midiaudio logo

Pakonsultuokite apie procesorius.

Rimas (IP Logged)
April 22, 2003 01:52PM

Mane suklaidino pavadinimas Delay. Nusipirkau Boss DD-3 digital delay, bet jo nemates, ir gavosi taip, kad nevisai to ko reikejo (nors garsa jis duoda puiku). Norejau tokio garso kaip ir tas delay duoda labai pagilina ir pariebina distortion garsa, bet man nereikalingas tas atkartojimas, net ji kai primazini, tai yra padarai, kad jis truktu kuo trumpiau, vis tiek po stygos uzgavimo girdimas antras garsas kuris atkartojimas. Kokio efekto reikia, kad butu toks pats sodrus, gilus garsas kaip ir delay duoda, bet be pakartojimo?
Siaip as matyt busiu sumaises Delay su sustaineriu, nes as norejau, kad po stygos uzgavimo garsas testusi kuo ilgiau, o su Delay, tesiasi tiek pat kiek tesiasi paties distortion efekto garsas. Ar yra prietaisu su kuriais garsas gali testis tol kol sustabdysi ji sulaikant styga? Gal man reikia sustainer-compressor?
Padekit
P.S. Dar nusipirkau ir Dunlop Cry Baby 535Q (jis irgi gerai isreklamuotas www. harmony-central.com) bet labai pakeicia distortion garsa ir kai groju su pilnai atsuktu distortion (kitaip negroju) pablogina kokybe. Gal zinot kaip cia ka padaryt, kad distortion liktu geras? (bandziau jungti pries distortion ir uz).
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
stratlt (IP Logged)
April 22, 2003 02:48PM

Sveikas,

Tau reikejo ne Delay, o Reverb efekto. Ne sustainerio. Nors jis tau taip pat truputi padetu. Reverb duoda erdve. Garso tesimas priklauso daugiau nuo gitaros - kuo geresnis medis, tuo geresni jis turi susteina savyje. Visame pasaulyje perkant gitara ish pradziu ja pabando neijungta. Ishbando jos sustaina ir tembra. Po to jungia ir zhiuri kaip ji pajungta skamba.
Del Dunlop Cry Baby 535Q - nepablogina jis kokybes. Pabandyk distortion mazhiau atsukti. Cry baby keicia jo skambesi, faktas. Kokybe - kiek ash suprantu kaip tu supranti shi zhodi - subjektyvu. Efektus ivairius tarpusavyje muzikantai derina metu metais, kol suranda savo skambesi.
Ir nereikia pirkti efektu ir instrumentu vien pagal rekomendacijas internete,
Reikia priesh tai paciam bandyti ir klausytis kas paciam patinka.


Robertas
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
April 22, 2003 03:29PM

Aciu Robertai uz paaiskinimus. As vis galvodavau, kai pirkau gitara, kam vis tie gitaristai taip daznai kalba apie sustaina. Galvojau, kad kazkoki efekta pasijungsiu ir bus problema isspresta. Matyt klydau. Bet visgi kartais girdisi labai ilgas gitaros skambesys gautas vienu uzgavimu. Ar tai tikrai sustainas toks geras!?

Ir dar norejau paklausti ar pas jus yra pirkti laidu, kad pajungti is efekto i efekta (neilgu) su kistukais abiejuose galuose ir gal yra koks paskirstytuvas, kad pajungti 9V is vienos rozetes i keleta efektu?


Dar tokia problemele buna su gitara, kartais uzgauni styga (ne visose vietose, o tam tikrose) ir tas garsas turi blogesni sustaina ir lyg vibruoja. kas tai? (Stygos nesenos).
O del Cry baby, tai taip, kai maziau distortion atsuki, tai geriau, bet kad as atsuku iki galo.
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Julius (IP Logged)
May 03, 2003 01:20AM

O šiaip, kam sukti iki galo tą distoršą? :) aišku kiekvienam savo, bet man pilnai pakanka tarp 12 ir 3 valandos atsukus gain'ą...
beje, gal nereikia tau to dylėjaus? :) netyčiukais... ale man tokias finansines galimybes :))) prieš perkant bent pažiūrėk, ką perki kitą karta..
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 05, 2003 10:01AM

Oi reikia man to dilejaus, ba jis labai graziai skamba. kai pagroju su juo ir be jo tai skirtumas didelis, atrodo kaip as anksciau be jo grojau. O mokejau uz ji 99 dolerius 99 centus, tai yra lygiai tiek kiek ir radau internete www.music123.com (ba is ten ir pirkau, smulkmenele dar yra kad reikia kad kazkas parveztu), jokiu muitu kazkokiu taksu kaip cia kazkur forume buvo rasyta...O kai pirkau virtualiai tai ir pasiziureti galejau virtualiai. Tiesa buvau bandes karta Norvegijoje su juo pagroti, pasirode man tada Hold funkcija kad tesia ilgai, bet dabar galvoju gal ten susteinas geras gitaros buvo o ne tas pedalas taip tese.
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Julius (IP Logged)
May 13, 2003 09:36AM

Hold funkcija kartoja įrašytą frazę. Sėdėjau čia valandą Tamstoj, žaidžiau su įvairiais modeliais BOSS. Tai dd-5 atrodo gali iki 5 sec frazę įrašyt :) smagu pasižaist, o dd-3 - sekundė gal tik, tai užsikruši kol pataikai ką nors doro :) ir dar paspaudus laikyt reikia.. Bet tai 700lt už dd-5... reikia naudoto ieškot.
Na o sandėlys pas tave standartinis :) turbut pas daugelį gitaristų daugiau mažiau visko prisikaupia.. vienu metu pas mane buvo cieli 4 kubai, dabar liko du :) nors pusiau trys, bo yra antikvarinis lempinis stiprintuviukas, trūksta tik kolonėlės jam :))
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 13, 2003 09:48AM

Juliau, gal tu zinai ar yra efektas kuris tesia nelaikant nuspaudus to pedalo ir kad tai nebutu irasymas, (tai yra nebutu Hold funkcija kaip kad Boss DD), o paprastai, po stygos užgavimo tęstų tol kol nesustabdysi ar siaip ilgai testu?
Ir dar norejau paklausti ar geriau tureti keleta reikiamu pedalu ar viena procesoriu (kurio daugelio efektu neisnaudoji) garso kokybes atzvilgiu?
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Julius (IP Logged)
May 14, 2003 10:18AM

Rimai, yra toks efektas - sustainer vadinasi jis :) Nežinau, nebandžiau kaip jie ten veikia, kokia kokybė. Dar būna kombinacijoj sustainer/compressor. Turėtų būt tai, ko tau reikia... bet ar tau reikia to amžino dirbtinio sustaino? :D sustainą gali pailgint vibruodamas stygą ranka, gain'o daugiau užmesdamas.. šiaip pastebėjau tokį fyntą mano kube - nors jo draivinio kanalo nenaudoju, bet kartais pasižaidimui įjungiu ir tą, tai ten begalinis sustainas gaunas :)) užgauni stygą ir ji skamba tol, kol neatsibosta :)
O dėl to ar geriau turėt krūvą pedalų, ar vieną dėžutę tai kiek žmonių tiek nuomonių. Procas patogiau be abejo - presetus gali pasidaryt kokius tau reikia, aišku daugelio efektų tu ir nenaudosi, kam už juos mokėt.. :) Su pedalais tai mažiau mobilumo, užima nemažai vietos :)) bet kokybės prasme tai manau atskiras pedaliukas lenkia pigiuose procesoriuose įsiūtus efektus. Jei procesorius pro lygio, tai visai kita kalba - bet ir kaina atitinkama. Teko būt čia neseniai koncertėly, tai ten gitaristas turėjo pedal board'ą daugiau nei metro ilgio :) garsas pas jį super, geresnio kol kas iš lietuviškų gitaristų neteko girdėt. Tai pat teko būt ir Dream Theater koncerte, te gitaristas dvi spintas (rack'us) pasistatęs su ampais, procais etc., o ant grindų prieš jį pusantro metro valdymo lenta su keliasdešimt mygalų - garsas irgi super :) kiekvienam savaip manau. Aš pats turiu kol kas tik išorinį draivą ir fleindžerį, reverbą iš kubo naudoju. Pigių procų pirkt nenoriu ir netraukia manęs jie.
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 14, 2003 11:19AM

Labai aciu uz issamu atsakyma. As ir galvojau apie kompresoriu-sustaineri, reiks kada pardyuotuvej pasibandyt kai susitaupysiu vel pinigeliu, ba savuosius jau isleidau. Tiesa dar negaunu uzsakytos koloneles, nezinau gal per ja bus garsas ilgesnis, nes dabar ir taip ant viso distortion groju ir virbinu, bet nedatempiu tiek kai noriu kartu kazka leto, kartu su Steve Vai pabandyt (ne gyvai su juo aišku). :-)
P.S. As cia daug raau, ka perku, kad gruju, kai iswgirstumet mano grojima tikriausiai :-D :-D :-D
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Julius (IP Logged)
May 15, 2003 09:22AM

Tai kada parodysi savo meną? :)
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 16, 2003 01:36PM

Gal kai senukas jau busiu:-)) :Ā“-(
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Tommy (IP Logged)
May 17, 2003 02:58PM

kas jus:)
Effektai tam ir skirti, kad keisti garsa
Eigu jus norite geresni garsa reiketu lempini kuba nupirkti,
ir preampa
Taip sustainas yra priklausomas nuo gitaros kaip ji padaryta, bet eigu grifas prikliuotas ("neck thought") tai garsas ilgesnis ir gitara pati dainoja :)
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
stratlt (IP Logged)
May 17, 2003 03:10PM

For Tommy

bet eigu grifas prikliuotas ("neck thought") tai garsas ilgesnis ir gitara pati dainoja

Nebutinai:) "Neck thought" kaip tu sakai ne esminis dalykas:) Ne panaceja, o tik vienas ish budu pasiekti geresni sustaina. Esme - geras medis apskritai, o ne kaip ji padaryta. Jei medis pats ish saves neskamba, tai gali buti koks nori monolitas ir vistiek neskambes. Be to, skirtingos medzio rushys skirtigai virpa(skamba). Taigi ne konstrukcija, o pats medis.

Robertas
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 19, 2003 11:23AM

Kas liecia teorines zinias as ir pats daug apsiskaites. Bet va praktiskai butu kas kita jei kas aiskiai parodytu ir (pademonstruotu!) taip ir taip.
Dabar man dar del to preampo pasidare idomu. Paisrodo uzsisakiau lempini kuba ir jo man dar neuzteks? Kiek zinau teoriskai tai ten jame yra ir preampas su savo lempomis ir pats stiprintuvas su savo lempomis. Iseitu reikia preampo, po to lempinio kubo, kuriame taip pat buna preampas, ampas . Tai kam tas preampas dar reikalingas? Ir kodel gamintojai iskart tokios konstrukcijos nesukisa i viena deze???
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
stratlt (IP Logged)
May 19, 2003 11:51AM

To:Rimas

Matai, Ne visi muzikantai naudoja procesorius, be to tie, kas naudoja, turi ivairiu pomegiu, naudoja ivairius procesorius ar preampus...Jei gamintojai sukishtu viska i viena dezhe, tai labai apribotu galimybes pasirinkti...O sistema turi buti lanksti.
Yra variantu kai viskas vienoje dezheje, bet tai gana brangu ir ne visai pasiteisina del minetu prizhasciu.
Be to, procesoriu naudoja ne visi muzikantai.

Robertas
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 19, 2003 02:03PM

Robertai, as nesupratau tavo paaiskinimo. Kuo cia deti procesoriai?
Tommy rase:
"Jeigu jus norite geresni garsa reiketu lempini kuba nupirkti,
ir preampa".
As kiek suprantu nusiperku gitarini lempini kuba (as uzsisakes Crate V1512, nors kol kas nesulaukiu, reikes matyt jau klausti kur jis uzstrigo...)
Jame (paciame kube) jau yra preampas, tai ar dar reikia man pirkti atskirai preampa?
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
stratlt (IP Logged)
May 19, 2003 03:30PM

For Rimas:)
Nebutinai Tau dar preampo. Nebent uzhsiimsi garso paieshkomis ir viska ka galima ishbandes padarysi ishvada kad Tau jo reikia...

Robertas
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 19, 2003 03:59PM

Aciu uz paaiskinimus. :-P
Bet...iseitu, kad galima naudoti kelis preampus vienoje grandineje?
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Myname (IP Logged)
May 19, 2003 04:13PM

pasiziurek kokia yranga naudoja Santana: www.santana.com

siaip keliu prampu nezinau kad grandineje naudotu.
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
stratlt (IP Logged)
May 19, 2003 04:53PM

Kartais naudoja. Steve Vai naudojo kazhkada Marshall pre-amp'a ir Messa Boogie...
Tiesa, ne visuomet kartu.

Robertas
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 20, 2003 09:14AM

Neatsidaro ko tai man uzsienietiski puslapiai siandien. Bet Santana naudoja kokia tai iranga? Jo klausant man neatrodo (gerai kad jis pats neskaito Lietuviskai:-D )
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Juozas (IP Logged)
May 20, 2003 11:20AM

Na Rimai, varai matosi normaliai.
Butu malonu isgirsti kaip santanos Samba pa ti sugrotum.
Pazystu viena vietiny gitarista, kur megina steve vai ir pan. groti, bet su metronomu jokios gamos nesugroja, o turi gitara su 24 ladais ir floyd rose ir dar kazka tenais ir laiko daug skiria...
Cia tik diagnoze... duokdie neteisinga
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 21, 2003 08:33AM

Gal ir teisinga... As apie save tikrai negeros nuomones ir neikiek(!) nesusidures su kiek profesionalesne muzika, nei grojimu is natu, tabu ar panasiai, taip pat negroju gamos su metronomu. As nesu muzikantas. Man tai tik hobby, neturiu tikslo groti grupeje (aisku gal tik fantazijose) bet man groti labai patinka, as tam galiu skirti nemazai laisvalaikio, nes dusioje matyt esu muzikantas. Bet nesu tipiskas, nes esu isrankus ir megstu neivairia muzika. O apie Santana atsiprasau, as esu pora dainu tik jo girdejes (bet man susidare nuomone, kad jo gitara skamba vienodai, gal taip papuole, o gal man kaip neprofesionalui taip atrodo is neisilavinimo ar nesupratimo), taigi nesmerkit, ir nevertinkit manes kaip profesionalo. As cia dalyvauju tik kaip zingeidus megejas, kad gauciau is Jusu patarimu.
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 21, 2003 10:09AM

Perklausiau ta Santanos gabalą. Nesuprantu aš gal ko, bet man atrodo čia praktiškai jokių efektų jis nenaudoja.
Gal jus turit omeny kokius girdimus tik profesionalo ausiai, bet man paprastam mirtingajam tai atrodo gitara ir koks pedaliukas uz 10 doleriu.
Paaiskinkit man tuos niuansus. As matyt visai kitaip ta gitarini garsa isivaizduoju.
Man pvz. kad ir cia, va tai patinka! Turiu omenyje tiek garsa tiek muzika tiek ir grojimo technika. (nesakau, kad cia efektu daug, bet man aktualus toks garsas, ne kaip Santanos).
http://www.dimarzio.com/f_pickups.html
The hambucker from hell.
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Julius (IP Logged)
May 22, 2003 09:45AM

o tu pamėgink pakartot Santanos garsą... :)) efektai efektai.. jie ne panacėja. Santana vienas iš nedaugelio gitaristų, turinčių savo signature garsą. Iš vienos natos gali atpažint, kas groja..

Prie progos įvertink mano garsą :)) - http://www.kanda.lt/test/KANDA%20-%20Live@Bravo%20-%2004%20-%20Impro.mp3
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 22, 2003 01:44PM

Jo, kas liecia Santanos savituma as pilnai pritariu. Is karto galima atpazinti.
O tavo garsas - ka as zinau. Siaip nieko nejauciu jo klausydamas.
Nei patinka, nei nepatinka.:-|
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 22, 2003 01:45PM

Būtum koki su giliu draivu atsiuntes, manau patiktu zymiai labiau. Cia daugiau dziaza primena, ne rokenrola. Tai - ne man.
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Julius (IP Logged)
May 22, 2003 01:54PM

džiazas, nu nieko sau :D :D :D aš visada skaičiau, kad dar per jaunas groti džiazą ;) še tau kad nori. Niu teip, mažai prieskonių naudoju aš :) tiesiog draivas ir reverbo kruopelytė iš kubo ir visi burtai.
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Rimas (IP Logged)
May 22, 2003 02:25PM

Na gal ir nevisai džiazas, turiu daugiau omeny gal dziaziska skambejima;-)
Re: Pakonsultuokite apie procesorius.
Julius (IP Logged)
May 22, 2003 02:27PM

:D ir tą patį džiazišką skambėjimą aš įsivaizduoju visai kitaip.. :) na kiekvienam savos asociacijos.
Sorry, only registered users may post in this forum.