midiaudio logo

Legalios irasu paslaugos ?

apijass (IP Logged)
December 15, 2010 08:45AM

la... noriu paklausti kaip sukates kai reikia legaliai suteikti tokia paslauga ... (nesukurti o tik irasyti atlikeja, kuris remima gauna per projektus)...seniau darydavom pagal autorines sutartis dabar kai mokesciai pakilo nebeapsimo0ka, imones neturiu o pagal verslo liudijima neradau tokios paslaugos taigi gal ka patarsit ?
Re: Legalios irasu paslaugos ?
vidman (IP Logged)
December 15, 2010 09:55AM

Autorines sutartis sėkmingai (arba nelabai) sudarome ir toliau.
O kam reikia verslo liudijimo, yra tokia sritis - aparatūros nuoma, daugelis tuo ir naudojasi.

http://www.gamtosgarsai.lt/
Re: Legalios irasu paslaugos ?
Ignas G (IP Logged)
December 15, 2010 10:30AM

Verta paminet, kad pagal verslo liudijimus kaip kurias paslaugas galima teikti tik fiziniams asmenims ir [b]jokiu[/b] paslaugu negalima teikti imonei, kuri pati verciasi tokiomis paslaugomis.
Re: Legalios irasu paslaugos ?
RimasG (IP Logged)
December 16, 2010 08:08AM

Man šovė į galvą mintis: gal pabandyti įkalbėti Kongą, kad seime prastumtų projektą dėl verslo liudijimų sąrašo papildymų. Dabar intelektualioms paslaugoms (atrodo, išskyrus korepetitorius) ten nieko nėra. O jei įkalbinėti imčiausi ne aš vienas, tai gal galų gale ir pasisektų :)
Re: Legalios irasu paslaugos ?
jumbo (IP Logged)
December 16, 2010 10:37AM

O jei as tapau paveikslus? :) tai verslo liudijyme rasyciau: tvoru dazymas, ar teptuku nuoma? :)) Ir kaip as PSD susimokeciau jei mano paveikslus pirktu tik karta i puse metu?:)
Re: Legalios irasu paslaugos ?
Ignas G (IP Logged)
December 16, 2010 11:08AM

Gera mintis Rimo!!
Yra daug gi visokiausiu "chaltursciku", kurie legaliai noretu pinigus gaut.. O dabar garsistai uzsiemineja "valciu nuoma"...
Re: Legalios irasu paslaugos ?
(IP Logged)
December 17, 2010 11:11AM

Taip taip ir labai geras biznis :D
Sorry, only registered users may post in this forum.