midiaudio logo

mano pirshtai rebilitaciniam:) - mp3

jumbas (IP Logged)
March 31, 2005 10:34PM

http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/jumbo_-_stratofortress.mp3

na equipmentas jau visiems pazystamas:))
Re: mano pirshtai rebilitaciniam:) - mp3
Kandizijauskis (IP Logged)
March 31, 2005 10:44PM

klausyt galima tik pradžią ir paskutines 10 sek :) daugiau tai...
Re: mano pirshtai rebilitaciniam:) - mp3
Kristoferis (IP Logged)
April 01, 2005 12:09AM

Siaip, sutinku su Kandizijauskiu. :) Bet atidziau paklauses supratau, kad lygiagreciai su tuo ikyriu pianinu (ar koks ten galas) groja gitara. :) Manau butu geriau, kad to pianino nebutu (ar butu tylesnis), nes jis uzgozia gitara. Vat. O siaip gitaros partija (kiek jos girdejau), tai super greita ir super jega! ;) Man patiko.
Re: mano pirshtai rebilitaciniam:) - mp3
jumbas (IP Logged)
April 01, 2005 12:41AM

jo as ir zinau daug jausmingesniu ir prasmingesniu gabalu bet be tokiu kaip sis irgi negaleciau gyvent:)) "Mano duona kasdienine", "pirstu gerybe". Labai patinka grot unisona su klavisiniais. Cia harpsicord'as siaip (klavesinas:). Labai senas ir nuostabus instrumentas idealiai tinkantis klasikinei muzikai. Ir siaip tas unisonas gitaros ir klavesino gi grazu tembra sukuria. Nu cia kai visada skonio reikalas:)
Re: mano pirshtai rebilitaciniam:) - mp3
Kandizijauskis (IP Logged)
April 01, 2005 12:44AM

:) jei klavesinas būtų tikras klavesinas..... o ne pimpalinas :)) kaip čia..
Re: mano pirshtai rebilitaciniam:) - mp3
Master!!! (IP Logged)
April 12, 2005 02:09PM

Cia yra tik stratovarius danos speed of light(nors visai taip neatrodo) variacija.Beje ten ir klavisais groja.As ir esu panasu rifa sugalvojes pagal ta daina,gal visai ir nieko nes kazkas vyksta-groji,beje man visai patinka kur dviem balsais varo
Re: mano pirshtai rebilitaciniam:) - mp3
jumbas (IP Logged)
April 12, 2005 04:38PM

nea speed of light visai kitas gabalas. Cia stratofortress vadinasi is ju priespaskutinio albumo. Man nenuostabu kad paciu stratovaru gabalai panashus:)
Re: mano pirshtai rebilitaciniam:) - mp3
jumbas (IP Logged)
April 12, 2005 04:40PM

to Master:
va tau speed of light:)

http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/jumbo_-_speed_of_light.mp3
Sorry, only registered users may post in this forum.