midiaudio logo

Patarimo dėl gitaros

lasaZ (IP Logged)
October 18, 2004 10:42PM

Sveiki,

turiu dilemą. Yra dvi gitaros, kurias nebrangiai galiu gauti - ESP LTD MH50 ir ARIA XL STD. Pagal tech specsus abi panašios - Floyd Rose tipo tremolo, vienodas nuėmėjų skaičius. Tiesa skaičiau kad ESP grifas "greitesnis", Aria kažkur skaičiau keiksnojo už per arti krašto esančią E stygą, kuri dažnai bando nuslysti.
Deja nei vienos negaliu pačiupinėti gyvai, reikia pirkti pagal paveikslą ir atsiliepimus, o galimybė taip pigiai gauti deja kartą į kelis metus :( Iš kitos pusės gitaristas esu pradedantis, t.y. grįžtantis, nes kokius 5 metus gitaros rankose nelaikiau, taip sakant pinigus uždirbinėjau, o dabar matau kad be muzikos blogai darosi :/

Ką tauta patars? Man aišku ESP dar iš gilios jaunystės imponuoja, bet tame modelyje tai daugiau trademarkas likęs, bo renka jas gilioje Indonezijoje. Aria pirmą kartą girdžiu, nors firma atrodo nenauja, vienok sunkiai randu muzikantų naudojančių jos gitaras, nors tiesa ieškojau tik hard rock ir metal tarpe, ir ant greitųjų...

Visiems iš anksto ačiū už išsakytas nuomones :)

p.s. Kad Robertas nekalyzavotų, kad perku nesamones, galiu pasakyti kad abi gitaros man kainuotų po 560 litų, na dar imsiu hardshell grabelį, kad vaikai iki jos ne taip lengvai prasibrautų, dar 180 litų. O gal yra lietuvoje kas gamina kietus deklus pagal instrumentą?

p.p.s. Ar yra lietuvoje pirkti atsarginių dalių gitaroms? Mano pasoginio Musima Lead Star'o yra pamestas tremolo armas...
Re: Patarimo dėl gitaros
stratlt (IP Logged)
October 19, 2004 12:20PM

Labas,

Aria Pro II yra rimta japonu firma, gaminanti ir pigius instrumentus. Pasizhymi sneblogu soundu, bet labai nepatogiais grifais.

Robertas
Sorry, only registered users may post in this forum.