midiaudio logo

Vintage VS6 gitara

Kristoferis (IP Logged)
January 10, 2005 06:26PM

Na, va, parsinesiau namo, pajungiau, o gi ziuriu - RHYTHM nuemejo garso ir tono rankeneles "atsipalaidavo". Atidariau dangteli ir is tikruju - abi rankeneles atsipalaidavusios. Tai nezinau ka cia dabar daryt - kaip cia jas pritvirtint?


Ir dar pastebejau toki pilka laida einanti is INPUT'o. Zodziu, is jo iseina baltas laidukas ir daugiagyslio laido sluoksnis. Na, ir tas baltas, tai prie INPUT prilituotas, o tas sluoksnis - ne. O kitam gale abu prilituoti. Tai cia taip ir turi buti ar ne?


Aciu
Re: Vintage VS6 gitara
jumbo (IP Logged)
January 10, 2005 07:49PM

zinok pas mane vienas potencas irgi buvo nedaverzhtas:)) nu bet tai kas. paimi replytes ir dasuki kiek tau reikia, nieko cia tokio kad vietnamieciai jegos pagailejo surinkinejant gitara:)

del laidu taip supratau kad sharvas pagrindinio laido atsilitavo? ka turejai omeny sakydamas daugiagyslio laido sluoksnis? sharvas gal? ateik i linfengu sveciu knyga ash tau ten kai ka parashiau:) del schemu tai ir pats gali susirast tik ash pats kai parsineses savo VS6 supratau kad wiring'as yra standart les paulo arba SG standart, t.y. uzhsukus garso potencus lieka fonas, (tarpkitko fonas ar shiaip ar taip yra del to kad vintage pagailejo folijos schemos dangteliui ish kitos puses:) ) tai beliko internete susirast shiektiek pakeista schema kuri nieko nesiskiria ish esmes tik turi viena minusa (kuris man pasirode shudo vertas) tas minusas tai kad tarpinej padetyje ijungtas switchas neleidzia reguliuoti balanso tarp nuemejo, ir toje padetyje uzhsukus kazhkurio nuemejo volume visishkai dingsta garsas, o originaliai taip turetu nebuti:) nu bet ... whatever. svarbu uzhsukus volume potenca signalas ish gitaros ishvis dingsta ir nelieka nei menkiausio garselio. ko nera originalioje schemoje:)
Re: Vintage VS6 gitara
stratlt (IP Logged)
January 10, 2005 07:53PM

> Na, va, parsinesiau namo, pajungiau, o gi ziuriu -
> RHYTHM nuemejo garso ir tono rankeneles
> "atsipalaidavo". Atidariau dangteli ir is tikruju
> - abi rankeneles atsipalaidavusios. Tai nezinau ka
> cia dabar daryt - kaip cia jas pritvirtint?

labas Kristoferi,

Nuimti pacias rankeneles ish virshaus ir priverzhti verzhle, jei tokia yra. Po to vel uzhmauti rankeneles. Jei nesupranti ka tuo noriu pasakyti uzheik.

>
> Ir dar pastebejau toki pilka laida einanti is
> INPUT'o. Zodziu, is jo iseina baltas laidukas ir
> daugiagyslio laido sluoksnis. Na, ir tas baltas,
> tai prie INPUT prilituotas, o tas sluoksnis - ne.
> O kitam gale abu prilituoti. Tai cia taip ir turi
> buti ar ne?

Gal ir neturi buti. pabandyk nelitaves priliesti prie kontakto. gal pageres.
Tada bus aishku. Matai, ash nematau per atstuma:)

Shiaip buna, kad sulitavimas shaltas ir kartais atsikabina. Man yra gyvenime buve begale kartu. Tik per ta daugeli metu kaip kad ir sakiau neprireike paciam lituoti Gibson tipo schemos:)



Robertas
>
>
> Aciu


Re: Vintage VS6 gitara
jumbo (IP Logged)
January 10, 2005 07:53PM

labai puiku ekrana pasidariau ish kepimo folijos. Nepatikejau kol su testeriu nepatikrinau varzhos tokiu suodziu kuriais ishteptas visas gitaros vidus - naujovishkas ekranas (arba bent jau man iki shiol nematytas:) nu bet slabnas, slabnas ekranas, ish folijos nepalyginsi, net prie monitoriaus kHercus silpniau jaucia.
Re: Vintage VS6 gitara
stratlt (IP Logged)
January 10, 2005 08:15PM

Klausyk Jumbo Kristoferi, man nera galimybes dabar viska paciam patikrinti.
Be to sakau - man artimesne Fender schema. Arba Ibanez. Jei atneshtum ir paliktum dienai - kazhka padarytumem. Kalbejau su kolega. Zhinau biciuka, kuris uzh nedidelius pinigus upgreida padarytu.

For Jumbo - ne vietnamieciu silpnos rankos. Paprasciausia kol ish ten atvazhiuoja atsipurto.

Robertas
Re: Vintage VS6 gitara
jumbo (IP Logged)
January 10, 2005 08:21PM

siaip Kristoferi, nera ko labai reikalaut uzh tokius pinigus, manau pakankamai geras instrumentas tas VS6, bent jau ash tai patenkintas;) vien del to kad grifas ne toks storas kaip pas gibsonus:)) sakau. su schemom tikrai padet galiu, lituot pats laiko dabar nebeturiu (na sau tai buvo privaloma patiuninguot ir dabar daug geriau) o tu juk ir pats pas Andriu nuneshk, tas gi radioelektronikos ar ko ten.... bakalauras:]
Re: Vintage VS6 gitara
Kristoferis (IP Logged)
January 10, 2005 09:01PM

Aciu uz patarimus, bet jau susiskambinau su Andrium ir jis man viska paaiskino (ta pati ka ir jus :) ). Sarva prilitavau ir dingo tas 'baisusis' fonas, kuris mane neramino. :) Rankeneles irgi susitvarkiau. :)


Robertai, o tas upgreidas ka duotu?


Jumbai, tai gal atsiusk ta schema man i el.p.d., ok? ;)
Dekui. Siaip niekad nelitavau gitaros anksciau (baisoka kazkaip :P ), bet kaip matau teks ismokt.
O ta folija tiesiog priklijuot prie pacio dangtelio, ar kaip? Ir kokia folija det - plona ar stora?



Edited 1 time(s). Last edit at 01/10/2005 09:13PM by Kristoferis.
Re: Vintage VS6 gitara
Kristoferis (IP Logged)
January 10, 2005 09:18PM

O Andrius tai irgi nelabai laiko turi (dabar gi sesija), sake nebent uz kokios savaites galetu padet. Dabar tai va telefonu tik patare kas ir kaip ir as pats sutvarkiau. O del pacios VS6, tai as irgi labai patenkintas (labiausiai del patogaus grifo)! :) Tik kai fonas atsirado buvau sunerimes... Bet jau viskas ok.
Re: Vintage VS6 gitara
jumbo (IP Logged)
January 10, 2005 09:44PM

tai ash isivaizduoju jei sharvas atsilitavo tai ne garsas turejo but o kazhkas kaip ish VEF'o:) schemu paieskosiu, ash puslapio neatsimenu bet buvau atsispausdines ir ten apacioj yra adresas ish kur spausdinta, tai pameginsiu tuos popierius atkast. Folija tai belekokia, plona, stora.... lyg ir jokio skirtumo. ishkirp silueta tos folijos pagal dangteli, su dvipuse lipnia juostele priklijuok arba shiaip uzhdek (turetu laikytis) ir dar prieshtai nepamirshk koki laiduka nuo to sharvuoto ishejimo laido prilituot ir prisabachint prie tos folijos. kad susisiektu sharvas su ekranu. Nors shiaip tie originalus "suodziai" (ekranas) turetu dasiekt folija
Re: Vintage VS6 gitara
stratlt (IP Logged)
January 10, 2005 11:50PM

Labas Kristoferi,

Upgreidas? Ash apie ta pati ka Jumbas patare. Metodas senas kaip pasaulis. Beja, man atrodo kad buvau tau uzhsimines.
O shiaip gitaristas turetu pats moketi tokias smulkmenas pasidaryti. Aishku pradzioje kartais zhmones cirku pridaro, bet anyway tau viskas gerai sekasi.
Ash seniai seniai buvau cirku prisidares dedamas DiMarzio nuemeja i Lead Star kokia 1987-88 metais:))
Skaiciau straipsni apie van Halen, tai ten rasho kad pas ji tuolete mate tiek gitaros daliu besimetant, kad ish ju galima vietoje visai nebloga gitara susirinkti:))

Robertas
Midiaudio
Re: Vintage VS6 gitara
Kristoferis (IP Logged)
January 11, 2005 12:39AM

Sveiki, na, tai iskirpau ir prilipinau as ta folija prie dangtelio, prisabacinau laiduka prie jos atvedes nuo sarvo, bet... nepajutau jokio skirtumo... Gal ka negerai padariau? Ar cia pas mane tiesiog ant mazo kubiko (Vox 30w) nesigirdi?


P.s. Noreciau pas Van Halen tuolete pabuvot... ;)
Re: Vintage VS6 gitara
jumbo (IP Logged)
January 11, 2005 10:27AM

Labas,
zinok gal ir nesijaucia, bet jauciu be folijos atisuktum su visa gitara i elektros rozetes puse ir pradetu tau burgzt:) nu anyway, blogiau tikrai ne bus. jei nesigirdi skirtumo tai nepergyvenk:)
Re: Vintage VS6 gitara
jumbo (IP Logged)
January 11, 2005 10:57AM

aj dar.... pastebejau kad tie nuemejai .. bridge ir neck shiektiek skirtingi:) kaip ir pas gibsonus, bridzhas kaip sakant "kriokia" o neckas "niuniuoja" tai ir pagal fona shitai sprest galima nes manishkes VS^ bridzas prie kompo monitoriaus prikishtas labiau duzgia nei neckas. Bet ish esmes tai nera labai noizy nuemejai. Mano samicko ar lead starto su fender nuemejais (ijungus ant tarpines padeties) panashiai "triukshmauja"
Re: Vintage VS6 gitara
Aurelij1 (IP Logged)
January 11, 2005 01:34PM

Robertai, kodel netinka DiMarzio nuemejas i Lead Star? zhinau kad taip darydavo daug kas kas turejo Lead Star...
Re: Vintage VS6 gitara
stratlt (IP Logged)
January 11, 2005 01:56PM

Tikti tai tiko, bet jis dvigubas ir reikejo skyle praplatint, o ash gryba supjoviau, truputi ne ten paplatinau. Bet po platmase nesimate. Mano Lead star buvo kaip fender strat, 3 singlai originale:)

R.
Re: Vintage VS6 gitara
Kristoferis (IP Logged)
February 10, 2005 05:02PM

Hmmm... Nu tos taivanieciu rankos... :(


Zodziu, pastebejau, kad biski kaire ranka apsibraizo nuo kazko (tik po to supratau, kad cia nuo ladu...). Is pradziu nekreipiau demesio, bet kuo toliau tuo blogiau! Neseniai per repeticija net iki kraujo isipjoviau ranka! :(
Turbut koks taivanietis pavargo slifuot ir nutare, kad "bus gerai", uzvare lako ir viskas, nes ladu galai net kiaurai laka islinde ir astrus. Tai teko paciam vel pasitvarkyt gitara (paslifuot). Dabar jau gerai. Bet, savaime suprantama, beslifuojant ladu galus nusislifavo ir lakas... :(


Gitara pigi, as suprantu, bet nemanau, kad kelios minutes slifavimo lemtu kaina... O be to, turetoj Yamaha ERG121 (kurios kaina vos 100lt didesne) viskas buvo nuslifuota ir uzlakuota tvarkingai, taigi...


Tiesiog siaip pasidalinau patirtim.
Re: Vintage VS6 gitara
jumbas (IP Logged)
February 19, 2005 11:41PM

ajo Kristoferi:)) sitas bajeris irgi pas mane buvo:) nu ka darysi. Kai pagalvoji kad ash pats SG darytis nuo 0 norejau, tai ka cia reiskia paslifuot, palituot:)
Re: Vintage VS6 gitara
Kandizijauskis (IP Logged)
February 20, 2005 10:10AM

kaip sakant, dar kartą pasitvirtina, kad trys dalykai vienu metu neegzistuoja:

"pigiai, kokybiškai, greitai" :)

bet jeigu gali sutaisyt, tai kam parintis :)
Re: Vintage VS6 gitara
jumbas (IP Logged)
February 20, 2005 05:15PM

nu jo.
Sorry, only registered users may post in this forum.