midiaudio logo

Yamaha kit'ai

Kristoferis (IP Logged)
May 29, 2003 11:07PM

Sveiki!

Robertai,
o pas jus Midi Audio koks yra Yamaha komplektas: ERG121GP ar EG112GP?
Siaip as noreciau labiau ERG121GP, nes skaiciau, kad jis geresnis (turi 2 humbuckers ir 1 single coil, o tas EG112GP turi tik viena humbucker ir 2 single coils).
As galvoju birzelio 10d. pirkti ta Yamaha kit'a pas jus, bet sakei, lygtais, kad uz ta suma galima ir geresni komplekta susirinkt, taip? Jei, taip, tai geriau gal man geresni varianta pirkt?
Siaip skaiciau daug atsiliepimu apie ta Yamaha kit'a, tai labai daug kas gyre si kit'a kaip labai gera komplekta pradedanciam gitaristui. Ir raso, kad sios gitaros grifas yra netoks gaubtas ir pradedantiems yra zymiai lengviau mokytis, nes lengviau yra ji apimt. Ar tai tiesa?
Re: Yamaha kit'ai
stratlt (IP Logged)
May 30, 2003 11:36AM

For: Kristoferis

ERG121GP turime...Del kitu variantu - visada yra ivairiu. Tiek paciu instrumentu, tiek sudetiniu daliu ieinanciu i ta komplekta...Reikia zhiureti, kas paciam patiktu gyvai.
Del nuemeju - nei geriau, nei blogiau...Skonio reikalas...Vieniem patinka kava be cukraus, kitiem - labai saldi...:) Yra savu privalumu bet kokiu atveju. Dvigubi nuemejai geriau tuo kad mazhiau fonuoja, turi stipresni signala...Bet yra zhmoniu kuriem del garso patinka viengubi...Beje, skonis turi savybe keistis...Kaip ir muzikinis skonis keiciasi. Groji viena stiliu - reikia tavo supratimu tokio ar kitokio garso...Ir ieshkai...
Pasikeicia Tavo grojimas, muzika - ieshkai ko kito...
Grifas - taip pat skonio reikalas...Vienoks grifas patinka vienam, kitoks - kitam...
Cia jau fiziologija. Yra paprastas reikalas. Paima zhmogus gitaros grifa i ranka ir jaucia - "limpa" ar ne...

Robertas
Re: Yamaha kit'ai
Kristoferis (IP Logged)
May 30, 2003 08:56PM

For Robertas:

Aciu uz atsakymus. Ateinancia savaite butinai ateisiu i Midi Audio ir issirinksiu tada gitara. Labai nekantrauju - vis galvoju, kada gi as pagaliau laikysiu gitara rankose?.. :-))
Re: Yamaha kit'ai
stratlt (IP Logged)
May 31, 2003 11:38AM

For Kristoferis

Lauksime ir tikimes Tau pasiulyti kazhka, kas atitiks Tavo norus.

Robertas
Re: Yamaha kit'ai
Kristoferis (IP Logged)
May 31, 2003 07:34PM

For Robertas:

Labas vakaras, Robertai. Antradieni ateisiu i Midi Audio pirkt gitaros (pagaliau! :-) ). Norejau paklaust, ar butinai reikia (perkant issimoketinai per Ukio banko lizinga) lapuko su paskutiniu 6 men. atlyginimais? Pas mus yra neseniai imtas toks lapukas, bet jame yra atlyginimai tik iki balandzio menesio (t. y. uz 2002.10.; 2002.11.; 2002.12.; 2003.01.; 2003.02. ir uz 2003.03. menesius). Ar tokio uzteks, ar butinai reikia nauja issiimt? Beje, jeigu noreciau issimoketi per puse metu (ir sumokeciau avansu 50% viso pirkinio kainos), tai kiek procentu tektu sumoket bankui uz paslaugas ir t.t.?

Is anksto aciu uz atsakymus.

Kristoferis

Re: Yamaha kit'ai
stratlt (IP Logged)
June 02, 2003 11:54AM

For Kristoferis

Tavo pazyma jau negalioja, reikia naujos. Jei aisku nori pirkti per Ukio lizinga.
Shiaip, tokiu atveju siulau Snoro lizinga, nes ten isheina mazhesni procentai. Bent shiuo metu man online rodo, kad perkant Yamaha kit'a ukio lizingo pabrangimas Tavo norimom salygom butu 83Lt, o Snoro - 48Lt(apytikriai). Ir, jei dokumentai visi tvarkoje, nereikia pazhymos apie 6 menesiu pajamas. Nebent butu kazhkokiu klaustuku. Sutartis daroma online, ir jei pajamos leidzia - pazhymos nereikia. Tokiu atveju jei yra problemu - tada reikia pazhymos. Ja siunciame i Snoro lizingo bustine faksu ir jie per diena(o kartais per kokia valanda) duoda atsakyma kuris dazhniausia buna teigiamas, bet tarkim pakoreguotomis standartinemis salygomis. Buna kad paprasciausia pareikalaujama didesnes avansines imokos. Bet Tavo atveju manau kad viskas turetu buti o.k., nes prekes kaina palyginti nedidele ir didele avansine imoka. Taigi, jei sustinki su Snoro lizingu, tai pazhymos mano nuomone gali ir neiimti, nebent del visa ko pasiimti sena. Aishku, nauja nepamaishytu del atsargos.
Primenu kas reikalinga ish esmes - Pasas butinai su registracija!!!, sodros knygele su praeitu metu irashu(uzh 2002 metus, o jei stazhas mazhesnis nei 6 menesiai 2002 metais - va tada tai tikrai reikia naujos pazhymos apie 6 menesiu darbo uzhmokesti!!!!)
Jei 2002 dirbai visus metus, tai manau pazhymos snore nereiks, kaip kad minejau anksciau.
Ir dar - pirkti turi zhmogus, kurio vardu yra dokumentai(butinai) ir atsineshti dokumentai privalo buti ORIGINALAI.

Lauksime,

Robertas
P.S.Yamaha komplektas atpigo. Dabar jo kaina 1120Lt
Re: Yamaha kit'ai
Linas (IP Logged)
June 02, 2003 01:25PM

Kristupai, kai nusipirksi parašyk ir parašyk kaip skamba.
Re: Yamaha kit'ai
Kristoferis (IP Logged)
June 06, 2003 12:14AM

Sveiki! :-D

Nu, tai isigyjau ta Yamaha ERG121GP kit'a ir esu labai patenkintas! B-]
As kaip nesu ekspertas, tai negaliu sakyt ar gerai skamba... Bet mano nuomone, tai skamba labai gerai! :-) Nusipirkau pirmadieni, tai vis dar iki siol negaliu atsidziaugti ja! Beje, sios gitaros grifas tikrai labai patogus - siauresnis, del to labai patogu apimti!.. Amp'as, tai tikrai neblogas - namie uztenka. Bet tik noretusi daugiau efektu - pvz. Reverb'o. :-P
Siaip esu labai patenkintas ir nesigailiu isleides pinigus siam kit'ui!.. As kaip dar nelabai koks esu grojikas (na, siuo metu mokausi groti paprastas melodijas, akordus ir panasiai...), tai rodos nelabai fainai grojasi, bet Midi Audio parduotuvej man parode sios Yamaha gitaros galimybes, tai tikrai buvau suzavetas! :-)

P.s. Didelis aciu Robertui uz tai, kad padejo issirinkt!.. :-))

Re: Yamaha kit'ai
stratlt (IP Logged)
June 06, 2003 11:50AM

For Kristoferis:

Dekui uzh malonius atsiliepimus.

Robertas
Re: Yamaha kit'ai
Linas (IP Logged)
June 06, 2003 02:18PM

Aciu kad atrasei. Kieno gamybos ta gitara? Indonezijos? Ar ji medin4? Kiek kainavo?
Re: Yamaha kit'ai
stratlt (IP Logged)
June 06, 2003 03:06PM

For Linas:

Yamaha ERG121GP yra ish agato (pigus azijos medis). Komplektu su 10w kubu, tiuneriu - 1120Lt

Robertas
Sorry, only registered users may post in this forum.