midiaudio logo

Ex - band

Kristoferis (IP Logged)
March 16, 2005 09:40PM

Ex - band



Edited 2 time(s). Last edit at 04/04/2005 11:41PM by Kristoferis.
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Kandizijauskis (IP Logged)
March 16, 2005 10:26PM

:) oj.. ir vėl tas "žagsintis" ritmas verčiantis prakaituoti, nelabai vietoj ir nelabai laiku ritminės erdvės prasme. Ir ne vien barabonai, bet ir likęs instrumentalas nelabai, nelabai ritmiškai.
solo labai jau toks neužtikrintas... natos tokios neišgrotos.
bišky chaosėlis mano ausims čia pas tamstas :)
na o vokalas - lieku prie ankstesnės savo nuomonės.

pati daina tai pusė velnio, tvarkelę įvedus visai kitaip suskambėtų...
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
mutabor (IP Logged)
March 17, 2005 12:11PM

Kandizijauskio pageidavimu gabalelis kurybiniu kanciu :)

http://www.cadillacblues.info/Gintas%20demo%20part%203.wmv

(save target as)
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Kandizijauskis (IP Logged)
March 17, 2005 01:43PM

mutabor, tai gal čia renki medžiagą pirmai lietuviškai guitar video mokyklai? :))
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
mutabor (IP Logged)
March 17, 2005 01:52PM

ai ne, vakarais turiu laiko, o rasyti y kamera patogiausia - spust ir vsio nereikia jokiu ygarsinimu, suvedinejimu ir matosi kur chalturini... :), tad grojanti chebra gales is mano klaidu mokytis :).

dabar tavo eile mena parodyti. bo tauta pagalvos, kad tik kritiko pozicija teuzimi.
Nesikuklink :) Demonstruok ka sugebi.
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
axel'is (IP Logged)
March 17, 2005 02:03PM

Gerb.kolega KANDIZIJAUSKI gi žiūrau, kad jumi itikti neįmanoma :)
TU bent vieną tokio stiliaus dainelę parodyk ir jei ji tikrai bus geresnė tai tamstos nuomonei pritarsiu.
Taip sugrojom gal ir nevykusiai, bet tik del to, kad turėjom skubėti.VAT.
MAN ĮDOMI JŪSŲ KRITIKA NE, KAD MES NERITMIŠKAI GROJAM O PAČIO PROJEKTO ĮVERTINIMAS.
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
lasaZ (IP Logged)
March 17, 2005 02:12PM

o gal "Neritmiškai grojat" ir yra projekto įvertinimas? :)
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
axel'is (IP Logged)
March 17, 2005 02:19PM

Neritmiškai sugrojom 1-oje vioetelėje!.Jei netiki pasiimk metronomą ir pažiūrėk.
O mušamieji tikrai groja būtent taip kaip ir noriu ,kad grotų na gal tik skambesįs kiek lėkštas na ,bet kaip per 1-ną mikrafą rašyti tai manau super...!!!

DĖKUI UŽ KRITIKĄ!!!
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Kandizijauskis (IP Logged)
March 17, 2005 02:31PM

Toks jau aš... skeptikas iš prigimties :))) net pats sau dažnai nepatinku :)))
Tai aš ir sakau, kad daina nėra bloga, tik visai kitaip skambėtų, jei būtų tvarka. O neritmiška ten viskas :) be to metronomas dar ne viskas.. reikia pagal jį grot teisingai. Čia ne vien "kada stuktelt", bet ir "kur stuktelt" laike. Dainos laike. :) Ir mušamieji gal ir groja taip kaip sumanei, tačiau neišgroja.. :) tvarkelės trūksta ir tiek.
axel'i, ir nereikia teisintis :)) koks klausytojui skirtumas, ar jums ten namas degė ar ką.. tai imkit, neskubėdami ir padarykit kaip žmonės ir bus galima klausyt :) o tai ką duodat, tą ir gaunat gi :) ir labai į mane dėmesio nekreipkit :)) nesu gi kažkoks etalonas ar autoritetas :)) pats tik mažas sraigtelis ir tiek. Bet čia tik mano nuomonė apie tamstų triūsą :) lygiai taip pat aš peikiu ir Kandos triūsą :))
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Kandizijauskis (IP Logged)
March 17, 2005 02:40PM

mutabor Parašė:
-------------------------------------------------------
> dabar tavo eile mena parodyti. bo tauta pagalvos,
> kad tik kritiko pozicija teuzimi.
> Nesikuklink Demonstruok ka sugebi.


:)) Na dabar darbo kompe nieko neturiu :)
bet yra vienas improvaizas live, įmesiu iš namų ir papastinsiu linką :) galėsit maišyt su žemėm :))) atsigriebt tsakant :))
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
mutabor (IP Logged)
March 17, 2005 02:42PM

ai visu musu problema ta pati:
mes nelabai mokam groti jazz. (gal net ne tas zodis nelabai). Neturim suvokimo ir praktikos tame kas yra tikras groovas...
Nagi vaikinukai ar zinot kas yra jaco pastorius, tower of power ir t.t. vat kur yra shaknys ir y ka reikia ziureti... perpratus pastaruosius vadinama popsa ir alternatyvini rokeli groti bus vieni juokai...
patarimas axel'iui:
kompozicijas pradekit groti tik du instrumentai: bugnai ir bosine gitara. Jei sumanyta kompoz. skamba (ir "vezha" ne tik jus) grojant tik siems dviems instr. skambes ir uzdejus vokala, ritm ir kt. gitaras, sintezatoriu.
Citata: "net ir pats virtuoziskiausias solo neizgelbes kompozicijos, kurioje nera groovo".
Sekmes.
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Kandizijauskis (IP Logged)
March 17, 2005 03:01PM

nebūtinai ir jazz'as. viskas laikosi ant to tamstos vadinamo groovo. dar vadinčiau laiko ir erdvės pojūčiu. Metronomas tai tik tempas, daug svarbiau yra kur instrumentai erdvėje ir laike yra, ir kaip jie ar eina kartu su laiku ar nespėja kartu :) pagauni ratą ir sukies kartu su juo ir jame. aplenksi - ir iškart grybai.
Ir pritarčiau mutabor'ui dėl gabalo fundamento - barabonai ir bosas. mes panašiai darom. Gitaros ir vokalas niekur nedings, jie tik pagražina ir papildo bendrą kompozą, o kol nėra rėmo ant ko lipdyt, tai š ir gaunas.
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
axel'is (IP Logged)
March 17, 2005 04:52PM

Na taip :) malonu, kad daina patiko :)
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Kandizijauskis (IP Logged)
March 17, 2005 07:35PM

kolegos mutabor pageidavimu -

http://www.kanda.lt/docas/Kanda%20-%20Live@Bravo%20-%2004%20-%20Impro.mp3 :)


trumpa istorija: čia prieš du metus maždaug, koncerto metu trūko vokalisto gitaros styga ir atsirado tarpas, kurį reikėjo kažkuo užpildyt, na ir spontaniškai gavos toks bliūūūzas :) vokalas tai ne mūsų, o tiesiog to vakaro vedėjas turėjo mikrafą po ranka ir irgi prisijungė prie mūsų impro... :) bliūūzo grot nemoku :) taigis, einu ruošti daržą akmenims.
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
jumbas (IP Logged)
March 17, 2005 08:44PM

Juliau,
o as gerai pamenu kai jum RAFES'e bachkos pleve plyso ir davet bliuziuko su sharu :))
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 18, 2005 06:44AM

Kandzijauski - malonus gitaros garsas, cia ta jolana su gibsono pickupais?
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Kandizijauskis (IP Logged)
March 18, 2005 08:53AM

jio, tik vadinasi gudriau nei Jolana :)) šiaip grifas tai galbūt net ir diamanto, bet korpusas visai kita dainelė.
-> http://www.kanda.lt/docas/ -> Julio_@bravo.jpg :)
kaip tik iš to koncertėlio pikčerzas.

BTW, ir čia dar kaip tik to mano parduodamo Marshall pedaliuko garsas. Kadangi turiu kitą devaisą, smočnesnį, tai ir parduodu.. rimtai susidomėjusiems papigiau susitarsma ;-)



Edited 1 time(s). Last edit at 03/18/2005 09:02AM by Kandizijauskis.
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
mutabor (IP Logged)
March 18, 2005 09:55AM

nu "mary had a liitle lamb" zinau. autorius - buddy guy berods, stevie ray biski pergrojo..., taip kad pagrojot kaviora (ir ju nereikia gedytis!)
sy yrasha jau esu klauses, o komentara nebloga tada robke is midiaudio parase :).
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
Kandizijauskis (IP Logged)
March 18, 2005 10:13AM

:) tai šiai minutei turiu tai ką turiu :) kūrybinėms kančioms įrašyt laiko dabar nėra, nors tų kančių yra galvoje. o kad čia ant žinomos temos paimprovaizijom, tai niekam ir neturėtų būti didelė paslaptis :)
apskritai "mary had a little lamb" yra kaip ir liaudies dainelė, folkloras, tik pons Guyjus aranžavo pabliūzomu :) na ir kaip sakant "paneslos, pateklo" kas tik netingėjo.
Re: Nauja grupes "Laikas" daina - ivertinkit :)
axel'is (IP Logged)
March 31, 2005 12:42PM

Jo
Re: Ex - band
axel'is (IP Logged)
April 07, 2005 02:18PM

be be be
Re: Ex - band
purvas (IP Logged)
April 28, 2005 04:53PM

gera grupe!
gal turite koki fanklubą?
Sorry, only registered users may post in this forum.