midiaudio logo
Re: MetallicA project...
digis (IP Logged)
March 19, 2005 02:51PM

jo, groti ash megstu! koki Master O Puppets, nes cia yra ivairiu vietu, greitu, lietu ir sunkiu, solo ir t.t. tik gaila, kad neturiu su kuo groti:). esu ish kauno, bet cia aisq nieko nerasi. ieskau gibson flying v ,gali but ir ne gibson, bet flying v balta, nes kitos formos gitara manes wisai neduomina. gal kas zino kur galima rasti tokia? tada galima butu ka nors pradeti:) kitu gitaru nepirksiu, tik FLYING V!:)
Re: MetallicA project...
jumbas (IP Logged)
March 20, 2005 10:07AM

maciau Vintage firmos flying V, MIDIAUDIO
Re: MetallicA project...
digis (IP Logged)
March 20, 2005 12:04PM

nu ir kaina kaip? labai siaubinga;]
Re: MetallicA project...
mantux-m (IP Logged)
March 20, 2005 12:20PM

700-800Lt tam tarpe, tokai mėlyna, ant sienos kabo, floydrose tremolo, bet, turbūt, derinimo ilgai nelaiko :).
Re: MetallicA project...
jumbas (IP Logged)
March 20, 2005 03:05PM

jo man atrodo 700 su kapeikom. Ji tokia labiau violetine perlamutrine. 2 humbuckeriai open-coil. Bet floydrosas kiek pamenu rakinamas, tai turetu gerai laikyt. aisku nusipirkus reikia atiderint visa bridza. tai manau pareguliavus spyruokles viskas imanoma:)
Re: MetallicA project...
jumbas (IP Logged)
March 20, 2005 03:35PM

nepatiks spalva, ishardyk, nuneshk pas automobiliu dazytojus. Tau nushveis, nugruntuos ish naujo ir perdazys kokia tik nori spalva, taip gerai kad kogero niekuo nuo originalo nesiskirs. Nu tai ir paciam galima pasidaryt turint vibracini elektrini shvytrinimo aparata. Paskui nusiperki purshkiamo masininio glaisto ir nupurshkus ilgai ir nuobodziai viska shveiti su nuliniu shvytriniu popierium pilant vandeni (kad neuzhsishveistu dulkes). Viska baigus perki mashinius aerozolinius dazus ir purshki, 1as sluoksnis vos vos, kaip shilkas nestoras. Toliau siektiek apdziuvus baigi dazyma, ir vel shveitimas pilant vandeni. Taip keleta kartu nupurshki ir perki masinini laka bespalvi. Vel ta pati procedura:)

anyway, siulau nueit paziuret jei dar kabo. Spalva gal biski ir bobiska bet nesikandzioja (cia mano kaip dizainerio komentaras:) ) O kiek radau atrodo tai taip http://www.cerddystwyth.co.uk/newtest/acatalog/info_VR3000BTB.html
Re: MetallicA project...
jumbas (IP Logged)
March 20, 2005 03:36PM

ale visgi ziuriu ten nerakinamas tremolo:(
Re: MetallicA project...
digis (IP Logged)
March 20, 2005 10:18PM

oi! ten ne to ko noriu:( ash noriu tipo kad abu galai butu vienodo ilgio ir buki! nu tipo kaip originali flying v gibson 67`:) o ta ash maciau, nelabai tokia:) ash ten kalbejau, sako kad galima uzsakyti, tik kainuos apie 2000lt ir dar nzn ar is vis gaus tokia:) maciau ash per telika rode, vln kazkokia parduotuve, ten senis rode ta flying v (balta su juodU) GERA
Re: MetallicA project...
digis (IP Logged)
March 20, 2005 10:30PM

va tokios noriu!!!http://www.gibson.com/products/gibson/Designer/FlyingV67.html
Re: MetallicA project...
jumbas (IP Logged)
March 21, 2005 12:21AM

nea nu tai kas nezino gibson flyingV:) ? ... bet tai jei tu megejas tai kam tau dar uzh ta gibson varda puse kainos moket? Ok nori classic flying-V. imk epiphone ... oriciali gibson kopija. pigesne kogero
Re: MetallicA project...
digis (IP Logged)
March 21, 2005 01:34PM

imsiu! tik kur man ja gauti?:) vat tame ir yra visa beda:) man vardas nesvarbu, tik kad atroditu nuliovai:) nu pats zinai:) dar del procesoriaus noreciau suzinoti, koki cia geresni galima butu paimti, kad garsas tarp stigu butu atskiras o ne kaip koshe, nes toki gabala kaip NO REMORSE, sugroti neimanoma:) ta pati pagrindini riff`a. ash siaip zalias siame reikale del tu fuzu ar kaip ten jie, nu krc:)
Re: MetallicA project...
Kandizijauskis (IP Logged)
March 21, 2005 03:59PM

nu krc, reikia košės daugiau valgyt :)
Re: MetallicA project...
mantux-m (IP Logged)
March 21, 2005 06:07PM

Yra toks pagridinis dalykas metale, muting'as vadinas, va jis ir duoda tą dždždždždžd (atskiros stygos). Gali pirkti kūbą su arštriu distortion, kad paštrintų skambėjimą arba kaip alternatyva MT-2.
Re: MetallicA project...
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 21, 2005 07:55PM

digis Parašė:
-------------------------------------------------------
> jo, groti ash megstu! koki Master O Puppets, nes
> cia yra ivairiu vietu, greitu, lietu ir sunkiu,
> solo ir t.t. tik gaila, kad neturiu su kuo groti.
> esu ish kauno, bet cia aisq nieko nerasi. ieskau
> gibson flying v ,gali but ir ne gibson, bet flying
> v balta, nes kitos formos gitara manes wisai
> neduomina. gal kas zino kur galima rasti tokia?
> tada galima butu ka nors pradeti kitu gitaru
> nepirksiu, tik FLYING V!



kaip zmogus pradeje el. gitaros grojima nuo Flying V (tik ten buvo Jacksono kopija - apatinis sparnas mazesnis uz virsutini), tai jauciu pareiga atkalbeti :) Jei su Jaksono kopija dar buvo imanoma groti sedint, tai su Gibsono praktiskai be sansu. Be jokiu. Nebent kas 15 minuciu pertraukas darysi - rankos pavargs laikyti...

...bet kadangi patirtis ne perduodama ir igyjama - gali drasiai pirkti, pats po metu veliausiai ieskosi kazko patogesnio :)

ps. ir nesvaik del Floyd rose - jei nori ismokti groti, pradek nuo fiksuoto tiltelio, bus lengviau, nes floydas reikalauja gan tikslaus desines rankos darbo - siaip sau jos neatremsi i tilteli, is karto leks out of tune, ir siaip tie licenzijuoti rose'ai visokie buna - tai kliba, tai derinimo nelaiko, tai per minksti, tai per kieti :/
Re: MetallicA project...
zvitruolis (IP Logged)
March 22, 2005 09:14PM

Turiu Korina - FlyingV2 (Deje juoda, su 2 baltais/juodais dvigubais nuemejais). Turiu ir dekla specialiai pasiuta(Cia lietuvoj beveik neimanoma gauti pigiai dekla). Jei sudomino, parasyk, gal parduosiu.
Re: MetallicA project...
zvitruolis (IP Logged)
March 22, 2005 09:16PM

galiu atsiust ir foto
Re: MetallicA project...
Romas (IP Logged)
March 23, 2005 09:05PM

Metallica valdo!!!
Re: MetallicA project...
digis (IP Logged)
March 25, 2005 08:10PM

nu pabandyk atsiusti foto! paziuresim:)
Re: MetallicA project...
digis (IP Logged)
March 25, 2005 08:11PM

digasama@one.lt
Re: MetallicA project...
lioxa (IP Logged)
March 31, 2005 05:39PM

kaki cia paemus kuba ar ka nors, kad galima butu panasiau i metallica groti? taip sunkiai ir aiskiai!
Re: MetallicA project...
Master!!! (IP Logged)
April 01, 2005 04:45PM

Jo tie forsai uzknisa,beje as ir groju metallica,aisku nemoku visu gabalu.Man atro do gal geriau jau sedet namie arba su chebra keliese varyt ka nori nes placiau lietuvoj tikrai neprasimusi dar su svetimom dainom.Nors siaip galima pabandyt.
Re: MetallicA project...
mantux-m (IP Logged)
April 02, 2005 12:49PM

To lioxa:
Mesa Boogie dual rectifier head'ą + mesa kabinetą 4X12 :D ir dar esp kh-2 :)
Re: MetallicA project...
lioxa (IP Logged)
April 02, 2005 06:10PM

tipo dabar cia turejau suprasti?:)
Re: MetallicA project...
Audra (IP Logged)
April 06, 2005 01:07PM

Labutis,man patinka Metallica. Klaipedoj turiu suburus grupe kuriai truksta bosisto.Jei atsiras bosistu norinciu grot parasykit man.
Re: MetallicA project...
Master!!! (IP Logged)
April 09, 2005 09:33PM

Berods mantux-m sake kad tipo pagal kazka malmsteinas yra robotas,sudas jis>visai neseniai maciau DVD kaip jis groja,gal 2 valandas gamas grojair nieko daugiau,tai viena gam tai kita nusibodo ir nebeziurejau.
Re: MetallicA project...
DArkas (IP Logged)
April 13, 2005 12:51PM

hey, nu cia jus ir pavarot!!!!!!!!!ar yra cia gotikos megeju? beje ar kas is jusu varys i kunigunda???? va ten tai bus tusas...
Re: MetallicA project...
DArkas (IP Logged)
April 13, 2005 12:52PM

hey, nu cia jus ir pavarot!!!!!!!!!ar yra cia gotikos megeju? beje ar kas is jusu varys i kunigunda???? va ten tai bus tusas...
Re: MetallicA project...
premija (IP Logged)
April 28, 2005 09:52PM

metallica cool :)
Re: MetallicA project...
aidutisss (IP Logged)
April 29, 2005 10:32AM

man atrodo nieko cia blogo kad zmogus nori groti metallicos gabalus. as ir pats visai nieko prries buciau pabandyt. man labai patinka metallica tik va daug gabalu nemoku nes groju ne taip jau ir daug laiko, bet pabandyt butu visai nieko. mes su draugeliu bandom grot ir metallica ir iron miden(tiesa pastaruosius nekaip sekasi):) tai va parasyk man e-maila. e-mail: aidutisss@one.lt
Re: MetallicA project...
Vycka_ (IP Logged)
April 29, 2005 10:15PM

To aidutisss:
cia kiek supratau maiden sunkiau jum sekasi nei metallica?? Cia siaip del idomumo klausiu nes pats su draugais groju ir pusetinai gaunasi. Man paciam Iron Maiden labai patinka tai butu gerai jei jie ir sudetingiau grotu :) Nors jie ir gana skirtingai groja. Metallicos tai tik dvi dainas grojes tai per daug nezinau ar sunku ja grot.

Gal kartais yra gitaristu is Alytaus grojanciu apie 3-4 metus ir norinciu grot panasaus stiliaus muzika (kaip iron maiden ar metallica)???
Sorry, only registered users may post in this forum.