midiaudio logo

Reikia informacijos

LISKO (IP Logged)
January 01, 2005 11:59PM

Sveiki.Gal kasnors turit vieną iš šių instrumentų:KORG TRITON, KORG TRITON LE, ROLAND FANTOM, YAMAHA MOTIF, ar kažkas panašaus į juos.Esmė tame,kad nulipęs nuo PSR ir panašių į juos, norėčiau pabendraut su turinčiais aukščiau minėtų tipų instrumentus.Mane domina "su kuom jie valgomi"ir t.t. Būtu labai šaunu jei būtu galimybė susitikt ir pažiūrėt kaip su jais dirbti.
Re: Reikia informacijos
Juvis (IP Logged)
January 03, 2005 08:18AM

Kas butent tave domina ?
Re: Reikia informacijos
LISKO (IP Logged)
January 03, 2005 10:49AM

Ačiu,kad nors vienas atsiliepėt.Man sunku paaiškint ko aš nežinau,trumpiau, grojant su PSR ar panašiu imi stilių,su juo jau ir akomponimentas ir birbini sau.
O ten kažkaip viskas libdos iš mažų trupinėlių o gal aš ir nusišneku,nes išvis nesu čiupinėjęs šių instrumentų.Jeigu kasnors esat perėję nuo PSR ant semplerių ar profesonalių sintezatorių turėtumėt suprast kas man neaišku.Gal ir keistai šneku,bet būna kai nežinai ko nežinai.
Re: Reikia informacijos
Juvis (IP Logged)
January 03, 2005 03:43PM

Su sitais instrumentais reikia viska sugroti i atskirus takus,skirtingais tembrais.Nezinojau,kad tai kam nors naujiena.PSR veikia lygiai tokiu paciu principu,tik ,kad turi automata.
Re: Reikia informacijos
LISKO (IP Logged)
January 03, 2005 09:07PM

Na matot pasitaiko dar visokių muzikinių runkelių,kurie daug ko dar nežino,nors su PSR groju jau septinti metai ir apie juos skersai išilgai viską žinau,o norint pereit į aukštesnę muzikinių instrumentų klasę baimės akys pasidaro didelės.Grįžtu prie temos-jei aš teisingai supratau tai kaip su PSR- STYLE CREATOR arba STYLE REKORD rašyti naują stilių,ten irgi viską rašai į atskirus takelius ir viskas dirba autoakomponimento principu.Bet juk mane dominančiuose instrumentuose autoakomponimento nėra,kaip ten atpažystamas akordas,ar su jais gali groti vienas kaip su PSR.Jei dar neikirėjau su bukais klausimais-dar keli: paaiškinkit terminus,-programa-,-kombinacija-,-semplas-,-multisemplas-,-apedžiatorius-,-paternas-,-perfomansas-.Noriu pasitikslint ar teisingai suprantu šiuos terminus.Ačiu.
Sorry, only registered users may post in this forum.