midiaudio logo
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
jumbas (IP Logged)
March 14, 2005 05:23PM

nu kaip kas supranta. Uz nezinojima negalima kaltint:) Tik nebeidomu protingai ginchytis kai matai jog pashnekovas ish principo neargumentuodamas atmetineja tavo zodzius:)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 17, 2005 02:13PM

NU "BASSMAN'AI"TIKRAI PAŠNEKĖSIM VAKARE:)
Aš norėjau sužinoti ne tai.
KODĖL NĖRA RIMTO FESTIVALIO AR KONKURSO KURIS GRUPĘ IŠ ESMĖS IŠKELTŲ,IŠREKLAMUOTŲ.Vat.
Gi ne piniguose laimė.CHA :)
JUMBO tu esi visiskai teisus, bet kaip dabar turbūt jau supranti man ne to atsakymo reikėjo;)

Ir chebra kiek žinau apie festivalius žino daugiau tik žmonės užsiimantįs tuom o paprastas klausytojas lieka ant LEDO.Čia mano nuomonė...
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
March 31, 2005 04:53PM

Jau padiskutavom su BASSMANU ir priimėm mano nuomonę chą chą chąąąąąąąąąąą.
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Simulentas (IP Logged)
April 27, 2005 10:17AM

o kas joosoo nuomone yra "rimtas" festivalis?!?!?!?
wisiems neytixi jook, o dar ypac kwn pooblikaj......

~~~
With Respect
Simulentas
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel"is (IP Logged)
April 28, 2005 02:42PM

Mano nuomone GERAS festivalis yra toks kuriame pagrojus grupė būtų gana gerai žinoma visoje lietuvoje.Anraip kam dalyvauti festivalyje. Kol kas tokio dar nėra arba nematau.
Nei "durys" nei "rafes" nieko gero neduoda.
O priedo dar įsikalinėja.Toks įspūdis kad jie daro kažką labai gero bet vat tik tai KĄ???
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Kandizijauskis (IP Logged)
April 28, 2005 02:53PM

kuo tau blogas LTV dešimtukas? :) pagarsėsi/apsišauksi ant visos lietuvos. Pirmyn, tsakant :)
o tie lokaliniai rafes, durys - kaip tik pradedi garsėti nuo atskirų individų :)) o paskui jau masėms atsiduodi.
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
April 28, 2005 03:00PM

Na 10-ukas gal ir nieko būtų , bet!
Ten daugiau tinka tokioms grupėms kaip NEO , NASA , DINAMIKA , ar kažką panašaus grojančioms. Nors nesakau kad ten niekada nedalyvausiu :>)
Gal net ir rytoj :) cha cha cha!!!!!!

Įdomu būtų šnektelt su grupe kuri 10-uke grojo gyvai?Tikriusia tokios grupės nėra?Kodel?
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Kandizijauskis (IP Logged)
April 28, 2005 03:26PM

groja ten gyvai, groja, tik daba nepamenu kas :) nes nežiūriu. Mes ten, jei dalyvautume, tai irgi gyvai grotume :)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
April 28, 2005 03:37PM

Jo , būtų apmaudu groti negyvai CHA CHA CHA............
Na nežinau ar tokioms grupėms kaip mūsų eitų padaryt fonuškes :) na aišku eitu , bet kaip dišovai reiktų jaustis taip (tipo) grojant :)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Kandizijauskis (IP Logged)
April 28, 2005 06:07PM

pasidaro tas fonuškes ir ne TOKIOS grupės :)) teko ir mums "groti" pagal fonuškę... dalinę, vokalas gyvai. Zeba, ateini ant tuščios scenos... būgnininkas net nelipo.. hehehe. O viskas dėl to, kad koncerts labdaringas, visos gviazdos tingi xaliavai dyrpt, tai geriau po vodzios butelį kiekvienam į ranką (ar net į kiekvieną ranką po butelį) ir pirmyn. o paskui dar ir susimuša.. :)) ŽVAIGDŽĖS. SHOW biznis :)) gerai pagalvok axel'i, ar nori į tą košę :)))
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel"is (IP Logged)
May 02, 2005 12:50PM

KANDIZIJAUSKI juk tai romantika!cha cha cha!
NĖRA ČIA KA DAUG GALVOT :) vISI Musis Ir aS :) jei tik to reikia kad taptum zvaigzde tai JĖĖĖĖĖ jėjėjėjėjėjėjėjėjėjėjėjėj aš jau varau
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Kandizijauskis (IP Logged)
May 02, 2005 02:55PM

jo, o paskui girtas stakėnas prieina prie tavęs ir sako "oj, atsiprašau, kad aš neklausiau jūsų kai jūs grojot, bet kitą kartą būtinai paklausysiu" :)) tipo man labai rūpi jo nuomonė ir dabar aš verkiu kruvinom ašarom, ble ble :) grandas, atsiprašant... :)
paskui žiūrėk, kad netektų atidirbinėt leidybinei kompanijai kokį taip 30 tūkst. vnt lankstinukų sulankstyt ir sukaišiot į cd, savomis rankomis :))) (to pačio stakėno pavyzdys :D)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
May 02, 2005 03:42PM

o ką Stakėnui teko? chi chi chi...
Vistiek tas šou verslas toks nenuspėjamas ir tuo pačiu taip užkrečiamas :)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Kandizijauskis (IP Logged)
May 02, 2005 04:08PM

nežinau, ar jis ten atidirbinėjo, ar tiesiog taupė leidybinius kaštus... :) bet vaizdelis geras.

jo jo, užkrečiamas :) infekcinėm ligom :) nuo pernelyg audringo "sandėrio" :))
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Gintartas (IP Logged)
May 02, 2005 07:56PM

Kaune galetu buti GYVAS FREELANCER'iu festivalis, daugiau skirtas ne publikos tusui, o PAIESKAI, PASIULAI, GALIMYBEM pademonstruoti,:) tipo ivairiems laisviems muzikantams -grupems -vadybininkams -projektams -instrumentams ir k.t.
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Iron-Savior (IP Logged)
May 04, 2005 08:59PM

Gal kas prisimenat ta metalo festivaliuka Maskvos Tušino airo uoste kai visokie Metallica ,Ac/dc , cinderela ir tt suvaziavo , kai zmoniu nesuskaiciuojamai buvo, kaip ir lavonu nesuskaiciuojamai :DDD Tada tai buvo renginukas, dar neseniai maciau vaizdus per rusu kanala, kai farai su bananais nespejo uzdauzyt ir buvo sutrypti :)))
Va toks butu niploxa cia kaune :)))

Aisku svajones lieka svajonemis ir svaigimais ;)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
Iron-Savior (IP Logged)
May 04, 2005 09:04PM

*zmoniu buvo tarp 500000 ir milijono . Vo atsiminiau :)
Re: Kodel Kaune nėra rimto gyvos muzikos konkurso ar kokio festivalio?Gal jau pats metas padiskutuoti apie tai?
axel'is (IP Logged)
May 12, 2005 02:51PM

Ne, tokių koncertų neprisimenu!!!
Tai darom tada kokį festivaliuką???
Sorry, only registered users may post in this forum.