midiaudio logo

del Laney kubu

Albertas (IP Logged)
May 23, 2004 07:04AM

Kaip manot, ar geriau pirkti silpnesni bet TFX, ar geriau galingesni, bet MXD? Jei teisingai suprantu, TFX1 (50W) ir MXD120 (120W) kainos panashios. Aishku, jei tas MXD "puchia" tik galia, o kokybes jokios, tai klausimas kaip ir beprasmis. Bet jeigu repetone visi aplinkui su mazdaug 100W, ar ish TFX-1 nelix tik neaishkus aidas?

Re: del Laney kubu
Minde (IP Logged)
May 25, 2004 05:43PM

Manau pirk TFX1 jei bosinis 100w tai nieko baisaus tavo gitara yra zymiai aukstesniu dazniu, taigi girdesi pakankamai normaliai, jei yra kita gitara tai nezinau, prasyk kad patildytu

Re: del Laney kubu
Albertas (IP Logged)
May 25, 2004 06:49PM

Buvau, machiau, ziurejau, man asmenishkai labiau patiko MXD drive'as. Gal durnai skamba, bet tas TFX'o lempinis drive'as... na nezinau... nelabai patiko. Gal per mazai gain'a buvau atsukes...

Re: del Laney kubu
Minde (IP Logged)
June 02, 2004 05:35PM

Nezinau, draivas yra skonio reikalas, man labiai patinka lempiniai...o tu rinkis kuris patinka..
Re: del Laney kubu
hmmm (IP Logged)
June 13, 2004 06:58PM

nei TFX1, nei TFX2 nera lempiniai kubai... ish kur ishtrauket shita nesamone? Lempiniai kubai uz tokia zema kaina....gerai butu...
Re: del Laney kubu
stratlt (IP Logged)
June 13, 2004 08:03PM

For hmmm

TFX1 ir TFX2 - tai hibridiniai kubai. T. Y galas tranzinis, o pre-amp'as su ECC83 lempute.

Robertas
Re: del Laney kubu
hmm (IP Logged)
June 15, 2004 08:27PM

dekui uz paaiskinimus;-)
Sorry, only registered users may post in this forum.