midiaudio logo

Finger picking'as su finger picks :)

Blah (IP Logged)
October 28, 2009 12:38AM

Sveiki, susidūriau su keliais klausimais.

Pastaruoju metu mokausi fingerpickingo ir besišviesdamas šioje srityje radau nuomonių, jog vertėtų išmokti groti su "finger picks":

http://www.fingerpick.net/images/WearingFingerPicks.jpg

Man jie pasirodė įdomūs, taigi klausimai būtų - kokia labiau patyrusių gitaristų nuomonė apie šiuos brauktukus?

Bei, ar jų įmanoma rasti Lietuvoje? Dar nesidomėjau, ar juos siūlo mūsų pagrindinės parduotuvės, tačiau vėlgi, kiek teko skaityti, jie yra gana reti net užsienyje.
Re: Finger picking'as su finger picks :)
djlawris (IP Logged)
October 28, 2009 11:45AM

tie brauktukai skirti žmonėms negalintiems užsiauginti nagų. Bandžiau aš juos(būna ir LT tokių daiktų), bet man jie nepatiko.
Re: Finger picking'as su finger picks :)
onixas1 (IP Logged)
October 31, 2009 05:32PM

Siauliuose rezonanse yra visiem pirstam :) taciau pabandes supratau kad reikia praktikos nes iskart nepagrosi kokybiskai. bet skamba smagei. as pvz nagu neturiu tai su jais taip skaidriau skamba :)

___________________________________
GrassRoots les paul
Cort kx1q
BatonRouge R14CE
Cort CM10G
Re: Finger picking'as su finger picks :)
LuckyLuke (IP Logged)
November 10, 2009 02:33AM

siaip visi sako tiesa,bet tai yra kita mokykla ir pradziai pradek nuo nykscio....ir pradziai nepirk metaliniu. Jie neturetu spausti pirstu,bet turi pakankamai stipriai laikytis -todel jie parduodami pagal ismieras.Noreciau ir as su jais,bet vis laiko stygius ir kantrybes stoka....
Re: Finger picking'as su finger picks :)
[kustas] (IP Logged)
November 10, 2009 09:28AM

Pamaciau as juos irgi vilniaus parduotuvej, nors tamstos pavadinimo ir neminesim :D Nusipirkau pabandymui - bet, kad normaliai grot reikia gerokai pasipraktikuot... tai kol kas sukrauti kazkur kampe jie :)
__________________

Any Ideas are Welcome
Sorry, only registered users may post in this forum.