midiaudio logo
Re: Noriu pirkti gitara
donis (IP Logged)
February 02, 2005 02:09PM

pirkciau klasikine gitara,
grojancia, gerame stovyje.
Re: Noriu pirkti gitara
svirdulis (IP Logged)
February 11, 2005 08:13AM

To Kandizijauskis:

prisimenant senas zinutes... pas mane rusiska gitara... pirmai buvo isvis maisytos stygos, puse metaliniu, puse kaproniniu, dabar sudejes metalines ir visai normaliai laiko, niekas neskyla, tik kad ta gitara ir be stygu pagalbos pagaidinta...:D
Re: Noriu pirkti gitara
Lina (IP Logged)
February 11, 2005 10:24PM

labai noriu ismokt groti su gitara, bet nezinau apie jas VISISKAI nieko... kaip suprantu geriausia pradet su klasikine, o kokia galetu buti jos kaina mazdaug? kokios firmos tiktu labiausiai(man nereikia pacios paciausios, kazka pigiau reiktu...) ir ar imanoma pradmenis ishmokt savarankishkai (mokyciaus pagal akordus)?
Re: Noriu pirkti gitara
Dr.CooliZ (IP Logged)
February 12, 2005 11:08AM

ishmokt imanoma, bet tai bus manau tik pagrindai, labai aukshto lygio nepasieksi.., ber wiskas imanoma, tik reik noro:)
Re: Noriu pirkti gitara
Lina (IP Logged)
February 12, 2005 02:14PM

niu to auksto lygio ash nelabai ir noriu- grot noriu del saves... bet vat gal visgi geriau butu akustone, tik va ar pirk nauja ar padeveta ...
Re: Noriu pirkti gitara
Broniukas (IP Logged)
February 12, 2005 04:57PM

Jau geriau pirk akustine o ne klasikine, cia labai rimtas patarimas ir ismokti be mokytojo pagalbos tikrai gali, aisku ne profesonaliai bet pakankamai neblogai.
Re: Noriu pirkti gitara
SEDRA (IP Logged)
February 14, 2005 10:55PM

zinok geriau pirk brangesne pvz mano drauge nusipirko uz 200 tai labai skaudejo pirstus, o as uz 400 ir puiki bet ne elektrine
Re: Noriu pirkti gitara
Lina (IP Logged)
February 15, 2005 01:51PM

aciu uz patarimus:)
Re: Noriu pirkti gitara
M1nde (IP Logged)
February 16, 2005 08:56AM

Pirstu skaudejimas priklauso ne nuo kainos o nuo gitaros: akustinems gitaroms yra gelezines stygos o klasukinems nailonoines todel klasikine daug geriau mokintis o ipac mergaitem nes pirstuku neskauda taup kaip su akustinem :) o mokintis gali viena be mokitojo jei labai labai noresi pasieksi visko as mokytojo nesu mates, groju jau apie metus pagrot galiu jau daug ka ir solo nemazai moku... tad turek dideli nora!!!!!!!!! to lina.
Dr.Cooliz
GQPOZ (IP Logged)
February 16, 2005 03:59PM

Auksta lygi galima pasiekti grojant savarankiskai. Galima net aukstesni lygi uz profo :) Zinau ta tikrai
Re: Noriu pirkti gitara
Sabas (IP Logged)
February 16, 2005 06:58PM

Zinot, tas pirstu skausmas kiekvienam skirtingas, tarkim vieniem skauda 2 savaites kitiem menesi, o pvz man jau 7 menesius nes as su tokia malka mokinuosi kad nezinau nei ka pasakyti, nu esme 25 mazdaug metu senumo klasikine su turbut tiek pat metu senumo metalines stygomis... nu ka vargstu, bet vistiek groju ir groju kas diena, nu aisku jau zadu pirkti normalesne akustine gitara :)
Re: Noriu pirkti gitara
jumbas (IP Logged)
February 16, 2005 08:41PM

turbut jau velu sakyt kad "Kuo greiciau nuimk tas metalines stygas ir dek nailonus, nes tavo klasikine gitara islinks kaip Robinhudo lankas".
Re: Noriu pirkti gitara
Kristoferis (IP Logged)
February 17, 2005 04:02AM

:D
Re: Noriu pirkti gitara
sabas (IP Logged)
February 17, 2005 08:33AM

zinai tai jau tikrai kad pervelu nes jis gan senokai islinkes ir aisku automatiska del islinkimo pasikele auksciau stygos, kas dar pasunkina groti, bet esu priprates prie malkos:) tai kaip paimu i rankas normalu instrumenta tai kokybe grojimo pagereje gal 10 kartu.
Re: Noriu pirkti gitara
Lina (IP Logged)
February 17, 2005 01:38PM

zodziu, dabar kaip ir turetu man paskolint gitara,nes pasitariau su protingais zmonem ir pasake kad paskui galiu nusipirkt, o pasirodis kad ash anreal negabi ir aplamai man nieko neiseis:)... ech kaip laukiu
Re: Noriu pirkti gitara
Saulius:) (IP Logged)
February 22, 2005 02:23AM

Del pastatymu, tai pvz. jazz gitaristai, pvz. viens ish pagr. monstru Pat Metheny (chia sheip del idomumo) turi visishkai kitoki pastatyma negu klasikines gitaros, bet mano nuomone tai yra genialus pastatymas ir geniali technika(visishkas atpalaidavimas), nors priesh kazhkiek metu galvojau, kad jis sheip turi bloga iproti, neturejo klasikos pamoku ar pan:) chia sheip...knietejo parashyt kazhkaip:) O mergaitei tai su nailoninem, kad pirshchiukai neskaudetu siulau, prie lauzho ir tokia ir tokia girdesis...:)
Re: Noriu pirkti gitara
stratlt (IP Logged)
February 23, 2005 01:40PM

> O mergaitei tai
> su nailoninem, kad pirshchiukai neskaudetu siulau,
> prie lauzho ir tokia ir tokia girdesis...

Visishka nesamone, nieko normaliai nesigirdes akordais grojant....
Klasikine gitara skirta groti klasika. Akustine - visa kita.
Kiek galima aishkinti ir kiek dar reikia ishradineti dvirati...
Ca ca lia lia, pirshtukus skauda... Jei jau taip skauda, tai geriau gitara visai negroti.

Robertas
Midiaudio

Re: Noriu pirkti gitara
svirdulis (IP Logged)
February 23, 2005 04:29PM

turbut jau velu sakyt kad "Kuo greiciau nuimk tas metalines stygas ir dek nailonus, nes tavo klasikine gitara islinks kaip Robinhudo lankas".



--
jei cia man buvo skirta tai man jau giliai, labai giliai p[x ant tos pagaidintos rusiskos... garsas polievis, ar taip ar taip vertes savo neturi... o plius daabr bosine turiu, taip kad anos net nelabai i rankas beimu...:D
Re: Noriu pirkti gitara
stratlt (IP Logged)
February 23, 2005 06:23PM

> turbut jau velu sakyt kad "Kuo greiciau nuimk tas
> metalines stygas ir dek nailonus, nes tavo
> klasikine gitara islinks kaip Robinhudo lankas".

Gal ir neishlinks, bet tiltelis nulekti gali, nes tvirtinimas neapskaiciuotas tokiam itempimui.

Robertas
Midiaudio
Re: Noriu pirkti gitara
Eimantasss (IP Logged)
February 24, 2005 12:24PM

Saulius:) Parašė:
-------------------------------------------------------
> Del pastatymu, tai pvz. jazz gitaristai, pvz.
> viens ish pagr. monstru Pat Metheny (chia sheip
> del idomumo) turi visishkai kitoki pastatyma negu
> klasikines gitaros, bet mano nuomone tai yra
> genialus pastatymas ir geniali technika(visishkas
> atpalaidavimas), nors priesh kazhkiek metu
> galvojau, kad jis sheip turi bloga iproti,
> neturejo klasikos pamoku ar pan chia
> sheip...knietejo parashyt kazhkaip O mergaitei tai
> su nailoninem, kad pirshchiukai neskaudetu siulau,
> prie lauzho ir tokia ir tokia girdesis...


Na taip, Pat metheny turi labai keista pastatyma. Ish pradzhiu ir ash stebedavau,tachiau kuo daugiau jo koncertu matau, baigiu suprast, kad tai superinis pastatymas. ty, lengviausias techninis atlikimo ishpildymas. Zhinia, kad jei busi toks kaip Pat Metheny, nesvarbu laikytis kazhkokiu "nerashytu" taisykliu ar ko tai kito, kai jas gali kurt pats. beje, Methenis turi nerealius klasikines gitaros pagrindus, gi budamas dar vaikas pradejo destyt berklio koledzhe. Chia panashiai kas krepshinyje, buvo toks Laris birdas, kad ir koki metima juokinga turejo, tachiau nieks ish jo nesijuoke ir nemokino zhaist kitaip. ka,dabar vienas ish zhymiausiu vardu pasaulio krepshinio pasaulyje;) Dar panashiai apie santana butu galima pasakyt, kad su mediatorium klasikine groja. Koks skirtumas, kokiu metodu jis groja,svarbu - kas ish to isheina;)
Re: Noriu pirkti gitara
Simona (IP Logged)
February 26, 2005 01:25PM

Dabar tai visiskai apsisprendziau pirksiu akustine (na ir kas kad paskaudes tie pirstukai nenumirsiu.....)gitara bet pagalvojau kad pradziai uzteks padevetos nes vistiek dabar svarbiausia ismoki o ne pries draugus rodytis.... gal uz kokius apytiksliai 200lt.
Re: Noriu pirkti gitara
stratlt (IP Logged)
February 28, 2005 09:18PM

Turime neblogu. Falcon. Kaina 200Lt.

http://www.jhs.co.uk/falcon.html

Robertas
Midiaudio
Re: Noriu pirkti gitara
eee (IP Logged)
March 15, 2005 05:10PM

kas nors patarkit ar apsimoka gitara rockwood lx90 uz 400lt ir ar gera jinaj?
Re: Noriu pirkti gitara
murziukia (IP Logged)
March 24, 2005 07:36PM

turiu 170lt ir labai reikia geros akustines gitaros.. Help!
Re: Noriu pirkti gitara
gabytia (IP Logged)
March 24, 2005 07:55PM

>Turime neblogu. Falcon. Kaina 200Lt.
>[www.jhs.co.uk]
>Robertas
>Midiaudio
--------------------------------------
chia kurioj Lietuvos vietoj tokiu galima gaut uzh 200lt?

Re: Noriu pirkti gitara
robkis (IP Logged)
March 30, 2005 10:50PM

kiek kainuoja gitara?paprasta normali!
Re: Noriu pirkti gitara
stratlt (IP Logged)
March 31, 2005 12:16AM

Falcon - 200Lt

http://www.jhs.co.uk/falcon.html

Turesime antroje balandzio puseje.

Robertas
Midiaudio
Re: Noriu pirkti gitara
brrrr (IP Logged)
March 31, 2005 12:50AM

Sveiki,

Aš ir mąstau apie naują akustinę gitarą, bet nelabai ką apie jas nusimanau ;( Gal profai galėtų patarti į ką verta žvalgytis už ~400-600 litukų? Kol kas žiūriu į Fender DG-5, Fender SD-6 (beje, kuo ji skiriasi nuo DG-5?), Yamaha F310P. Kurią iš šių ar kokią kitą siūlytumėt?

Dėkoju už pagalbą ;-)

Sėkmės.
Re: Noriu pirkti gitara
stratlt (IP Logged)
March 31, 2005 01:36AM

Fender DG-5, Fender SD-6.
SD-6 geriau skamba, medis geresnis, plius jos spalvotos - melynos, baltos, etc
kas nemegsta DG-5 yra naturali. Yamaha - kokybishka, bet jauciasi kibiras garsas.
No problem visos pas mus...

Robertas
Midiaudio
Re: Noriu pirkti gitara
brrrr (IP Logged)
April 01, 2005 09:38PM

niu, problem tik ta, kad gyvenu Vilniuje ;-) bet dėl gitaros, manau, atvažiuočiau iki Kauno ;-)

Beje, o kaip Takamine G-240 palyginus su šiom Fender? Tiesa, šitos Fender Made in China ane?

Sėkmės.
Sorry, only registered users may post in this forum.