midiaudio logo

GMD

[kustas] (IP Logged)
May 04, 2011 01:05PM

Sveiki kolegos :)

Ziauriai pritariu gatves muzikos idejai, bet kuo toliau - tuo labiau tai tampa gatves SCENU muzikos diena. Man sios idejos zavesys - vienodomis salygomis visame mieste matyti grojancius pradedancius ir gerokai pazengusius musikantus, kurie leidzia sau pakvailioti ir paimprovizuoti. Deja (mano numone) kuo toliau - tuo labiau - tai tampa koncertais su pilnu igarsinimu ir paruosta programa. Pradedantys, pasirinke grot su neigarsinta akustine gitara buna uzgosti salia grojanciu grandu su pilnu igarsinimu. Gal reiketu uzdrausti tuos dideliu igarsinimus (koks kubelis is batarkiu manau nieko blogo :) ..? Cia aisku ne mum sprest, tik siaip idomu jusu nuomone :)
___________________

Any Ideas are Welcome
Re: GMD
aldas d. (IP Logged)
May 04, 2011 01:33PM

Mano manymu, ir taip blogai, ir kitaip negerai:) Atsimenu pačią pirmą GMD. Kaip tik praėjau per Vilniaus senmiestį... Vaizdas buvo kraupus... Atrodė, kad "jeigu aš moku išgaut kokį nors muzikinį garsą ne užpakalio pagalba", jau galiu vadintis Gatvės muzikantu. Buvo kžkokia kakofonija, "grojo" su nesuderintom gitarom ir šalia ketvirtatoniu pjaunanti fleita ar saxas... Br...
O sceninis renginys irgi negerai.
Manau, tiesiog reikia kažkokių kriterijų, pagal kuriuos galima būtų verinti muzikantą kaip "gatvės". Kito kelio nematau, nes kitaip ir mano kaimynas Antanas, mėgstantis įtempęs padainuot "Dinamika", gali eiti į Laisvės Alėją:)
Re: GMD
Gintaraz (IP Logged)
May 04, 2011 01:46PM

tai kaune padare juk akustines zonas,kad nebutu uzgosti
Re: GMD
boolve (IP Logged)
May 07, 2011 05:52PM

nesu buvęs nei karto, bet manau galima sutikti su pirma tema, kad garsiai kažkas nelabai gerai tiems kas yra negarsūs.. arba gal kokius sugriežtinimų triukšmo lygio didžiosioms scenoms reikia. Na bet manau sunkaii čia prieš organizatorius papūsi..

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: GMD
RimasG (IP Logged)
May 07, 2011 09:31PM

Boolve,
Čia yra grynai garso suvokimo ir jo estetikos klausimas. Neįgarsintas profis šiandien visada mažiau įtaigus, nei technologijomis ir watais apsikrovęs šarlatanas. Ypač, kai jie tokia forma būna greta. T.y. tame pačiame renginyje, nors ir per keletą kvartalų....
Re: GMD
ivanivanov (IP Logged)
May 09, 2011 11:47AM

G M D - Genetiskai Modifikuota Degtine ?
Re: GMD
Awa (IP Logged)
May 09, 2011 11:59AM

Kita diena po vartojimo galvos neskauda :)-D
Re: GMD
quad (IP Logged)
May 20, 2011 10:09PM

Aha, neskauda, nes smegenų lastelių nebelieka.
Sorry, only registered users may post in this forum.