midiaudio logo

ar apsimoka perdazyti elektrine gitara

Deivas (IP Logged)
March 22, 2003 10:22AM

Sveiki, ar kas nors bandet perdazyt elektrine gitara, aisku ne savo rankom, o kokiam nors autoservise, ar tai apsimoka ir ar gerai dazai laiko?
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
stratlt (IP Logged)
March 22, 2003 10:29AM

Sveiki,

Jei tai rimtesnis instrumentas - neapsimoka. Dazhai, lakas - turi itakos gitaros garsui. Jei tai pigiakas - gal blogiau kaip yra nebus:)

Robertas
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
Deivas (IP Logged)
March 22, 2003 01:45PM

Tai gitara Ibanez RG7420 bet vienoje vietoje dazai lupasi ir man nieko kito nelieka kaip tik ja perdazyt.
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
stratlt (IP Logged)
March 22, 2003 02:21PM

Baik juokus! Kokiame mieste esi? Yra lietuvoje meistru kurie tau sutvarkys, bent Kaune tai tikrai! Gal but net taip kad beveik nesimatys kad luposi.
Geras instrumentas, neperdazhinek! Kaune yra Vytas, jo tel Nr. 8-616 28512. dabar man amerikonishka fender ta pati daro.

Robertas
Midiaudio
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
Deivas (IP Logged)
March 22, 2003 02:41PM

As gyvenu alytuj, gal cia yra kokiu meistru kurie sutvarkytu?
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
stratlt (IP Logged)
March 22, 2003 02:43PM

Nemanau. Bent nesu girdejes...Siulyciau susikontaktuoti su Vytu ish Kauno.

Robertas
Midiaudio
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
Deivas (IP Logged)
March 22, 2003 02:58PM

O jeigu autoservise jie irgi gi gali padaryt?
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
stratlt (IP Logged)
March 22, 2003 04:49PM

:)))) Esme ne perdazhyti , o atnaujinti. Su tokia gitara po to autoservise ir grosi:)
Lygiai taip pat sekmingai i shaldytuvu gamykla gali nuneshti:) Tada galima jungti prie shaldytuvo "Snaige" vietoj kubo. Neisizheisk.
Matyt nelabai turi patirties instrumentuose ir nezhinai ka reishkia lakas...

Robertas
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
Deivas (IP Logged)
March 22, 2003 06:29PM

Tai ka gi as ir sakau kad autoservise atnaujint, nes man nelabai kaip yra nuvezt i kauna:-/
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
Valdas (IP Logged)
March 22, 2003 07:36PM

Zmogau,tau gera patarima duoda Midiaudio vyrai,del gitaros perdazymo.Negalvok,kad tai paprastas procesas.Po serviso remonto gali nutikt taip,kad ji neskambes kaip dabar apsilupus.Internete informacijos apie gitaru remonta,tiek smulku,tiek rimta yra sociai.Taip,kad reikia mylet savo intrumenta neziurit jo lygio,o meistru yra irKaune ,Vilniuje ir Panevezyje bei Utenoje.
Re: ar apsimoka perdazyti elektrine gitara
Julius (IP Logged)
March 24, 2003 12:56PM

Juo labiau, kad Alytus nuo Kauno ne už 500km... neišgerk poros kasdieninių alaus bokalų, nesurukyk kasdieninių cigarečių ir bus už ką autobuso bilietą iki Kauno ir atgal nusipirkt... Arba atiduok man tą gitarą, jei jau į autoservisą nešt nori... :-(
Sorry, only registered users may post in this forum.