midiaudio logo

Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)

Kristoferis (IP Logged)
March 25, 2005 05:55PM

Hey hey! Ivertinkit! ;) (daina - "Banglas")


http://www.soundclick.com/bands/0/rectifiermusic.htm


P.s. Antros dainos adresas toks pats. (daina - "Juoda meile")



Edited 1 time(s). Last edit at 03/30/2005 04:29PM by Kristoferis.
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
mantux-m (IP Logged)
March 25, 2005 08:42PM

Kažkada girdėjau tokią grupę BBD - darbumokas, parodija, nu vokalas tai tikrai panašus, šiaip tai labai nekaip. Vokalistas tai visai nieko vertas, dainos tekstas, rimas - viskas blogai. Primityvus darbelis, tas solo toks nešvarus, negyvas. Ir nereikėjo pavadint Punk Metal šito stiliaus, tiesiog Punk. Net nežinau ką gero pasakyt, nebemt pagirti už forsų smerkimą :).

Gitaristui patarčiau išieškot tinkamo garso, nes neišskamba, taip kaip turėtų, ypač pradžioje, pažaisk su tembrais, nes kiek supratau norėjai sunkai groti, o taip nesigavo.
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
Kristoferis (IP Logged)
March 25, 2005 11:58PM

Ačiū už plytas į mano daržą! ;)
(čia grojau bosu ir buvau vokalas)
Net nežinau ką pasakyt ar kaip apsigint.. Jei jau taip yra kaip sakai, tai ką padarysi.. :) (ar dar galima ka nors padaryt? ;) )
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
Juratele (IP Logged)
March 26, 2005 12:24AM

Niu tai kam taip iskart peikt smarkiai? Taip gali zmonem visai noras praeit grot. Asmeniskai man tai visai patiko - tokia lyg ir senesniu laiku (kokiu 70-80 metu) dvasia sklinda! Siek tiek primena sex pistols.
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
jumbas (IP Logged)
March 26, 2005 09:39AM

Gusto gabalas?:)
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
d.n.s. (IP Logged)
March 26, 2005 04:46PM

linksma :)
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
Titus (IP Logged)
March 26, 2005 07:58PM

oj nepernesu tokio muzono:/
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
Kristoferis (IP Logged)
March 26, 2005 09:07PM

Aga - buvo Gusto! :) O dabar jau Rectifier, nes jis joj groja. ;)
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
jumbas (IP Logged)
March 26, 2005 09:38PM

klausyk. Kristoferi.
Matai cia toks reikaliukas del stipreko schemos yra. Gal galetum patarpininkaut su Gustu? man lyg ir jo amailo reiktu ar telefo. Jei turi aisku:) Nes mes cia per toki Julius bendraujam bet bijau kad gali "uzhlagint" tas Julius.
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
Kristoferis (IP Logged)
March 27, 2005 01:27AM

no problem - ryt atsiusiu tau jo nr. i mobilu
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
bassman (IP Logged)
March 28, 2005 06:30PM

O joo, tikras punk, tikri 70-ieji :D
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
Jei majeda tu esi tai tu esi krutas b (IP Logged)
March 30, 2005 11:59AM

Mantux-m, tu ka nori pasakyti, kad sitas "solekas" prastesnis (ir labiau nesvaresnis) uz legendines grupes kaip RONDO ar HIPERBOLE? O tembrai yra tokie kokie palikti, nes taip patiko gitaristui, nesigincysi del skonio.
Re: Punk metal grupe "Rectifier" ;)
Seymour'as (IP Logged)
March 30, 2005 02:55PM

Mantux-m,
o tu su savo kliuska eg112 pagrotum taip? Jei turi Seymour Duncan pickup'a iklijuota i kliuska, tai nereiskia, kad jau kietas. :D
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Jei majeda tu esi tai krutas bicas tu (IP Logged)
March 30, 2005 05:23PM

:))))))))))))))
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
mantux-m (IP Logged)
March 30, 2005 06:16PM

Aš paprasčiausiai pasakiau tai ką galvoju (juk to ir prašė galų gale) ir tai jokiu būdu nereiškia, kad aš lyginau gitaristą (jo kurybą) su savo :). Tiesiog nepatiko man tas gabalas ir tiek (nesakysiu juk:"as gabalas labai geras, nes mano visi prastesni buvo :)"). Ir beje čia daugiausia nuo manęs kliuvo vokalistui turbūt, o kad gitarą dėl tembrų papeikiau - čia mano subjektyvi nuomonė, nepriimk taip asmeniškai.
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Kristoferis (IP Logged)
March 30, 2005 06:52PM

Mantux-m, o tai kaip antra daina? ;)
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
mantux-m (IP Logged)
March 30, 2005 09:19PM

Kristoferi, nepyk, bet vėl nieko gero, net nežinau kas blogai. Visų pirma nėra kablio, priedainis neišsiskiria taip, kaip turėtų ir tas punk'as, kurį jūs grojat nevežantis (suprask, tokio kausant nešokinėčiau :)).
Rise Against - Give it All - paklausyk, suprasi ką aš kalbėjau apie preidainį (NFS Underground 2 Sountrack'as ;)). Šioje dainoje atsispindi išraiškingas vokalas, toks kaip ir priklauso punk'ui - garsiai rėkiantis, įžulus, piktas, tikiuosi punk ideologiją ir pats žinai, tai ir pasistenk perteikti tuos jausmus. Ir būgnų partijas parink kabinančias ir paprastas ala Sum41 :).
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
axel'is (IP Logged)
March 31, 2005 12:32PM

Jei tiek noro ir išradingumo parodytum "LAIKO" repeticijose o ne murksotum su ausinėm pasislėpes nuo saves bei mūsų manau grupei būtų tik geriau :)
Nors gal čia tavo ir vieta gerb.ASMENYBE.............................
Nuomonė mano tokia:gražiausiai skamba MARČIAUS BOSAS :) NA sėkmės
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
axel'is (IP Logged)
March 31, 2005 04:48PM

o kas čia per grupė "Rectifier"?Ar kartais jos sudėtis ne KRISTOFERIS ir KRISTOFERIS ir KRISTOFERIS???????????????????????????????????????Chi chi chi chi :)
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
bassman (IP Logged)
March 31, 2005 08:12PM

Nu ko tu taip, Axel'i? Tegu groja, jei nori. Kristoferi, mano manymu antras gabalas skamba geriau nei pirmasis. Sekmes tobulejant ;)
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Kristoferis (IP Logged)
March 31, 2005 11:47PM

Aciu, bassman! ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 04/07/2005 08:08PM by Kristoferis.
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Kandizijauskis (IP Logged)
April 01, 2005 12:39AM

razborkės :)
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Kristoferis (IP Logged)
April 01, 2005 01:06AM

Kandizijauski, cia gal Rectifier dainu ivertinimas? :D



Edited 1 time(s). Last edit at 04/07/2005 08:07PM by Kristoferis.
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Kandizijauskis (IP Logged)
April 01, 2005 08:58AM

dainų dar nespėjau paklausyt :) pšėprašėm.
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
axel'is (IP Logged)
April 04, 2005 04:37PM

Kai tau atrodė, kad vyksta netvarka tai mes intensyvei ruošėme programą.O, kad tu stovėjai užsidėjas ausines ir birbinai nesamones tai mes nekalti .vot.
NUOŠIRDŽIAI nepavydžiu tai grupei kurioje gros Kristoferis.Nepyk kolega ,bet padarei mums didele KIAULĘ.Ir tai nepirmas kartas.GAL TU cia nekaltas o APLINKA KALTA?Nezinau.Daryk išvadas.
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
axel'is (IP Logged)
April 04, 2005 04:40PM

Kandizijauski!Kaip reaguotum į žmogu su kuriuo pasiruoši programą koncertui ir kai iki koncerto lieka SAVAITĖ jis išeina?ĄĄĄĄ???
Kristoferi ar tau ne apmaudu?ne gėda?
Man gėda už tavo elgesį :)
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
axel'is (IP Logged)
April 04, 2005 04:45PM

Jei "RECTIFIER"sudaro tokie muzikantai kaip gerbemas kolega net gi sakyčiau ASMENYBIŲ ASMENYBĖ.TAI MANAU KAD,BĖDA TEN PAS JUS.na ir Užsivedžiau.NERVAI NELAIKO per tokius .......pyyypt
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Kandizijauskis (IP Logged)
April 04, 2005 05:01PM

negaliu niekaip žinoti, kas ten pas jus per santykiai bei aplinka :) tad nei teisiu nei ginsiu nė vienos pusės :)

Na, o dėl reakcijos - nu ką žinau, mums buvo tokių atvejų, kai iki koncerto lieka dvi-trys dienos ir neaišku, ar galės tam tikras grupės narys groti ar ne (pvz. suserga, ligoninėn atsiduria) :) imi ir skambini visiems pažįstamiems ir pažįstamų pažįstamiems, surandi pakaitalą koncertui :)) bet kokiam instrumentui gali rasti profesionalą, kuris tau per valandą jūsų tą programą sukramtys ir suvirškins :) tik sumokėk :)) o šiaip ir aš pats buvau išlėkęs 3 mėn, ir be manęs chebra sukoncertuodavo supaprastintu variantu ir dar net dainušką įrašė :)) kur grojo Rainys vietoj manęs :))) nesakysiu kurioj dainoj :P
Šiaip aišku abidna, kai ruošies ir čia bac toks akibrokštas :) grynai kuklia mano nuomone - jei jau eina kalba apie išėjimą, tai reikia iš anksto su chebra aptart, sugrot sutartus koncertus ir atia, o tuo metu chebra ieško pakaitalo :) vadovautis, tsakant darbo įstatymais :)) yra gi 3 mėn bandomasis laikotarpis, 2 savaitės prieš išeinant pranešt reikia darbdaviui :P
Ir dar pabaigai toks kalambūrs "ne iš draugų reikia daryti muzikantus, o iš muzikantų draugus" :)
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Kristoferis (IP Logged)
April 04, 2005 10:59PM

-



Edited 1 time(s). Last edit at 04/07/2005 08:06PM by Kristoferis.
Re: Grupe "Rectifier" ;) (demesio - antra daina)
Kandizijauskis (IP Logged)
April 04, 2005 11:40PM

nu tai vat aš ir sakau, kad nei aš teisiu nei ką ginu :)) nes patys geriau žinot, kaip ten yra. Ir apskritai, prie ko čia aš :)) aš tik šiaip pro šalį ėjau. Bile kad pats žinai, kaip yra gerai, tai ką čia sukt galvą ir teisintis :) tsakant, by kad mačytų.
Sorry, only registered users may post in this forum.