midiaudio logo

Labai reikia komentaru

lionikas (IP Logged)
May 26, 2005 03:58PM

Sveiki,
dedu daina..
Ji bus naudojama veliau viename projekete. Tad gal dedes protingi, turintys gera klausa ir gera klausymo aparatura gali ivertinti, bei pasakyti: ar suvedimas geras, ar dar ko nereiktu pakeisti?
Labai dekoju is ankso!!!

http://fmf.vtu.lt/~lkonosovas/lionis_-_Skausmas.mp3
Re: Labai reikia komentaru
Donatas (IP Logged)
May 26, 2005 04:19PM

MIDI
Re: Labai reikia komentaru
jumbas (IP Logged)
May 26, 2005 06:09PM

na man ishtikro zinai kame patiko? tame kad tai labai gera dirva soliakui:)))) tai padariau korektura biskuti:) tikiuosi nesulauziau autorystes teisiu:

http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/jumbo_&_lionikas_-_skausmas.mp3
Re: Labai reikia komentaru
Donatas (IP Logged)
May 26, 2005 06:21PM

o kas dalinsis honorara? :D
jumbo prates kist visur giatra, kaip suvalkas viska valgydamas su duona :)
beje jumbo labai skoningai pradejai grot pastaruoju metu, progresas :D
Re: Labai reikia komentaru
jumbas (IP Logged)
May 26, 2005 06:34PM

ishtikro nusipirkau gibson SG kopija, tai soliakus sakyciau ne tai kad biski primirsau bet baigesi tas "virinimas vietoje" :D O gal del to kad Malmsteena atsibodo klausyt
Re: Labai reikia komentaru
jumbas (IP Logged)
May 26, 2005 06:36PM

su kuo galiu su tuo kishu;]] ishtikro tai sorry uzh liaupsusus, kai kur nusigrojau ziauriai, bet uzhbegau i foruma paklausiau sita lioniko shmota ir nesusilaikiau soliako neinrases. :) nu visaks ciki bet taip gitaros truko
Re: Labai reikia komentaru
Fino (IP Logged)
May 26, 2005 07:18PM

Jo, midi
Re: Labai reikia komentaru
jumbas (IP Logged)
May 26, 2005 07:23PM

aha ir mano gitara "midi" :D
Re: Labai reikia komentaru
fino (IP Logged)
May 26, 2005 10:24PM

AS NEKLAUSIAU TAVO GITAROS
MAN ISVIS GITAROS PX
KLAUSIMAS BUVO PACIOJ PRADZIOJ
ar suvedimas geras, ar dar ko nereiktu pakeisti? MIDI IR YRA MIDI, NIEKO GERO SKAMBE NEUTRALIAI
O TAVO LINKO NEKLAUSIAU!!!
Re: Labai reikia komentaru
jumbas (IP Logged)
May 26, 2005 10:45PM

ishgerk "OSPAKOJONCOS" nervu kamuoly:] man px ant tavo post'u "ereliuk" :)
Re: Labai reikia komentaru
lionikas (IP Logged)
May 27, 2005 12:34AM

Jumbo, o imanoma butu gauti ta wave?;) Jumbo, o tau ziuriu ne tik newmetal veza;)))
Xe, man patiko;) Seip man esme buvo midi nemidi.. Esme: suvedimas, ar nera bardako ir t.t.

Na su Yamaha psr5000 atrodo ar kazkas pan daryta.. Taip kad grota lyg ir gyvai:P
Re: Labai reikia komentaru
jumbas (IP Logged)
May 27, 2005 12:52AM

lionikai: manes nu-metal ishvis nevezha jei ka:) del wav tai problema, kaip sakiau vienu prisedimu pirstelejau ir uzhsaugojau i mp3. As tai pagalvojau kazka su tavim rimtesnio (nekomercija nekomercija) :)) na kad ir keleta gabalu pvz irasyt? siaip turiu viena toki projekta uzvilkes. Darau muzona (rokas), siunciu trakca bosistui Alex i izraeli, gaunu atgal - siunciu vokalistei Tuija i suomija. tai toks internacionalinis internetinis band'as kaip ir skaitosi. O gal kada noretum pazaist prie musu?
Re: Labai reikia komentaru
Fino (IP Logged)
May 27, 2005 02:25AM

Jumbaz nepyk!!! pas mane Caps lock puvo nuspaustas - nepastebejau. As labai nepiktybiskas veikejas.
Re: Labai reikia komentaru
lionikas (IP Logged)
May 27, 2005 02:41AM

jumbai, tai jai as dalyvausiu, tai jau nelabai bus ir internationalinis:) Bo as tai lietuvis;) Na kaimietis, bet lietuvis;)
Seip laaaaaaaabai noreciau!
Turiu ir pac keletas melodiju, na bet jos tokios daugiau jau elektronika;) Kaip sakoma tupas bumcykas.. Seip gali pasiziureti dainas: http://lionis.ten.lt Ten kazka turiu ikroves..
Jei jau kazka rokavo darai, tai gali dar pasiziureti buvusios grupes no Name dainas: http://noname.ten.lt As ten bugnininkas buvau (nevykes, bet buvau:])
Seip dainu suvedimas yra mano vieno...
Gitaras tai irasinejome namuose, su kazkokia beroc yamaha garso korta, kuri pasirodo buvo laaaaaaabai sena:) Ir gitaros beto buvo kaip kibirai(taip sakydavo gitaristas).
tai kaip sakoma dainos irasytos studijoje: home rekords entertaiment:)))) Tai va.
O seip del projekto tai tikrai noriu! Ir dar karta NORIU!:)

Beja ekspromtas tavo yra isdalies panasus su kita tavaja kuryba, turi ziuriu savo technika:) Kuria visur taikai, na bet JI VISUR IR TINKA!
Man ziauriai tavo gitaros patinka, visus gabalus praklausiau tavo ir netavo, bet kur tu groji;)
Ir labiausiai tai "The rain (3.5 mb)" mane labiausiai uzveze!:)
Esi laabai talentingas!
Duok desne, paspausiu:)
Re: Labai reikia komentaru
inferno (IP Logged)
May 27, 2005 12:19PM

tai jei vien midi tai apie koki chia suvedima shneka eina???? mushamieji labai prasti parinkti ish midi shiaip su jumbo gitara gal visai neblogai skamba tik mazhdaug 80 stilium:))
Re: Labai reikia komentaru
lionikas (IP Logged)
May 27, 2005 01:42PM

Va sumontavau bendra varianta!;) Tik kokybe prastesne:/
http://fmf.vtu.lt/~lkonosovas/lionis%20ft.%20jumbo_-_Skausmas.mp3



Edited 1 time(s). Last edit at 05/27/2005 01:45PM by lionikas.
Re: Labai reikia komentaru
jumbas (IP Logged)
May 27, 2005 02:03PM

lionikai: parasyk man savo @maila, ash nupasakosiu gal tiksliau apie ta internacionalini projekta:) mano @mailas giedriux@bamba.lt
Re: Labai reikia komentaru
Rimas (IP Logged)
May 30, 2005 10:08AM

To Jumbas. Kokius efektus naudojai įrašinėdamas savo soliaką?
Re: Labai reikia komentaru
Cerberis666 (IP Logged)
May 31, 2005 09:50AM

Jumbas nusipirko SG kopija? :D Jooo....taciau nors ir SG, bet pavirinti visvien matau norisi, greiciausiai kaip tai instinktyviai :) :) :)...siaip su gitara aisku geriau, aisku jei pati muzika butu ne ant puciko padryta tai sakyciau visai liuks butu....

Raimondas Rozenbergas
Sorry, only registered users may post in this forum.