midiaudio logo

Problema su glissando Sibelius 5

Alvydas (IP Logged)
January 28, 2013 11:39PM

Sveiki, Forumiečiai,

Niekaip nepriverčiu Sibelius 5 sugroti glissando klavišiniams "Live Playback" režime. Glissando įdėjau "create line" būdu. Gal patartumėte kur problema?

Iš anksto dėkingas,
Alvydas
Re: Problema su glissando Sibelius 5
arunelis44 (IP Logged)
January 29, 2013 07:53AM

Sveiki visi! Gal Alvydas nesupyks, jei ir aš jo temoj paklausiu: kaip padaryt, kad reikiamoj vietoj,pasibaigus taktui galėčiau padaryt tarpą ir jame įrašyt jog reikia karoti nuo senijo iki fanaro, o paskui vėl tęsti natų rašymą? Kitaip tariant penklinėje poadaryt tarpą tarp taktų... Ačiū visiems.
Re: Problema su glissando Sibelius 5
Silvestras (IP Logged)
January 29, 2013 09:01AM

Na pas mane glissando susitvarko normaliai, pazymejus natą, spaudžiu klavišą L ir pasirenku glissando(wavy), penklinėje padryti tarpą - Layout- Split System.
Re: Problema su glissando Sibelius 5
arunelis44 (IP Logged)
January 29, 2013 09:14AM

Ačiū Silvestrai - kaip visada Tu greitas ir teisingas.:)-D
Re: Problema su glissando Sibelius 5
Alvydas (IP Logged)
January 29, 2013 10:03AM

Silvestras Wrote:
-------------------------------------------------------
> Na pas mane glissando susitvarko normaliai,
> pazymejus natą, spaudžiu klavišą L ir pasirenku
> glissando(wavy), penklinėje padryti tarpą -
> Layout- Split System.

Aš taip pat darau. Glissando penklinėje įdėtas, bet kažkodėl Sibelius jo nesugroja :(

Alvydas
Re: Problema su glissando Sibelius 5
Silvestras (IP Logged)
January 29, 2013 10:49AM

Na, nepačiupinėjus sunku ką pasakyt, nes pas mane, tiek klasej, tiek namuose atgroja sąžiningai :), gal pažiūrėt ar glissando tiksliai priskirtas prie natos, jei tai nepadės, pasižiūrėt Preferences-playback nustatymus.
Re: Problema su glissando Sibelius 5
Alvydas (IP Logged)
January 29, 2013 11:39AM

Atrodo radau priežastį tik nesugebu išspręsti. Glissando linija "neprisikabina" prie natos, nors ją ir pažymiu. Jei linijos pradžią ir "atitempiu" prie reikiamos natos, punktyras nuo linijos pradžios vis tiek "pasikabinęs" penklinės vidury.
Re: Problema su glissando Sibelius 5
*Donatas (IP Logged)
January 29, 2013 11:57AM

reikia Properties lange ziuret, nes tu glissando grojimo budu visokiu buna. Diatonic, straight ir t.t. reikia pazymet norima. Gal pades...
Re: Problema su glissando Sibelius 5
Silvestras (IP Logged)
January 29, 2013 01:16PM

Keista 8-), gal atjungti magnetic layout, pažymėjus gliss. ženklą, tada bent pas mane prisikabina prie artimiausio ženklo...
Re: Problema su glissando Sibelius 5
Alvydas (IP Logged)
January 29, 2013 01:18PM

Ačiū visiems už pagalbą, bet taip ir neišspręndžiu šios problemos.
Priežastis, atrodo, ne ta, kur paminėjau aukščiau, su natom viskas gerai. Jei nueinu į Play-Dictionary-Staff Lines-Glissando ir pakeičiu Play Glissando į Play Trill, tai "trill" sugroja. Išbandžiau visokius nustatymus ir Properties, ir Preferances, niekas negelbėja. Eisiu geriau pagroti gyvu instrumentu :)

Alvydas
Re: Problema su glissando Sibelius 5
Alvydas (IP Logged)
January 31, 2013 02:44PM

Pagaliau supratau kur problema. Pasirodo, kad reikia nurodyti iki kokios natos daryti tą glissando :) Aš maniau, kad jei brauki užsimerkęs, kaip tikrame pianine, tai tik nupieši įstrižą brūkšnį ir viskas :)

Dar kartą ačiū visiems bandžiusiems pagelbėti :)

Alvydas
Sorry, only registered users may post in this forum.