midiaudio logo

Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu

stratlt (IP Logged)
May 29, 2011 08:40PM

Daugumai forumo dalyvių nėra paslaptis kur aš dirbu, tačiau ši mano nuomonė toli gražu nesusijusi vien su mano darbu.
Lietuvoje nauja mada - mesti groti. Totaliai. Ne vien grupėse, bet ir šiaip, laisvalaikiu namie, įskaitant akustines gitaras, pianiną, etc. Įvairiuose skelbimų puslapiuose pilna parduodamų muzikos instrumentų su prierašu "parduodu, nes nebegroju". Kas keičia Musicman gitarą į motociklą, kas gitarą į dviratį.....Ir reiškinys masinis. Kas tai - totalus susidomėjimo muzika ir apskritai kultūra dingimas? Emigracijos išdava?
Faktas kad muzikinių grupių mažėja, nors galimybės įsigyti tam tikrą įrangą bei instrumentus ženkliai padidėję. Suprantama kad dalis dabartinių 30-mečių meta groti - sukuriamos šeimos, emigruojama, atsiranda kiti prioritetai.... Tai naturalu...Bet vietoje jų lieka vakumas....Jaunimo norinčio muzikuoti ženkliai mažiau nei nueinačio nuo scenos kontingento. Dar mažiau žmonių kurie domisi savo instrumentais... Kai kuriems reikia net laikas nuo laiko suderinti gitara ar pakeisti stygas, nes "jie moka babkes".....
Sprendžiant iš vakarietiškų forumų ten tos problemos nesijaučia, nebent naturali muzikinių stilių kaita. O kodel taip yra pas mus?
Kame šaknys? Nemanyčiau kad kalta vien emigracija ar krizė.....Buvo ir blogesnių laikų. Kas tai? Vienas iš požymių kad tauta degraduoja? Apskritai, kokie dabar jaunų žmonių prioritetai atmetus alų?

Norėčiau būti neteisus, ir jei taip - argumentuokite.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
gnommusic (IP Logged)
May 29, 2011 09:25PM

Isskirciau keliolika niuansu.
1. 1988m jaunosios kartos issilavinimo/kulturinis lygis ir interesai buvo kur kas aukstesni nei, sakykim, 2008 m. kartos. Anuometine karta galejo kurti ir gyventi svajonese, dabartinei reikia uzdirbti pinigus.
2. Deja nepriklausomybes atgavimas paskandino Lietuva i provincialios tautines banalybes liuna. Kas pamena 1988m. dvasia, kai pasaulis atrode ranka pasiekiamas ir palygina su dabartiniu laikmeciu ...
3. Del muzikos. Visiskas nusivylimas tautiniu talentu. Buvo grupes Foje, Bix, kurios bande lysti i uzsieni, karts nuo karto atsirasdavo tokiu pasireklamuotoju (Amberlife ir pan), bet laikas net ir tiems, kurie tikejo tuo (tautiniu talentu) parode nuoga fakta - visa tai tebuvo tik nenusiseke pabandymai, o nuo tos muzikos, kuri plauko tarptautiniuose vandenyse cia yra kaip iki Menulio. Dabartiniai muzikantai tarsi patys jaucia, kad geriausia, ka jie gali pasiekti - kokios Eurovizijos (net ne tikros, o tautines) scena. O kam to reikia ?
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
wizby (IP Logged)
May 29, 2011 09:36PM

kiek teke susidurt, tai visi iskart po pirmo viesesnio konco uz garazo ribu nori tapt pasaulinem gviazdom... su daugelio nuliu honorarais ir raideriais uz n-taja suma piniginiu vienetu ir t.t. c'mon zmones, bukim biedni, bet teisingi...
zmonem gal tiesiog moralines ar kokios nors tai kitokios paramos bendraminciu rate tuksta, tai ir metosi grojimo. ir zvelgiant is finansines puses, lietuvoj tai gali but geru geriausia tik smagus hobi ir dvasinis tobulejimas. na, nebent isimtinais atvejais, sunkaus ir kruvino idirbio pagalba, galima kazka pasiekt sveciose salyse...

p.s. cia tik vargso garsisto nuomone...
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
linutisp (IP Logged)
May 29, 2011 10:04PM

Stratlt,ko gero nėra taip blogai,bet diskusija labai sveikintina.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
May 29, 2011 10:10PM

gnommusic Wrote:
-------------------------------------------------------

> 3. Del muzikos. Visiskas nusivylimas tautiniu
> talentu. Buvo grupes Foje, Bix, kurios bande lysti
> i uzsieni, karts nuo karto atsirasdavo tokiu
> pasireklamuotoju (Amberlife ir pan), bet laikas
> net ir tiems, kurie tikejo tuo (tautiniu talentu)
> parode nuoga fakta - visa tai tebuvo tik
> nenusiseke pabandymai, o nuo tos muzikos, kuri
> plauko tarptautiniuose vandenyse cia yra kaip iki
> Menulio. Dabartiniai muzikantai tarsi patys
> jaucia, kad geriausia, ka jie gali pasiekti -
> kokios Eurovizijos (net ne tikros, o tautines)
> scena. O kam to reikia ?

O, čia tai musų mentaliteto problemos ir absoliutus muzikines industrijos su teisinga piramide įskaitant prodiuserius ir vadybininkus nebuvimas. Taip pat noro nebuvimas ir pataloginis bailumas. Muzikantai PATYS nieko nesiekia, atsiradus galimybems neria į krūmus. Galėjau suorganizuoti vienai grupei vienos žymiausių gitarinių firmų endorsementą. Tačiau tie nesugebėjo užpildyti info apie save kad aš tiems gamintojams nusiūsčiau. Idiotizmas? Visiškas....Tapti pasaulinemis žvaigždėmis taip pat kaip iki mėnulio ir vokiečių, ir prancūzų jaunoms grupėms. Daug ką lemia jų pačių pastangos. Eurovizija be reikalo paminėjai. Ta nesamonę iškrenta iš konteksto ir jos vieta užpakalyje tiesiogine ta žodžio prasme. O mūsų local starams apskritai viskas iki lemputės, jiems svarbiausia kad LNK parodytų....Ir daugiau siekti motyvacijos nėra....Jiems taip konfortabilu... O plauti indus, miegoti tour buse kažkur belgijoje ar austrijoje - nekomfortabilu. Mes norim tapti superstarais savaime, be pastangų.... Nes mes Lietuviai....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
May 29, 2011 10:12PM

linutisp Wrote:
-------------------------------------------------------
> Stratlt,ko gero nėra taip blogai,bet diskusija
> labai sveikintina.

Na, Tu kaip sakant pirmoje kovos linijoje, ir matyt matai realią situacija :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
May 29, 2011 10:20PM

Tai matosi beje ir forumuose- tiek mūsų, tiek ir kituose. Jei žmonės evakuojasi į užsienį - jie forumo veikloje toliau dalyvauja, nors gal būt ir nebegroja... Bet daugybė atvėjų kai aktyvūs forumų dalyviai staiga dingsta iš eterio.... Sutinki - tipinis atsakymas "viską mečiau, atsibodo"...

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Carols (IP Logged)
May 29, 2011 10:23PM

stratlt, aš manau jog tai papraščiausias nepilnavertiškumo jausmas. Jeigu mes dabar diskutuosime apie tai be tų, kurie taip elgiasi, diskusija niekur nenuves. Reikia kad jie čia rašytų, paklauskite jų... aš pvz nesuvokiu, kaip galima mesti groti, niekas gyvenime nepriverstu to padaryti manes, niekas.. nebent mano mirtis. Dievuleliau kiek yra tokių, kurie alaus bokalus keičia į gitaras - apsčiai. Kiek tokių kurie tiesiog vieną rytą atsikelia ir pagalvoja, kad ne man ta muzika, nes "netobulėju", "oj, pradėjau negirdėti savo minčių" "oj, kūrybinių galių pritrūkau" Čia ne kas kitas kaip nepilnavertiškumas. Ir tai nėra didelė problema, tiesiog su ja susidūręs eilinis žmogus, nemokantis su savimi elgtis - palūžta. Jis pasirenka tokį kelią, kuris yra lengvesnis, nes gitara išmokti groti, ir ja mokytis iki gyvenimo galo - reikia begalinės kantrybės ir noro. Turbūt atėjo metas/lūžis, kai atkrenta tie, kuriems tos kantrybės pritrūko, o pirmiausia, tai kantrybės ugdytis savo valią.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
May 29, 2011 10:33PM

Carols Wrote:
-------------------------------------------------------
> stratlt, aš manau jog tai papraščiausias
> nepilnavertiškumo jausmas. Jeigu mes dabar
> diskutuosime apie tai be tų, kurie taip elgiasi,
> diskusija niekur nenuves. Reikia kad jie čia
> rašytų, paklauskite jų... aš pvz nesuvokiu, kaip
> galima mesti groti, niekas gyvenime nepriverstu to
> padaryti manes, niekas.. nebent mano mirtis.
> Dievuleliau kiek yra tokių, kurie alaus bokalus
> keičia į gitaras - apsčiai. Kiek tokių kurie
> tiesiog vieną rytą atsikelia ir pagalvoja, kad ne
> man ta muzika, nes "netobulėju", "oj, pradėjau
> negirdėti savo minčių" "oj, kūrybinių galių
> pritrūkau" Čia ne kas kitas kaip
> nepilnavertiškumas. Ir tai nėra didelė problema,
> tiesiog su ja susidūręs eilinis žmogus, nemokantis
> su savimi elgtis - palūžta. Jis pasirenka tokį
> kelią, kuris yra lengvesnis, nes gitara išmokti
> groti, ir ja mokytis iki gyvenimo galo - reikia
> begalinės kantrybės ir noro. Turbūt atėjo
> metas/lūžis, kai atkrenta tie, kuriems tos
> kantrybės pritrūko, o pirmiausia, tai kantrybės
> ugdytis savo valią.

Carols, taip buvo visada, bet dabar reiškinys virsta masiniu. Štai kur esmė.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Carols (IP Logged)
May 29, 2011 11:20PM

Čia kaip vienas skelbime žmogus parašė kad keičia cukrų į jodą... Tai čia analogiška banga mano manymu. Vidinė žmonių krizė, su kuria tingima kovoti, ankščiau tokios nebuvo, bet dabar išpindėjo nežinomom kryptim, todėl ir sakau, reiktų jiems patiems paatviraut...
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
saldytuwas (IP Logged)
May 29, 2011 11:23PM

Lietuvoje telezijoje ir radijoje dominuoja popsas. Nesakau, kad kitu muzikos stiliu nera viesai publikuojamos, bet menkai palyginus. O visi rokeriai mano nepateks i didziaja scena ir tiesiog pamirsta sita svajone.


Mano nuomone kazkas panasaus dedas bent jau su rokeriais.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
neverm1nd (IP Logged)
May 29, 2011 11:42PM

Šaldytuve, ne į tą pusę truputį. Sakyčiau, nedaug yra rimtų rokerių. O jei ir atsiranda, tai patys su kažkokiais kompleksais "telike ne lygis", "reklama - popsas" ir t.t. Nemoka/nenori savęs parduoti.
Va, prieš keletą valandų per LTV mačiau Rojaus Tūzus, Vivaldį begrojančius. Visgi kas nori, tas gali?

Man asmeniškai grojimo reikia MAN pačiam.

Kažkaip pernelyg tie, kurie meta, kategoriškai mąsto. Arijos bosisto Dubinino kažkoks jaunuolis klausė, ar jam "nebūna taip, kai nėra noro/motyvacijos groti", ar kažką pan. Atsakymas - "Žinoma, būna. Tada tiesiog negroju". Noras ir nuotaika grįžta dažniausiai. Įranga - kaip kada..

Viena iš priežasčių galėtų būt (vėlgi, mentaliteto pasekmė) nerimtas ir nekryptingas mokymasis. Tarkim, jaunuoliui greitai pabosta tie patys trys Metalikos rifai, gaunasi toks kaip stovėjimas vietoj, netobulėjimas. Mokytojas (rimtas) ir pamokos greit pataisytų reikalą, betgi internetas geriau..
Lengviausia tada mesti instrumentą į šalį ir sakyti, kad erdvę užvaldęs pop ir mano muzikos niekam nereikia ;]

Na ir kratinys išėjo.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
ebas (IP Logged)
May 29, 2011 11:51PM

Vakar turejau galimybe kazkiek paziureti Nidos festivali per TV. Nu ir ka? Vienintelis instrumentas scenoje buvo LAPTOPAS:(. Gal veliau ir isejo kas nors su gitara, bet perjungiau. Negalejau ziureti kaip tyciojamasi is Beno kuris i Nida su akustine plauke...

Fonograma JEGA! Su tokiu poziuriu ne tik jaunimas neprades groti, nes nemato "kumyru" scenoje, bet ir grojantys spjaus i viska pasiule patiems groti laptopu arba kokiu I'Phone.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
May 30, 2011 12:12AM

neverm1nd Wrote:
-------------------------------------------------------
> Šaldytuve, ne į tą pusę truputį. Sakyčiau, nedaug
> yra rimtų rokerių. O jei ir atsiranda, tai patys
> su kažkokiais kompleksais "telike ne lygis",
> "reklama - popsas" ir t.t. Nemoka/nenori savęs
> parduoti.
> Va, prieš keletą valandų per LTV mačiau Rojaus
> Tūzus, Vivaldį begrojančius. Visgi kas nori, tas
> gali?
>
> Man asmeniškai grojimo reikia MAN pačiam.
>
> Kažkaip pernelyg tie, kurie meta, kategoriškai
> mąsto. Arijos bosisto Dubinino kažkoks jaunuolis
> klausė, ar jam "nebūna taip, kai nėra
> noro/motyvacijos groti", ar kažką pan. Atsakymas -
> "Žinoma, būna. Tada tiesiog negroju". Noras ir
> nuotaika grįžta dažniausiai. Įranga - kaip kada..
>
>
> Viena iš priežasčių galėtų būt (vėlgi, mentaliteto
> pasekmė) nerimtas ir nekryptingas mokymasis.
> Tarkim, jaunuoliui greitai pabosta tie patys trys
> Metalikos rifai, gaunasi toks kaip stovėjimas
> vietoj, netobulėjimas. Mokytojas (rimtas) ir
> pamokos greit pataisytų reikalą, betgi internetas
> geriau..
> Lengviausia tada mesti instrumentą į šalį ir
> sakyti, kad erdvę užvaldęs pop ir mano muzikos
> niekam nereikia ;]
>
> Na ir kratinys išėjo.

Absoliučiai teisingas kratinys, mano nuomone...

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
May 30, 2011 12:14AM

saldytuwas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Lietuvoje telezijoje ir radijoje dominuoja popsas.
> Nesakau, kad kitu muzikos stiliu nera viesai
> publikuojamos, bet menkai palyginus. O visi
> rokeriai mano nepateks i didziaja scena ir tiesiog
> pamirsta sita svajone.
>
>
> Mano nuomone kazkas panasaus dedas bent jau su
> rokeriais.


Kad dauguma LT prodiuserių yra "kaimas" tai faktas, bet tai nereiškia kad reikia nieko nedaryti. Ka dauguma metalistų pvz daro? Geria alu....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Domantas (IP Logged)
May 30, 2011 01:31AM

O ką daryt metalistams ? mano nuomone, metalas yra vienintelė muzika, kuri dar šiek tiek gyva, grupės kažką kuria, yra šiokia tokia vietinė scena. Gal muzikantų lygis ir nėra labai aukštas (tiek technine, tiek kompozicine prasme), bet judėjimas šioks toks yra. Aišku, metalas niekad neskambės per LNK ar kur panašiai, ir pasauliui Lietuviai neturi ko "eksportuot", bet visgi - kažkas vyksta.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
remi_s (IP Logged)
May 30, 2011 10:09AM

[b]Ogi ka sako Maslow piramide?[/b]

[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/10/87259618.jpg[/IMG]


Vidurines mokyklos ir studiju laikotarpiu pries 8 - 15 metu buvau ant auksciausio laiptelio:) nes buvau idealistas, svajojau kuriau bandziau isreiksti save per muzika,leidau santaupas ant instrumentu (1999 - 2000 metais is MA pirkau prekes uz 10000lt skolinausi po to atgrojau:) he he geri buvo laikai.



Edited 2 time(s). Last edit at 05/30/2011 12:13PM by remi_s.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
discount (IP Logged)
May 30, 2011 10:18AM

man 36, vel inirtingai pradedu ciupineti instrumenta. kazko truksta, jei nors karta dienoje neprisilieciu prie jo:) pirma gitara isigijau 15 metu. po to buvo grupe, studijos, siokia tokia pauze, vaikai, darbas, bet visada zinojau, kad atnaujinsiu grojima.Atnaujinu:) Isvada: kas nori, tas groja.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Domantas (IP Logged)
May 30, 2011 01:42PM

Nors man dar tik 19, bet situacija panaši - baigęs fortepijoną muzikos mokykloj pradėjau grot gitara, ir aišku, į pianiną negalėjau pažiūrėt, tačiau dabar viena iš didesnių svajonių vėl klavišus gaut
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
screwdrive (IP Logged)
May 30, 2011 03:32PM

Manau, kad esme visgi vertybiu skalese. Anksčiau žmonės turėjo vertybių, dabar - nebelabai. Kažkoks hobis buvo vertybė. Dabar - apatijos amžius. Ugnelės jaunimo akyse nebėra. Susiejant su grojimu - imamasi dėl to, kad galbūt yra "kieta", o atkaklumo pakelti į norimą lygį nėra. Šitas reikalauja darbo, o dirbti šiais laikais tingima.

Tai sakydamas, visiškai pateisinu music man'o keitimą į motociklą. Palaikyti formą galima ir su paprastesniu instrumentu, o gyventi reikia. Hobis tuo pačiu neturi būti vieta, kur sukišami visi žmogaus resursai, o ypač turint šeimą, turi būti jaučiama atsakomybė.

Man 34, dirbu aukštojoje mokykloje. Pradėjau groti nuo ~15, per tą laiką buvo ir skylių, ir intensivesnių etapų.

Todėl, Robertai, junkitės į kovą su jaunimo apatija. Faktas, kad jaunimas pasikeitė, ir tas ne į gerą apskrtiai niekam - vyksta bet kokios iniciatyvos smukimas.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Carols (IP Logged)
May 30, 2011 10:30PM

O kai perkamas music man'as, galvojama apie motocikla ? Manau ne. Cia tokia apatija, kad turbut net uzsimust norisi su motociklu :)
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
remi_s (IP Logged)
May 30, 2011 11:28PM

kai kalba eina apie olia lia pupytez (:D... motociklas geriau, o kai norisi pafilosofuoti ir prisigerti sueis ir eiline akustenka
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Mindaks (IP Logged)
May 31, 2011 08:48PM

buvo metai, kada grojau aktyviai. aišku, daugiausia repeticijose, bet tiek, kad pirštai vos nekrito nuo rankų. dabar toks laikotarpis, kad vos kartais paimu kokį instrumentą minutei kitai. kai kolega iš grupės, kurioje grojau, replikavo, kad netikėjo, jog būsiu tas, kuris taip anksti mesiu muziką (nemažai jo pažįstamų sulaukę 25 metų tiesiog liovėsi groti ir ėmėsi kitos veiklos, nors kai kurie, anot jo, muzikavo labai gerai), tada suvokiau - [b]muzikos neįmanoma mesti[/b]. manyčiau, tinka pasakymas kaip ir blogiems rašytojams - "jeigu gali nerašyti, tai nerašyk". tokių dalykų neįmanoma atsisakyti. rašai, groji, nes to reikalauja tavo vidus. be to negali gyventi. taip ir niežti nagai paimti instrumentą, ką nors sugroti. jeigu to nėra, tada kam tas grojimas? kad prieš merginas pasirodytum? geriau tada jau imtis kitos veiklos. blogiau, jeigu ir tos kitos veiklos nėra.

trūksta ambicijų žmonėms. pats esu studentas (baigiamojo kurso), dalyvavau savo fakulteto studentų atstovybės veikloje. kiek pastebėjau, ir kituose universitetuose panaši situacija: PASYVUMAS. studentai galvoja tik kaip gauti gerą įvertinimą, kaip išlaikyt egzaminus, pabaigt mokslą ir kvit. aišku, dar kaip pagert gerai. bet čia ne tik studentų problema. kiek stebiu lankančius mokyklą pažįstamus, situacija irgi panaši. trūksta ambicijų ir savęs suvokimo, kad štai aš kažką galiu padaryti. muzika yra tik dalis to, ko yra atsisakoma. atsisakoma daug ko. taip pat ir bukėjimo procesas turi įtakos. egzaminai darosi vis lengvesni, įvertinimų kartelė vis labiau leidžiama. žmonės bukėja arba yra bukinami. kuo virto didžiausi ir respektabiliausi šalies laikraščiai, televizijos? bulvarine masmedija. gintaras grajauskas viename savo nesenų straipsnių apie žurnalistus gerai pastebėjo: spauda rašo apie tokius bukus dalykus ne todėl, kad tauta tokia; viskas yra atvirkščiai - tauta yra tokia, nes žurnalistai nori, kad tokia būtų. taip paprasčiau. bet kam. valdžiai, verslui (didmenininkams). bukų idiotų kaimenę lengviau suvaldyti. taip ir atsisako kultūros jaunimas. rašymo, piešimo. ir muzikos.

lieka tik pavieniai idealistai, kurie kabinasi, nesusitaiko su esama situacija. bet ir jie nėra visagaliai. bukumo virusas jau suleidęs šaknis. gatvėse žmonės vaikšto rūškanais veidais, pavargę. žinoma, ne visi. kaip gali ko nors imtis, kai atsimuši į abejingumo sieną, kai tenka galvoti, kaip susimokėti mokesčius ir išgyventi. gerai kažkada foje dainavo: savo suknistą laisvę, nežinai kur ją dėti. tiek ilgai buvo žmonės suvaržyti, gavo laisvę ir pakriko. kažkaip atrodo, kad sovietmečiu tas suvaržymas vertė kai kuriuos bent jau kovoti, eiti prieš sistemą. buvo kažkoks tikslas: išsaugoti kalbą, vertybes. dabar viskas galima, tai nieko ir nesinori.

su maslow piramide neprašauta pro šalį.



tiesiog bukėjam ir tiek...


bet reziumuojant - muzikos neįmanoma mesti.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
neverm1nd (IP Logged)
May 31, 2011 09:07PM

Mindaks Wrote:
-------------------------------------------------------
> buvo metai, kada grojau aktyviai. aišku,
> daugiausia repeticijose, bet tiek, kad pirštai vos
> ...
>
> tiesiog bukėjam ir tiek...
>
>
> bet reziumuojant - muzikos neįmanoma mesti.

Pritariu bendravardžiui. Ypač dėl paskutionio (-ių) punktų :]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Carols (IP Logged)
May 31, 2011 10:06PM

Pritariu ir aš, netgi labai, dėl pavyzdžio su studentais. Mokomasi pažymiui, o ne sau, tai yra pagrindinė problema. Manau taip ir su gitaristais kai kuriais atsitinka.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Need (IP Logged)
May 31, 2011 11:58PM

stratlt Wrote:
-------------------------------------------------------
Kas keičia Musicman gitarą į
> motociklą, kas gitarą į dviratį

O aš, tai pakeisčiau savo Mitshubishi eclipse į gitarą ar kubą ar šiaip ką nors salimi įvairus priemokos variantai
[url=http://www.autogidas.lt/skelbimai/mitsubishi-eclipse-coupe-1993-0121502586.html]http://www.autogidas.lt/skelbimai/mitsubishi-eclipse-coupe-1993-0121502586.html[/url]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Gintaraz (IP Logged)
June 01, 2011 12:03AM

gaila 2 durys :DD
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Need (IP Logged)
June 01, 2011 12:13AM

tai galima pro bagažinę lipti bus trys durys
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
linutisp (IP Logged)
June 01, 2011 02:45AM

Trejos...
Nenorėjau,bet tik ką pats lietuvinote kitą giją.



Edited 1 time(s). Last edit at 06/01/2011 02:47AM by linutisp.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Mindaks (IP Logged)
June 01, 2011 09:28AM

apie ką aš ir kalbu... užtenka vienos kvailos frazės ir tuoj prasideda blevyzgos. ką tai rodo, jeigu net rimtos temos ne tik šiame, bet apskritai bet kokiame forume baigiasi kvailais komentarais ne į temą? :S
Sorry, only registered users may post in this forum.