midiaudio logo

asmeninio garso tautinės paieškos :)

jumbo (IP Logged)
July 17, 2010 10:39AM

http://www.youtube.com/watch?v=wu7orLO4ea8

[img]http://desmond.yfrog.com/Himg541/scaled.php?tn=0&server=541&filename=jumbodrivephoto.jpg&xsize=640&ysize=640[/img]
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
Kostas777 (IP Logged)
July 20, 2010 01:07PM

Smagiai kaip skamba :) Giedriau, o čia pilnas draivas skirtas grot per clean kanalą ar tik paboostint lempai? Ar ir taip ir taip? :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 20, 2010 01:17PM

Ir taip ir taip :)) siaip pilnas LED'inis overdraivas.
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
Carols (IP Logged)
July 20, 2010 02:09PM

Uzsisek marskinius, nu pakentek kol groji.. zinau karsta, gal prie pedalo tinka, bet nu.. Giedruliau 8-)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 20, 2010 02:24PM

as pakentejau ir filmavimui net dzinsus su marskiniais apskritai uzsidejau, nes ta diena ypac prikaitine buvo :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
Awa (IP Logged)
July 20, 2010 05:29PM

Ar šis draivas buvo derinamas prie tos gitaros su kuria groji vaizdo klipe?
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 20, 2010 05:30PM

ne, ne prie sios :) prie alksninio superstrato su humbuckeriais ir floudu (esp).
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
ciebukas (IP Logged)
July 22, 2010 12:14AM

jiega :) beto ku tu ten gruoji? a ne gorky park daina? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 07/22/2010 12:30AM by ciebukas.
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 22, 2010 03:16AM

aha - stare :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
vytux123 (IP Logged)
July 22, 2010 01:38PM

:) ar overdraivas geras ar Giedrius gerai groja? :)))
Gal ir puikus overdraivas, bet kad zinoti tiksliai, reiketu kitokio review. :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
Metal Gods (IP Logged)
July 22, 2010 01:50PM

Ir kitam zmogui daryt review.

_____________________________________________________
https://www.facebook.com/Giedre.Vokietyte.X.faktorius
https://www.facebook.com/emsusband
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 22, 2010 02:02PM

jo, reiktu duot A.Rimiskiui kad su akusterka per draiva pagrotu :) per koki 1000 km lenktyniu baigiamaji koncerta:)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
vytux123 (IP Logged)
July 22, 2010 03:10PM

Kodel Rimiskiui? Geriau Deiviui Dvareckui "Geriausiam Lietuvos gitaristui" >:D<

Ne nu rimtai Giedriau, tu bent knobsa pasuktum, dinamika parodytum, drive range'a pademonstruotum... :)))
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
Metal Gods (IP Logged)
July 22, 2010 03:26PM

As rimtai kalbu, o ne rimiskiui.

_____________________________________________________
https://www.facebook.com/Giedre.Vokietyte.X.faktorius
https://www.facebook.com/emsusband
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 22, 2010 05:28PM

Nu Dvareckui galima butu :) Sako ir Aleksandras Dunis jei labai noretu tai pagrotu kaip James Hetfieldas >:D<
O stai as savo reikmems for real nebenaudoju nei stratu nei kokiu tubescreameriu. Nevaidinu universalaus gitaristo :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
vytux123 (IP Logged)
July 22, 2010 06:14PM

Svarbiausia, kad turi tai ko nori. :) bet labai idomu butu isgirsti draivo review. :)
Tiesiog idomu kaip tu matai tau patinkanti daikta. :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 22, 2010 06:42PM

normalus, HD kokybės review bus, kai tik atsiras šiek tiek laiko greitu metu:)

Neturiu galimybės studijoj ar koncertuose susistatyt krūva bandyminių ir pirktinių ar skolintų pedalų ir žiūrėt, kuris man skambės kokybiškiausiai. Net nesakau - "man mieliausiai", nes mano rankos, mano gitaros, ir mano ampas, bei kabinetas skamba visada plius minus panašiai, ar galima sakyti taip pat, nesvarbu koks tarp gitaros ir galvos būtų įkištas draivo pedalas. Žodžiu mano pedalui užduotis paprasta: teisingai nupjauti amplitudę nesikišant ir neformuojant man jokios spalvos. Po tam tikro periodo tobulinant skonio ir supratimo apie signalą, bei sound'o formavimą atsisakiau minties apie "žostskai" multi-ekvalaizintas metal tipo "tarkas", kriokiančius ir nuo žemų springstančius booster tipo draivus, bei screamer tipo kniaukalus. Pastarojo garsas man kartais reikalingas, kuri dabar gaunu iš TC NovaDrive pedaliuko overdrive kanalo :)
Apie kąa svajojau tai - british crunchy overdrive'as. Ne distortionas, ne boosteris, ne screameris kaip minėjau, o overdrive, su kuriuo už-chunk-inus atvirą akordą, pakankamai nemažu gain'u, kuriuo tikrai nepiktnaudžiauju, nieks nesivelia ir žvanga visos 6ios stygos. Šis pedalas yra kiek aštroku viršum, ir gan stipriai sumažintais apatiniais harmonikais. Mano supratimu, šiuo atveju žemi dažniai neužkemša stiprintuvo įėjimo, tuo pačiu ir jokiais būdais neboostina mano G-system procesoriaus skaitmeninio FX loop'o įėjimo, (kas būtų, boostint skaitmeniką - labai kanibališka) apie kurį vėliau. O aukšti harmonikai - būtent - nenufiltruota stygų esminė faktūra. Žvangesys. Iš aštresnio draivo, ji padaryt bukesnį visada galima, o štai mano krūva turėtu draivų dažnai, gal dėl komponentų ar topografijos nekokybės skambėdavo bukai ir valgydavo gitaros aukštus dažnius. Kas atsitinka bukai skambančiam draivui sukant daugiau aukštų dažnių ant stiprintuvo - įsivaizduojam:) Aštrus plerpalas. Baisu :)

Taigi, pedaliuką "segu" į G-system programuojąmą FX grandinę, ir turiu penkis pagrindinius preset'us, iš kurių du naudojami su šiuo pedaliuku. Draivas ritmui: tik pedaliukas ir iki 10% mix, 400ms, 30% feedback, tape delay (darau stiprią juostos degradaciją, lieka tik viduriai uodegose).
Bei draivas solo: aktyvuotas post EQ apie 500Hz +3db. Toks pat delay kaip ritmo preset'e tik trukmė 500ms ir 25% mix. Aktyvuotas compresorrius (sorry nelabai pamenu parametru) berods treshhold -12db, fast attack ir pan. Zodziu jis gana stipriai paboostina mano jumbodrive, kuriame potenciometras stovi apie 10val. - kas reiškia, kad gain'o nėra labai daug. Taip pat aktyvuotas (post) BOOST: +2dB. To pakanka, kad soliagai išlystu grojant su gyva grupe :)

O pasakyt Egidijui iš PEALIGHT.lt ko aš norėčiau iš savo pedalo nebuvo sunku. Peržiūrėjom man patinkančius tranziniu draivų pavyzdzius. Pasirodo dauguma jų vienyjo LED'ai. (šviesos diodai, kam aiškiau). Taigi beliko padaryti principinę schemą su keletu nedidelių korekcijų mano prašymu:) Štai ir genialumas paprastume (tu) :)-D



Edited 3 time(s). Last edit at 07/22/2010 06:58PM by jumbo.
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 22, 2010 06:43PM

[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs210.snc4/38859_1570644750140_1356143802_31598500_625316_n.jpg[/img]
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
vytux123 (IP Logged)
July 22, 2010 10:08PM

Didelis dekui tau, Giedriau, uz tavo aprasyma, tikrai labai idomu ir naudinga buvo paskaityti tavo garso formavimo buda. :) :)-D
Lauksiu draivo review. :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 22, 2010 10:11PM

dekui :) .. aha butinai bus :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
Aurelijus (IP Logged)
July 25, 2010 05:31PM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> Apie kąa svajojau tai - british crunchy
> overdrive'as. Ne distortionas, ne boosteris, ne
> screameris kaip minėjau, o overdrive, su kuriuo
> už-chunk-inus atvirą akordą, pakankamai nemažu
> gain'u, kuriuo tikrai nepiktnaudžiauju, nieks
> nesivelia ir žvanga visos 6ios stygos. Šis pedalas
> yra kiek aštroku viršum, ir gan stipriai
> sumažintais apatiniais harmonikais.

Demo neypatingai patiko garsas, bet paskaičius šį ilgą aprašymą, tapo aišku, kad tai, kas nepatiko, pasirodo, buvo padaryta tyčia, bei tikrai turi savų pliusų.

p.s. Įdomu kodėl LED'inis, o ne LEMP'inis ;) ? Su lempiniu visus minėtus dalykus irgi galima gauti...
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 25, 2010 07:35PM

nes nagrinejant analogus išsiryškino LED'inis draivas, o ne koks lempinis :) tu pačių LED'iniu visokių būna, ir greičiausiai ne visi man tiktų.

ps. dabar mano naujus virtualius namus galit pasiekti nauju adresu www.mrjumbo.lt , veikia ir senasis www.jumbo.666.lt adresas į ta patį tinklapį.



Edited 1 time(s). Last edit at 07/25/2010 07:40PM by jumbo.
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 26, 2010 06:49PM

savo reikalams šiek tiek įrašinėjau su šiuo pedaliuku :)

http://www.youtube.com/watch?v=roSX1f069GU
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
chaltura (IP Logged)
July 26, 2010 06:54PM

cia dar pavadinciau grazu, negu Zakko himnas

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 26, 2010 09:55PM

Pamėginau kažką piktesnio susukiot ir pagrajint :)

http://www.youtube.com/watch?v=-VjF0UKvOyw
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
vytux123 (IP Logged)
July 28, 2010 08:25AM

O cia kas? Tokai? :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
kumpiz (IP Logged)
July 28, 2010 10:37AM

Arba Ceku kulturos palikimas.
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
jumbo (IP Logged)
July 28, 2010 12:27PM

čeburėkų :) Vytai: Jolanta Deimantienė :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
vytux123 (IP Logged)
July 29, 2010 04:54PM

Cha, ir as tokia torejau :) Kazkada man tai buvo mmmm!!! Ji buvo 1 mano rimtesnis instrumentas, tai isigijes, pusmeti duris su koja atidarinejau. :)
Re: asmeninio garso tautinės paieškos :)
Awa (IP Logged)
July 29, 2010 05:57PM

Prieš lietų peties neskauda ant kurio Jolana kabėjo?:)-D
Sorry, only registered users may post in this forum.