midiaudio logo

Padekit man su nuemejais ;)

The Crow (IP Logged)
October 07, 2004 05:06PM

Megstu groti hard roka/metala ir nusprendziau isigyti nauja hambakeri.Kazkaip linkstu link Emg nuemeju (na daug geru atsiliepimu girdejau)...bet nieko neismanau apie pasyvuma/aktyvuma ir seip su nuemejais susidures tik ardydamas instrumenta ;)

seip gitara mano paprastas yamaha fat stratas bet pamaniau kad nuemejas naujas nepakenks - juk kai pirksiu nauja instrumenta galesiu is sito islupt.

nu nesijuokit

tai vat koks nuemejas (i bridge pozicija) butu geras investicija i sunkesnes muzikos grojima ?
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Algimantas (IP Logged)
October 07, 2004 05:41PM

Jei dėsi EMG aktyvinį nuėmėją, tai ko gero teks visus nuėmėjus keisti į aktyvinius.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
The Crow (IP Logged)
October 07, 2004 05:47PM

o ta prasme jeigu as naudoju tik bridge nuemeja 99 procentus laiko grodamas?
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
October 07, 2004 06:11PM

Jei naudoji 99% bridge nuemeja - tai reishkia kad Tavo garsas neturtingas.
Ash taip elgiausi priesh 20 metu kai pradejau rimciau groti:)
Nepatariu EMG aktyviu nuemeju vien del to, kad jie skamba kraipytai net be fuzzo ar drive'o. Shvaraus garso neturesi. Be to problema kita - jie groja tik su 9v baterija. Grosi kokiam kaime ar vakare kai niekas nedirba, nuses ir bus batai. Galesi gitara kabinti ant kablio.

Robertas
Re: Padekit man su nuemejais ;)
The Crow (IP Logged)
October 07, 2004 06:17PM

Na o Emg pasyvus kaip???
arba tarkim DiMarzio??
arba kiti koki yra geri kuriu butu galima Lietuveleje isigyti?
O tie aktyvus kur su krona statomi tai tipo jie kaip cia suprast - jautresni garsui ar kaip?
gal durnai skamba nu bet taip jau gaunasi man.

o del bridge'o naudojima tai mane tiesiog labiausiai tenkina butent tos pozicijos teikiamas garsas - o kadangi baldziu negroju tai kazkaip kolkas tik bridge'a keisti ir noriu i koki padoresni dviguba nuemeja.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 07, 2004 06:21PM

Nekeisk nuemejo isvis... Fuza nusipirk kita... :-D
Re: Padekit man su nuemejais ;)
The Crow (IP Logged)
October 07, 2004 06:52PM

nu fuzo man uztenka - turiu ds 1 ir procesoriuka...
bet kad kolkas nieks cia nieko tikslesnio nepasake :-/
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 07, 2004 08:31PM

Kuo Tau anas netink? Bene nepakur? Arba nusipirk korejietiska humba uz 40Lt is midiaudio, nes nuo issvajotojo DiMarzio skirtuma pamatysi tik tixliu oscilografu... Kai kalbama apie magneta ir apvijas kazko naujo neisrasi...
Re: Padekit man su nuemejais ;)
The Crow (IP Logged)
October 07, 2004 09:04PM

nu vat ir vel du frontai :D
pirmas kalba kad tarp jolanos su fabrikiniais humbais ir ibanezo su dimarzio nepajusi ausimi skirtumo
antras porina kad kokybe yra reikalingas daiktas.

nu ir suprask tu dievuli ka cia daryti
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 07, 2004 09:35PM

As groju Jolana su fabrikiniais singlais, tai man prasau nevaryt ant jos... :) Kadangi groju visalaik vos ne Max Distortion, tai man visiskai nesvarbu kas per nuemejai stovi... Jei grosi aciprasant koky popsa, bliuza ar dziaza, tai gal ir bus svarbu, kaip svariai skamba gitara ir jei busi garsus, kad gautum bapkiu uz reklama pasakydamas kad groji a****enais nuemejais....
O dabar svarbu tik pjaut gera gabala, kad klausytojui galva pati kratytus... Pagauni esme? ;)
Re: Padekit man su nuemejais ;)
The Crow (IP Logged)
October 07, 2004 09:37PM

Pagaunu.tipo geru nuemeju reik tik jeigu clean groji.kagi
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 07, 2004 10:12PM

Bet ce tik My Opinion, kai saka... Jei negaila bapkiu pirk ta pickupa, bet esu tikras gausi daug maziau, nei tikejais... 80% kainos sumokesi vien uz populiaru DiMarzio varda...
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Valdas (IP Logged)
October 08, 2004 05:04PM

Jei dimarzio nuemejas jums nuo korejos skyriasi tik oscilografo pagalba, tai jums meskinas ant ausu sedi. Kitas klausimas ar verta deti , nes gitaros garsa formuoja jos medis, bridzas ir t.t. Kodel pigios gitaros nekomplektuojamos su gerais nuemejais,todel,kad du dimarzio hambakeriai kainuoja daugiau negu visa gitara, taip,kad nevisai tik apvijos ir magnetas.Mano nuomone tokia, jei gitaros kaina apie 2000 lt, tai tikrai verta eksperementuoti su nuemejais ieskant savo garso.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 08, 2004 05:24PM

Ar neegoistiska ziureti tik ar garsas skiriasi tau paciam... Pagalvok kiek klausytoju yra su meskom ant ausu...
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Algimantas (IP Logged)
October 08, 2004 05:32PM

Tada pagal tą pačią logiką galima ir gitaros nederinti, jeigu tiek klausytojų su meškom ant ausų.
O The Crow pasakysiu - Valdas teisus, su nuėmėjais galima pradėt žaist, jei gitara brangesnė, kitaip tik išmesi pinigus. O kai nusipirksi naują instrumentą, gal ir neprisireiks tau to nuėmėjo.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
October 08, 2004 06:01PM

Zhiuriu vienos nesamones. negaliu skaityti...basta.

For Zygas - jei pats neskiri pigaus nuemejo nuo gero tai man taves gaila.
Jei Tavo nuomone sunkiai muzikai nereikia gero tembro tai esi ligonis.
Jei Tavo nuomone nuemejai nesvarbu - tai gal negrok gitara...
Toks ispudis kad Zygas rasho beleka arba nuo narkotiku nenulipa...
Nenustebsiu po to kai kai kurie aishkina kad gitara jungti i kompa ar muzikini centra yra geriau nei i gitarini kuba:)) Dauguma geresniu lietuvos gitaristu pasiskaite shi foruma plaukus nuo galvos raunasi. Beja, grojantys sunkia muzika - taip pat. kazhkada pats grojau sunkia muzika, tuomet pacia sunkiausia gal:)))Punk...Po to Trash metal,Priesh kokia 15 metu, dar anksciau.... Po to idomesne kitokia muzika pasidare
Visi svajojome rimtesniu gitaru, nuemeju. Nebuvo tada...Nebuvo kur gaut uzh betkokius pinigus. Ash tiesa turejau instrumentu jau tada toki apie koki
dauguma dabar gali pasvajoti. Turejau del to kad tai buvo mano tikslas nr 1!!! Del to kad jauciau ta skirtuma! Ir kuo daugiau bandziau rimtesniu instrumentu, tuo daugiau skirtumu maciau.
Kitiems - DiMarzio yra ivairiu modeliu, su ivairiomis charakteristikomis, kaip ir kitu firmu nuemejai. Ir skamba jie sudejus i toki pati instrumenta kaip diena ir naktis tarpusavyje. O ka jau kalbeti lyginant su pigiais nuemejais. Kitas reikalas - gali nuemejas netikti konkreciam instrumentui.

Robertas
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Algimantas (IP Logged)
October 08, 2004 06:39PM

Robertai, nu neskiria jie dienos nuo nakties, vokai dar neatlipę:-P
Re: Padekit man su nuemejais ;)
The Crow (IP Logged)
October 08, 2004 07:02PM

Nu saukstai po pietu - isigijau Emg 85 modeli (aktyvu)...kai idiegsiu parasysiu.Perdaug nepergyvenu ;)
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
October 08, 2004 07:29PM

To The Crow:

Emg 85 modelis - tai geras nuemejas. Priesh kokia 14 metu, 1990 buvau isidejes. Patiko tada juodai. Bet atsibosti eme del to kad akustinis garsas per daug kompresuotas, kraipo. O su drive - super! Na, dar krona problema.
Buvau isidejes i Washburn'a G-2. Nebloga buvo ir gitara. :) Tais laikais:)

Robertas
Midiaudio
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 09, 2004 10:43AM

Jau norejau sakyt, kur Strat.lt buvo dinges, jis taip profesionaliai is visu, turinciu savo nuomone (iskaitant mane) issisaipo savo legendiniu "PACIAM TAU PAS DAKTARA REIK"...
O kaip ysivaizduoji ta nuemeju neatitikima? Skylutes varztam neatitinka? Hmm, ce ziauru...
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
October 09, 2004 02:40PM

Na, tokiems kaip Zygas tikriausia niekas neturi skirtumo. Pvz. tokiems Ferrari nuo Golfuko nesiskiria, nes ir Ferraris ir Golfukas keturis ratus turi.
Su tokiu pozhiuriu, ne tik groti - gyventi sunku turi buti. Ash taip pat manau kad kiekvienas zhmogus ishskirtine asmenybe, taciau ishsiskirti ish kitu tam kad ishsiskirti - tai liga.

Nuemeju neatitikimas instrumentui? Na neskamba tas medis su konkreciu nuemeju, paprasciausia! Nuemejas tai kaip mikrofonas ish esmes, nuima medzio virpesius. Jei po shimts pypkiu nemokanciam dainuoti zhmogui duosi gera mikrofona - shudas gausis. Jei gitaros korpusas ish prasto medzio - shudas gausis. Taip pat gali geras medis su konkreciu nuemeju neatitikti, lygiai kaip geram vokalistui konkretus mikrofono modelis gali netikti.
Bet Mr. Zygas nemates normalios rimtos gitaros v nature...Zmogus paprasciausia neturi galimybes palyginti. O galimas ir kitas variantas - jis taip shneka ish pykcio ir pavydo kad shiuo metu negali isigyti kazhko rimto...
Mazhdaug Paksistu ir Uspaskio su Prunskiene remeju tipas...Tarkim man jokiu shansu gyvenime isigyti Lamborghini, taciau ash nepradedu ish pykcio aishkinti kad ji Lietuvos keliams netinka ar per daug benzo ryja...
Del eksperimentu - eksperimentai del eksperimentavimo?:))
Ne, viskas grazhu vaikai, nepykit:))) Gerai kad stengiates, shaunu. Tik ish naujo dvirati ishradineti?
Visos jaunu muzikantu problemos tame kad nutruko kartu bendravimas.
Jauni muzikantai pradeda muzikuoti nuo nulio, nera kam patarti(anksciau to nebuvo).

Robertas
Midiaudio
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 09, 2004 04:41PM

Jei kalbam apie politika- mano mociute buvo partizane, tevai yra koncervatoriu sarasuose, o as pac uzkietejes desinysis... Gal as tiesiog experimentuoju: vienas zomgus yra pasakes: Kiekvieno muzikanto svajone-atrasti savo garsa... Gal man priimtiniausias garsas yra naturalus- su visais trukumais... Jei as siekciau idealaus garso- gal isvis muzika kurciau, tarkim kompu... Taip, as isties groju garazine (tixliau gotikine) muzika ir negaliu nusipirkt geros gitaros, bet tikrai esu su tokia grojes... Atleiskit jei yzeisiu kazkieno klausa- bet skirtumo verto tukstanciu tikrai neradau... O pvz mano draugas gitara sugebejo pasidaryti pac (net nuemejus vyniojo), bet tai kazkodel jam nesutrugde per musu pirma susitikima sugrot taip, kad puse grupes (2zmones) zliumbe... As tikrai nevarau ant konors ir niekam nepavydziu, pavydas yra blogis! Aplamai siulyciau Jums, kolegos perskaityti knyga "Minties galios", ismoktumet trupucio tolerancijos ir patys susizavetumet galbut visai kitomis vertybemis...
Re: Padekit man su nuemejais ;)
jumbo (IP Logged)
October 09, 2004 08:18PM

:-O vyrai nesimushkit.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
October 10, 2004 12:08AM

Ash nesimushu. Mes Laimesim! Tvarka bus!!!:)
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 10, 2004 12:18AM

Zodziu, ir taip per daug Jums atskleidziau savo sielos...
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
October 10, 2004 12:22AM

Sorry, neisizheisk Zygai...Jei kritikuoju - tai tada kada manau turintis teise tai daryti, nes esu patyres:) taigi geriau patyres. Balsuosiu uzh......rinkimine agitacija uzhdrausta:) Bet Kaunas yra kaunas:)


Robertas
Re: Padekit man su nuemejais ;)
jumbo (IP Logged)
October 10, 2004 10:33AM

prisimenu save Zygo vietoje:)... kai grojau su Jolana IRIS ir sakiau kad zjbys, (ir dar jungiau i rusishka stiprintuva Rodina:-D ) Nebuvo pinigu, nebuvo su kuo pasikonsultuot, nebuvo interneto namie. Ir ateidavau pries daug metu apsiseilejes i "midiaudio" paziuret tu svajoniu gitaru (po 1000 lt:-D ). Norejosi kad kasnors ant kelio teisingai uzhvestu ar siaip patarimu pedagokishkai duotu. Laikas bego, ir nemazas kiekis praejusiu gitaru per mano rankas nusistovejo. Atsikraciau visu savo Jolanu ir samadielku. Isigyjau "playable" korijietishka gitara (firma ir modeli nuslepsiu) kainuojancia 600 svaru, po kiek laiko atsirado lempine galva ir kalashke su celestionais, repetonams ir tranzistorinis pizdukas crate namu grojimui. Ir aisku cia man ne pabaiga, nes noras tobulet per savo gitaravimo desimtmeti niekur nedingo. Ir tik pamenu kaip samoningai,jau turedamas pinigu nepirkau geresnes gitaros o toliau grojau su jolanom. Kaip vienas kaimynas sake: "Jei ishmoksi vaziuot su moksvicium, galesi vairuot bet koki automobili;-) ". Anyway... sekmes ishradinetojam, bet noreciau patikslinti susiklaidinusius kad su buitiniais ar kad ir geriausiais koncertiniais stiprintuvais jokie gitaristai negroja. Tuo eksperimentavimo atveju yra visokie mesaboogie preamp ir power amp komplektuojami su efektu box`ais:).. gal p. stratlt geriau pakomentuotu tai. Ir nesakykit kad kubai yra balanu. turbut daug kas nesutinka.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Zygas (IP Logged)
October 10, 2004 10:55AM

Nu jo, svajones turime visi, pvz gal mano yra gothikinis Gibson Explorer.... Na gal Jus ir teisus nereikia zavetis sovietinem gitarom, reikia visada jieskoti ir siekti svajoniu... Bet del stipru ir kubu tai dar pasigincyciau (jei netingeciau)... :-D
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
October 10, 2004 10:57AM

jumbo parašė:

> desimtmeti niekur nedingo. Ir tik pamenu kaip samoningai,jau
> turedamas pinigu nepirkau geresnes gitaros o toliau grojau su
> jolanom. Kaip vienas kaimynas sake: "Jei ishmoksi vaziuot su
> moksvicium, galesi vairuot bet koki automobili;-) ".

VISISHKA NESAMONE, MUZIKANTAMS NETINKA. KUO GREICIAU ISIGYSI RIMTESNI INSTRUMENTA, TUO GRECIAU TOBULESI. BUKAI SKAMBANTIS PIGIAKAS NELEIDZIA ISHGIRSTI NIUANSU, YPAC GARSO, SUNKIAU SU SMULKIA GROJIMO TECHNIKA....TAIGI TAI VISAI NE TIESA!
TAS POSAKIS ATSIRADO NORINT PATEISINT DEJA ESANTI MUSU NETURTINGUMA:(

ROBERTAS
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
October 10, 2004 11:05AM

fOR zYGAS:

Gera gitara be gero aparato neskamba:) pastebejau neteisinga dalyka(pats taip elgiausi vaikysteje) - jei jaunuolis gauna 2000 lt, tai nusiperka kruta gitara ir geriausiu atveju groja per suluzhusi prieshtvanini rusishka lauzha. O dar blogiau - per muzikini centra ar buitini kita daikta. Mano patarimas tokiu atveju buna - gitara 1200 lt, kubas 800Lt. Tai minimaliai geri daiktai su kuriais jau gali jausti kazhka panashaus i garsa.

Ir dar. Galima del stiprintuvu gincytis, bet del dinamiku neisheina!
Galima susirasti gera prieshtvanini lempini stiprintuva, pakeisti lempas ir kitka sutvarkyti, bet rimto gitarinio dinamiko rusishku GD-35 nepakeisi:)
Dinamikai gitariniai technikai daromi specialus, pritaikyti gitaros diapazonui.

Robertas
Sorry, only registered users may post in this forum.