midiaudio logo

Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...

kwlw (IP Logged)
July 23, 2009 01:59PM

Hi,

Profilaktishkai ardydamas savo Randall'a apzhiurejau, kad jo garso traktas bazuojasi "klasikiniais" JRC gamybos TL072 opampais. Kai kas juos vertina uzh orginalu skambesi. Tachiau zhinant, kad gamtoje egzistuoja kur kas geresni ir brangesni, kad ir to paties Burr Brown gaminiai, kurie labai dailiai groja ausiniu stiprintuvuose ir visokiuose cd grotuvuose, ishkarto eme niezhteti nagus :).

Pora vakaru pavarchius ivairius opamp-swap (opamp-rolling) sporto (kitaip nepavadinsi) fanu puslapiu, beigi prisiskaichius diskusijai "floyd vs no floyd" prilygstanchiu bataliju forumuose, buvo atrinkta sauja kandidatu su tokiu pat kaip TL072 kanopu ishdestymu bei panashia maitinimo itampa:

OPA2132PA 17.50, SR 20v
OPA2134PA 16.00, SR 20v
OPA2604AP 11.50, SR 25v
LM4562NA 19.00, SR 20V
OPA2227A 17.90, SR 20V
NE5532 1.00, SR 9V

Pirmas skaichius - kaina lituokliais RCL'e, antras skaichius - slew rate voltais per mikrosekunde. Nesu tikras, ka jis reishkia, bet yra toks tikejimas, kad kuo skaichius didesnis, tuo opampas geresnis. Tokio lygio kube kaip mano Randall, realiai i tai yra nusishvilpt, todel chia sheip, orientacijai.

Taigi imam lituokli, lituojam lauk keturis JRC072D, pora JRC4558D (stabdis visiskas lyginant su tuo, ka dejau) ir grudam i ju vieta lizdus :). Kadangi nedideliu garso pasikeitimu tyrimas yra labiau psichologinis dalykas, tai reikia minimizuot pashalini poveiki. Taigi pradzhioj smeigiam visus opampus kaip buvo, ishskyrus pati pirma (signalo kelyje). Jis realiai ir turi didzhiausia itaka signalui, jo "spalvinimui". Uzhfiksuojam stipreko rankeneliu pozicijas, kad po eilinio ardymo keichiant mikrushke nenusukt kokio tembro ar garso. Tas pats su gitara. Ir klausom!

OPA2134PA - KPACOTA! jausmas toks, kad kuba kazkas ishtrauke ish kibiro...
OPA2132PA - po priesh tai buvusio 2134, garsas kazhkoks uzhmuiluotas, sakyciau nedaug skiriasi nuo orginalo TL072
OPA2604AP - grazhu, garsas skaidrus, detalus (shita ir palikau)
LM4562NA - garsas skaidrus, aishkus, tachiau girdisi kazkokie randominiai pazurzenimai paskrebejimai. Greichiausiai problema schemoje - opampas jai tiesiog netinkamas ir zhadinasi kur nors.
OPA2227A - panashiai kaip 2134, tachiau toks jausmas, kad girdzhiu koki tai kraipesi, lyg ashtresnis garsas (shita palikau overdraiva daryt).
NE5532N/TI072 - nejauchiu skirtumo nuo stock. Gal kaltas psichologinis efektas, mol pigi mikre negali grazhiai groti, bet "kibiras is back"

Apsistojus ties OPA2604, pakeichiau dar profilaktishkai visus kitus operacinius i OPA2134 (tembro reguliavime). Nors efekto ir nesitikejau (dariau tai tik del to, nes turejau sochiai tu 2134) - bet visgi garsas dar pagerejo :). Zhodzhiu teisingiausiai ishmesti 80lt mano gitaru modifikavimo istorijoje.

Dabar trumpai, kodel visa tai, ka dariau daryti yra gana kvaila. Visu pirma operacinis stiprintuvas gana idomus zhveris, turintis savo ypatumu ir reikalavimu. Geriausiai jis dirba jam suprojektuotoje schemoje. Grudant belenka i konkretaus operacinio vieta poveikis garsui yra minimalus, pinigai nemazhi. Visu antra naudoti koki nors dual OPA627 su brown dog socketu (biudzhetukas siektu 100lt/vnt - ash neishdrisau) tokio lygio technikoje, tai tas pats, kai prie zhigulio bandyti pritaikyti orginalu merso pechiuka. Ir dar tuo didzhiuotis :).

Taigi zhadetas pratesimas. Jei yra nesupratusiu, apie ka ash chia - truputis paaishkinimo "ant pirshtu". Atsidarius stiprintuva (arba gitarini pedala) matoma (paprastai) spausdintine plokshte, su visokiausiom detalem. Jei ant jos tupi vat tokie voriukai (kreipti demesi i uzhrasha, turi buti 072, arba 4558, arba 4580):
[img]http://www.peripc.com/admin/webedit/uploadfile/20053733754470.JPG[/img]
reishkia turimas aparaturos tvarinys naudoja klasikinius taupaus projektavimo metodus ir opampu keitimas greichiausiai duos teigiamu rezultatu. Blogai tai, kad skambesio pokytis visishkai priklauso nuo to kas ten aplink prilipinta. Kai kuriem "pakaitiniam" opampam reikia papildomu detaliu ir jas reikia ypatingais budais sulituoti, kad nesizhadintu ir pan. Jei nera supratimo, kas ten ir kaip, tai tokiu atveju geriau naudoti stabilius opampus tokius kaip tas pats populiarusis OPA2134, nes su rimtesniais - galimas toks pat pravalas kaip man su LM4562. Galima netgi sudeginti visa stiprintuva, padegt namus ir panashiai...

Na bet tarkime, kad negaila. Norint pakeisti mikrushke reikia buti gana gerai ivaldzhius lituokli - naujoko sekme chia nepraeis. Tokiu atveju kaip minimum mikrushke bus ishlituota su puse platos takeliu ir vietoj patobulinimo galima prisidaryti problemu. Galima karpyti kojytes senom mikrem ir ishlituoti su pincetu, bet rizikos visviena daug.

Jei mikrushkes atrodo vat taip (mazhos plokshcios ir su vos izhiurimom kojytem):
http://www.serendipityelectronicsinc.com/images/modifClock1-139x94.jpg
Tokiu atveju reikia zhmogaus, turinchio tvirta ranka, karshto oro stotele, kitas priemones zhaisti su tokiais miniatiuriniais padarais, ir sheip ish pirmo karto reikia istatyti mikrushke, kuri ten ir gyvens. Kokia pasirinkti - jis turetu ir patarti, nes tokia iranga veisiaisi tik pas tuos, kas ishmano elektronika rimchiau nei ash ;)

Taigi radome kas mums sulituos, arba patys ishardem dalimis sena radija ir jauchiames "pasikauste". Tuomet i plata reikia ilituoti precizini lizda (DIP/DIL 8). Parduotuveje tai skamba kaip "dip8 precizinis lizdas" (pageidautina paauksuotas). Atrodo vat taip:
[img]https://www.egr.msu.edu/eceshop/Parts_Inventory/images/8-Pin%20Socket.jpg[/img]

Kitokiu lizdu (pvz. spyruokliniu su kvadratinem skylutem) geriau vengti. Liaudies ishmintis taip sakant ;).

Po shios operacijos - dideles kvalifikacijos nebereikia, tiesa pageidautina nusipirkti pinceta DIP elementams ir koki nors plona atsuktuveli. Jie yra reikalingi keichiant pachias mikrushkes. Su atsuktuveliu (sukiojant ji bishki kampu ikishus tarp lizdo ir voriuko, ne lauzhiant) pralaisvinam mikrushke lizde, o su pincetu atsargiai klibindami ishlupam. Naujos mikroschemos kojytes yra platesnes nei lizdas, todel priesh grudant i lizda - jas reikia pincetu bishki palenkti i vidu. Vat ir viskas.

Atjungiam laidus, ishardom, igrudam mikrushke i lizda (mikrushkes korpuso ishkrypimas, dazhniausiai tashkas, turi sutapti su ishkirtimu lizde), surenkam, pajungiam laidus. Tada ijungiam stipreka/kuba/pedala - klausom :). Tai, ka parashiau - tai mano patirtis, mano klausa, mano iranga, mano instrumentas. Galu gale priklauso, ka bandai grot. Labai dazhnai vieniems zhmonems NE5532 skamba geriau nei kitiems tas pats OPA2604. Kadangi NE5532 yra piguva, gal reiktu nuo ir pradeti...

Persistengti su kiekiu - taip pat neverta, ypach jei biudzhetas ribotas. Jei ne - tai galima supirdolint visur kur isheina, blogiau nebus tikrai. Ish esmes reikia keisti ta preampa, kuris yra archiausiai naudojamo lizdo. T.y. jei grojama per guitaros iejima, tai prie jacko, jei per efektu IN - tai prie ten, kur laidukas nueina, jei ausines, tai prie ausiniu (chia gali nukenteti garsumas).

Truputis ishorines ishminties:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Operacinis_stiprintuvas
http://www.tangentsoft.net/audio/opamps.html

Sau



Edited 8 time(s). Last edit at 07/23/2009 06:55PM by kwlw.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
MINDO (IP Logged)
July 23, 2009 04:16PM

Labai gera eksperimenta padarei.:) Opampus reikia keisti visur. Ypatingai naujoje studijineje technikoje. Nes dabar sukisa ta pigu jrc 4580 visur. O blogiau skambancio daikto turbut nera. Rekomenduoju visur pasikeisti kur tik imanoma. (jei daiktas turi potenciala)

MINDAUGAS
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
July 23, 2009 06:34PM

MINDO Wrote:
-------------------------------------------------------
> Labai gera eksperimenta padarei.:) Opampus reikia
> keisti visur. Ypatingai [b]naujoje[/b] studijineje
> technikoje.

Norechiau ponui kiek nepritarti. Argumentai:
1. Toks vandalizmas anuliuoja garantija. Tiesa kai kurie gamintojai jau buna sukale lizdus. Tokiu atveju Woo-hoo! :).
2. Opampai brangus, o keitimas prasme turi daugiausiai pradiniame stiprintuve. Nesu joks elektronikos specas, bet tiek - suprantu. Keisti, kaip ash padariau - reikia netureti ka veikti, ir tureti pakankamai leshu. Ir labai noreti paklausyti kas bus ;).

Sau
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
Kostas (IP Logged)
July 24, 2009 07:40AM

Digidesign interfeisuose sita operacija taip pat dave rezultata.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
ura (IP Logged)
July 24, 2009 09:08AM

http://blacklionaudio.com/Pages/Home
Va cia chebryte digidesignams irgi daro modifikacijas

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
Aurelijus (IP Logged)
July 24, 2009 12:39PM

Aciu uz grazu straipsni!


Truputi noreciau pataisyti:
[quote=kwlw]NE5532N/TI072 - nejauchiu skirtumo nuo stock. Gal kaltas psichologinis efektas, mol pigi mikre negali grazhiai groti, bet "kibiras is back"[/quote]

Negalima lyginti Opampu su BJT iejimu (NE5532), pries jFET (TL072, dauguma OPA ir t.t.) ypac pirmineje grandineje, kai reikalingas auksto impedanso iejimas. T.y pas NE5532 iejimo varza vos 30 kOm, o pas visus jFET minimum desimt dvyliktuoju Omu. Idejus BJT is kart iejimo impedansas krenta iki 30 kOm, kai pasyviems gitaros nuemejams leistinas (is praktikos) minimumas yra 500kOm. Is karto gesinamos auksto daznio harmonikos, kurios seda ant nuemejo vidaus varzos. Kadangi nuemejo vidaus varza yra kompleksinis dydis, ji tiesiogiai proporcinga dazniui:

http://www2.physics.umd.edu/~jacobson/273c/impedance.pdf
(kadangi siame reikale induktyvumas turi didziausia itaka, ziurime i ZL formule)

Taigi pries tikrinant reikia labai atsizvelgti i tai. Ne5532 yra labai neblogi opampai su BJT iejimu.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kumpiz (IP Logged)
July 24, 2009 12:57PM

Vo. Supra Distorshine metos pora JRC 4560D, verta keist i OPA2134PA ar OPA2604AP ? Kube suprantu, kad skirtumas yra, o pedale ?
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
July 24, 2009 02:07PM

kumpiz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vo. Supra Distorshine metos pora JRC 4560D, verta
> keist i OPA2134PA ar OPA2604AP ? Kube suprantu,
> kad skirtumas yra, o pedale ?

O tam tavo pedalui ko nors truksta? Jei ten taip sumalama viskas kaip kokiam digitecho death metale (nors man tai patinka X(), tai naudos 0. Jei rupi skaidrumas, mazhesne intermoduliacija (galbut nusishneku zhiurint ish elektronikos puses, bet su mano kuklia klausa butent taip girdejosi) gali pamegint pakeist. Didzhiausias signalo ishkraipymas yra ten, kur signalas silpniausias. Jei i ta savo supra tiesiai jungi gitara - manau efektas gali buti. Bet nebutinai, chia gi shamanizmas/alchemija, o ne mokslas (parashe Aurelijus, kaip buna ish tikro, kad reikalas gali buti ir ne babinoje...)

Sau
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
July 24, 2009 02:11PM

Aurelijus Wrote:

> Taigi pries tikrinant reikia labai atsizvelgti i
> tai. Ne5532 yra labai neblogi opampai su BJT
> iejimu.

Tai va kuo tie bipoliariniai skiriasi. Dekui uzh paprasta paaishkinima paliekant atomus shone ;). Turesiu omeny, nes laikui begant yra minchiu kubo schema nusipiesht, pagalvot po to, kur ten kas ko pritaupe ir pafiksint mazhumele. Tada bus galima pagalvoti ir apie opampu aplipdyma konderiukais, bei sudetingesnes vandalizacijas.

Sau
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
pranza (IP Logged)
July 25, 2009 12:56PM

maitinimo kondensatorius pakeitus garsas irgi turi pasikeist nemažai, netgi paprasčiau nuo to pradėt.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
July 25, 2009 07:59PM

pranza Wrote:
-------------------------------------------------------
> maitinimo kondensatorius pakeitus garsas irgi turi
> pasikeist nemažai, netgi paprasčiau nuo to pradėt.

Ir kodel gi jis turetu pasikeist? Chia ne subas gi koks su oro pompa. Del signalo kelio kondiku - sutinku. Kada nors pribresiu ir sudesiu kokius nors padoresnius, kad ir tuos banalius panasonicus, bet maitinimo kondikus... Stovi kazkokie 2000mkF, manau per akis. Gi be bugnu groju.

Juolab, kad visviena galui LM3886 laukia sumontavimo, su visai kitu trafu, kitais kondikais, kitu tiltu (ant shotki), ir sheip ish esmes keisis konstrukcija kubo. Tik vat, kas mane pazhysta - zhino mano tempus. 5 metai yra "akimirka" mano matavime :D.

Sau



Edited 1 time(s). Last edit at 07/25/2009 08:00PM by kwlw.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
pranza (IP Logged)
July 26, 2009 09:49PM

nagi todėl kad viskas prasideda nuo maitinimo, iš maitinimo elektros pasidaro signalo elektra.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
(IP Logged)
July 26, 2009 11:32PM

Geras straipsnelis apie opampų maitinimą pradinukams:
[url=http://tangentsoft.net/audio/opamp-ps.html]ČIA[/url]
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
July 27, 2009 07:49AM

Edvux Wrote:
-------------------------------------------------------
> Geras straipsnelis apie opampų maitinimą
> pradinukams:
> ČIA

Straipsnelis neblogas, patiko, bet kuo chia deti maitinimo kondikai? Yra kas nors pamataves, kiek tuos virpesius mazhina kokie nors jamiconai vs mundorf vs blackgate? Ant kokio nors super duper stipreko ultra jautriais garsiakalbiais ar ausinemis - tikiu, kad gali pajausti, bet ne ant gitarinio kubo su 12" gargalu ("tranzinio" = pigaus).

Sutinku, kad preampa galima uzhshert stabilizuotai ant kokiu LM7815-7915, izhvelgiu tame nauda. Bet vien kondikus pakeitus, kazkaip neteko susidurti, kad stebuklai vyktu, ypach jei garsiai negrojama, beigi mazhai zhemo dazhnio.

Sau
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
Aurelijus (IP Logged)
July 27, 2009 10:04AM

Del maitinimo elektrolitu - aprastas dalykas:

1. Turi maitinimo Kondensatoriaus talpa
2. Turi Trafo kompleksine vidaus varza imant kampini dazni 2xPix50 Hz
3. Randi laiko pastoviaja.

Turedamas ir vidutiniskai imama srove - Gauni vidutini pulsaciju koeficienta. Pulsaciju kreve tokia:

[img]http://tangentsoft.net/audio/bitmaps/ps/7-dc-w-ripple.gif[/img]

Sios pulsacijos sumuojasi (kartais susidaugina - jeigu tai tiesiogiai veikia stiprinimo koef) su tavo naudingu garsiniu signalu, turi kruva siuksliu, nors ir tyliu (nelyginant pulsaciju amplitudes).

Pulsaciju koeficientas arba amplitude tiesiogiai priklauso nuo maitinimo sroves. Visa tai galima suskaiciuoti, turint minetus parametrus.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
vytux123 (IP Logged)
July 27, 2009 11:59AM

pranza Wrote:
-------------------------------------------------------
> maitinimo kondensatorius pakeitus garsas irgi turi
> pasikeist nemažai, netgi paprasčiau nuo to pradėt.


+1 visada pakeitus geresniais elementais maitinimo grandine gaunu geresnius rezultatus!!!
Pradedant nuo lempinu ampu, baigiant korekciniais stiprintuvukais.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
July 27, 2009 03:25PM

vytux123 Wrote:

> +1 visada pakeitus geresniais elementais maitinimo
> grandine gaunu geresnius rezultatus!!!
> Pradedant nuo lempinu ampu, baigiant korekciniais
> stiprintuvukais.

Nu tarkime patikesiu, kad jau taip visada. Prashom tada daugiau detaliu, ka i ka "visada" keiti?

T.y. ka keiti - kondensatoriu gamintoja, talpa, tipa (pvz. low/high ESR)?

Nors ir jau turiu tam stalchiuje 2x10000 mikrofaradu jamiconus (su ideja, kad ju nedidelio (400h) resurso man gana) pasidejes. Ne karve kainuoja - pameginsiu ir kitokius jei tai ne kokie paauksuoti BlackGate ar Jensen. Karves uzh anuos moket nesiruoshiu >:D<



Sau
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
August 24, 2009 05:23PM

Kadangi shiandien esu zombis, tai tupiu namie ir darau visokias nesamones :). Uzhkliuvo mano jabanezo kubelis - sugalvojau, kad jo maitinimas gali buti patobulintas. Atsidarius truputi nuliudau - nelabai ten to maitinimo yra ishvis. Na bet prisimines vytux123 parashyma, supirdolinau ten 2x didesnius kondikus, t.y. vietoj 2200 - 4700 mikrofaradu. Gal ishankstinis nusistatymas, gal kondikai ne patys geriausi (kazkokie noneimai ish rcl'o), bet skirtumas ish esmes tik toks, kad kubelio power led'as dabar 2x ilgiau dega ishjungus maitinima. Visaip niurkant ta kubeli, lygtais grojant powercordais (kai labiausiai reikia galios) kaip ir atsirado malonus stygu aidelis, kurio ankschiau kaip ir nesigirdejo. Bet tone patencikai deja kitoj vietoj nei refernciniam irashe.

Kada nors pribresiu idet normalesni trafuka su shotkiais. Pazhiuresim ko vertas tas maitinimas. Aishq gal jis vertesnis normaliuose stiprintuvuose, o ne kitai mat' TDA2030... Gal idet TDA2050, ar koki LM1875 8-). Reikes pasiraust garazho gelmese, gal ka rasiu. Pazhiuresim, kur chia silpniausia grandis (nors jauchiu, kad tai bus garsiakalbis).

Sau
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
vytux123 (IP Logged)
August 25, 2009 05:23PM

Na tokios mikroschemos jos is saves nera kazko ispudingos, todel pajusti ypatingesniu rezultatu bus sunku. Nereikia kazkokiu prabangiu konderiu, as naudoju vidutiniokus Nippon konderius ir rezultatus raunu tikrai gerus. Jei jau zaidi su BurrBrown mikrom, tai ir galas turetu buti rimtesnis ir dinamikai atitinkami, vat tada atsiveria visas smagumas.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
August 25, 2009 07:56PM

vytux123 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Na tokios mikroschemos jos is saves nera kazko
> ispudingos, todel pajusti ypatingesniu rezultatu
> bus sunku.

Del TDA sutinku, bet jau koks nors gainclown'as su LM1875 leidzhia pajausti daug ka (sutinku, kad su rimtais stiprintuvais nera ka lygint).

> Nereikia kazkokiu prabangiu konderiu,
> as naudoju vidutiniokus Nippon konderius ir
> rezultatus raunu tikrai gerus. Jei jau zaidi su
> BurrBrown mikrom, tai ir galas turetu buti
> rimtesnis ir dinamikai atitinkami, vat tada
> atsiveria visas smagumas.

Kaip visada vienoj vietoj patempi, paaishkeja, kad kitur irgi reikia, taip tempi tempi tempi... iki begalybes :).

Sau
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
vytux123 (IP Logged)
August 26, 2009 12:32PM

>
> Kaip visada vienoj vietoj patempi, paaishkeja, kad
> kitur irgi reikia, taip tempi tempi tempi... iki
> begalybes :).
>
> Sau


Tai jau taip, bet po visu bandymu lieka patirtis ir zinios, kurios sunkiai ikainuojamos. :)
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
boolve (IP Logged)
August 26, 2009 12:42PM

> Tai jau taip, bet po visu bandymu lieka patirtis
> ir zinios, [b]kurios sunkiai ikainuojamos[/b]. :)

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
September 05, 2009 12:35PM

:)

http://www.youtube.com/watch?v=bpTv2jAree8
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
kwlw (IP Logged)
September 05, 2009 08:12PM

Siaip ciuvas Wrote:
-------------------------------------------------------
> :)

C'mon :), ash rashiau apie operacini pradiniame. Ir sheip skeptishkai zhiuriu i audiofilini stuff'a. Pozhiurio citata:

"Apsistojus ties OPA2604, pakeichiau dar profilaktishkai visus kitus operacinius i OPA2134 (tembro reguliavime). [b]Nors efekto ir nesitikejau (dariau tai tik del to, nes turejau sochiai tu 2134)[/b] - bet visgi garsas dar pagerejo :)"

Nereikia pamirshti, kad beveik identishku detaliu makalojimas yra subtilus dalykelis, lemiantis realiai labai mazhai, bet kartais maloniai. Pajamk leva gitara, sale su xrienova akustika, belenkokias koloneles. Tai pedalus skirtingu firmu galesi kaitaliot niekas neatskirs, ne to, kad operacinius...

O apie opampo funkcija overdraive - tas ponaitis paaishkino. Mano keitimu tikslas buvo vienas - kuo grazhesnis clean. Overdraivui kokybe pofig (mano nuomone).

Sau
P.S. O tie bajeriai su tais JRC vs TI, skirtingom serijom - irgi dazhnai shypsena kelia.



Edited 1 time(s). Last edit at 09/05/2009 08:15PM by kwlw.
Re: Kai ash mazhas buvau ir opampus keichiau...
boolve (IP Logged)
September 05, 2009 08:21PM

Aj nepjauk grybu, viskas kas I pliusa yra gerai. Tai yra I progresa, pamastymai apie ar tai naudinga tai cia tik tau. Daro zmones tegul daro. Ismesk is galvos kabinetis prie to kas yra nereiksminga tau paciam. Kai tai palies tave tai tada.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Sorry, only registered users may post in this forum.