midiaudio logo

Klausimas ishmanantiems:)

Sharoonas (IP Logged)
February 08, 2004 12:31AM

Zodziu taip.. ketinu pirkti nauja akustine gitara.. galiu tam skirti iki 1200lt... taip galvojau kad visai reiketu elektro-akustines. Taciau keletas protingu zmoniu man dave pora pasiulymu kad grojant namie ir tik kartais scenoje pirkti elektro-akustine nelabai apsimoka.. patare uzh ta 1200 lt nusipirkt ganetinai gera grynai akustine gitara ir atskirai nuemeja.. imontuoti i instrumenta ar tiesiog prikabinti grojant.. Ka jus galetumete patarti nes tikrai dabar pasimeciau ir nezinau ka daryt.
Beje klausimelis toks butu Robertui... tamstoje vilniuje vienas pardavejas man renkantis gitara pasake jog gitaros spalva turi ytakos jos skambejimui ir nepatare pirkti dazytos gitaros:) man tai gana naivu pasirode nes lakas nedaug skiriasi nuo dazu... tai va aciu ish anksto uzh atsakymus:)
Re: Klausimas ishmanantiems:)
stratlt (IP Logged)
February 13, 2004 10:53PM

Sveiki,

Tas pardavejas teisus tuo kad viskas svarbu!
Ta prasme, mano ir ne tik mano, bet ir instrumentu meistru nuomone,
rimti instrumentai yra naturalaus medzio plius matinio lako. Nes butent matinis lakas labiausia atskleidzia medzio savybes. Blizgantis lakas dazhniausia dedamas ant pigesniu instrumentu. Tai del to kad pigus medis prastai skamba ir blizgantis lakas kaip tik priduoda zhvangesio kuris tai uzhtushuoja...Zhmogui kuris mate mazhai geru instrumentu tai pajusti galima tik sudejus shiuos instrumentus shaliai. Be to, reikia atsiminti tai, kad taip pat nebuna dvieju visishkai vienodu instrumentu!
Jei vis tik noresi instrumenta isijungti, patarciau pirkti kartu su gamykloje idetu pre - amp'u su pjezo nuemeju, nes dedant atskirai reikes pakloti daug pinigu paciam pre - amp'ui plius geram igudusiam meistrui. Pats gerai neisidesi, be to net meistras gali sugadinti gitaros skambesio savybes.
Be to, jei negroji auksciau 12 lado, pirk gitara be ishpjovimo, be rago...
Ishpjovimas, ragas gerai atrodo, bet tai gadina skambesi.
Rekomenduociau Tanglewood TW-12E.
Be mano ishvardintu dalyku buna ishimciu. Gamintojai kartais ishieshko variantus, skambesi. Neseniai Rebelheart pas mus nusipirko Tanglewood TW-52, kuri kainuoja 1850Lt, ir yra lakuota:), su ishpjova:) melyna:) ir .....skamba gerai. Tarp kitko toje kainos kategorijoje mazhai tuo pasizhyminciu instrumentu, t. y. spalvotu, su ishpjovimu ir lakuotu:)) Plius made in USA Fishman Pjiezo pre-amp'as! Jumbo korpusas. Yra toje kainoje neblogas su pan. savybemis Hohner, dabar nepamenu tixliai modelio. O Hohner importuoja Tamsta.
Shiaip, galiu priminti, mes prekiaujame lizingu, ishsimoketinai...:)))

Robertas
Midiaudio
Sorry, only registered users may post in this forum.