midiaudio logo

Reikia choriniu dainu orkestruociu arba midi failu

AudioE (IP Logged)
May 11, 2008 12:50PM

Gal musu akademines muzikos profesionalai kurdami dainas orkestruotes susiveda i midi failus, juk labai butu patogu isgirsti kurini kurybinio proceso metu. Butu idomu toks variantas tureti. Gal kas zinote kur gauti kazka panasaus? Domina dainu svenciu choriniu dainu orkestruotes.
Re: Reikia choriniu dainu orkestruociu arba midi failu
**Rimas G. (IP Logged)
May 11, 2008 05:06PM

Taip, yra toks dalykas.

Kiekviena notacijos programoje grafiškai parašyta partitūra praktiškai ir yra MIDI failas su "vizualine iliustracija".
Tik čia yra tam tikra kebeknė: Finale nuo 2007 versijos leidžia naudotis jau nebe 16 MIDI kanalų, o 128, t.y. 8×16. Taigi, tokiu būdu parašytą partitūrą standartiniu MIDI formatu seivinti nebėra prasmės, nes orkestras visada natūraliai suvalgo maždaug 18-24 kanalus, nelygu sudėčiai. Be to su standartiniais soundfontais orkestras skamba labai bjauriai. Be to MIDI faile prapuola kai kuri informacija.
Jei reikia, galiu atsiųsti MUS failus, nes kaip tik dirbau su dainų švenčių visomis aranžuotėmis jau daug metų. Laikmenose turiu archyvą tik nuo 2002, nes ansčiau viska sbuvo rašoma ranka. Tiesa, paskutinė dainų šventė jau apsiėjo be mano paslaugų, nes, kaip žinia, pinigėliai paprastai dalinami tarp savų. Tarp jų paskutiniu metu nebepapuolu.
O visą tą virtuvę atsidaryti labai nesunku parsipūtus Finale notepad, kuris nekainuoja nieko. Su juo galima peržiūrėti ir paklausyti viską, kas parašyta MUS formatu.

**Rimas G.
Re: Reikia choriniu dainu orkestruociu arba midi failu
AudioE (IP Logged)
May 11, 2008 07:41PM

Manau finale kaip nors rasiu :). Mane domina:

Laimucio Vilkonciaus - Gimtine
Benjaminas Gorbulskis - Ant kiekvieno kalnelio
Vytautas Miskinis - Pasaka apie debeseli
Vaclovas Augustinas - Mano vytis ir trispalve


Dekoju is anksto.
Re: Reikia choriniu dainu orkestruociu arba midi failu
**Rimas G. (IP Logged)
May 11, 2008 10:44PM

Peržiūrėjau viską laikmenose, Deja...
Turiu tik Vilkončiaus paties darytos specialiai dainų šventei popuri "Tėviškės dainos", kur yra ir "Gimtinė", aranžuotės partitūrą ir partijas.
Kitko neturiu. Matyt buvo atliekama kitu metu, o darė kas nors kitas.

Kad ką atsiųsti, reikia žinoti adresą...

**Rimas G.
Re: Reikia choriniu dainu orkestruociu arba midi failu
AudioE (IP Logged)
May 12, 2008 01:00PM

Rimai, jei turesi ka atsiust parasyk privacia zinute :).
Re: Reikia choriniu dainu orkestruociu arba midi failu
*Donatas (IP Logged)
June 20, 2008 07:35PM

Oho, aranzuotojai vis greiteja, o juodadarbiai tokie kaip Rimas G. (didziausia pagarba Jiems) biedneja ir skundziasi, kad tapo nereikalingi.

Atsiprasau uz toki komentara.



Edited 1 time(s). Last edit at 06/20/2008 08:00PM by *Donatas.
Re: Reikia choriniu dainu orkestruociu arba midi failu
**Rimas G. (IP Logged)
June 22, 2008 07:26PM

Donatai, sorry, bet kol kas visi pasidalinimai manęs dar nenuskurdino; priešingai - tai piaro dalis. (Net ir be atlygio užimu kažkokią rinkos dalį... (:P) ). Beje, niekad nesiskundžiau, kad tampu nereikalingu. Atvirkščiai - vos beapžioju tai, ką man siūlo. Labai branginu žmonių norą dirbti būtent su manimi, todėl kartais tenka vos ne verstis per galvą, tačiau tai jau mano problemos.

P.S. Žinoma, jei tuo, kuo pasidalinau nebeina su mano leiblu, reikalas gal ir kitas, tačiau vis dar pasitikiu žmonėmis.

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.