A ne baritona ???

Gali būti problemų su menzūros derinimu - kokiai 5 ar 6-ai stygoms eigos atgal gali neužtekt. Nebūtinai, žinoma, juk 7-stygių su 25,5 - kiek tik nori, bet gali pabandyt pamatuot ir palygint savo kipariso (berods dar turi? - gamykliškai ar ne standart C derinimas nurodytas?) ir horiuko (regis kaip ir standartiniam derinimui skirta) atstumus tarp stygų fiksavimo taškų - prie tų pačių 25,5 kipariso tiltas turėtų būti šiek tiek labiau atitrauktas atgal

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Ieskau el.gitaros
albertas (IP Logged)
April 05, 2019 11:25PM

Update:

Hm... Keista... Anksčiau, kiek prisimenu, caparison spekuose nurodydavo rekomenduojamą derinimą, stygų storį... Dabar nėra

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Ieskau el.gitaros
Keito (IP Logged)
April 06, 2019 01:49PM

ok, tai kaip suprantu - baritone gitara neturi ilgesnio grifo negu standartine ? tas idomu man, nesu gyvai gyvenime mates baritone gitaros, nors matau pirkt baritone Solar yra, bet kaip del grifo - baritone ilgesnis grifas tipo ar tokio pat ilgio ? noobui paaiskink :)
Re: Ieskau el.gitaros
albertas (IP Logged)
April 06, 2019 02:35PM

Taip, baritonų grifas ilgesnis (tiksliau, didesnis atstumas tarp stygos fiksavimo taškų - jei, tarkim, grifas "begalvis", tai jo, ar netgi visos gitaros suminis ilgis gali būti ir mažesnis negu fenderio), kad žemesniam derinime stygos nekabotų kaip makaronai, duotų konkrečią žemą natą, o ne sunkiai indikuojamą "bū-bū". Kalbėjau apie tai, kad būna atvejų, kai ant 25,5, ar net kokie stoneriai doomeriai ant gibsonų pradeda žaist su storom stygom ir žemais derinimais, tai šliaužiklių eigos, būna, neužtenka tam, kad intonavimą užtikrint, egzistuoja net konkretūs techniniai sprendimai tipo TOM'o, užmaunamo ant tų pačių ašių, bet su papildomais varžteliais, leidžiančiais visą tiltą stumtelt atgal. FR gal eiga didesnė, tokios problemos tikimybė mažesnė, o ir dropA gal ne taip jau kritiškai žemas derinimas, bet vis dėl to su baritonu garsas būtų konkretesnis. Tik mano nuomonė. Gal kartais normalus instrumentas su 25,5 tam pačiam žemam derinime suskambės geriau, negu koks pigus aziatas iš kartono su baritonine menzūra "dėl mados", bet įvertink ir ergonominį faktorių - tam, kad užtikrint komfortišką stygų tempimą prie to paties derinimo, ant baritonines menzūros reikalingos plonesnes stygos, tavajam dropA galbūt pilnai sueitų tos pačios 10-46, ar maksimum 11-52. Bėda ta, kad normalūs "muzikalūs" baritonai - nepigus malonumas, nes vedantys brand'ai didelėm serijom jų negamina. Vienas iš variantų - konvertaciniai grifai, tarkim iš warmoth, bet tada jau neck-through tektų aukoti

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)



Edited 1 time(s). Last edit at 04/06/2019 02:51PM by albertas.
Sorry, only registered users may post in this forum.