midiaudio logo

E-mu Proteus 2000 - noriu atsiliepimu

robertas (IP Logged)
March 01, 2002 07:21PM

Sveiki,

Noriu paklaust, gal kam nors teko susidurti su E-mu Proteus 2000 garsu moduliu? Labai domintu atsiliepimai, ypac apie garsu kokybe ir ju panaudojamuma.

Siaip pagal savo charakteristikas/kaina atrodo velniskai patrauklus daiktas. Bet is ivairiu pasisakymu internete susidaro dvejopas vaizdas, pvz. www.harmony-central.com kai kurie zmones ji isvis i suns dienas isdejo, o kai kuriems - "excellent". Apie tas demo dainas, kurios yra E-mu puslapyje, isvis patyliu - ka galima pasakyti apie skambesi is 56 kbps mp3 :(

Is esmes, sprendziu klausima, ka pasirinkti - ar Proteus'a, ar ta nauja Rolanda XV-5050, kuris yra apkarpytas 5080 variantas. Butu puiku, jei kas galetu palyginti Proteus'a ir 5050-aji garsu kokybes atzvilgiu.

Ir apskritai, labai nyku, kad Lietuvoje perkant bet koki brangesni daikta, 99% atveju esi priverstas rinktis tik pagal bukletus ir siaip ka isgirsti is zmoniu/internete... Suprantu, kad firmom neapsimoka uzsaldyti pinigus, bet vis tiek.
Re: E-mu Proteus 2000 - noriu atsiliepimu
mixas (IP Logged)
March 07, 2002 06:15PM

Jei apie ta pati kalbam, tai ant marijos zemes yra tokis vienas - pries kelis metus Dalius parveze toki viena. Berods didziai gerbiamas prodiuseris Gedas Zujus savo studijai isigijo.

Teko ir man ji truputuka paminkyti. Kai tik pasirode Proteus 2000 buvo smagu, kad jis turi daug tembru. Tuo metu tikrai zavejo jo polifonija (beje ir dabar manau jos per akis).
Tembrai: daug ir ivairiu. dauguma panaudojamu.
Tembru kokybe: ne pati auksciausia (pasiziurejus i kainos/ tembru kiekio santyki tai suprantama), bet Marijos zemei tokios kokybes tikrai gana. Ne simfonijas gi kursite. Jei Prisiminti statistini tautinio popso (/tautines sokiu muzikos stiliu) tai tikrai daug ka panaudosite.

Kas labai patiko: FILTRAI. labai smagiai padaryti. labai lengvai valdomi, dekui toms penkioms(o gal keturioms, nebepamenu) real-time rankenelems.

Zodziu, jei reiia modulio tautinei muzikai- tinka tikrai. Jei nori simfoniju, galvok apie aukstesnes materijas (gal koks K2500R+ orchestra sound library).
Mano nuomone tokia: jei reiketu man rinktis - rinkciaus emu (na gal juos ir nupirko kompiuterastai, taciau sis tas dar liko is ju dvasios). O apie rolanda mano tokia nuomone: visi pigesniu modeliu tembrai (nekalbu apie rimtus modelius, kurie kainuoja 'dafiga') seniai nuvalkioti.

MiXaS
Re: E-mu Proteus 2000 - noriu atsiliepimu
robertas (IP Logged)
March 07, 2002 07:28PM

Labas,

Dekui uz atsiliepima. Jau buvau prarades vilti, kad kas nors atsilieps :).

O siaip, jei idomu, jau apsisprendziau - visgi tai bus Rolandas XV-5050. Kazkaip patraukliau jis man atrodo nei E-mu. Na pagal technines charakteristikas jis siek tiek atsilieka nuo Proteus - pas rolanda tik 64 polifonija, ir 16 kanalu. Pas Proteus'a visa to dvigubai. Teko vieno zurnalo kompakte paklausyt butent sio rolando garsu, dar visokiu reviews pasiskaiciau, na ir visumoje susidare neblogas ispudis.

Apie Proteus snekant, uzkliuvo tai, kad zmones internete skundesi, pas ji kai kurie garsai nusempluoti istisais akordais (pvz. string padai ir pan). Tai is karto patchai tampa kaip ir beverciai (na nebent kurinio tonacija sutampa su duota). Ir siaip zmoniu internete atsiliepimai pasirode prasti - daugelis rase "very dissapointing ir pan.". Apie Rolanda irgi visokiu yra, bet bent jau ne tokiu radikaliu.

Bet kuriuo atveju tai is dalies bus kates maise pirkimas, nes nera galimybes paciam kokia diena juo pasigroti, paziuret kaip skamba, ir pan. (gerai uzsinorejau, ar ne :).)

Beje:

> visi pigesniu modeliu tembrai (nekalbu apie rimtus modelius, kurie
> kainuoja 'dafiga') seniai nuvalkioti.

Siaip kalbant apie si 5050'a, tai jis yra apkarpyta XV-5080 versija. Garsai tie patys, plius is naujo Roland Fantom, tik maziau efektu, nera samplingo, ir dar kai kuriu pribumbasu. 5080'as kainuoja ~2000 $, taigi kaip ir nera is pigiausiu... Beje, jis siek tiek pigesnis uz Proteus 2K.
Sorry, only registered users may post in this forum.