midiaudio logo

Finale.Speedy entry

aldas d. (IP Logged)
November 29, 2014 06:39PM

Sveiki,
Turiu pirmokišką klausimą (net gėda:). Suinstaliavau naują Finale versiją, ir rašant (kompo klaviatūra) per speedy entry man rašo ne natas, o pauzes. Pamenu, kad kai susiinstaliavau , buvo tas pats, bet kažkai sugebėjau pakeis, po to visada rašė natomis, ir aš viską sėkmingai užmiršau. Dabar ieškau, ieškau, ir net siutas ima:). Padėkit.
Aldas
Re: Finale.Speedy entry
**Rimas G. (IP Logged)
November 29, 2014 07:10PM

Reikia Menu>Speedy pasidėti varną [b]Use MIDI Device for input[/b] :) Bet paprastai ši opcija būna aktyvuota by default. Kažko, matyt, nušoko :)

**Rimas G.
Re: Finale.Speedy entry
aldas d. (IP Logged)
November 29, 2014 07:21PM

Ačiū, Rimai. dar mažas klausimėlis. Kaip pažymėti eilutės paskutinį taktą ir visą sekančią eilutę ? Žodžiu, man ten voltas reikia padaryti, o ji prasideda eilutės paskutiniame takte.
Re: Finale.Speedy entry
aldas d. (IP Logged)
November 29, 2014 07:23PM

Beje, keista. Varna buvo uždėta. Viskas susitvarkė ją nuėmus. Kažkaip, viskas atvirkščiai...:)
Re: Finale.Speedy entry
aldas d. (IP Logged)
November 29, 2014 07:47PM

Ir dar klausimėlis. Atvikus kažkokią funkciją, atsirado spynos simbolis. Kaip jį panaikinti?
Re: Finale.Speedy entry
**Rimas G. (IP Logged)
November 30, 2014 11:30AM

Sorry, neįsigilinau į klausimą. Jei rašai ne su MIDI, o su kompo klaviatūra, tą varną reikia nuimti. Šiuo atveju reikėjo padaryti atbulai :)
Visada viską pasižymime vienu ir tuo pačiu būdu: click ant pirmojo reikiamo takto (šiuo atveju ant paskutiniojo eilutėje) ir , laikant SHIFT, click ant paskutiniojo. Beje, norint padaryti dvi voltas, reikia pasižymėti tik pirmosios ribas, o paskui right click ir pasirinkti opcija Create First And Second Ending. Antra volta užsideda automatiškai.
Spynos praktiškai nemaišo, nes printeriai ir konverteriai į kitus formatus jų nemato. Jas galima nuimti Ctrl+Shift+L.

**Rimas G.
Re: Finale.Speedy entry
aldas d. (IP Logged)
December 02, 2014 12:50PM

Ačiu labai.
Sorry, only registered users may post in this forum.