midiaudio logo

dazau gitara ne bet kokia. help

kliuska (IP Logged)
September 09, 2004 09:04PM

tai va. sugalvojau perdazyt savo elektrine gitara tik nezinau kaip tai padaryt kuo geriau. pas mane ne malka o elektroakustine. t.y. is fanieros padaryta tai vot ar ten tuos dazus su svytriniu popierium nuvaryt ar kaip, kad paskuj nesugadinciau gitaros.faniera 3sluoksne.
kokius dazus naudot fanierai dazyt kad paskuj blizgetu taip graziai, ar lakuot ar ne...
tai padekit nezinanciam :-|
Re: dazau gitara ne bet kokia. help
stratlt (IP Logged)
September 09, 2004 09:49PM

Jei padarysi taip kaip nori padaryti, galesi ta gitara ishmesti...

Robertas
Midiaudio
Re: dazau gitara ne bet kokia. help
Zygas (IP Logged)
September 10, 2004 12:11PM

Daziau, garsas labai nepasikeite (Buvo malka ir liko malka), tik tiek, kad tai atime is manes kokias 12valandu laisvalaikio... Atrodo graziai, bet buvo neverta, nes reikejo koky 20 kartu lakuot Nitro-Uretan laku, o y gala bagiau priprast prie acetono... :) Zodziu blogis...
Re: dazau gitara ne bet kokia. help
qwer (IP Logged)
September 10, 2004 12:39PM

3sluoksne faniera? elektroakustine? Man knieti suzinot kas isvis gamina tokias gitaras? pas mane dar kazkur metesi rusiska, ale ir ta ne is fanieros o is vientiso laksto padaryta buvo.

perdazyti, zinoma, gera mintis. Bet butinai zaliai. Ir pavasari per ledonesi nemunu plukdyti.

pirma nuskusk sena laka iki medzio, uzpurksk masininiais dazais, uzlakuok ir nublizgink. O po to nueik ir nusipirk nauja
Re: dazau gitara ne bet kokia. help
Aurelijus (IP Logged)
September 10, 2004 12:40PM

Trisluoksne faniera...:-D Ar zinot nors viena gera gitara kuri butu is fanieros?
Re: dazau gitara ne bet kokia. help
Zygas (IP Logged)
September 10, 2004 03:50PM

Jolanas is fanieros gamin, pac turiu bosa... :)
Re: dazau gitara ne bet kokia. help
kliuska (IP Logged)
September 10, 2004 04:08PM

nu sio. aciu uz patarinmus. :-P gal ir neperdazynesiu o gal ir jo.
Sorry, only registered users may post in this forum.