midiaudio logo

Dar kartą gitaristams

Rimas (IP Logged)
October 27, 2003 04:48PM

Atsiprašau, kad vėl klausinėju profesionaliems gitaristams atrodytų juokingų klausimų, bet ko nežinau to ir klausiu. Taigi noriu paklausti kaip plačiai gitaristai naudoja savo kasdieniniame darbe kompiuterius (kas susiję su grojimu gitara aišku) kad apdirbti garsą. Ar jie iš viso naudojami ar tai yra netgi neatsiejama dalis aš iš viso neturiu žalio supratimo. Gal kas galėtų man paprastai paaiškinti nuo nulio. Ir iš to sekantis klausimas ar kaip tai naudojami kompiuteriai ar kažkokia kita technika, kad ištaisyti grojimo klaidas. Nes aš niekaip nesuprantu ar aš toks netikęs, groju groju, o pagroti be klaidų niekaip neišeina. Aš neįsivaizduoju koks turi būti darbas kad pagroti be klaidų.
Man atrodo gitaristo darbas tai panašiai kur rodo per Maximaniją, tik čia taip treniruotis reikia dešimtmečius. Ar aš teisus ar klystu?
Re: Dar kartą gitaristams
laurynux (IP Logged)
October 27, 2003 04:55PM

Rimai, jei nori but geru gitaristu, mesk per langa kompa, o telika isijunk tik kai koncus rodo. sedek ir grok neverkslenes.
Re: Dar kartą gitaristams
stratlt (IP Logged)
October 27, 2003 05:11PM

:))))

Laurynas teisus:) Shiaip buvo bandymu padaryti mokyklas kompines. Sistema tokia - groji uzhduota medziaga, kai padarai klaida - tau signalizuoja ar apskritai groti neleidzhia. Bet kad lietuvoje kas tai turetu - negirdejau. Kiek zhinau, tai gana brangus malonumas. Kai maciau(o maciau seniai), tai buvo tik midi variantas. O tai reishkia kad reikia midi nuemejo, midi interfeiso, neskaitant pacio softo...


Robertas
Re: Dar kartą gitaristams
Rimas (IP Logged)
October 28, 2003 11:01AM

Ačiū už patarimus.:-| :-)
Re: Dar kartą gitaristams
Kandizijauskis (IP Logged)
October 29, 2003 01:27PM

Tai labai gerai, kad dabar junti. O tai tas muzikinis centras suniveliuoja visą tavo grojimą ir negirdi niuansų. Dar kartą galima pasikartot, kad gitara yra specifinis instrumentas ir jos garso formavime dalyvauja dar ir gitarinis stiprintuvas bei kolonėlė (garsiakalbiai). Nes šiaip grojant taigi natūralu, nevarysi Dievo į medį ištisai vienodu garsu grodamas - vienodai garsiai dzin kas bebūtų ;) Ypač grojant su chebra - reikia ne tik savęs klausyt, bet ir kitų ir kad būtų visuma, o ne "flag tebe v ruki" ;) Juk būna momentų kai kūrinyje yra etapai - kulminacija, atomzaga ar kaip kitaip pavadint, įžanga.. viena dalis ramiau/tyliau, kita dalis - išraiškingesnė. Labai daug priklauso nuo tamstos rankų, tu privalai valdyt tą garsą. O kas liečia tą pavadinimą "ataka", tai tiksliai ir nepasakysiu, tik pasvaičiot galiu, kad tai susiję su stygų aukščiu.. kuo aukščiau, tuo sunkiau jas prispaust, tuo stipresnė "ataka" ar kažkas į tą pusę.



Kandizijauskis
Re: Dar kartą gitaristams
Kandizijauskis (IP Logged)
October 29, 2003 01:28PM

bnia. ;) ne į tą postą atsakiau.. ;)) čia turėjo būt apie ataką.



Kandizijauskis
Re: Dar kartą gitaristams
Myname (IP Logged)
November 17, 2003 03:12PM

beda kogero rimai kaip ir daugeliui. nori ish kart labai mandriai pagroti koky zakk wylde.
1. svarbiausias dalykas - ritmas. jei nezinai kas tai yra - groti neismoksi.
vadinasi, 100 krt geriau mokyti groti ne siaip o su groove mashinu ar bent jau metronomu ir naudoti jy ne cik-cik, o garsiai, tam kad galetum pradet linguot ... , kol tavo viduj neatsiras groovas, tol nesvajok kad iseis pagroti.
2. jau sakiau, kad tai ka tu nori ismokti... pradzioj ismok 25 kartus leciau, nei turi buti. nemanau, kad 80 beats/minute tempe nesugrotum "du gaideliai" teisingai siek tiek pasitreniraves, po savaites darbo iseitu ta paty ir 150 b/m sugroti.
3. svarbu kaip laikai rankose gitara mediatoriu ir t.t., o tam kaip jau minejau ir reikalingas mokytojas.

ir voobschie rimai, tu megsti kalbetis, o ne groti.
tai daugiau zmoniu neberzink, o jei nori groti susirask pradziai mokytoja ir tampyk nervus jam, vat .
Zinnoma tai kainuos, bet nebeiskils tokiu klausimu apie ataka, kompus, eurelijus ir pan.
Re: Dar kartą gitaristams
Rimas (IP Logged)
November 18, 2003 02:10PM

Tu rašai mėgstu kalbėti bet ne groti... Na kaip čia pasakius, gitara groju lygiai 20 metų. Kalbu aišku daugiau metų - :-)
El. gitara groju 12 metų. Bet matai gal tą mano groju reikėtų rašyti kabutėse. Gal greičiau negroju bet žaidžiu? O kai groju jau 20 metų ir nieko nemoku (manau tikri gitaristai to ką aš moku gali išmokti per pora metų o gal ir per pusę metų, velniai žino) tai ir kyla tie klausimai, kame čia kampas, kad tiek groju, o nieko negaliu išmokti? Gėda pasakyti, kad tiek metų groju, o jei kas paprašytų pagrok, tai sakyčiau nemoku, nes nieko negaliu pagroti nuo pradžios iki galo, nes niekad to nesimokiau.
Pačiam ir juokinga ir keista ir pikta gal kažkiek.:-D :-O :-/
ƞinai kai groji tiek metų ir neina be klaidų niekad sugroti, pradedi galvoti gal ten kokiom techninėm priemonėm koreguoja žmonės tuos garsus?:-)) ir t.t.
Jei nepatinka tai gali man daugiau nerašyti aš tik išlieju čia savo nuoskaudas tai man palengvėja.:-|
Re: Dar kartą gitaristams
Valdas (IP Logged)
November 18, 2003 06:37PM

Rimai, nebutina Paganinio kaprisa atgrot nuo pradzios iki galo jei jo nemegsti,bet dzeimuot turetum moket. Kompo i kampa nemesk.Jis tau duos informacijos kaip groti, tu ja tik '' suvalgyk''. Pastudijuok siuos interneto puslapius- www.Theguitar.net . www.guitar.ru. wwwguitars.ru. www.guitarsecrets.com, www.visionmusic.com ir po metu, jei netingesi dirbti, tikrai pagrosi.
Re: Dar kartą gitaristams
Rimas (IP Logged)
November 19, 2003 09:34AM

Ačiū, tai vienas iš normalesnių atsakymų!
Re: Dar kartą gitaristams
GoldMix (IP Logged)
January 22, 2004 12:54PM

na šiaip p.Robertai esate nevisai teisus kad kompiuterinių gitarinių mokyklų leidimas apsiribojo vien tik bandymais ir midi pribumbasais (tarp kitko, teko susidurti ir su vienu iš jų). yra įvairių mokyklėlių ir šiuo atveju kompo naudojimas yra pakankamai naudingas dalykas. pats turiu keletą tokių programų ir galiu pasakyti, kad jos tikrai vertos dėmesio. kaip ir be abejo, įvairios video mokyklos. taip kad, kompo tikrai neverta nustumti į šalį, o tiesiog naudoti jį su protu :)
Re: Dar kartą gitaristams
Rimas (IP Logged)
January 22, 2004 04:35PM

Tai gal nebrangiai gaučiau tas programėles?
Re: Dar kartą gitaristams
ananasas (IP Logged)
January 29, 2004 10:12AM

Gali pirkti pianina toki kaip per vesternishkus filmus rodo kur pats groja ir natos skyletos tokios sukasi :)) Nei klaidu darysi nei pirstu judinti reikes..
Re: Dar kartą gitaristams
negative creep (IP Logged)
March 14, 2004 01:13PM

Na nemanau, kad Hammetas 85 turėjo kompą. Nemanau, kad kompu galima kaip nors klaidas ištaisyti.
Re: Dar kartą gitaristams
rimas (IP Logged)
March 17, 2004 12:09AM

mokinimuisi
http://www.guitar-pro.com/
http://www.mysongbook.com/
Re: Dar kartą gitaristams
Minde (IP Logged)
March 18, 2004 09:11AM

geri saitai, senai is ju mokinuos, randi beveik viska kas susije su natom ir tabais
Re: Dar kartą gitaristams
negative creep (IP Logged)
March 18, 2004 04:33PM

taip, vat mokytis groti labai gerai. Su guitar pro žymiai lengviau mokytis sudėtingus soliakus (bent jau tokiam nevykėliui, kaip aš :) )
Re: Dar kartą gitaristams
Rimas (IP Logged)
March 24, 2004 03:35PM

Gal turi kas parduoti nebrangiai iskepta Guitar pro CD?
Re: Dar kartą gitaristams
Minde (IP Logged)
March 27, 2004 09:04PM

Turiu guitar pro 4, + updaita jam kad nauji failai grotu.
Re: Dar kartą gitaristams
povilas (IP Logged)
March 30, 2004 06:33PM

ei as noriu zinot kur internete galima suras ir atsisiust prgrama kad ismokt grot akustine gitara.:-D
Re: Dar kartą gitaristams
Minde (IP Logged)
March 31, 2004 06:39PM

www.guitar-pro.com atsisiusk demuske ir grok. Kai baigsis laikotarpis skirtas demuskei, galesi grot toliau.
adresiukai gitarai
algas (IP Logged)
April 16, 2004 05:31PM

www.akordai.com

www.gitara.lt

guitar pro versioms


www.digitalsounds.de
Re: Dar kartą gitaristams
Gedis (IP Logged)
May 29, 2004 06:08PM

Gal kas galit pasakyti kur gaut gitaraj natu ir akordu?:-)
Re: Dar kartą gitaristams
mntz (IP Logged)
June 05, 2004 07:42PM

www.akordai.com

www.mysongbook.com
Re: Dar kartą gitaristams
BLINK 182 FAN (IP Logged)
August 08, 2004 12:00PM

as nesuprantu tai nors biski pasitreniruok as pvz. groju tik metus ir jau galiu pagroti BLINK daina mothers day
nezinau mano rankos ir pirstai tiesiog paselsta kai paimu i rankas gitara tai vat
o kad groji su klaidom tai babandyk nors karta pagroti iki galo ir nesijaudink kad kai kada neiseina test toliau ir nekreipk demesio o ne nervuokis cia kaip pazvaikis kad neiseina beto nueik pas koki mokytoja
ir jis tau paaiskins kaip reikia kad iseitu:-O pavaiksciok po svetaines kokias kur apie tai kalbama
ir tiek





BLINK 182 COOLL:-P ;-) B-]
Re: Dar kartą gitaristams
Gothic (IP Logged)
August 14, 2004 05:57PM

gitaą nusipirk parduotuvėj...o natų ir akordų gausi per intiką...
Re: Dar kartą gitaristams
Valdas (IP Logged)
August 14, 2004 06:24PM

Kad , grojimo lygis butu aukstesnis nei bavaru dainavimas, siulau pakalti gamas. Stai saitas,kur praktiskai sudetos visos gamos. Is sio saito yra linkas i akustine gitara, kur gamos parodytos su pirstuote. www.all-guitar-chords.com
Re: Dar kartą gitaristams
Valdas (IP Logged)
August 14, 2004 07:32PM

Pamirsau pamineti dar viena demesio verta saita, tiems kurie rimciau mokosi groti solo. Neblogi pratimai, video failai. www.Francescofareri.com
Re: Dar kartą gitaristams
Smile (IP Logged)
September 09, 2004 06:04PM

B-]
Sorry, only registered users may post in this forum.