midiaudio logo
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
d.n.s. (IP Logged)
May 24, 2005 06:09PM

negi jums tai taip svarbu ? kox galu gale skirtumas kokia vieta uzeme/neuzeme :)
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
fiddler (IP Logged)
May 24, 2005 06:23PM

Jei dalyvaujam, tai dalyvaujam, ne, tai ne. A tai is pradziu nusiunciam kokia megzta berete, arba merga is proftecho su svedu prodiuseriais, o po to stebimes, kaip cia yra, kad musu genialiu sumanymu nieks nesupranta.
Manau dalyvauti reikia, taip bent jau gali pamatyti musu sou verslo lygi, ltv darbuotoju kompetencija:) Kita karta Lietuva turetu atstovauti Zbigniewas ir Radio sou su daina "Eurovision is my decision":).
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
jumbas (IP Logged)
May 24, 2005 10:55PM

hahahaha:)))))) Zbygniewas:]]
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
fiddler (IP Logged)
May 25, 2005 08:55AM

Ne hahaha, o rimtas kandidatas:) Taip Lietuva atsirastu eurovizijos zemelapyje.
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
Minusas (IP Logged)
May 25, 2005 10:32AM

Kazkodel visi dabar puola ant Lauros, kur jus buvot kai reikeji issirinkti. Nei vienas nepasake, kad CHEBRA, ka darom, negalima jos su tokia dainavimo maniera siusti i Euro. (kartoju kazkieno vakar per TV foruma issakyta nuomone)

Beje, vakar per ta pacia laida buvo atlikta akustine tos pacios dainos versija. Visai nieko, ti kjautesi ryskiai kad Lauros balsas "serga". GAl persalus buvo.

Beje, vistiek dar nesuprantu uz ka latvius isrinko.

Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
Gintas T. (IP Logged)
May 25, 2005 12:14PM

Argi neaišku- už gestų kalbą. Nes daugiau nebuvo už ką. Nebent už "labai gražius" intervalus
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
jumbas (IP Logged)
May 25, 2005 01:55PM

tai gal jau uzhteks?:]
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
Minusas (IP Logged)
May 25, 2005 02:05PM

Gera buvo dar vienas mintis, pasiulymas vadinti ne Eurovision Song Contest o
Eurovision Show Contest.

Nes paklausius tokiu atlikimu norejosi verkti, nekalbu apie bobutes, bugnus kaip Ruslanos, viskas saunu, tai kievieno fantazijos ir ishkrypimo reikalas. ;)

Norisi mest visas muzikas ir eit grioviu kast.
Liudna, maniau kad tik pas mus liaudis meno, taip pat ir muzikos neivertina ir nesupranta. Pasirodo ir Europa. Nors tai tik mano subjektyvi nuomone.

Zinot mano mamai labiausiai patiko Baltarusijos pasirodymas.

Bet ne daina, o suknele. :(
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
nerijozas (IP Logged)
May 25, 2005 02:41PM

Gal senstu, o gal branda atėjo. Viziją man geriausiai pavyko pajusti Maltos atlikėjos dainoje, atlikime ir išvaizdoje. O ar tai Euro, ar Balkan, ar Drum Vizija - tepasiunta jie ten.

Už maltietę ir atidaviau 10 savo sunkiai uždirbtų...

Su pagarba, nerijozas
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
Rami (IP Logged)
May 25, 2005 09:44PM

As personaliniai esu tokios nuomones kaip ir gerb. Dalius ten virsuje. Manau, kad Laurute, palyginti su leila la leila (shitas tai visishkas dzikunas buvo, kazkoks snurglis), jo malava anderkava ir daugeli kitu daug geriau pasirode. Siaip kiek pastebejau - Eurovizija yra metafizinis dalykas, ten rimtai nenuspesi kas kaip bus, koks ishmatas uzplauks europos liaudziai. Shvedu daina padaryto normaliai tik gal vokalas jos siek tiek kazkaip ne taip skambejo... Ai, nesamone... Zodziu, as kaip tikras lietuvis, manau, kad ne mes blogejam, o Europa sensta. Ir isvis nebeziuresiu Eurovizijos. Visogero.
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
Minusas (IP Logged)
May 26, 2005 11:37AM

Man atrodo kad tema galim rist. Teisybes nerasim.
Visi mars i studijas kelt Lietuvos muzikos lygi. :)
Re: Eurovizija. Jūsų nuomonė.
zenka (IP Logged)
July 03, 2005 04:28AM

Spjauikim į viską ir grokime LIETUVOJE
Sorry, only registered users may post in this forum.