midiaudio logo

Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold

Gintas T. (IP Logged)
May 25, 2005 02:18PM

Ar kas naudojat su Sibelijum tokį dalyką kaip" KontaktPlayer Gold" . Sako neblogi garsai.
Gintas



Edited 3 time(s). Last edit at 05/27/2005 06:30PM by Gintas T..
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Tadas* (IP Logged)
May 30, 2005 12:26AM

Sveiki,
Isimeciau Kontakt Player Silver edition ir kiek pazaides supratau jog tie visi pribumbasai tik "darko" visa reikala. Tiesa mano darbo specifika nereikalauja daryti miduskiu, o paruosti partituras gyvam atlikimui. Zinoma, kai reikia nusiusti kam nors demo - itaigesnis atlikimas butu privalumas. Bet paprastai naudoju tik garsu rinkinius ir vaizduote.
Garsu rinkinius sibelius3 programa pakeisite per meniu PLAY>DEVICES ir skyrelyje soud set issirinke norima komplekteli. Tiesa nezinau ar tie komplekteliai ateina su sibelium ar su kontaktu, o gal per interneta? Nes vienam mano kompe jie yra (kur sedi kontaktas), o kitame -ne (is kurio ji ismeciau). Bet kokiu atveju jie veikia ir ne po "kontakto sule"(t.y. isjungus Kontakt Player).
O va su vaizduote- sunkiau... jos taip lengvai nepakaitoliosi, o ir issiugdyti ja reikia (siuo atveju klausantis daug muzikos) :)
Vis del to lenkiu kepure pries besidomincius ivairiom galimybem ir taip pat lauksiu atsiliepimu apie si produkta.
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Gintas T. (IP Logged)
May 30, 2005 10:29AM

Dėkui už nuomonę.Aš irgi šią programą naudoju partitūrų darymui(nes ji tam ir skirta:) ). Garsų ji pati tikrai neturi, (nebent aš taip manau).Ten visi standartiniai GM grsai:(. Pilnai pritariu kad viską daro vaizduotė,bet geresnis ar tikresnis konkretaus instrumento tembras tikrai tik padėtų suvokti tą partitūros ( kūrinio) skambėjimo visumą.
Turėčiau šiandien gauti Gold versiją, pabandysiu (jeigu veiks)ir parašysiu įspūdžius. Ankstesnės versijos neturėjau.
G
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Gintas T. (IP Logged)
June 07, 2005 05:16PM

Jei kam įdomu. Gavau tą Gold Playerį(liaudies gam.)Instaliacijos gale paprašo Sibelius3 CD:(. Ignoruoju, tada jisai nemato savo garsų. Neišsiarchyvuoja bibliotekos ir labą dieną. Gal kas susidūrėt???
Gintas
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
**Rimas G. (IP Logged)
June 07, 2005 11:13PM

Visi mano pažįstami Sibelistai į tai pažiūrėjo visiškai skeptiškai.
Žodžiu - grajus nevertas žvakių...
Bet aš tik pletkus laidau - pats esu Finalistas. O ten gyvenantis SmartMusic SoftSynth su Human Playback veikia labai šauniai (tiesa, yra kaim kurių technologinių išlygų...). Tik reikalauja daug CPU.

**Rimas G.
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Gintas T. (IP Logged)
June 08, 2005 10:39AM

Supratau:)paklausau:) Ir išmetu jį nafik!!!
Gintas
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
tilva (IP Logged)
June 08, 2005 02:29PM

Palauk, dar nemesk!...
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Gintas T. (IP Logged)
June 08, 2005 02:57PM

Nesupratau, Tilva, turi sprendimą???
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
**Rimas G. (IP Logged)
June 08, 2005 03:45PM

Tilva - senas šposininkas. Čia jis taip juokauja.
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Gintas T. (IP Logged)
June 14, 2005 09:30PM

Kiek dar čia tupėsiu viršuj:). Viskas su Goldu tvarkoj ,eina kaip bitė.Gerai kad neišmečiau nafik. Rišam. GT



Edited 1 time(s). Last edit at 06/14/2005 09:32PM by Gintas T..
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
tilva (IP Logged)
June 14, 2005 09:41PM

VALLLLLLLLIOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Rajmis (IP Logged)
June 19, 2006 10:59AM

Sveikas, Gintai,
Radau tokį problemos sprendimo būdą:

Install Notes:

1. Install Sibelius 3.
2. Install Kontakt Player Gold.
3. Install Sibelius 4 (to OTHER directory than Sib 3).
4. Uninstall Sibelius 3.
5. Enjoy Sibelius 4 with Kontakt Player Gold :]

Pabandyk, gal viskas bus ok ;) pats dar nebandžiau, bet jei pavyks, parašyk ;)

Gero vasariško oro :)

R.
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Gintas T. (IP Logged)
June 19, 2006 02:01PM

Dėkui, Rajmi. Užmirštas reikalas. Dirstelk į datą:)-lygiai metukai prabėgo nejučia:):)
Re: Sibeliu3 ir Kontakt Player Gold
Rajmis (IP Logged)
June 19, 2006 04:23PM

:) Pasirodo jau ir man atostogaut laikas :))
R.
Sorry, only registered users may post in this forum.