midiaudio logo

Visiems muzikantams

stratlt (IP Logged)
January 20, 2011 09:22PM

Sveiki muzikuojantys,

Sklinda gandai kad muzikantai Midiaudio parduotuveje ne visada turi galimybe visapusiškai išsibandyti patinkančius instrumentus - kartais trugdo kiti klientai, kartais vietos stygius, kartais asmeniškumai. Pagaliau kartais norisi išsibandyti instrumentą kolektyve. Taigi Midiaudio siulo tokia opcija- susitariate su Muzikos kalves personalu. Jie tarpininkaus kad Jūs galetumete visapusiškai pagroti jais jų studijoje, betarpiškoje atmosferoje ir be mūsų spaudimo. http://www.facebook.com/pages/Muzikos-Kalve/109736209083914


Taip pat noriu priminti rimtesnių ketinimų turinčius Vilniečius. Jei rimtai norite išsibandyti Tokai, Laney, Ashdown, Fender, DW/Pacifica - duokite žinią.
Rasime būda kaip tai padaryti Vilniuje.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]



Edited 1 time(s). Last edit at 05/06/2011 08:05PM by Dalius.
Re: Visiems muzikantams
discount (IP Logged)
January 21, 2011 12:18PM

labai super mintis, sveikinu.
Re: Visiems muzikantams
behaviour (IP Logged)
January 22, 2011 09:51PM

Puiki idėja.
Re: Visiems muzikantams
samsonas46 (IP Logged)
January 25, 2011 02:38PM

Idėja labai gera. Sėkmės realizacijoje. Bendrai muzikos prekių parduotuvės turi spręsti problemą - apyvarta nėra didelė, reiškia parduotuvė - kuo mažesnė, ir kartu muzikos prekės daugumoje perkamos BŪTINAI BANDANT, o tam reikalingos didesnės patalpos, papildoma įranga ir pan. Be to yra ir psichologinis momentas - nors tik bandai, bet kartu atrodo kad visi tik ir klausosi ką ten "mali" ir juokiasi kai ne tą sugrojai. Ypač tai veikia pradedančiuosius. Pirkėjui nejauku - jis tiesiog tylomis apsisuko ir išėjo.
Re: Visiems muzikantams
stratlt (IP Logged)
January 25, 2011 02:42PM

samsonas46 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Idėja labai gera. Sėkmės realizacijoje. Bendrai
> muzikos prekių parduotuvės turi spręsti problemą -
> apyvarta nėra didelė, reiškia parduotuvė - kuo
> mažesnė, ir kartu muzikos prekės daugumoje
> perkamos BŪTINAI BANDANT, o tam reikalingos
> didesnės patalpos, papildoma įranga ir pan. Be to
> yra ir psichologinis momentas - nors tik bandai,
> bet kartu atrodo kad visi tik ir klausosi ką ten
> "mali" ir juokiasi kai ne tą sugrojai. Ypač tai
> veikia pradedančiuosius. Pirkėjui nejauku - jis
> tiesiog tylomis apsisuko ir išėjo.


Mintis tokia - pas mus pirkejas parduotuves boxe gali uzsidaryti ir jo niekas praktiskai negirdes. Cia gal zmogaus vidiniai kompleksai suveikia, nezinau.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Visiems muzikantams
sweeper (IP Logged)
January 25, 2011 06:58PM

Nu jo ir man keistai buvo groji ten, bet atrodo kad kazkas klausosi... Bet manes tai labai nepaveike :D
Re: Visiems muzikantams
benz (IP Logged)
January 31, 2011 09:36PM

Sunku, matyt, isikalti i galva, kad eini ne i konkursa, bet issirinkti ir (gal)nusipirkti patinkanti daikta :))) ,o pradedanciajam tuo labiau reiktu pagelbeti. Cia mano nuomone.
Re: Visiems muzikantams
stratlt (IP Logged)
January 31, 2011 10:24PM

benz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sunku, matyt, isikalti i galva, kad eini ne i
> konkursa, bet issirinkti ir (gal)nusipirkti
> patinkanti daikta :))) ,o pradedanciajam tuo
> labiau reiktu pagelbeti. Cia mano nuomone.


Kartais stengies agelbet, o reakcija gauni priesinga....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Visiems muzikantams
benz (IP Logged)
February 01, 2011 12:09AM

nes lietuviai tokie yra,bando izvelgti "zapadlo",sorry,bet toks zargonas rusu kalboj yra,ir daugelis ji supranta.gaila,kad sarkazmas ir itarumas (nu va,nori ikisti bloga preke,atseit) nugali nora padeti... :)
Re: Visiems muzikantams
stratlt (IP Logged)
February 01, 2011 12:57AM

Taip yra ir cia nieko nepadarysi. Mentalitetas. Zmones nesupranta kad mes NEGALIME samoningai kisti blogos prekes, nes tai atsisuka pries mus. Jei klientas patenkintas - jis atsiveda savodraugus, kurie atsiveda savo draugus ir taip toliau... Grynai is pardavėjo poziciju mes stengiames kad taip nebutu, neisleist blogu instrumentu.
Kitas dalykas kad kurie ne kurie klientai naudojasi interneto ir draugu patarimais, nusipreka instrumenta kuris ne tai kad nekokybiskas - jis jiems netinka iš principo. Ir tada kas kaltas? Pradavėjas, midiaudio... Nors jam buvo patariama teisingai nes matesi is jo noru ko jam reikia... Bet draugaiss labiau pasitikima ir uzmirstama kad draugai - ne jie patys....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Visiems muzikantams
(IP Logged)
February 01, 2011 09:14PM

+1 :)-D
Re: Visiems muzikantams
arunasle (IP Logged)
February 03, 2011 10:45AM

Nezinau, man tai patinka Midiaudio kolektyvas, dirba zmones savo darba, o del patarimo tai pagalbos visada gali sulaukt tiek apie instrumentus, aparatura ar igarsinima. Pagarba ten dirbantiems.

Arūnas

Vilkaviškio parapija :D
Re: Visiems muzikantams
Mr.Bungle (IP Logged)
February 03, 2011 10:05PM

Aš irgi labai netgi patenkintas Midiaudio aptarnavimu. Pakolkas,labiausiai patinkanti atmosfera iš visų muz.parduotuvių,kuriose buves. Ir kad klausos ko groji,taigi idomu žmonėm,ką jaunimas (ir ne jaunimas) groja,tai pajuokauja,tai kokį naudingą patarimą duoda.
Žodžiu,Midiaudio - (tu) :)-D

______________________________________________________
Doesn't mean that much to me to mean that much to You.
Re: Visiems muzikantams
kistupaaasss (IP Logged)
February 15, 2011 11:55AM

Midiaudio man maloniau, geriau už tamstą. Norėjau kieto dėklo... Tamstoj prašiau pagalbos renkantis — pirk tą brangesnį jeigu pirksi, bargesnis ten achujenesnis ir pan... Midiaudio aprodė ką turi, pasakė, kad du dėklai ryškiai skiriasi... pavadinimu ir kaina :) Pasiūlė užeiti už pusės mėn, gaus siuntą pigių, gerų dėklų... :) Midiaudio all the way!
Re: Visiems muzikantams
behaviour (IP Logged)
March 12, 2011 12:38AM

Čia gal net ir nuo miesto priklauso, pvz visą laiką pirkdavau "Tamstoj" ar "Muzikos faktoriuj" ir pasitaikydavo visko.

Tamstoj man pirmąją gitarą iškišo visišką šlamštą, nors tikrai turėjau pinigų bent Squier. Kažkada rinkausi mažą lempinį kūbą namams, tai mane "Tamstoj" įžeidė, sakydami, kad man ne lempinio kūbo reikia, o Peavey Rage 158, nes vistiek nesuprasiu, kuo skiriasi ir, cituoju, pasakė: "ką tu čia išsipisinėji". Tad nuvažiavau į Kauną ir nusipirkau Laney VC-15.

Tai, kad groju prastai, nėra parduotuvės reikalas, o mano. Man išvis sunkiai suvokiama, kaip parduotuvė gali žemint, vietoj to, kad paimtų iš manęs pinigus ir, blogiausiu atveju, pasakytų: "Va turi daiktą, tu gal nesupranti, kodėl jis geras, bet ilgainiui suprasi ir jo parduot nenorėsi".
Re: Visiems muzikantams
stratlt (IP Logged)
March 12, 2011 12:52AM

behaviour Wrote:
-------------------------------------------------------
> Čia gal net ir nuo miesto priklauso, pvz visą
> laiką pirkdavau "Tamstoj" ar "Muzikos faktoriuj"
> ir pasitaikydavo visko.
>
> Tamstoj man pirmąją gitarą iškišo visišką šlamštą,
> nors tikrai turėjau pinigų bent Squier. Kažkada
> rinkausi mažą lempinį kūbą namams, tai mane
> "Tamstoj" įžeidė, sakydami, kad man ne lempinio
> kūbo reikia, o Peavey Rage 158, nes vistiek
> nesuprasiu, kuo skiriasi ir, cituoju, pasakė: "ką
> tu čia išsipisinėji". Tad nuvažiavau į Kauną ir
> nusipirkau Laney VC-15.
>
> Tai, kad groju prastai, nėra parduotuvės reikalas,
> o mano. Man išvis sunkiai suvokiama, kaip
> parduotuvė gali žemint, vietoj to, kad paimtų iš
> manęs pinigus ir, blogiausiu atveju, pasakytų: "Va
> turi daiktą, tu gal nesupranti, kodėl jis geras,
> bet ilgainiui suprasi ir jo parduot nenorėsi".

Idomi istorija. Kazkaip man panasiu dalyku prisneka tik mobilus operatoriai, dar niekas kitur nera taip pasakes. :) Kazkaip nesinori tiket :) Bet visko aisku gali pasitaikyt. Gal zmogus neišsimiegojes tada buvo... Jei rimtai tai darbas su zmonem yra sunkus. Neseniai vienas pazystamas isizeide ir trenke durimis todel kad neturejau laiko ta sekunde su juo pasikalbeti ir paprasiau kito zmogaus kad jam parodytu kuba...

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Visiems muzikantams
arturioxas (IP Logged)
March 12, 2011 10:45AM

Klaipėdoj Muzikoj Faktoriuje bent jau seniau tai rimtai būdavo, kad jausmas, jog kažkaip smulkiai žemina, bet šiaip kai supranti jų kalbėjimo ypatybes, tai visai normaliai galima pakalbėti. Tamstoj Klaipėdoj buvo tikrai geras bendravimas, vienas iš pardavėjų padėjo ir monitorius įsigyti, ir netgi kai paskambinom jam ir paklausėm dėl DMX pulto, ta prasme nemokėjom jo sureguliuoti mokykloje prieš renginį, žmogus padėjo ir tik juokais pasakė, kad statyt alaus reikės :D Midiaudio dar nepirkau, reikės kada pratestuoti ir jus :)
Re: Visiems muzikantams
albertas (IP Logged)
March 12, 2011 11:26AM

na muzikos instrumentu parduotuvese irgi menininkai dirba... ir klientai, jei ne menininkai, tai kaip minimum "prie meno":D, o menininkai, kaip taisykle, zmones keistoki, einant i tokia krautuve reikia ta ivertinti, shios srities biznieriams - taipogi

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Visiems muzikantams
Hartke (IP Logged)
April 26, 2011 11:10PM

Del Klaipedos, Muzikos Faktoriuje viskas labai ok, tikrai pataria, o ne parduoda. O va Tamstoj prasideda bajeriai: "susiderink gitara", "tavo ieskoma preke turguje", "nepirk sito, pirk sita" ir pan.
todel kartais atrodo kad reiktu uzdrausti muzikantams dirbti muzikos prekiu parduotuvese konsultantais, nes neretai prasideda "gaidynimas" kad nieko nesupranti, nelysk ir isvis arba perki, arba ciuozk is cia, cia ne muziejus. Cia labiau apie Tamsta gal.. ir labiau Vilniaus, 2 kartai is 2 leido tuo isitikinti.
Midiaudio buvau vieninteli karta, viskas ok, netgi kazkoki "odini" dirza nusipirkau.
Re: Visiems muzikantams
chaltura (IP Logged)
April 30, 2011 09:17AM

kai man reikejo 5 way switcho, Kauno tamstoje pasiule 3 way ... ir sake "bus gerai... gal reikes truputi priprast, bet bus gerai" . Tada iskoliojau visa parduotuve ir daugiau ten neinu.

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Visiems muzikantams
Carols (IP Logged)
April 30, 2011 06:27PM

Kodėl Tu nusileidai iki 3 way ? be reikalo tada plūdai juos. Reikėjo plūsti iškart kai pasakė kad neturi 5 way... :) aš tai niekada nenusileidžiu, neturi kažko kažkas, apsisuku "viso geriausio" ir išeinu.
Re: Visiems muzikantams
chaltura (IP Logged)
April 30, 2011 10:43PM

kas kur nusileido? as nepirkau... pasiunciau ant triju raidziu ir ate pasakiau.

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Visiems muzikantams
Carols (IP Logged)
May 01, 2011 12:13PM

Tai negerai padarei kad pasiuntei. Cia ne laimejimas :)
Re: Visiems muzikantams
chaltura (IP Logged)
May 03, 2011 07:04PM

svarbu nepralaimeti ;)

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Visiems muzikantams
Carols (IP Logged)
May 05, 2011 09:24PM

O tu pralaimejai. :)
Re: Visiems muzikantams
chaltura (IP Logged)
May 06, 2011 06:48PM

kad kazkaip ne

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Visiems muzikantams
LOL (IP Logged)
May 07, 2011 12:29PM

Dėl Tamstos arogancijos tai nieko nuostabaus. Jų verslas yra orientuotas į didesnius užpirkimus mokykloms ir visokioms kontoroms, kur yra pinigų, bet nėra suvokimo. Iš čia ir požiūris į visus kitus pavienius klijentus. Nors yra ten keletas jaunų, kurie dirba nuoširdžiai. O visiems kitiems reikėtų eiti pasistažuoti į Gariūnus. Ypač Olegui.
Re: Visiems muzikantams
remi_s (IP Logged)
May 09, 2011 10:06PM

Olegas ish Tamstos labai nemalonus parduotuves asistentas.Ir dar sukchius. Nes uz Gibsonini Les Paul tone kontroleri paprashe dvigubai nes kaina sugalvojo prish pat man nusiperkant ir dar sake kad chia su 15 porcentu nuolaida:)kadangi reikejo ir nebuvau paziurejes kiek realiai jis kainuoja pirkau. Be to kol itikinau kad Gibsonui o ne Epiphonui. Plius buvo 11 val...ryto...o jam nuotaikos jau nebuvo...
Re: Visiems muzikantams
lukmen (IP Logged)
May 14, 2011 08:49PM

Chebra klausimas kaip manot ar atėjus i parduotuvę ar turi pardavėjas nusimanyt koks medis kokioj gitaroj kokio modelio nuėmėjai arba kokios lempos kube? nes tamstoj pasigedau pačių pardavėjų nuovokos apie instrumentus :)
Re: Visiems muzikantams
neverm1nd (IP Logged)
May 14, 2011 10:22PM

lukmen Wrote:
-------------------------------------------------------
> Chebra klausimas kaip manot ar atėjus i parduotuvę
> ar turi pardavėjas nusimanyt koks medis kokioj
> gitaroj kokio modelio nuėmėjai arba kokios lempos
> kube? nes tamstoj pasigedau pačių pardavėjų
> nuovokos apie instrumentus :)

Manau, reikėtų žinoti apie daiktus, kuriuos pardavinėji :]
Sorry, only registered users may post in this forum.