midiaudio logo

Laney tube

Kristoferis (IP Logged)
December 27, 2004 07:29AM

Sveiki,
ka galit pasakyt gero (ar blogo) apie siuos Laney modelius:
VC30-112, LC30, TT50?


For stratlt:
Kokia butu siu modeliu kaina Midiaudio?
Beje, ar prekiaujat Peavey kubais? Turiu omenyje butent Peavey Classic 30. Jei, taip, tai kokia butu jo kaina?


Aciu.
Kristoferis
Re: Laney tube
Albertas (IP Logged)
January 02, 2005 12:18PM

SVeikas.
VC30? Akustinis garsas labai shiltas, grazus (bandziau twina VC30-210, kaip su vienu garsiakalbiu, nzn), tachiau gain'as jo silpnokas, nebent bliuza grosi, tad reikia pedalu prie jo.
Ish LC serijos bandziau LC-50II. Shis jau agresyvus (man, asmenishkai netgi perdaug), duoda palyginus daug zemu. Pabandyk pats, gal tau patix.
O TT nebandziau, nzn, nieko negaliu sakyti :)
Re: Laney tube
Kristoferis (IP Logged)
January 03, 2005 12:14AM

Aciu, Albertai uz patarimus ir komentarus. :) As siaip Midiaudio girdejau kaip tas VC30-210 skamba, tai su tranzistoriniu nepalyginsi (zinoma, ner ko ir lygint ;) ) - garsas zymiai malonesnis. O del gain'o, tai taip - silpnokas. LC50-II, deja, neteko isgirst, nes nebebuvo jau... Siaip man ir Midiaudio sake, kad jis agresyvesnis (tokio labiau ir noreciau), bet jei uzsakyt, tai tik bus kovo menesi... O TT50, tai kaina 4000lt, tai tiek negaliu skirt.
Zodziu, dar galvosiu.
Re: Laney tube
Juvis (IP Logged)
January 03, 2005 03:47PM

Turiu Peavey Classic 30,gal parduociau ,kiek pasiulysi ?
Re: Laney tube
Albertas (IP Logged)
January 03, 2005 05:18PM

O tu Kaune? Ash irgi ieshkau sau lempines technikos. Jei tu Kaune, tai butu gerai ji pabandyti. Kiek ziurejau interne jo rinkos kaina apie 300USD. Neizeisiu jai pasiulysiu 800 Lt? Bet chia jeigu jis man patix;)
Re: Laney tube
Juvis (IP Logged)
January 03, 2005 05:45PM

as ne kaune,bet uz 300 USD nusipirkciau sau dar kokius du :)
Re: Laney tube
Albertas (IP Logged)
January 03, 2005 06:14PM

O kur esi ir kiek noretum?:)
Re: Laney tube
Juvis (IP Logged)
January 03, 2005 07:09PM

Esu zemaitijoi,o kiek noriu nezinau.Man parduotuveje jis kainavo 1900 lt.Siandien atrodo,kad tamstoje stovi virs dvieju
Sorry, only registered users may post in this forum.