midiaudio logo

Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?

axel'is (IP Logged)
March 07, 2005 01:16PM

Gal suorganizuokime kokį festivaliuką ar ką?Būtų ką veikti ir taip jau nusigėrusiems Kauno muzikontams.
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 10, 2005 12:35PM

Na su Festivaliukais Kaune matau ,kad NE KAS :)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 02:12PM

1. mountainrock
2. rafes
3. virs zemes
4. raudono kryziaus dienos roko grupiu koncertas
5. kauno dienu, jaunu roko grupiu koncertas
6. vdu shventes roko koncertas

nu manau pakankamai:)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Hadas (IP Logged)
March 10, 2005 03:24PM

Kuo daugiau renginiu, tuo daugiau progu jauniems muzikantams pasireikst, manau...
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 04:19PM

nu taigi faktas kaip blynas. o jau kai pasirodai ne 2 ir ne 3 kartus didesniuose festivaliuose (kuriuose kartais uzheina zhurnalistai ir kiti spaudos ar telekomunikaciju atstovai) tai galima ir savo grupes varda zinomesni padaryt. Veliau patys visur kviecia:)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 10, 2005 05:10PM

Jumbo!Nors vienas festivalis kuo nors įpatingas????Juk pats sakai ,kad jei koks žurnaliūkštis užklysta tai būna didelė "ŠVENTĖ".
Na PVZ.į Kauno dienų jaunų roko grupių koncertą tau gal ir pats laikas ,bet man kiek vėlu.
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 07:02PM

kodel pats laikas? ir kodel tau velu? ash nesu toks jaunas ir pats kiek skaiciau nesi toks senas. mes su grupe jau priesh 5 metus pradejom visokiuose festuose grot. 2003iais ishtisai konkursai ir festivaliai. nei vieno eilinio koncerto. Jei tu tokiu senbuviu ir asu dediesi tai man keista kad nezinai situ festivaliu ar konkursu. Siulau apsilankyt www.linfeng.tai.lt -> Tour skiltyje. pasiziurek kur galima dalyvaut. Nematau prasmes daugiau ka pasakoti:)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 07:08PM

nu cia analogiska situacija su lietuvos muzikiniu elitu:) sako kad lietuvoj roko/metalo nera ir jo niekam nereikia. Net pasidometi neketina. Rytu ismintis: "nieko nematau, nieko nesakau, nieko negirdziu"
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 10, 2005 08:15PM

ne visai taip dėl to elito... Tas elitas sukurtas paklausos - pažiek koki š...a stumia telikas, o reitingai nefigovi. Manau kad tiesiog liumpen-proletariatui reikia "kramtomos gumos", ir viskas. Tuo tarpu labiau ispruse renkasi dziaza, roka ir t.t. nes zino ko nori, ir neturi akiracio ribotuvo :)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Hadas (IP Logged)
March 10, 2005 08:27PM

Siaip ciuvas Parašė:
-------------------------------------------------------
> ne visai taip dėl to elito... Tas elitas sukurtas
> paklausos - pažiek koki š...a stumia telikas, o
> reitingai nefigovi. Manau kad tiesiog
> liumpen-proletariatui reikia "kramtomos gumos", ir
> viskas. Tuo tarpu labiau ispruse renkasi dziaza,
> roka ir t.t. nes zino ko nori, ir neturi akiracio
> ribotuvo


Absoliuciai teisingas pastebejimas... Na bent kolkas reikia tik dziaugtis, kad bent kazkas juda... ta prasme, kad yra zmoniu daranciu kitokia muzika...
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 14, 2005 01:48PM

As visai nesakau ,kad esu senis-muzikontas.Jumbo turbut ne taip supratai?
Kodel nežinau tavo išvardintų festivalių?
Todel, kad anksčiau grojau visai kitokio stiliaus muziką ir visiskai man nerūpėjo jokie festivaliai.
Bet yra kitas klausimas..... KODEL AŠ NEŽINAU TAVO IŠVARDINTŲ FESTIVALIŲ?
Jei aš nežinau(o esu labai stiprei susiliejas su muzika ir muzikiniu gyvenimu)tai kas ten per festivaliai?Ar ten iš viso žmonių(klausytojų)normaliai būna?Tai reiškia ,kad ten gali dalyvaut ,bet kokia nauda iš to?
Na čia mano nuomonė.

Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 02:30PM

tai man nieko nuostabaus:) ash galiu nueit i savo buvusia mokykla kur daug gobniku-forsu-durniu treninguotu. ar netgi ish savo kiemo chebros pasiklaust ar zinot RAFES ar zinot MOUNTAINROCK? ... supranti atsakymas yra tame kad lyg ir pats atsakei jog groji/grojai ne ta muzika. Vadinasi ir kulturinis/muzikinis mentalitetas is kitos operos. O kulturos atmainos turi savo bendra rata; zmones, renginius, festivalius, koncertus, idejinius judejimus ir t.t. O nauda iziurinet nemokinsiu. Kartais siulau ishvis nauda pasiziuret savo kaip asmenybes siam pasaulyje. Ar mes "cia" ateinam sau pasiimt ar kitiem duot?
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Kandizijauskis (IP Logged)
March 14, 2005 02:34PM

:) net KANDA, būdami vilniečiais žino, kas yra Rafes... :)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
paulius (IP Logged)
March 14, 2005 02:44PM

na, buti kaunieciu, groti/dainuoti roko/poproko grupeje ir nezinoti nei rafes, nei mountainrock, mano manymu, mazu maziausiai geda :)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
lasaZ (IP Logged)
March 14, 2005 03:10PM

o aš - vilnietis, groju/klausau bet ką kas gražu ir rockawa, ir apie mountainrock išgirdau pirmą kartą ieškodamas su lietuvos rock muzika susijusiu saitų. Gal greičiau festivalių organizatoriams marketingo pagrindų niekas neskaitė? Čia manlyg ne pinigų trūkumas atsiliepia, o...
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 14, 2005 03:22PM

Ei ei ei na ir atakuojate mane!!!!!!!!Juk niekada nesakiau, kad nežinau nei vieno iš šių išvardintų festivalių.Tik 1-no nežinojau"MONTAINROCK".
O jūs jau mane taip žiaurei...................................... .:)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 03:32PM

lasai, pazystu asmeniskai mountainrock organizatorius. Tiesiog, uzhsieme studentai/aukstuju mokyklu darbuotojai kurie jau ilgus metus groja ir sugalvojo padaryt festivali savo grupes pavadinimu. Juk jie nebaige kokiu ... net nezinau kaip vadinasi:)... paprasti zmones ir tiek. Na paprasti turiu galvoj ne kaip muzikantai ar asmenybes.
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 03:36PM

"Bet yra kitas klausimas..... KODEL AŠ NEŽINAU TAVO IŠVARDINTŲ FESTIVALIŲ? "


tavo citata axel'i:)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 14, 2005 03:42PM

Na nelabai RISLIOS tamstos mintys.NESUPRANTU LINK KO LENKI?
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 03:47PM

jei tua mano mintys nerislios tai nesuprantu kokiu lygiu su tavim kalbet. KAROCHE :) jei tu nesidomi tai ir nezinai kas tai yra. dabar aisku?:))
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 14, 2005 03:53PM

KAROČE.........Man tu neaiškus.
Gal apsirūkei žolytės per daug?
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 14, 2005 03:54PM

pamiršau šita " :) "
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 03:55PM

taigi va galiu atvirkstini pavyzdi duot. Is savo patirties:))
Nei ash zinau kur kokie Lietuvos didzeju konkursai vyksta nei kas juose dalyvauja nei kaip kas kur.... arba tarkim tik girdejau viena ausim kad buna grafity workshopai kazhkur.... nei kada nei kaip nei kas dalyvauja. Nu as nezinau nes paprasciausiai neidomu. O jei ash viena diena susidomesiu netycia tai negi reksiu visa gerkle: "eeeeeeee.. tai kaip ten?? kodel nieko nevyksta???". Taip atrodo kad pasaulis nesisuks be savo EGO isikishimo:)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
lasaZ (IP Logged)
March 14, 2005 04:05PM

jumbas Parašė:
-------------------------------------------------------
> lasai, pazystu asmeniskai mountainrock
> organizatorius. Tiesiog, uzhsieme
> studentai/aukstuju mokyklu darbuotojai kurie jau
> ilgus metus groja ir sugalvojo padaryt festivali
> savo grupes pavadinimu. Juk jie nebaige kokiu ...
> net nezinau kaip vadinasi... paprasti zmones ir
> tiek. Na paprasti turiu galvoj ne kaip muzikantai
> ar asmenybes.


gali būti tame ir yra mūsų muzikos rinkos bėda... Muzikantai geri, o vadybininku nera...

Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 04:06PM

100% sutinku:) Irgi tema rutuliojimui labai gera
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 14, 2005 04:19PM

Aš ta ir noriu pabrėžti ,kad kam tie festivaliai jei apie tavo grupę niekas nežino.Na aš apie LINFENGUS sužinojau prieš pora mėnesiukų.Juk gerai grojat o žinomi esat prastai.Nekalbu apie konkrečius gerbėjus kalbu apie masinius koncertus.
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 04:34PM

na cia tavo problemos jei nezinai kad mes austrijoj, slovenijoj koncertavom, apshildem shvedu deatherius GRAVE, vokieciu new metalus EMIL BULLS, anglu metalgalvius BENEDICTION,. 4 kartus per telika ishlinde buvom, 1 kart tiesioginej stransliacijoj per kovo11 pries gyvus 10.000. ir didziuosiuose festivaliuose grojam pastoviai. O apie "LAIKA" ash pats siu metu pradzioj suzinojau:) nors jus dvigubai senesni atrodo? tai ka tu i tai?:))
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 14, 2005 04:48PM

Aš į tai labai puikiai:)

Anksčiau grojau "kamerini pop-roka" tai gal del to ir neteko girdėt?
O ir koncertavom pagrinde 96-98metais.1999m.Buvom išsiskirstę.2004m.kai vėl susiėjom tai ir sužinojai apie mus:) Nors tas "SUSIĖJOM"tai nevisiska tiesa.
Iš senos sudėties likau tik AŠ :) vat.
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 04:51PM

tai cia lygiai tas pat kodel tu apie mus tik dabar ishgirdai. As niekada nemegau pop pop pop.... poprocko. O tu kogero sunkios muzikos. :) Neseniai priesh pusmeti vos neishsiskyre mano megstama grupe STRATOVARIUS. nors ten tik gitaristas viska daro.... ir jo zhurnalistai klausia. Jeigu jus ishsiskirsite ar toliau rinksite komanda grupei stratovarius? Gitaristas atsako: "tikrai ne, tai butu nesazininga musu fanu atzhvilgiu" :) cia tik siaip. kazhkokios asociacijos kyla
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
bassman (IP Logged)
March 14, 2005 05:16PM

As axel'i truputi pazystu asmeniskai :) todel turiu pastebet, kad jis, kurdamas tema, turbut norejo paklausti: "Kodel Kaune nera rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio, kuriame daug mokama nezinomoms grupems?"
Matai, Axel'i, kaip visi zino, kas yra pvz Rafes ir kaip dauguma nori (nuosirdziai tikiu) ten patekti vien tam, kad butu pamatyti. Nes dalyvavimas Rafes ir panasiuose festivaliuose yra prestizas. Ir niekas neziuri i atrankas kaip i zeminanti dalyka. Tuo labiau, kad mes gi visai nezinomi. Turbut supranti, apie ka kalbu, mes gi jau kalbejom apie tai ;)
Ir dar.. reiketu imti pavyzdi is linfeng'u. Paskaityk Jumbo ankstesne zinute. Nenoretum pries 10000 pagrot? Gyvai! :D As tai labai noreciau.
Pokalbi pratesim syvakara susitike :)
Einu gert arbatos
Sorry, only registered users may post in this forum.