midiaudio logo

Garso korta Yamaha SW 1000 XG

Egis (IP Logged)
February 24, 2003 04:06PM

Gal kas ka galit pasakyt apie ta daikta? B-]
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Aivaras (IP Logged)
February 27, 2003 05:30PM

Gera garso korta, keras,kokybiskas ir stiprus saundas.
liux :)
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Dalius (IP Logged)
February 27, 2003 05:36PM

Aivarai, sakai gera?
Kokie keitikliai ir kiek bitų? Kokius Fs palaiko?
Koks S/N santykis A/D, D/A keitiklių?
Ar yra ASIO draiveriai (pats nežinau, todėl klausiu)? Jei yra - koks minimalus (realiai veikiantis) latency?
Ar yra draiveriai Win2k, WinXP sistemoms?

Va - atsakius bent jau į šituos klausimus ir palyginant kaina su kitomis galima spręsti ar gera ar ne;-)

D.
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Aivaras (IP Logged)
February 27, 2003 09:20PM

puikiai dirba su CUBASE SX (winXP aplinkoje).Daugiau info apie sw1000xg.:
http://www.music-soft.com/Eng/Hardware/Yamaha/InfoStation.htm:

Daliau, na kaip tau ta korta? kokia butu tavo kritika apie ja?
Aciu :)
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Dalius (IP Logged)
February 28, 2003 09:49AM

Tame linke nėra nei vieno atsakymo į mano pateiktus klausimus - o tik eilinis makaronų kabinimas - "The most powerful music production gear in history"

Kaip tuomet šalia tokio "aprašymo" turėtų atrodyti tarkime Korg Oasis? ar Digidesign ProTools?:-|

Paskaityk pvz. ką dabar rašo Creative'as apie savo Audigy kortas - ir gi tas pats - the best the most the super duper...


D.
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Egis (IP Logged)
February 28, 2003 10:37AM

Gerbiamasai Daliau!!!

Tai gal gali paliulyt geresni varianta. Uz panasia kaina. (+ - 2000 Lt)
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Dalius (IP Logged)
February 28, 2003 11:08AM

O ko tau reikia iš kortos? Koks tavo kompas?

D.
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Aivaars (IP Logged)
February 28, 2003 11:26AM

Gerb. Daliau.
Nelabai suprantu kas yra: "Kokius Fs palaiko?
Koks S/N santykis A/D, D/A keitiklių?"
Gal gali paaiskinti?
Siaip zinau palaiko 24bit,turi ASIO dr.,
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Aivaars (IP Logged)
February 28, 2003 11:29AM

beje daliau,gal zinai kur butu galima gauti informacijos apie kuriniu suvedimus,garso panoramas,kompresinimus.....
Aciu :-D
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Egis (IP Logged)
February 28, 2003 11:46AM

ale pas mane nelabai ko jau ir daug tam kompe
AMD 1000 MHz
RAM 256
garsas Creative SBlive 5.1 platinum su priekiu :Ā“-(
Ir kas svarbiausia - tai mano pele Logitech ;-)
Juokauju.......

Jei pameni trukdziau cia as tamstas keleta kartu del modulio.
Tai va kazko panasaus reiketu ir is kortos.
Kaip rasiau paprastiems midams i Cd ar MD "suleisti" + kartais bandau kazka tai daryti midi + audio loopai (*.wrk) su cakewalk (nepyk) formate.
Beje, gal gali pasiulyti is Cubase softo. As bandziau Cubase VST nepamenu kuria versija tai nelabai supratau kas ten per............ nesakysiu geriau
:-)
ACIU UZ DEMESI B-]
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Egis (IP Logged)
February 28, 2003 11:58AM

Beje as tai matau "atsijungti" " mano profilis" ir t.t. kaip galiu redaguoti savo zinutes
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Dalius (IP Logged)
February 28, 2003 12:02PM

Fs: Frequency Sampling, t.y. disktretizavimo dažniai. Šiuolaikinės kortos palaiko ne tik 44.1kHz/48kHz, bet ir 88.2kHz/96kHz

S/N - Signal to Noise ratio - signalo/triukšmų santykis. Šiuolaikinių kortų šis parametras buna >105dB

Kaip ši (SW1000XG) palaiko 24bit? ar jos keitikliai 24bit ir ji atiduoda audio duomenis taip?

Sakai turi ASIO draiverius - tuomet kurios versijos (ASIO 1 ar ASIO2)? Koks latency (vėlinimas)?

Aš tikrai nenoriu jos supeikti - jos sintezas gal ir nėra blogiausias, bet man kažkodėl labiau atrodo kad ši korta yra jau praeities dalykas;-)

D.
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Dalius (IP Logged)
February 28, 2003 01:57PM

Egi,

1000Mhz AMD - nėra blogai. Toks kompas (teoriškai) gali sukti ir sintezės programinius algoritmus - taip būtų lankstesnė sistema nei naudojant SW1000G tipo kortikę. Dėl Cakewalk - nepykstu - kodėl turėčiau? Kiekvienas naudoja tai ką nori, tik apmaudu, kad neįsigilina į kitas programas / sistemas ir nesupranta kuo jos privalesnės.

Idėja paprasta: imi gerą kortą, kuri patikimai ir su mažu vėlinimu "bėga" audio - o visą sintezę, apdorojimus (reverbus, efektus ir t.t.) daro programa. Tarkime - Cubase SL (ar SX) plius HAlion (VST semplerio plug-inas):

http://www.steinberg.net/en/ps/products/music_production/cubase_sl_pc/index.php?sid=0

http://www.steinberg.net/en/ps/products/vst_instruments/halion/index.php?sid=0

Beje, toks rinkinukas parduodamas kaip komplektas - vadinasi Cubase SL Edition, ir jo kaina yra tik 2100Lt - pigiau nei perkant atskirai Cubase SL (1399Lt) ir HAlion (1199Lt)

Jei tai sudomino - teks tau atvažiuoti iki mūsų - parodytume.

D.
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
AUGiS (IP Logged)
February 28, 2003 03:26PM

[quote]Beje as tai matau "atsijungti" " mano profilis" ir t.t. kaip galiu redaguoti savo zinutes[/quote]

Kai isiloginęs tada prie [u]tavo[/u] žinucių apčioje atsiranda "koreguoti žinutę".
(Šalia "Atasakyti į žinutę").
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Egis (IP Logged)
March 04, 2003 03:55PM

Tai kad nera
Esu prisijunges bet nematau.:-D :-D :-D :-D :-D
Re: Garso korta Yamaha SW 1000 XG
Vil (IP Logged)
March 29, 2003 08:52AM

ad keitiklis 18 bitu BurrBrown PCM1800 - neblogas apie -90db sn+thd realiai duoda
da keitiklis 20 bitu ? neaaishkus , dinamikos visai ish jo nera , tiesa galbut del to kaltas pigus operacinis esantis ant out'o .ASIO driveriai ish viso gavno , velavimas virsh 20 msec pats mazhiausias kuri gali nustatyt. tik 44.1khz , net 48 nera per asio ! hardwarinis reverbas pigus , blogesnis negu negu DSP2416 kortoje .xp driveriai yra , bet veikia nekaip .gera korta pagroti xg mida namu kompe , bet ne daugiau . tam ir naudojam .
Sorry, only registered users may post in this forum.