midiaudio logo

Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?

Andrius K (IP Logged)
November 26, 2004 09:40AM

Blaskausi tarp keliu skirtingu variantu, pvz Les Paul tipo ir ko nors panasaus i Ibanez RG serijos, nu kaip Cort X11. Kokie argumentai uz ir pries?
Re: Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?
Kandizijauskis (IP Logged)
November 26, 2004 10:05AM

tai čia jau kaip su žmona. Pačiam teks išsirinkt, su kuria grosi :) kuri labiau limpa prie rankų - ta ir bus toji. KOkie čia dar gali būti argumentai :) tik subjektyvūs.
Re: Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?
Minde (IP Logged)
November 26, 2004 04:28PM

skonio reikalas, klausyk kandzijauskio.
Re: Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?
Andrius K (IP Logged)
November 29, 2004 12:53PM

Nu kaip cia pasakius. As tai jauciu kaip koki gera vyna ir gera viski lyginti - labai jau skirtingi dalykai.Les Paulas labai jau klasikine gitara, isbandyta konstrukcija, trumpesne skale, stygu gale uztikrintas hard-tail.Nu o tos pvz ibanez tai 24 jumbo ladai, rakinamas tremolo, grynai techniskai atrodo daugiau visokiu garsu galima izgaut, bet kad daba visi tokias perkasi, kas bent daugiau prakute.Noretusi issiskirt is minios. Nu o grynai pagal kaina dabar kokia padetis: tokios pacois kainos kurios kokybe geresne butu?
Re: Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?
Kandizijauskis (IP Logged)
November 29, 2004 03:08PM

Oj, nu gi sakau, rinkis žmoną pats sau :)
visos tos gitaros yra geros, tik kiekviena vis kitokia ir nesinorėtų nurašyti. Viena vienam dalykui puikiai sueis, kita kitam dalykui puikiai.. aišku, penkiolikos gitarų nepripirkaliosi (nors ką gali žinoti...).
Iš tiesų, yra visokie stereotipai, kad viena gitara vienam geriau, kita gitara kitam geriau.. Pakeisk garso ėmiklius _geram_ instrumentui, ir tiks ten kur anksčiau lyg ir netiko :))
Jei nori išsiskirti iš minios - custom shop tebe daroga.
Tą patį Les Paul'ą gali upgreidinti, kad išgaus jis ten tau tuos visus garsus ir dar daugiau (ėmiklių kombinacijos, splitinimai ir t.t. ir panašiai, tik turėk laisvas rankas rankenėlėm junginėti :)).
Be to, apie kokias kainas kalbame?
Jeigu kalbi apie maždaug iki 1000lt, tai visos jos bus vienodos daugiau mažiau :) kokybės prasme, bent jau gamintos tai vos ne ten pat - malaizija, korėja, mozambikas koks nors :) garso prasme kažkokių stebuklų irgi nesitikėčiau. Jei link 2000, žiūrėčiau galbūt tik į Ibanez..
Dar niuansas - kokią muziką nori labiau groti.. bet ir vėlgi - bet kuri gitara tiks bet kam, ką grosi :) jei grosi..
Išsiskirt iš minios reikia savo produktu, o ne vaizdeliu :) už kampo dar gražesnis bus ir išskirtinesnis :))
Re: Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?
fiddler (IP Logged)
November 29, 2004 05:10PM

Jei Ibanez, tai made in Japan
Jei Gibson arba Fender, tai made in USA
Re: Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?
Juvis (IP Logged)
November 29, 2004 11:00PM

Jeigu kalba eina apie zema kaina ir gera kokybe,tai Godin nr.1.
Re: Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?
Rimas (IP Logged)
November 30, 2004 01:55PM

Pats pagrok ir išsirinksi. Ibanez RG man patinka tuo, kad galima išgauti pakankamai skirtingus garsus. Tačiau jos savitumas nėra ryškus. Man jos forma labai patinka ir kokybė gera (nors reikia žiūrėti konkrečią gitarą, nes tos pat markės aš matęs skirtingai netgi apdirbtų Ibanezų, gal jie gaminami skirtingose gamyklose?). Minusas šių gitarų man tas, kad nemačiau nei vieno Ibanezo RG (jų mačiau iš tikrųjų nedaug), kurio stygų aukštis nuo grifo (turiu omeny kai visa kita teisingai suderinta ir nedžeržgia) mane pilnai tenkintų. Galiu pritarti daugelio nuomonei apie Ibanez RG, kad šios gitaros kokybė atitinka kainą.
Midiaudio esu pirkęs RG570EX kuri išties puikiai atrodo, tuo tarpu Tamstoje man jos pasirodė ne visai taip gražiai apdirbtos kaip maniškė:)
Be to renkantis gitarą dabar didelį dėmesį kreipčiau ne tik markę bet ir kaip skamba konkretus instrumentas, tačiau galimybės tą padaryti manau gana ribotos dėl nedidelio pasrinkimo Lietuvoje.
Re: Patyre gitaristai, klausimas jums: Kokia gitara pasirinkti?
Krandanas (IP Logged)
December 02, 2004 03:21PM

Rinkis GIBSONA, kuri cia pardavineja, aisku jeigu rimtai nusiteikes groti (ne vienos dienos uzgaida). GIBSONAS yra laiko isbandyta klasika (nesakau, kad FENDER laiko neisbandyta) neturetum pasigaileti. O jei tau reikia pigios, naujos gitaros, tai visada gali rasti bet kurioje muzikos prekiu parduotuveje (midiaudio, tamsta, muzikos faktorius...)
Sorry, only registered users may post in this forum.