midiaudio logo
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
safranas (IP Logged)
June 01, 2011 10:28AM

Mindaks, kai sureikšminamas kiekvienas žodis, post'as ir nuomonė, tada ir atrodo, kad visų komentarai kvaili, no offence ;) cenzo logikai nėra ;)

Taip, mes lietuviai (bent jau daugelis forumo dalyvių turėtų būti, bendraujam juk lietuvių kalba), todėl mums be visų kitų dalykų dar būdinga ir pesimistiškai žiūrėti į situaciją, gal net juodžiau nei yra.
Pritariu Linui P., nemanau, kad taip prastai yra. Bet vėlgi, kiekvienas savo pasaulio vaizdą formuoja pagal tai, ką mato plius pagal savo patirtį.
pats grojau paauglystėj klasikine gitara, nieko gero neišmokau, kaip tik kruvą sudėtingų flamenko ir gerą techniką, ką pamiršau per tris metus. vėliau visai negrojau, buvau pardavęs ir gitarą. Dabar turiu keletą gitarų, groju (gal tiksliau, praktikuoju) vos ne kasdien. Gal po kurio laiko vėl grosiu mažiau, gal negrosiu, nežinau. Bet žinau, kad jei negrosiu, poreikis kūbybai/savirealizacijai bus pakeistas kitu hobiu.
Lygiai taip pat gali būti, kad "jaunimas" ar tie trisdešimtmečiai randa patrauklesnę veiklą, kitą hobį. Šeima juk prasminga, o gal kiti hobiai.. Nebūtinai gi alus ir emigracija. Pvz., kad ir dabar - vasara, namie sėdėti ir groti norisi mažiau nei tamsiais žiemos vakarais - yra kiti hobiai, labiau susiję su gamta, grynu oru.

Vienžo, reikia mažiau žinių žiūrėti, tada ne taip prastai viskas atrodys mayčiau..
Irgi minčių kratinys.. :)
Be visiškai sutinku, kad muzikos mesti visai, neįmanoma - ji kirba kažkur, grįžta bangomis.. prašosi būti išleidžiama iš vidaus kokio nors instrumento pagalba... :)
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Mindaks (IP Logged)
June 01, 2011 10:55AM

none taken ;) nesureikšminu kiekvieno žodžio ar nuomonės, bet pastebėjau, kad kai kurie žmonės (ne tik šiame forume) bando kalbėti rimtai, tai užtenka bent vienos kvailos replikos ir visi pakrinka, tampa sunku susikalbėti rimtai. kartais yra gerai pajuokauti, nuleisti garą, bet kai sprendžiamos rimtos problemos (vėl, nebūtinai šitoje diskusijoje iškeltoji), kai kurie labiau linkę blevyzgoti negu kalbėti rimtai ir į temą. įspūdis, lyg žmonės būtų apsirūkę žolės. arba bėgtų nuo problemų.



gerai, kai vienas hobis pakeičiamas kitu. pvz., be muzikos man tiek pat yra svarbi ir literatūra. lioviausi intensyviai groti, imuosi rašyti. kiti pažįstami muzikantai, kurie liovėsi groti, dirba kitus kūrybinius darbus, kurie buvo jų aistra ne ką mažesnė nei muzika. kiti galbūt kuria šeimą. gerai pastebėta, tai irgi prasminga kūryba. bet kaip sakiau anksčiau, blogiau, kai žmogus neturi jokios motyvacijos ką nors daryti, tik nusišnekėti ir svaigintis.

žinių tikrai reikia mažiau žiūrėti, bus mažiau paranojos ir galvos skausmo. tačiau nuo problemos nepabėgsim. taip ji tik gilės. kaip ir žmonių kvailumas. nepriimkit to asmeniškai. tiesiog tai vyksta.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
safranas (IP Logged)
June 01, 2011 12:53PM

Respect, viskas teisingai, viskas suprantama.
Bet kartais pavydžiu jaunimui, kuris muzikalkę baigia vos ne dėl tėvų, tada dešimt metų negali į tą pusę žiūrėti, o paskui ima instrumentą ir groja. ir viskas gerai. nes klausa, ritmo, harmonijos pajauta lieka (taip spėju), tiek lavint nereik, kiek tik vyresniam pradėjus grot ir neturint tvirtų teorinių pagrindų.
O problemos visų pirma dėl mažos šalies pas mus manau - čia nėra (kaip minėta) nei infrastruktūros, nei rinkos, tam, kad visi stiliai gerai gyvuotų. Masinė muzika vistiek yra liaudies skonio atspindys, neišvengiamai. Geras pvz JAV.. neseniai skaičiau apie India.Arie dainininkę - populiari muzika, ne sunki, viskas ok, bet.. jos debiutinis albumas 'acoustic soul' platininis - JAV parduoda apie 2.2mln, o likusiam pasaulyje ~3mln. kopijų. Ten lengviau prasimušti.
Aišku, man sočiam veikėjui, panorusiam pakeisti hobį, gitarų parduoti nereikia.. tai ir galvoju iš savo varpinės.. bet tiesiog laisvalaikiu groti vienam ar su draugais nebūtina didelė rinka kaip sakant..

Už kūrybą! :)-D
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
aldas d. (IP Logged)
June 01, 2011 03:18PM

Gera diskusija. Bet aš būsiu žiaurus.

Visada remdavausi posakiu:" nenori, tai nereikia".

Pradėkim nuo pradžių. Stratlt paminėjo tokį įdomų aspektą, kad "muzikinė emigracija" pastebima tik čia, o ne užsienyje. Kodėl?...
Atsakymas: - todėl, kad didelės galimybės Lietuvoje atsirado labai staigiai, t.y. pasiūla (tiek muzikos instrumentų, tiek konkrečių muzikos instrumentų mokymo galimybės) buvo pasiekiamos "beveik" visiems. Pavyzdys: Būdamas vaiku kliedėjau dėl kareivėlių - indėnų. Tais laikais tokie "indėnai" Sovietuose buvo negaminami. Kai kas nors iš šeimos narių, arba pažįstamų važiuodavo į, tarkim DDR arba Vengriją ar Čekoslovakiją, atveždavo man keletą figūrėlių. Tai buvo mano lobis, kurį aš saugojau labiau, nei save.
Dabar aš turiu sūnų. Žaislų jis turi tiek, kad net pats nežino, kokius turi. ( ačiū, seneliams). Jis jų visiškai nebrangina.
Klausimas: ar jums nepanašu į tai, apie ką mes šnekam. T.Y. " mama, aš noriu groti gitara. - Gerai, sūneli, aš tau ją nupirksiu, jeigu pažadėsi gerai mokintis. O.k. mama".... Po metų_ : mama, aš supratau, kad gitaros mokytojas mane mokina kažkokių nesąmonių... Aš noriu groti kaip Metallica, o jis mane mokina kažkokių gaidų ( kam tos gaidos, jeigu pilnas internetas patogių tab'ų) ir pasakoja apie Bach'ą, apie kurį aš kažką girdėjau, kad jis gyveno labai seniai. Ar tai prieš 100, ar tai prieš 1000 metų. Žodžiu, mama, aš tikrai žnau, kad mano pašaukimas - būgnai. Ten nebus jokio Bacho ar Macarto... Gerai, sūneli, bet kai nupirksiu būgnų komplektą, pažadėk, kad tikrai mokinsies. ... Žinoma, mama.... "
Po 3 met būgnai parduodami Midiaudio forume...\
Išvada nr.1 Rusiškai tai skamba "Зажрались" Lietuviškai - persiryjimas/
Išvada nr.2 "tikras muzikantas visada turi būti alkanas"
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
marshall (IP Logged)
June 01, 2011 04:14PM

Tai pagal antra isvada i lietuva koncertuoti atvaziuoja netikri muzikantai.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Gintaraz (IP Logged)
June 01, 2011 04:22PM

safranas Wrote:
-------------------------------------------------------

> todėl mums be visų kitų dalykų dar būdinga
> ir pesimistiškai žiūrėti į situaciją, gal net
> juodžiau nei yra.
> Pritariu Linui P., nemanau, kad taip prastai yra.
> Bet vėlgi, kiekvienas savo pasaulio vaizdą
> formuoja pagal tai, ką mato plius pagal savo
> patirtį.

man safrano patiko sitie zodziai. nes zinau kad reiskia jie tiesa,bet as savo gyvenime sito negaliu suprast dar,sunkiai sekasi ;D
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
neverm1nd (IP Logged)
June 01, 2011 04:34PM

Pritariu ir Aldui.

Bet pačiam, nors ir priklausyčiau jau apsirijusiai kartai, įsigyti instrumentą yra laabai finansiškai nelengva ir ilgam laikui tenka daug ko atsisakyt, taigi pirkimas būna apgalvotas ir ilgam.

Kitas dalykas - labai prisirišu prie daiktų :] Man turima gitara tiek miela tapo, kad sunkiai įsivaizduoju, kad ją kada pardavinėčiau. Nors ir groju gerokai rečiau nei, tarkim, prieš metus, du.


Marshall: "Alkanas" - nebūtinai tiesiogine prasme. O kokia Metalika, manau, jau beveik 20 metų iš savo jaunystės alkio sėkmingai gyvena.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
screwdrive (IP Logged)
June 01, 2011 05:55PM

O gal uzsieny tai irgi vyksta, tik paprasciausiai ne taip jauciasi? Kokioj Amerikoj bet kas gali sau leist ipirkt bet ka, ir visi lygiai taip pat perka. Ir lygiai taip pat vaikai nustoja grot. Kadangi uzsieny zmoniu zymiai daugiau ir didesnes finansines galimybes, parduotuvems ne taip jauciasi tokiu metanciu grot skaicius.

Manau, kad ekonominis faktorius cia irgi svarbus - jei Gibsonai kainuotu 2000 Lt (kas adekvatu 2000 USD JAV atlyginimais), zymiai daugiau zmoniu galetu juos sau leisti, zymiai daugiau zmoniu juos pirktu, ir tas ratas uzsisuktu didesnemis apyvartomis, o bemetanciu grot skaicius nebutu toks akivaizdus.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
kumpiz (IP Logged)
June 01, 2011 06:00PM

Tegu zmones perka Tokai/Edwards ir nieks nemes grot. Ot kaip.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
marshall (IP Logged)
June 01, 2011 06:05PM

Neverm1nd, apie pilvo alki ir nesakiau:)
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
liunas (IP Logged)
June 01, 2011 09:21PM

sutaupiau pinigu ir siandien vietoj beladzio issvajoto boso nusipirkau profesionalia krumapjove... didesnis pelnas.... nieko nepadarysi
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
June 01, 2011 09:42PM

liunas Wrote:
-------------------------------------------------------
> sutaupiau pinigu ir siandien vietoj beladzio
> issvajoto boso nusipirkau profesionalia
> krumapjove... didesnis pelnas.... nieko nepadarysi

OK, bet esmini instrumentą turi, ir superinį. O beladi jei labai noresi nusipirksi ir veliau. Ne tas atvėjis.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
linutisp (IP Logged)
June 01, 2011 11:04PM

Visada sakiau,kad muzika lavina smegenis.Va,kokie protingi postai.Šįkart be ironijos.Visa tauta turi grot,nors ir skudučiais.Ir tas Aldo minėtas vaikas ko gero tapo kiek protingesnis už tuos,kuriems nei būgnų nei gitaros nieks nenupirko.
Beje,ar yra tabai skudučiams?Pianinui buvau radęs.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
aldas d. (IP Logged)
June 02, 2011 09:17AM

Nežinau, nežinau... Mano manymu geriau kokybė, nei kiekybė.
P.S.Linai,gal gali rasti dar kartą tabus pianinui. Labai norėčiau pamatyt.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
marshall (IP Logged)
June 02, 2011 11:57AM

Prasom, tabai pianinui ir siaip internete ju kiek nori.
http://www.911tabs.com/link/?7458486
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
aldas d. (IP Logged)
June 02, 2011 12:08PM

Gerb. Marshall. Tai ne tabai, o paprasčiausios akordinės funkcijos su nuoroda į piano klaviatūrą:) Arba aš kažko nesuprantu..

Ir kada gi aš Jums ant kojos užlipau?....:S



Edited 1 time(s). Last edit at 06/02/2011 12:48PM by aldas d..
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
marshall (IP Logged)
June 02, 2011 12:58PM

Atsiprasau Aldai, jei tai sutratot, kaip uzlipima ant kojos.
Taip, cia nuoroda i funkcijas, bet yra ir solo partijos tabais.
Dar karta... nieko asmenisko, nebent kazkur anksciau - reztelejau. Na nebukite toks jautrus:)-D



Edited 1 time(s). Last edit at 06/02/2011 01:03PM by marshall.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
aldas d. (IP Logged)
June 02, 2011 01:28PM

Ok. I sveikata:)-D
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Gintas (IP Logged)
June 02, 2011 09:37PM

Lietuvoje metama groti dėl daugelio priežasčių (rašysiu apie pop/rock žanrą ir labiau profesionalius muzikantus):
1. Labai mažai daliai sociumo reikia muzikos ne tik kaip pramogos, kogero tik iki 5% LT gyventojų gali atskirti kokybišką muzikavimą nuo "chaltūrinimo".
2. Profesionalus muzikavimas apmokamas labai menkai, konkurencija didžiulė.
3. Muzikantai stokoja motyvacijos, autorines programas ruošti neapsimoka, todėl gyvuoja tik kover-klon bandai, o kitą rinkos dalį pasiima seniai įdirbį pasidariusios grupės ir atlikėjai.
4. Televizijos su pseudoprodiuseriais nusirito iki provincijos paauglių rinkos tenkinimo, net sunku pasakyti pagal ką skaičiuojami reitingai. Solidžių ar įdomių laidų apie pop muziką kogero nebėra nė vienos. Buvusi sovietinė estrados nomenklatūra įsigalėjusi kaip reikiant - naujų veidų (ypač savarankiškų) šitam klanui tikrai nereikia (nebent radžių...). Televizijos kogero net lenktyniauja kuri ką kvailiau sugalvos.
Sakykim LTV turėtų būti kokia nors alternatyva ir gero skonio propaguotoja - tačiau įsijungi "Labas rytas" ir supranti, kad mes nacionalinės televizijos seniai nebeturime.
5. Lietuvoje ne vienas džiazo festivalis, nemažai muzikantų į juos vaikšto ir realiai vertina savo muzikavimo lygį klausydami vakarietišką išsilavinimą turinčius svečius. Pas mus ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti žmones, kurie gali kaip lygūs su lygiais grot džemuose su muzikantais iš vakarų.

Iš esmės viską apsprendžia socialinė atmosfera, kurioje pastaruoju metu maslow piramidės viršui nelabai yra vietos - nes šita viršūnė kogero pas mus net nebėra vertybė...

Bet tai ne tik čia, atsitiktinai kalbėjau su šeima iš Maskvos, klausiu - ar pas jus yra naujų gerų grupių (nes muzikantų gi yra), tai gavau atsakymą, kad su šia kultūra yra prastai, su televizija išvis blogai (kaip ir su kinu), tik kai kurie teatro pastatymai su senais aktoriais dar turi šiokią tokią kultūrinę vertę...
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
linutisp (IP Logged)
June 03, 2011 12:01AM

Aldai,neatsimenu kokius buvau radęs,bet va keletas-
http://tabnabber.com/documents/howtoreadtabs.asp
http://www.piano-education.org/how-to-read-piano-tabs.html
http://tabsdepiano.obolog.com/
Būgnams irgi įdomių yra -
http://www.online-music-lessons-for-drums.com/how-to-read-drum-tabs.html



Edited 1 time(s). Last edit at 06/03/2011 03:43AM by linutisp.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
remi_s (IP Logged)
June 03, 2011 01:56AM

Uzsienio forumuose gausu panasiu temu del pop ir rock muzikos prastejimo. reiskinys yra globalinis, kuris itakoja ir Lietuva.

Didziules leidybines kompanijos ishvieshejo po pasauli ir kisha savo produkcija ivairiomis formomis, kuri yra pigi su atitinkama kokybe. Daromas spaudimas medijai del repertuaro nu ir .t.t Nu chia kaip VP grupe. o lietuvishkos radijos nenori atsilikti nuo mainstream'o. Muzikos klausymasis tapo muzikos vartojimu, uzkandziaujant ar tobulinant savo six pack'a. Netgi tie kurie anksciau muzikos neklause buvo priversti ja vartoti.

Tai yra biznis kuris generuoja didelius pinigus, tuo paciu darydamas milzinishka zala visuomenej.

Gebejimas girdeti zmogui yra svarbiau uz gebjima matyti. Tai sako senves indu filosofija. Kadangi per klausa tiesiogiai veikiamos smegenys zmogaus portas ir ta infomrmacija gaunama yra neishkraipyta. O vaizdas yra ishkreiptas dalykas. Ypac bloga itaka daro ipratimas nekoncentruoti demesio i garsa. Taip ipratinamos smegenys nesuvokti garso - rezultatas "pro viena ausi iejo pro kita isejo"

Kuryboje svarbiausias dalykas patirits ir ishsilavinimas. Vien tik mokejimas groti nieko nereishkia. Grojimas ishraishkos priemone. Reikia tureti viduje tai kas bus ishreishkiama muzika. Pvz vienas bruksteles baltame lape paprastu pieshtuku gali tiek prasmes ir jausmu sudeti i ta brukshni o kitas kad ir gerai ivaldes spalvu palete rezultato nepasiekia nors technika stulbinaniti.

Tai va Lietuvoje kaip ir visame pasaulyje gyvenimas priveda prie to kad skaitoma mazai,viskas tampa neidomu, nuobodu,zmones nebekelia ir nebeturi klausimu, nes viska randa googlej, tampa abejingi
Visa pop ir rock muzika Lietuvoje kazkaip panasheja i "Duokim Garo" varzytuves. Vis tos pacios melodijos tie patys ritmai tik kiti veidai.
Pats gorjimas megeju tarpe daugiau tampa ivaizdio dalimi, buvimas kitokiu. Del to instrumentai po kurio laiko parsidavineja arba ishmainomi i motocikla, nes mada keiciasi.

Bet geros muzikos pasaulyje tikrai yra tik jos kaip ir bet kurio kito gero dalyko reikia paieshkoti. Nereikai apsiriboti vien Lietuva juk sienu nebera:)



Edited 3 time(s). Last edit at 06/03/2011 10:08AM by remi_s.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Mindaks (IP Logged)
June 03, 2011 10:02AM

[quote]Vakar 95 muzikos kūrėjai ir atlikėjai kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydami pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galbūt neskaidrios Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros (LATGA-A) veiklos.

Dainininkai ir muzikos kūrėjai Andrius Mamontovas, Raigardas Tautkus ir Gabrielius Liaudanskas, atstovaujantys beveik 100 autorių, tikino nebematę kitos galimybės gauti atsakymus į jiems nerimą keliančius klausimus. Įtarimų kūrėjams kelia išpūstos LATGA-A administravimo išlaidos ir neaiški lėšų skirstymo tvarka. "Nusprendėme kreiptis į Generalinę prokuratūrą, nes nežinome, kur dar kreiptis", - sakė A.Mamontovas. Kreipimosi nuorašai išsiųsti prezidentei Daliai Grybauskaitei ir kultūros ministrui Arūnui Gelūnui.[/quote]

[url=http://www.lzinios.lt/lt/2011-06-03/trecias_puslapis/autoriu_sukilimas_pries_latga_a.html]PILNAS STRAIPSNIS[/url]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
blind_fly (IP Logged)
June 03, 2011 11:11AM

esu tas išpeiktas žmogelis kuris maino musicmaną į motociklą ir pasakysiu viso to priežastis :)

Nuo pat vaikystės bandau atrast savo pašaukimą/hobį kuris man tikrai patiktų. Esu daug išbandęs įvarių užsiėmimų - krepšinis, futbolas, kartingai, fotografija, muzika. Prie jų praleisdavau maždaug metus ir atsibosdavo, norėdavau vis kažką naujo pabandyt nestovėt vietoje, kažką atrast kas man tikrai patiktų.
Kai paėmiau gitarą į rankas jau galvojau atradau tai ko ieškojau nuo vaikystės. Grojau gan ilgai ~5 metus. Pirmieji 3 metai buvo patys nuostabiausi. Turėjau šiokią tokią grupę, repetuodavom, namuose gitaros nepaleisdavau bent minimum 4 val. Buvo kūrybinio potencialo ir daug laisvo laiko. Jaučiau kad tobulėjau ir technine prasme, ir kurybine. Tas mane ir skatino nesustot grot. Bet per pastaruosius porą metų kažkas atsitiko, dingo kurybiskumas, nu niekaip negalėdavau parašyt šmoto nuo pradžių iki galo, vis kokį fragmentą įdomu sukuriu, o viskam kitam pritrūksta ir idėjų ir žinių. Dėl to taip ir atsitiko kad musicmanas mainomas į motociklą.
Apie jį svajojau nuo vaikystės - galbūt tai ir yra ko ieškojau visą tą laiką. O galbūt pavažinėjęs porą metų suprasiu kad ir tai ne man, ir vėl pardavinėsiu ir ieškosiu toliau :)
Esu megėjas, tad laikyt tokį brangų instrumentą neapsimoka.
Niekas nesako kad aš mečiau groti - tiesiog nustojau judėt į priekį. Nusipirksiu akustine ar klasikine ir grosiu sau vakarais :) tikrai gitaros nenurašysiu jau visą gyvenimą ir tikrai džiaugiuosi tai atradęs. Bet vis dėlto tai nėra tas hobis į kurį norėčiau investuot:)

Bet tai manęs nepadaro antrarūšiu piliečiu kuris sukramto viską ką jam pakiša. Galbūt tiesiog gitara nėra tai ko aš ieškojau. Tęsiu paieškas toliau :)
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
June 03, 2011 12:05PM

blind_fly Wrote:
-------------------------------------------------------
> esu tas išpeiktas žmogelis kuris maino musicmaną į
> motociklą ir pasakysiu viso to priežastis :)
>
> Nuo pat vaikystės bandau atrast savo
> pašaukimą/hobį kuris man tikrai patiktų. Esu daug
> išbandęs įvarių užsiėmimų - krepšinis, futbolas,
> kartingai, fotografija, muzika. Prie jų
> praleisdavau maždaug metus ir atsibosdavo,
> norėdavau vis kažką naujo pabandyt nestovėt
> vietoje, kažką atrast kas man tikrai patiktų.
> Kai paėmiau gitarą į rankas jau galvojau atradau
> tai ko ieškojau nuo vaikystės. Grojau gan ilgai ~5
> metus. Pirmieji 3 metai buvo patys nuostabiausi.
> Turėjau šiokią tokią grupę, repetuodavom, namuose
> gitaros nepaleisdavau bent minimum 4 val. Buvo
> kūrybinio potencialo ir daug laisvo laiko. Jaučiau
> kad tobulėjau ir technine prasme, ir kurybine. Tas
> mane ir skatino nesustot grot. Bet per
> pastaruosius porą metų kažkas atsitiko, dingo
> kurybiskumas, nu niekaip negalėdavau parašyt šmoto
> nuo pradžių iki galo, vis kokį fragmentą įdomu
> sukuriu, o viskam kitam pritrūksta ir idėjų ir
> žinių. Dėl to taip ir atsitiko kad musicmanas
> mainomas į motociklą.
> Apie jį svajojau nuo vaikystės - galbūt tai ir yra
> ko ieškojau visą tą laiką. O galbūt pavažinėjęs
> porą metų suprasiu kad ir tai ne man, ir vėl
> pardavinėsiu ir ieškosiu toliau :)
> Esu megėjas, tad laikyt tokį brangų instrumentą
> neapsimoka.
> Niekas nesako kad aš mečiau groti - tiesiog
> nustojau judėt į priekį. Nusipirksiu akustine ar
> klasikine ir grosiu sau vakarais :) tikrai gitaros
> nenurašysiu jau visą gyvenimą ir tikrai
> džiaugiuosi tai atradęs. Bet vis dėlto tai nėra
> tas hobis į kurį norėčiau investuot:)
>
> Bet tai manęs nepadaro antrarūšiu piliečiu kuris
> sukramto viską ką jam pakiša. Galbūt tiesiog
> gitara nėra tai ko aš ieškojau. Tęsiu paieškas
> toliau :)


Viskas ok, tačiau eini lengviausiu keliu. Jei yra taip kaip pasakoji - rizikuoji gyvenime taip nesurasti savo pašaukimo ir visą laiką mėtytis. Aš nesakau kad lik su gitara ir daryk karjerą - šiaip mąstau. Bet kokioje srityje kartais apima sąstingis, nenoras kažką daryti... Va tie kurie sugeba save paprievartauti, kartais atidirbti vien dėl disciplinos bet kokioje srityje ir tampa savo srities specialistais.
O žinios dalykas įgaunamas...
Net jei esi mėgėjas - laikyti toki instrumentą apsimoka, nes ateityje jo vertė tik augs...Pasilik tą instrumentą kaip investiciją.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
remi_s (IP Logged)
June 03, 2011 03:10PM

to blind fly ..

pagal tavo nupasakota istorija galima sukurti gera daina, filma o gal net ir stora knyga parasyti. Nes tu kalbi apie rimtus psichologinius dalykus kurios ishgyvena visi zmones, nebutinai tai liecia muzikos instrumentus. Shitie ishgyvenimai yra taip pat ir labai individualus, todel paskayti pasilikti shita insturmenta ar ne niekas negali patarti.Dauguma zmoniu gyvena iliuziju pasaulyje, na nera blogai taciau tai netikra. Manau kad tai yra viena ish shiuolaikiniu zmogaus bedu uzkaishyti problemas daiktais. Ypac tai pasireiskia gyvenant ir dirbant uzsienyje. As pats tai patyriau:)

Reikia zinoti viena kad kuo maziau esi priristas prie daiktu tuo esi laimingesnis..;)

Nes kitaip pavirsim i hoarder'ius:)
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
June 03, 2011 06:23PM

remi_s Wrote:
-------------------------------------------------------
> to blind fly ..
>
> pagal tavo nupasakota istorija galima sukurti gera
> daina, filma o gal net ir stora knyga parasyti.
> Nes tu kalbi apie rimtus psichologinius dalykus
> kurios ishgyvena visi zmones, nebutinai tai liecia
> muzikos instrumentus. Shitie ishgyvenimai yra taip
> pat ir labai individualus, todel paskayti
> pasilikti shita insturmenta ar ne niekas negali
> patarti.Dauguma zmoniu gyvena iliuziju pasaulyje,
> na nera blogai taciau tai netikra. Manau kad tai
> yra viena ish shiuolaikiniu zmogaus bedu
> uzkaishyti problemas daiktais. Ypac tai
> pasireiskia gyvenant ir dirbant uzsienyje. As
> pats tai patyriau:)
>
> Reikia zinoti viena kad kuo maziau esi priristas
> prie daiktu tuo esi laimingesnis..;)
>
> Nes kitaip pavirsim i hoarder'ius:)


Su viskuo sutinku, tik negaliu muzikos instrumentų priskirti daiktų kategorijai. Man jie turi sielą. Sorry, toks auklėjimas...

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Carols (IP Logged)
June 03, 2011 07:07PM

As irgi nelaikau instrumentų daiktais kuriais paprasta atsikratyti...
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
kumpiz (IP Logged)
June 03, 2011 08:10PM

Nes nieks neperka :) :)o
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
vytux123 (IP Logged)
June 04, 2011 12:36AM

Kazkaip retai uzeinu i skyreli "Kita" :)
Masinio metimo instrumentu/grojimo as nepastebejau, yra kas pavargsta, yra kam finansai blogai, o yra kam instrumantas nepateisino lukesciu. ;) yra zmoniu, kurie gerais laikais 2006-2008 pirko instrumentus kaip vaikystes svajone, bet veliau suprato, kad instrumentas, 3 akordai ir full stack'as (neapeliuoju i gitaristus :) ) negarantuoja jog kas vakara tvatinsi kita mergaite, atsiranda nusivylimas ir metimas... Mano poziuriu, tai viskas desninga, o stai ideju tai tikrai zmonems truksta. Man taip pat. :)

Any way man kazkaip visada gaila, kai kas nors nutraukia muzikine veikla.

Siaip labai daug geru pasisakymu yra tiek Safrano, tiek Linucio, Ginto, Remio, Roberto... tik vat gaila, kad nera tu kurie mete si reikala...

O pvz. Niurzgius dar nemete gitaros? >:D<
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
ebas (IP Logged)
June 04, 2011 01:49AM

Is savo patirties. Klavisai liko LT, tai tylos neapsikentes gitarikem pradejau brazdint;)
Sorry, only registered users may post in this forum.