midiaudio logo

Finale 2001

Dima (IP Logged)
November 12, 2004 05:14PM

Sveiki,
norejau paklaust kaip galeciau perkelt i worda spausdinimui finale2001 lapa.
Aciu.
D
Re: Finale 2001
**Rimas G. (IP Logged)
November 12, 2004 11:36PM

Of course!



Edited 1 time(s). Last edit at 11/13/2004 03:29PM by **Rimas G..
Re: Finale 2001
Dima (IP Logged)
November 13, 2004 12:20PM

Rimai,
eeee:) Ilgai dirbai vakar? Ar sventei ka? :))))))

Tai KAIP as galeciau tai padaryt???

As naujokas cia, manau isvis kad reiktu kokia normalia programa instalint, finale 2005 ar sibelius, bet kad taip retai tereikia... Vat dabar tiesiog sedziu ir nervai nelaiko - turiu midi faila C tonacijoj, o man reikia natomis paversti ir perkelt i G....kazkada dariau taip, bet nebepamenu.....Ot sunkus darbas natas rasyt:)))))

O kazi as natu normaliai su nuendo nepadaryciau? ar cubase...?
Re: Finale 2001
**Rimas G. (IP Logged)
November 13, 2004 03:43PM

Cubase turi savo natų redaktorių, tačiau su juo galima dirbti tik iš bėdos. Jo tiesioginė paskirtis ne notacijai.
Apie Finale 2001 nieko konkrečiai negaliu pasakyti. Pats pradėjau tik nuo 2002.Taigi, jei neapvyks...
Visose man žinomose versijose grafikos eksportas daromas vienodai. Iš Menu pasirenkate Window>Advanced Tools Palette.
Iš ten spragtelti Graphic Tool.
Menu>Graphic>Export Pages.
Iš TYPE pasirenkate TIFF. Resolution langelyje pasirinkti didelę reikšmę (pvz 600).
Toliau standartiniai 100x pažįstami kompiuteriniai reikalai - pasirinkti seivinimo direktoriją.
Word'e darote standartinį Insert from File.
Jei, pasirinkęs Graphic Tool, spragtelsite 2x pele ir "užtempsite" rėmelį, galite eksportuoti tik tai, kas rėmelio ribose. Nors ir vieną natą. (svarbu "užtempti taip, kad rėmelis grafiškai užsifiksuotų.) Tik tada reikia naudoti EXPORT SELECTION.

Apie transponavimą.

Atsidarote savo MIDI failą.
Pasirenkate Key Signature Tool (ikona su "bemoliukais").
2x sragtelkite pimame takte. Pasirinkite reikiamą naują tonaciją (langelyje rodys esamą). OK

Kadangi Jūsų mail'as paslėptas, negaliu kai kurių specialių dalykų pranešti privačiai. Parašykite man, pabandysim išspręsti visas potencialias problemas.

Sėkmės!

**Rimas G.

Re: Finale 2001
Dainius (IP Logged)
November 15, 2004 06:28PM

kas gali mokyt grot sy elektrine gitara rasykit zinutes +37068644885
Re: Finale 2001
**Rimas G. (IP Logged)
November 15, 2004 06:45PM

Dainiau,
Truputį ne tuo adresu. Pabandyk į skelbimus. Čia lankosi dažniausiai tie, kurie muziką natomis rašo ir tam specialų softą naudoja.

**Rimas G.
Finale 2002
Genute (IP Logged)
February 12, 2005 06:53PM

noreciau suzinoti, kur galeciau gauti Finale 2002 naudojimo instrukcija.
Gal kas galetumete ismokinti ja naudotis, neliksiu skolinga, aciu
Esu kauniete
Sorry, only registered users may post in this forum.