midiaudio logo

daugiau nebegaliu...

giedrute (IP Logged)
April 30, 2005 05:19PM

ka man daryt?lygiai pries dvi savaites ir penkias dienas nusizude mano klasiokas....svarbiausia,kad jau visa si laika mane kamuoja kosmarai, esu nervinga niekas nepraskaidina nuotaikos...sedziu kazkokia rimta susimascius erzli...klasiokai neatpazysta..=(jis buvo mano geriausias draugas buves vaikinukas, gyvas prikolas...nebuna ne dienos kad neverkciau..vis pries akis iskyla vaizdas JO..prisiminimus sukelia ir vis drasko man sirdi mokykla..juk cia su juo susipazinau,nuo jos viskas ir prasidejo..tiesiog nezinau man perdaug skaudu..cia negaliu nusakyt kas mane su juo siejo..o ypac kai klaviatura jau slapia nuo mano asaru..=..((
Re: daugiau nebegaliu...
Kandizijauskis (IP Logged)
April 30, 2005 05:54PM

ką daryt? gyvent toliau dėl gyvųjų, o ne mirusių. nieko nepakeisi ašarom. Tad ir gyvenk.
Re: daugiau nebegaliu...
CiuvakaS (IP Logged)
April 30, 2005 07:43PM


Nusizude?ir su tawim nepasitare? Tada jis nevaikinas...Ir dar gal vienas is tawo sapnuotu kosmaru buvo tawo klasioko savizudybe? NUEIK I MOKYKLA IR ISITIKINK :)
Re: daugiau nebegaliu...
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 01, 2005 10:28AM

wa delko ash ir nesizhudau.. gaila butu jei paskui aplinkiniam del manes kvailio tektu liudet... uzuojauta Giedrutei, zinok tavo draugui taip geriau buwo...
Re: daugiau nebegaliu...
Rami (IP Logged)
May 01, 2005 11:47AM

Jis buvo tavo geriausias draugas ir net nepasake, kad ruosiasi zudytis... Pakoreguokim apibudinimus. Geriausias cia netinka. Uzjauciu, zinoma. Is tikro, tai jam dabar ten, kur jis yra labai faina/fysna/faicka. Ir tu turi save tuo itikint. Ir del to cia yra gera tema pokalbiamas. Pvz as galiu pasakyti savo nuomone laidotuviu "muzikantu" kryptimi. Mirsta artimas zmogus, tada pasidaro labai graudu ir t.t. O per laidotuves dar ateina bobos dvi su casio uzsileidzia fonuske ir pagal keturis taktus dainuoja/gieda/karkia 20 gabalu apie tai, kaip "vai tai tai mirei zmogeli, kirmeles sues tavo kuneli, niekas taves nemyles, tik pauksciukas ant sakos ciulbes..." arba "koks mum dziaugsmas is to kuno, tik numirsti ir supuna..." kas cia per dainos? As grynai nesuprantu, kam to reikia. Ne geriau butu padainuoti apie tai, kaip tam lavonui ten faina bus, kur jis eina? Plius dar, kad tos varnos maximaliai nesutaiko pirmo balso su antru ir skirtingus zodzius dainuoja... Ojojoj... Kai as mirsiu, paprasysiu, kad per mano laidotuves grotu arba ta muzika, kuria as megau, arba draugai padarytu specia edition koncerta jazzo. Je. Tada nors klausan galima ka nors prisimint gero, o ne bandyti isivaizduoti supuvusi lavona ir kaip jam pauksciukai akis lesa. Atsiprasau, kad cia taip reiskiuosi, bet visgi pro audio forumas. Laidotuviu giesmes irgi muzikos zanras...
Re: daugiau nebegaliu...
axel"is (IP Logged)
May 02, 2005 01:51PM

Na aš savo nuomone irgi tarsiu :) chi chi
gerb. Giedrute!
Mirtis tai tik tolesnis žmogaus egzistencijos etapas, tik kitame lygmenija :) Anksčiau ar vėliau mes visi kojas užversim tik kaip yra klausimas? Nusižudyti gali tik silpni arba psicologiskai nestabilūs žmones.
Pagalvok kas pas jį gyvenime buvo ne taip?
O, kad jis linksmas buvo (gyvas prikolas) tai nieko nereiskia! Žmogus turi du veidus.1-asis tai jo vidinė būsena o 2-asis tai jo elgesys viešumoje.Jis galėjo būti pats klauniskiausias ir tuo pačiu metu verkti namuose!
Neliūdėk.
Re: daugiau nebegaliu...
Kristoferis (IP Logged)
May 02, 2005 03:10PM

Patikslinsiu:
ne egzistavimo (egzistencijos) tolesnis etapas, o egzistavimo pabaiga.
Re: daugiau nebegaliu...
axel'is (IP Logged)
May 02, 2005 03:39PM

Patikslinsiu:
Egzistencijos tolesnis etapas!
nors mokslas to dar neįrodė bet...jaučiu aš tai :)
Re: daugiau nebegaliu...
Kristoferis (IP Logged)
May 02, 2005 04:44PM

Na, tai tokiu atveju as galiu tave tik uzjausti, nes gyveni nezinodamas kiek maksimaliai gali egzistuoti (su visais "etapais"). O mokslas jau seniai irode (kad po mirties zmogus nustoja egzistuot, tad vienintelis "issigelbejimas" yra prailginti gyvenima). Tik nezinia kodel zmones nezino to.. Gal del to, kad nesidomi? Ir apskritai - atrodo, kad mes dar viduramziais gyvenam - atrodo, kad daugybe zmoniu neapsisvietę ir neturi galimybiu to padaryti.. Baisu...
Re: daugiau nebegaliu...
x (IP Logged)
May 04, 2005 04:32AM

Kristoferi . Parodyk ir man ta irodyma , kad po mirties zmogus nustoja egzistuot ??? Gal tik kunas nebeegzistuoja . As dar nezinojau , kad mokslas taip toli pazenge ...
Re: daugiau nebegaliu...
Kristoferis (IP Logged)
May 04, 2005 10:13AM

O tu man pasakyk ar yra kasnors daugiau nei kunas? Ir nors kuom nors pagrisk ta teigini. Cia galima daug diskutuoti, bet kam save apgaudineti... Gyvenimas po mirties? Dievas? Morale?
Galiu pasakyti tik tiek - tikejimas (tarkim krikscionybe) yra pasenes dalykas. Gal anksciau jo ir reikejo (morale, kulturos raida), bet dabar juk turime pakaitalus pvz., Istatymus (kam dubliuoti?), o kulturai tikejimo jau nebereikia.
O gal tau reikia tikejimo vien tik del to, kad "ai, reik tiketis, kad viskas bus gerai"?
Re: daugiau nebegaliu...
Edvardas (IP Logged)
May 04, 2005 04:27PM

I as prisesiu :)

Gal girdejote, yra Rusijoj toks Grigorijus Grabavojus, dabar spausdina jo veikalus apie kazkoki tai isganyma, apie samones galias, apie nemirtinguma ir pan. Truputi paskaiciau, bet nedaug visai, kazkaip nezinau tiketi ar ne tuo kas ten rasoma, bet ten kalba jis ir apie zmoniu prikelima is numirusiu, mol jis pats tai sugeba ir jo mokiniai :) Tai va Giedrute, dafai tu pasidomek tuo dalyku, gal jei labai myli vdruk ismoksi ir prikelsi savo meile is numirusiu. Tada forume paskelbk kaip tau sekesi, idomu man butu pamatyti toki vat stebukla. Juk Koperfieldas skraidzioja ir kitokius ciudus daro. Gal rimtai imanoma kazko pasiekti, jei nebuti buroku samones lygmeny :)

Pamasciau daba... O vdruk tu ji istempsi atgal i sia zeme is kokios labai grazios, geros, mielos vietos, kokio rojaus pvz. Tai gal jis tuomet susibiesins ir tave nugalabys :) Gal tikrai jam cia buvo nemiela...
Re: daugiau nebegaliu...
Gintartas (IP Logged)
May 04, 2005 06:39PM

Geriau panagrinėkit Einshteino ir Darvino biografijas ir jų samonės evoliuciją, o paskui perskaitykit Bibliją ... ir apsiraminsit...arba ne...
Re: daugiau nebegaliu...
Rami (IP Logged)
May 04, 2005 09:02PM

Oi tie muzikantai...
Re: daugiau nebegaliu...
Gintartas (IP Logged)
May 04, 2005 10:59PM

Rami Parašė:
-------------------------------------------------------
> Oi tie muzikantai...
......................................................
pas mus tokia proga verkia ir dejuoja is liudesio, kad mus paliko, gi kai kur kitur soka ir dainuoja is dziaugsmo, kad grizo namo.
Gatviu paradai su dudu orkestrais is to ir kilo...
...........................................

POP - gerai dabar,
METAL - pramusiu galva siena,
TRASH - adrenalinas
blues - daug maciau,
RAP - p..dink n..x...
ir t.t.
prateskit...prasitestuokit...kas kam galvoj..




Re: daugiau nebegaliu...
axel'is (IP Logged)
May 05, 2005 01:06PM

Na va KRISTOFERI pats matai kad po mirtiniu gyvenimu tikinčių yra gerokai daugiau nei netikinčių :)
O esmė tai visai ne ta! Kol žmogutis kažkuom tiki,svajoja tol ir gyvena pilnavertį gyvenimą!!! Kai nustoja tikėti palūžta. Paklausk saves ar tikrai niekuom netiki?
Re: daugiau nebegaliu...
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 06, 2005 09:20AM

kazkas wistiek lieka kai kunas mirshta.. kazhkokia energija.. juk wisi tie waiduokliai ir panasiai.. kazkokiam muziejuj rusijoj mokslininkaj tyre tip apie waiduoklius, tai mano zhiauria mirtim mierusiu, ar nuzudytu zhmoniu tas likes laukas yra labai stiprus (jie ten tam muziejuj kazkokius zmogzudysciu yrankius tyre), wisgi kazkas tai barshkina tuos puodus.. tiesa ar netiesa kiekweinam cia sprest.. pagywensim - pamatysim.. tiksliau: mirsim - pamatysim..:)

digital death
Re: daugiau nebegaliu...
Cerberis666 (IP Logged)
May 06, 2005 01:26PM

Xebrite siuliciau paskaityti tokia "linksma" knygute kaip Biblijos linksmybes parasyta 1902 Prancuzijoje (ne komunistineje Rusijoje 1960) tai va ten rasite tai kas is biblijos iskirpta (skaitant knyga rekomenduociau nekreipti demesio i palyginimus, jie anuometiniai) Man asmeniskai perskaicius sia knyga Dievas nedingo, tik vardas jo issitryne...Paskaitykite suprasite kodel...

P.S. Gyvenimo po mirties nera...hmmm kaip po tokio, kuri mes pazystame mindami purvinus mums skirto laiko kelius, taip, kitoks greiciausiai yra as beveik 100% tuom tikras. Negalvokit, kad tai suzinojau parukes zoles:) zoles uzrukiau po to :):):)



Edited 2 time(s). Last edit at 05/06/2005 01:32PM by Cerberis666.
Re: daugiau nebegaliu...
Donatas (IP Logged)
May 06, 2005 03:11PM

Zmogus numirshti ir viskas, ir nieko neber.
galit toliau gincytis, bet nieko nepeshit.
Gyvenimo tikslas yra pats procesas. Todel jo nutraukti paciam neverta.
Nera nieko neymanomo.
Re: daugiau nebegaliu...
asdf (IP Logged)
May 06, 2005 03:22PM

Taksilis -jega, skaiciau du kartus. Dabar tikiu zaratustra. Visi dievai seniai jau mire...

Religija israsta laikyti vergus paklusniais, neva kada nors (davus dooba) bus geriau, jeigu dabar paklusniai lenksit kupras ir nesit saibas kunigams...
Re: daugiau nebegaliu...
Dellamorte (IP Logged)
May 08, 2005 05:05PM

Na ir tema muzikos forume atsirado... :-/
Giedrutei patarčiau kreiptis į psichologą, nes jokie forumo dalyvių sapaliojimai nepadės.
Re: daugiau nebegaliu...
axel'is (IP Logged)
May 12, 2005 12:32PM

PATIKĖkIT tikrai viskas nepasibaigia MIRTIMI!!!PAZADU!!!
Va kai iškeliausim į tas platybes ir susitiksim tai patikėsit manimi!!!vat :)
Re: daugiau nebegaliu...
Edvardas (IP Logged)
May 14, 2005 02:15PM

As irgi skaiciau Leo Taksili, bet ne visa persaiciau. Jo, linksmai parase, atvercia tai kas buvo paslepta ar pefrazuota verciant i lotynu kalba biblija(baznyciai nenaudingi dalykai).
Yra dar toks Carlos Castaneda, irgi idomiai raso apie buti. Beje ir jo neviska perskaiciau(gal 5 knygas). Kazkaip nemoku daskaityti iki galo :)

Tiesa slypi kazkur... per viduri :)
Re: daugiau nebegaliu...
Cerberis666 (IP Logged)
May 14, 2005 06:40PM

Castaneda kazkada bandziau skaityti, bet tada ar zoles kainos buvo dideles, ar dar kazkas...:D vienzo Castanedos neapsirukes nesuprasi taip, kad Edvardai as suprantu kodel tu jo nedaskaitei iki galo :) :) :)

Raimondas Rozenbergas



Edited 1 time(s). Last edit at 05/14/2005 06:41PM by Cerberis666.
Sorry, only registered users may post in this forum.