midiaudio logo
Re: Mano mano mano :P
aurelij (IP Logged)
June 13, 2005 06:19PM

Jei schema sudetinga, tai neitu nuspet :)
Re: Mano mano mano :P
jumbas (IP Logged)
June 13, 2005 09:14PM

jo... mikroschemu ir tranzu iki apsish*****:]
Re: Mano mano mano :P
Eimis (IP Logged)
June 16, 2005 12:36AM

Hm... :) Nzn, kaip chia pasakyt, kad nieko neizheischiau, tachiau sakysiu teisybe: nesuzhavejo ir neuzhkabino. Pigus ir gana prastos kokybes punk popsas. Zhinoma, tai yra geriau, nei sedet ir gert alu, tachiau mane labai stebina, kad turedamas visa gera equipmenta (turiu galvoje GT-6 ir pan.) irashas yra pasibaisetinas. Nesupratau, ar patingejai, ar nemoki apdorot garso, ar nezhinai,kaip rashyt i PC, tachiau irashas manes nesuzhavejo visishkai. Kitas dalykas - shlykshti ir nepatriotishka rusu kalba. Nzn, nepatinka antinacionalistines kulturos vejai, beje, vokalas turi buti aishkus, artikuliuotas. Dainuoti natom reikia, o ne shnioksht pro nosi:) Sorry uzh kritika, tachiau negalejau neparashyt. Dar karta pasitvirtina faktas, kad gera technika neytakoja gero ir kokybishko grojimo. Labanaktis.

P.S Shiandien esu labai piktas ir kritishkas, tachiau teisingas.
Re: Mano mano mano :P
Aurelij (IP Logged)
June 16, 2005 04:26PM

Del keiksmazodziu tai as irgi nepritariu kad tokie dalykai turetu buti dainu tekstuose. O kad ant tavo kompo ar (nezinau kokiu ten) kolonkiu prastai skamba ir kad tavo stipriakas sniokscia (kartas ne "KINYO" firmos ar "A4TECH"?), tai nereiskia kad prastai suvesta viskas. Ir jeigu zmogus turi GT6 tai nereiskia, kad jis turi aukstos kokybes garso plokste (pro kuria irasinejo) ar tu galvoji kad BOSS GT6 ir iraso ir i MP3 konvertina ir bugnus dadeda...?


Idomu butu pacio paklausyti (jeigu esi kanors padares ar truputi bijai isleisti i viesuma?) koks "nepigus" gbalas turetu buti? zmogus nors nebijo kritikos, ir leidzia nesvarbu ar prasta ar skoninga ar kitoki gabala! aisku galejo nesikeikt...

O del dainavimo:jeigu pats Eimis negirdi, kad ten dainuojama natom, tai pasak Eimio ir MOTORHEDU ir t.t. nieko verti vokalai, ten irgi sniokscia kriokia jokios artikuliacijos nera? (bet J.Butkute labai graziai artikuliuotai ir natom dainuoja) o gal PONAS EIMIS nesupranta, kad ne visa muzika yra ir turi BUTI vienoda? Gal vokalistas pasnioksdamas kaip tik stengiasi "pagrazinti",praturtinti gabala taip vadinamais "obertonais"?



Re: Mano mano mano :P
Aurelijus_ (IP Logged)
June 16, 2005 04:33PM

ei Jumbai o as ta JULIJOVOVICH (Walteris) pazistu?
Re: Mano mano mano :P
Eimis (IP Logged)
June 16, 2005 05:53PM

Aurelij Parašė:
-------------------------------------------------------
> Del keiksmazodziu tai as irgi nepritariu kad tokie
> dalykai turetu buti dainu tekstuose. O kad ant
> tavo kompo ar (nezinau kokiu ten) kolonkiu prastai
> skamba ir kad tavo stipriakas sniokscia (kartas ne
> "KINYO" firmos ar "A4TECH"?), tai nereiskia kad
> prastai suvesta viskas. Ir jeigu zmogus turi GT6
> tai nereiskia, kad jis turi aukstos kokybes garso
> plokste (pro kuria irasinejo) ar tu galvoji kad
> BOSS GT6 ir iraso ir i MP3 konvertina ir bugnus
> dadeda...?
>
>
> Idomu butu pacio paklausyti (jeigu esi kanors
> padares ar truputi bijai isleisti i viesuma?) koks
> "nepigus" gbalas turetu buti? zmogus nors nebijo
> kritikos, ir leidzia nesvarbu ar prasta ar
> skoninga ar kitoki gabala! aisku galejo
> nesikeikt...
>
> O del dainavimo:jeigu pats Eimis negirdi, kad ten
> dainuojama natom, tai pasak Eimio ir MOTORHEDU ir
> t.t. nieko verti vokalai, ten irgi sniokscia
> kriokia jokios artikuliacijos nera? (bet J.Butkute
> labai graziai artikuliuotai ir natom dainuoja) o
> gal PONAS EIMIS nesupranta, kad ne visa muzika yra
> ir turi BUTI vienoda? Gal vokalistas pasnioksdamas
> kaip tik stengiasi "pagrazinti",praturtinti gabala
> taip vadinamais "obertonais"?
>

Obertone tu... Tik nereik man pasakot tokiu dalyku. Muzikos teorija ishmanau, ir galiu pasakyt, kad bet koks rimtas vokalo destytojas pasakytu lygiai ta pati, ka ir ash pasakiau. Kaip kazhkas puikiai ishsireishke, kad vokalistas neshiktu per burna, viskas butu normalu:) Nera balso pastatymo ir dainavimo pagrindu. Total shit. Del saves, tai vien del to ir nededu savo kurybos, nes zhinau,kad forume lankosi tokie kaip tu, kurie giria pigu rusishka popsa;) Savo kurybos duodu tiems, kas to nori.

Del visa ko: http://burgzt.laikas.lt/~bend/files/mp3/Mr_athlon-Takamine.mp3
Kurinys, irashytas preish gerus dvejus metus, nauju shiuo metu patalpint negaliu.





Re: Mano mano mano :P
jumbas (IP Logged)
June 16, 2005 08:03PM

bet kazhkaip nemanau kad daug pasaulinio lygio roko ir metalo zvaigzdiu studijavo vokalus:) As tai net nesiulau apie MOTORHEAD'us diskutuot ir paklausyt cradle of filth arba dimmu borggir:))))))
Re: Mano mano mano :P
mantux a.k.a KH (IP Logged)
June 16, 2005 08:26PM

Jumbai, cradle of filt, tai jau ne dainavimas, tai yra įvardinta _growlas_, o dauguma metalinių grupių turi gan gerus vokalistus, kad ir senukai Iron Maiden. Nebtūtina vokalo studijuoti, kad galėtum dainuoti, kai kas gimsta turėdamas visa tai, o kai kam to nepasiseka išlavinti per n metų.

Manau net ir eiliniam klausytojui nekiltų abjonių paklausius kristoferio ir kokio kurto kobeino - net nesudvejotų pasirinkdami geresnį... Skirtumas tas, kad vienas pataiko, o kitas ne. :)
Re: Mano mano mano :P
Valerka (IP Logged)
June 17, 2005 02:30AM

Eimi, tu net negali atskirt muzikos stiliu, koks tau cia popsas? Cia grynas pankrokas, o tu popsas... O pasiklausiau tavo dainos, tai jeigu Kristoferio gabalas tau rusiskas popsas, tai tavo gabalas gryna popsucha... Net slykstu klausyt, iki galo negalejau isklausyt tokio s...
Ir dar tu toks patriotas, tai tu geriau varyk ant tu kurie angliskai dainuoja, irgi nepatriotai, o gal angliskai galima, jau patriotai? tu esi nacistas, nes patriotizmas nepasireskia tokiose formose.
Del iraso kokybes tai jei zmogus turi gera proca tai dar neresikia kad ir kompas pas ji geras ir t.t, kad isgaut gera irasa, esme ne iraso kokybeje, o dainoje ir muzikoje.


Iki, besmegeni!
Re: Mano mano mano :P
jumbas (IP Logged)
June 17, 2005 09:30AM

razborkes:] Lietuvis lietuviui - vilkas, na blogiausiu atveju - buldogas nemaitintas:D
Re: Mano mano mano :P
Eimis (IP Logged)
June 17, 2005 12:15PM

Valerka Parašė:
-------------------------------------------------------
> Eimi, tu net negali atskirt muzikos stiliu, koks
> tau cia popsas? Cia grynas pankrokas, o tu
> popsas... O pasiklausiau tavo dainos, tai jeigu
> Kristoferio gabalas tau rusiskas popsas, tai tavo
> gabalas gryna popsucha... Net slykstu klausyt, iki
> galo negalejau isklausyt tokio s...
> Ir dar tu toks patriotas, tai tu geriau varyk ant
> tu kurie angliskai dainuoja, irgi nepatriotai, o
> gal angliskai galima, jau patriotai? tu esi
> nacistas, nes patriotizmas nepasireskia tokiose
> formose.
> Del iraso kokybes tai jei zmogus turi gera proca
> tai dar neresikia kad ir kompas pas ji geras ir
> t.t, kad isgaut gera irasa, esme ne iraso
> kokybeje, o dainoje ir muzikoje.
>
>
> Iki, besmegeni!

Pamatai toki gatvej - i snuki. Gaila,kad debilizmas lietuvoje vis dar klesti. Jei ka,tai popsas pas mane - viskas bendrai, kas nuvalkiota ir kelia shleikshtuli. Neturiu bendros kalbos. O kas liechia mano muzikini sihsilavinima, tai chia jau ne jusu problemos, koks jis. Tik jo pakankamai uzhtenka,kad ivertinchiau toki shlamshta.
Re: Mano mano mano :P
Aurelij (IP Logged)
June 17, 2005 02:41PM

EIMIS PARASE:

"Del saves, tai vien del to ir nededu savo kurybos, nes zhinau,kad forume lankosi tokie kaip tu, kurie giria pigu rusishka popsa Savo kurybos duodu tiems, kas to nori.

Del visa ko: [burgzt.laikas.lt]
Kurinys, irashytas preish gerus dvejus metus, nauju shiuo metu patalpint negaliu".

Aciu, parsisiunciau, grizes namo, paklausysiu...

kada as gyriau pigu rusiska popsa? Cia buvo tik isimtis!!(jeigu tau sita daina POPSAS, kaip minejai, bet as taip nemanau)! Ir man labai patiko priedainis(beto, ji labai panasus i rusisko popso dainu priedainius, del to dar labiau patiko), ir man nusispjaut ar VOKALISTAS mokesi vokalo ar ne, tiesiog mielai sudainavo ir viskas!
Re: Mano mano mano :P
Aurelij (IP Logged)
June 19, 2005 04:43PM

EIMIUI:
Paklausiau ta gabala... Esu suzavetas iraso kokybe! - puiki!!!(atrodo lyg is semplu suprograminta pvz., su "Steinberg Virtual Guitarist")
Koki equipment'a naudojai? (o koki dabar naudoji?)

Re: Mano mano mano :P
Eimis (IP Logged)
June 20, 2005 02:03PM

Aurelij Parašė:
-------------------------------------------------------
> EIMIUI:
> Paklausiau ta gabala... Esu suzavetas iraso
> kokybe! - puiki!!!(atrodo lyg is semplu
> suprograminta pvz., su "Steinberg Virtual
> Guitarist")
> Koki equipment'a naudojai? (o koki dabar
> naudoji?)
>
>
Malonu;) Shiame gabale irasho kokybe nera geriausia. Irashinedamas tuo pachiu equipmentu buvau ishgaves dar geresne kokybe. O equipmentas tai chia paprastas: TAKAMINE RG540 gitara, profesionalus laidas:), Crative Audigi garso korta ir visa kita - softas. Kiek pamenu, irashinėjau su Cool Edit ir apdorojau viska su keletu plug-inu. Tiesa, gitaros pjezas gana kokybishkas (mazhai triukshmo, labai shvarus garsas), tai daug prisidejo prie kokybes. O dabar su akustinem mazhai begroju, kol kas groju su Tanglewood Baretta Custom elektrine (dimarzio humbas, wilkinsono tremolo bridzhas) ir Crate'u 65 W. Artimiausiu metu planuoju isigyt Vox valvetronix SE :P Laukiu nesulaukiu:)

Re: Mano mano mano :P
Aurelij (IP Logged)
June 21, 2005 02:36PM

As taip ir galvojau kad su pjiezu pas tave, arba mikrofonas uz 200-500Lt labai kokybiskai ausktas harmonikas atkuria, net pacio PACO DELUCIA ar John McLaughlin irasai prastesni :)

Na, bet ta tanglewood turetu daugiau triuksmaut (ypac su max gainu be "noise gate") ar ne?
Re: Mano mano mano :P
Eimis (IP Logged)
June 22, 2005 02:56PM

na taip, savaime aišku, kad elektrinė triukšmaus daugiau, reik geros elektros instaliacijos su pilnu įžeminimu, bet ketvirtame aukšte gyvendamas nelabai kalsi tris stulpus į žemę...:) Bet kokiu atveju, įrašinėjant su geru rack'u ir gera garso korta galima įrašyt visiškai padoriai. Arba naudoti softą triukšmų išvalymui, bet kartu su triukšmais nukirpsi ir muzikinių dažnių dafiga, sausas garsas bus... bet kokiu atveju, mano elektrinės nuėmėjai labai netriukšmauja. Ačiū dievui:)
Re: Mano mano mano :P
Aurelij (IP Logged)
June 23, 2005 05:01PM

Teigiama, kad keraminiai nuemejai maziausiai triuksmauja, gal pas tave tokie?
man neteko su jais susidurti...
Sorry, only registered users may post in this forum.