midiaudio logo

Robertai, let's make a deal ;)

as (IP Logged)
November 11, 2004 01:24PM

Sveiki,
Vasara pas jus pirkau el. gitara ibanez sa-120 ir dabar noreceu biski pas jus pasikonsultuot. Pats dar tik nesenei i rankas gitara paemes tai noreceu is jusu patarimu gaut :)
Visu pirma tai ar galit pasakykiti kokiam muz. stiliui labiau skirta sa-120, ar tiktu ji groti sunkesniai muzikai?
Dabar atejo laikas man ir kubika nusipirkt, tai ka galetumete pasiulyt iki 600 ar 650 lt. Kuba naudosiu hardcore, trash, nu metal ir panasiai muzikai grot. Koki galetumete pasiulyt? Girdejau geru atsiliepimu apie laney kubus. Kokia jusu nuomone apie juos? Ar tinka jie groti sunkesniai muzikai? Nu vienu zodziu ka galetumete pasiulyt man uz ne didesne kaina (nebutinai laney).
Kai pirkau gitara tai minejote kad perkant ir gitara ir kuba is jusu jus pritaikot nuolaidele :) Tai dabar noreciau pasinaudot tokia privilegija :)

Aciu uz demesi :)
Re: Robertai, let's make a deal ;)
stratlt (IP Logged)
November 11, 2004 01:41PM

Sveiki,

Geriausia kad ateitumet ir pashneketume. Laney uzh tuos pinigus yra gerai. Keli variantai. Beja, dabar gavome nauja siunta, tame tarpe 120w, bet shie brangesni.
Del pastovaus kliento nuolaideles- viskas o.k.
O jusu gitara sunkiai muzikai tinka.

Robertas
Re: Robertai, let's make a deal ;)
as (IP Logged)
November 11, 2004 03:16PM

Tvarkoi. As kazkur gruodzio menesio pradzioi tureceu pasirodyt tada, nes esu ne vietinis. O sakykit man pasiimt gitara ar susirast kvita kaip irodyma kad as ja pirkau tikrai pas jus?

Re: Robertai, let's make a deal ;)
stratlt (IP Logged)
November 11, 2004 05:35PM

Nebutina, prisiminsime.

Robertas
Sorry, only registered users may post in this forum.