midiaudio logo

Finale. Export to TIFF

aldas d. (IP Logged)
January 12, 2011 10:35AM

Sveiki.
Pas mane kažkokia abrakadabra:) Exportuojant i TIFF formatą dingsta štrichai prie natų... Anksčiau , lyg ir taip nebūdavo, specialiai pasižiūrėjau seniau exportuotus puslapius. Kas čia per cūdai? Gal kokią vernelę uždėjau arba nuėmiau, ten kur nereikia? Nors tai nesąmonė...
Yra kokių nors minčių???

P.S. Tik ką pabandžiau tiesiai iš Finale atprintint. Irgi be štrichų... Nieko nesuprantu...

P.P.S. Dar blogiau... Idomumo dėlei pabandžiau exportuot seniau rašytas natas. Ten štrichai yra...8-)

Aldas



Edited 2 time(s). Last edit at 01/12/2011 10:51AM by aldas d..
Re: Finale. Export to TIFF
RimasG (IP Logged)
January 12, 2011 11:22AM

Priežastis viena: kažkas nusimušę Fnale bibliotekose, šiuo atveju blūdija komutacija su Articulation Tool biblioteka. T.y. seni failai teisingi, o naujuosiuose kažkur įsivelia klaida. Eksportuojant į TIFF varnelių lyg ir nėr kur padėti ar nuimti. Tos, kurios yra, galutiniam rezultatui įtakos neturėtų daryti.
Kad daug nefilosofuoti, paprasčiausia ir greičiausia būtų švariai perinstaliuoti programą. Jei kalta ne kokia sisteminė Win klaida, turėtų mačyti.

Beje, kam tie TIFF'ai? Siūlau pabandyti iš karto naudoti PDF printerį. Yra labai pvz. kokybiškas, greitas ir free doPDF. Ir jis ne vienintelis. Paskui jau galima su Adobe surinkti į didesnius failus. Be to ir svoris gerokai mažesnis, nei konvertuojant per TIFF, visiškai neprarandant kokybės (rezoliucijas gali reguliuoti). Pabandžiau - man patiko :)
Re: Finale. Export to TIFF
aldas d. (IP Logged)
January 12, 2011 11:44AM

Free doPDF atsisiunčiau, bet kai paleisti failą iš Finale nelabai suprantu... Prastas aš kompiuteristas:)
Re: Finale. Export to TIFF
RimasG (IP Logged)
January 12, 2011 12:07PM

Ctrl+P
Atsivertusioje lentelėje pasirinkti virtualų printerį doPDF, nes šten daniausiai būna nustatytas fizinis printeris, kuris spausdina ant popieriaus. Properties galima pasirinkti rezoliuciją, portret/landscape ir t.t.
Re: Finale. Export to TIFF
RimasG (IP Logged)
January 15, 2011 03:19PM

Ar mačijo?
Re: Finale. Export to TIFF
aldas d. (IP Logged)
January 23, 2011 11:32AM

Ačiu, Rimai. PDF veikia puikiai, tačiau štrichai neatsirado. Matyt, teks perinstaliuoti...
Sorry, only registered users may post in this forum.